Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Eiko és Torvald szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Jan. 27, 2013 1:36 pm

Eikónak rögtön jobb kedve lett, amikor elhívtam magammal. Csak mosolyogtam, de valójában nem igazán tetszett az ötlet. Nem mintha nem akartam volna együtt lenni vele, elvégre a csajom, de mindig is egyedül edzettem, ezért tartottam tőle, hogy le fog lassítani engem, vagy ilyesmi.
- Hát, akkor öltözz fel jól, mert hideg van odakint. - mondtam neki. - Én addig átvedlek.
Megfordultam és ki akartam menni az ajtón, de zárva volt.
- Jah, és... - mutogattam az ajtó felé.
Miután kinyitotta nekem, a szobám felé vettem az irányt.

/// Ryuko szobája ///
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 3:37 pm

//Rayn//

Elértünk a szobám ablakához de mielőtt még beléptünk volna megkérdezte, hgy biztos vagyok-e a dolgomban.
- Nos... - kezdtem bele, ahogy beléptem a szobámba, illetve az ágyra, ami az ablak alatt volt. - Fel kelltetted az érdeklődésemet... Mondjuk nem az első pillanattol - tettem hozzá -, de talán megérne egy probát veled lenni, de csak ha te is akarod.
Persze Rayn-ban nem kételkedtem különösen. Bár lehet tényleg csak egyszeri alkalom lesz belőle sose lehet tudni.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 3:47 pm

Előre hajolva be repültem a szobába igaz némileg össze kellet csukni a szárnyaimat. Majd le szálltam a szobában majd a szárnyak vissza húzódtak a hátamba. Oda mentem Eikohoz és le ültem mellé.
-Tehát a csókom győzött meg mi?
Oda hajoltam hozzá és ismét meg csókoltam közben átöleltem és kezemmel megint a fenekét simogattam.
-Na és hogy szereted. Durván vagy finoman?
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 3:51 pm

- Nem a csok győzött meg, hanem te magad.
Oktattam ki a fiut. Sok időm nem volt beszélni mivel egyből megcsokolt ujra és a fenekem kezdte ek simogatni.
- Először finoman...
Piruktam el. Szeretem keményen, de vele még sose voltam és fogalmam sincs milyen a technikája.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 3:59 pm

-Rendben finom leszek. De aztán ne harapj, mert meg eszlek.
Mondtam neki  játékos fenyegetéssel majd ismét meg csókoltam. Kezemmel a fenekét simogattam majd jobban átölelve a derekát is simogattam. Lassan el kezdtem csókolgatni a nyakát közben lassan nem el hamarkodottan el kezdtem fel húzni a ruháját.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 4:08 pm

A kisfenyegetőzése is nagyon tetszett, bevallom nasgyon megtetszett nekem Rayn. Ujra megcsokolt és jobban átölelt engemet. Olyan csodás volt már az eleje is mintha csak a pokolban lennénk. Eddig még egy srác sem volt képes elérni nálam ilyen hatást... nem tudom neki hogy sikerült, de nem is nasgyon zavartattam magamat vele. Finoman elkezdte felhuzni a ruhámat közben én is átöleltem őt.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 4:17 pm

Úgy tűnt nagy be nyomást tettem rá, mert ellazult és hagyta magát. Le húztam a ruháját majd ismét meg csókoltam. Aztán a nyakát csókolgattam végül a testét. Kezeimmel lágyan simogattam a bőrét majd le vetem róla a melltartót is. Csókjaimmal kezdtem a szép melleit kényeztetni majd a nyelvemmel csiklandoztam meg őket. Végül bimbóit be kapva kicsit meg szívogattam őket. Majd ismét meg csókoltam és lassan hagyat döntöttem a lányt. Csókjaimmal lassan le felé haladva árasztottam el a testét miközben mentem egyre lejjebb. Mikor le értem a combjaihoz lágyan meg csókoltam a bugyiját amit egy kis segítséggel le szedtem róla. Aztán meg csókoltam a már nedvező punciját és lágyan nyalogatni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 4:26 pm

A kényezteztése annyira jo volt hogy egyszer sikerült is elélveznem, pedig ilyenkor még csak a nyakamnál járt nem tovább. Ahogy leejjebb haladt kezdtem megszokni finom nyelvét, ami végig simitott a testemen. Mikor a melltartom is sikeresen lekerült a melleimmel is elkezdett játszadozni egy kicsit, de ott se volt olyan sokáig, hanem folytatta utját. A bugyimat közösen levettük rolam és láthatová vált a már nedvektől tocsogo puncim, amibe egyből bele is nyalintott és finoman folytatta.
- Ühm... - ennyit tudtam csak szolni jelen pillanatban. - Folytasd csak.... - már-már nehezen sikerült ezt mondanom. Magával ragadott teljesen Rayn.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 4:34 pm

Eiko biztatott a folytatásra így én kívülről csókolgattam kicsit még a punciját. Majd a csiklóját nyalogattam és szívogattam meg, hogy dobálhassa kicsit magát. Majd nyelvemmel be hatoltam a már be nedvesedett punciba és lágyan végig nyaltam belülről. Kissé még a nyelvem méretét is meg növeltem, hogy lássa egy sárkány mire is képes. Egyik ujjammal is kissé be nyúltam így már egyszerre nyaltam és ujjaztam őt.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 4:50 pm

A modszere teljesen lenyűgözött. Reméltem, hogy nem csak egy menet lesz ebből és máskor is láthatom majd őt. Ahogy a csiklomat kezdte szivogatni kissé beleremegtem és a kezemet a fejére tettem, hogy ellökhessem, de valojában persze azt akartam, hogy folytassa. Ahogy a nyelvét betolta a puncimba ismét felnyögtem, de éreztem, hogy egyre hosszabb lesz nyelve bennem. Az ujját is felhasználta immáron.
- Ah... Neh... R... Rayn.... e...elélvezek...
Figyelmeztettem őt mielőtt az arca lett volna olyan.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 5:05 pm

Nyelvemmel é ujjammal folyamatosan támadtam Eiko punciját. Néztem is mikor és hol találom meg a g pontját a nyelvemmel és mikor meg találtam ott kényeztettem a leginkább. Nem zavart a figyelmeztetése azt akartam, hogy úgy élvezzen el ahogy legvadabb álmában kívánta. Be toltam neki még egy ujjamat és immár két ujjammal kényeztettem a nyelvem mellet.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 5:16 pm

- Ühm... Ehz igy tuh jo.... n... nem birom...
Elengettem végül csak magamat és átadtam magamat a kéjnek. Valahogy igy nem éreztem már annyira Rayn munkáját, de nem is csoda. Régen volt részem ilyen jo kényeztetésben.
- Most én következem... Légyszi engedd meg.
Kértem a fiut majd letérdeltem elé és elkezdtem lehuzni a felsőjét, amint lekerült rola elkezdtem csokolozni vele közben a nadrágját simogattam egyik kezemmel a másikkal pedig a hátát karmolászgattam. Ezt követöen a nyakára vándoroltam és elkezdtem kicsit kiszivogatni neki. Nem tartottam további megállokat és egyből a nadrágjára vetettem magamat, amit le is kaptam rola. Ekkor tűnt fel a meredező szerszáma gatyája alatt. Először nem tudtam, hogy milyen lehet és bevallom féltem kideriteni.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 5:34 pm

Eiko nedveit meg ittam hiszen édes volt mint a méz. Mjad hagytam, hogy felkeljen hiszen ő akar jönni. Hagytam, hogy le vegye a felsőmet és vissza csókolgattam neki válasz képen. Egyik kezével kissé meg karmolt ezzel máris tudtam, hogy egy vad macskával van dolgom akit most cirógatni kell, de később jól el kényeztetni. Aztán hagytam, hogy a nyakamat ki szívja ami nem fájt hiszen elég jól bírom az ilyet. Aztán le húzta a nadrágomat akkor láthattam, hogy milyen merev vagyok.  Most még akkor volt mint egy rendes férfié. De egy kicsit meg növeltem a méretett így láthatta, hogy nem ez a legnagyobb méret amit mutatni tudok.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 6:44 pm

- Jé... Most nagyobb a dudor...
Csodálkoztam el és kibujtattam a farkát, ami ott meredezett előttem. Persze nem tudtam ellenállni neki és rögvest elkezdtem nyalogatni. Finoman csak, legalábbis kezdetben. Egy kis nyalogatás után a számba vettem és ugy szoptam le őt, amig meg nem állitott.
*Ühm... Ez a farok valami fenomenális... Vajon milyen lehet a teljes mérete?
Fogalmam sem volt efelől.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openVas. Aug. 04, 2013 8:02 pm

-Ennél nagyobb is lehet ha igyekszel.
Kicsit növeltem még a méretett, de csak finoman nem akartam át változni. Hiszen teljes sárkány méretben nem férnék el a szobában. De ő egész ügyesen kezdte nyalogatni a farkam majd ügyesen is szopta.
-Jól csinálod Eiko.
Nem állítottam le, de mielőtt el élveztem szóltam neki, hogy készüljön. Persze ő dönthette el, hogy le nyeli vagy magára engedi.
-Gyere vissza az ágyra Eiko és folytassuk.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openHétf. Aug. 05, 2013 3:52 am

Nem engedelmeskedtem és tovább szopiztam őt. Egyszer-egyszer még rá is szivtam, hogy fokozzam az élvezetet egészen addig, amig meg nem töltötte a szácskámat. Természetesen lenyeltem.
- Ühm nagyon finom.
Letisztogattam őt és most már folytathattuk a mokát.
- Most hogyan akarod sárkányom?
Kérdeztem meg kissé perverzebben mint ahogyan szoktam.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openSzer. Aug. 07, 2013 6:48 pm

-Csak feküdj le aztán bízd egyenlőre rám magad.
Meg várom míg le fekszik akkor szét nyitom a lábait és kicsit még nyalogatom a punciját, hogy jó nedves legyen. Aztán feljebb megyek és a farkam hegyét a puncijához dörzsölöm kicsit.
-Ha szűz vagy ez egy picit fájni fog, de utána nőnek érezheted magad. Ha pedig nem vagy az akkor meg tudod mi jön majd.
Először csak egy kicsit tolom be neki a farkam, hogy szokja a méretem majd meg csókolom és akkor tövig betolom neki. Lassan kezdek benen mozogni és közben gyengéden csókolgatom a száját.
-Na milyen Eiko? Remélem ilyennek képzelted.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openSzer. Aug. 07, 2013 7:04 pm

Lefekudtem az ágyra kényelmesen, nyugodtan. Rá biztam teljesen magamat a fiura.
- Nem vagyok szűz.
Jelentettem ki nyugodtan. Amikor hozzá dörgölte a puncimhoz a farkát máris elkezdtem sohajtozni. Teljesen elvarázsolt és mikor belém hatolt felsikitottam. Kicsit még el is pityerettem mind a kisebb fájdalomtol, mind pedig az élvezettől.
- Rosszabbnak képzeltem először, de kellemesen csalodtam.
Megcsokoltam őt igy belefolytva a nyögéseimet.
*Imádom ezt a sráct... Nem kell nekem más partner többé...
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openSzer. Aug. 07, 2013 7:12 pm

-Rendben tehát nem vagy az.
Ki jelentése nem volt meg lepő, de ahogy fel sikoltott és kissé el pityeregte magát mást bizonyított.
-Eknye nem azt mondtad, hogy nem vagy az?
Meg csókoltam közben nyugod tempóban mozogtam benne.
-Na és mi a kedvenc pózod? Hova szeretnéd, hogy majd élvezzek? Próbáltad az análist?
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openSzer. Aug. 07, 2013 7:17 pm

- Nem vagyok az! Csak... Nagyon jo a farkad...
Hebegtem. A következő kérdései se értek annyira váratlanul, de nem tudtam pontosan milyen választ is adhatnék pl. arra hogy mi a kedvenc pozom?
- Nos... én mindent szivesen kiprobálok veled. De csak ugy ha belém élvezel.
Ennyi megkötésem volt csupán.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openSzer. Aug. 07, 2013 7:29 pm

-Ha ez a kívánságod ám legyen.
Egyik kezemmel végig simítok a combján majd kissé meg emelem a lábát. Még mindig laza tempóban mozgok, de kicsit mélyebben kezdek benne mozogni. Lassú tempóban el kezdem a nyakát csókolgatni.
-De aztán meg ne bánd nekem. Tutira veszem, hogy nem szedsz gyógyszert. Bár mondjuk még azt seme tudom melyik fajhoz tartozol húsi falat.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openSzer. Aug. 07, 2013 7:35 pm

Finoman folytatta a dolgokat majd kicsit beljebb került bennem a farka. Csodálkoztam, hogy nem élveztem el azonnal, mert ilyen jo érzésben se volt mostanság részem.
- Jol tudod nem szedek gyogyszert. Amugy a fajom természet és villám démon, egyszoval Donar. Bár bevallom tőled nem is bánnék egy kölyköcskét...
Talán elhamarkodtam ezt a kifejezést és el is megy most.
*Nem kellett volna... Hiába tetszik meg szeretem, de ez akkor is tul gyors volt szerintem...
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openSzer. Aug. 07, 2013 7:46 pm

-Hmm érdekes, de nem hiszem, hogy tojást tudnál tenni. Főleg, hogy nem mindig egyet tesz le miattunk a nőstény.
Végig nyalom a nyakát majd a másik lábát is meg emelem.
-De gondolom ezt nem is gondoltad túl komolyan. De ha szeretnéd néha le fekszem veled.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openSzer. Aug. 07, 2013 7:53 pm

- Né... ha...
Szomorodtam el és kikeltem alola majd az ágy szélére ültem.
- Tudtam...! Én ugy se kaphatlak meg teljesen soha! - sirtam el magamat kezemet az arcomra téve. - Lehet csak most találkoztunk, de nekem elsőre megtetszettél. Arra nem is számitottam, hogy idáig eljutunk... Talán jobb lett volna, ha nem hagyom magamat... Nem tudom! Csak akkor nem lett volna részem ebben a csodálatos érzésben, amihez eljutattál engemet...
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-openSzer. Aug. 07, 2013 8:00 pm

-Hajaj ezek szerint még is csak el csábítottalak.
Meg simogatom a vállát majd egy csókot adok az arcára.
-Figyelj még ha nem is szülhetsz nekem gyereket attól még lehetek veled gyakran. Ha akarod szinte mindig lehetek veled is. Törődni fogom veled ha pedig még is gyereket vársz majd tőlem akkor sem hagylak magadra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eiko és Torvald szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Eiko és Torvald szobája
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Clayton szobája
» Kusuki Eiko
» Mia szobája
» Ryuko szobája
» Shushu szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: