Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Eiko és Torvald szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openPént. Nov. 28, 2014 3:37 pm

-Micsoda? Ez a gondolat hogy jött neked?- Kérdeztem a hallottaktól elképedve. Meglepett amit kitalált, elvégre nem olyannak tűnik akinek ilyesmin jár az esze. Ráadásul még partnert is keres magának a fellépésre. Legszívesebben én magam mennék vele, de messze nem vágyok az a fajta aki a magasban jól érzi magát.
-Szóval partnert keresel. Ezzel volna egy kis gond. Igazság szerint nem tudok neked kit ajánlani.- Mentegetőzöm előtte, elvégre csak nem azt kéne néznem szegénykém a magasban ugrál. A legjobb ha nem tud arról hogy tériszonyom van, mert a végén kinevet.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openPént. Nov. 28, 2014 5:32 pm

- Ugyan! Gyere! Legalább probáljuk meg mi ketten. Lehet nem is lesz olyan rossz, ha meg nem sikerül akkor nem erőltetem. Rendben van? 
Mosolyogtam rá. Nem tudom, hogy mit érezhet, de én felettéb örültem annak, hogy meg tudom talán vele ezt beszélni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openHétf. Dec. 01, 2014 3:25 pm

-Próbálni? Te rám gondoltál? Ez komoly?- Kérdeztem kicsit megszeppenve, hiszen Eszem ágában nem volt a konyhai kisszéknél magasabbra menni. Ciki vagy sem, incubus létemre félek a magasban, de hát Eiko mégis olyan szépen kérte hogy segítsek neki, nem tehettem meg nemet mondok, főleg két hónap után.
-Rendben, de jó ha tudod hogy félek a magasban. Nem erősségem a repülés sem.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openHétf. Dec. 01, 2014 4:07 pm

- Amiatt ne izgulj. Mindenben segitek majd, hogy ne érezz félelmet ott fent. Egy kis gyakorlatom már van, mert felléptem egyszer-kétszer egy cirkuszban. Mikor lenne kedved elmenni oda? Ha nem ma, de holnap akkor már muszáj lesz. Persze csak ha elvállalod.
Probáltam minél aranyosabnak tűnni ugyanakkor komolynak is maradni, hogy nem csak mellébeszélés meg kamu ez az egész, amit beszélek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openHétf. Dec. 01, 2014 6:06 pm

-Nem izgulok én, csak tudod... Incubusként kicsit ciki hogy tériszonyos vagyok.- Mentegetőzöm tovább a fóbiám miatt de mint kiderült több bátorság szorult Eikoba mint belém. Ez fordítva volna volna rendjén.
-Rendben. Holnap.- Szusszanok egy hatalmasat, elvégre nem is igazán tudom mit tehetnék, de végül is beleegyezem a dologba.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openKedd Dec. 02, 2014 2:42 am

- Rendben. Akkor ezt megbeszéltük - fel se tűnt, hogy kioldodott a köpenyem. Kissé zavart lettem.
- Jaj! Ne haragudj! Mindjár felveszek valami értelmesebb öltözetet.
Mondtam és ibdultam vissza a fürdőhöz, hogy befejezzem, amiben megzavart az imént.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openKedd Dec. 02, 2014 4:04 pm

-Azért remélem nem lesz valami nagy gond belőle.- Aggodalmaskodom egy pillanatig, miközben reménykedem hogy nem tördelem össze magam egészen már az első nap, ugyanis nem akarok úgy járni mint azok akik alatt elszakadt a védőháló vagy bármi. Figyelmemet azonban hamar elterelte Eiko drágám kioldódó köntöse ami hamar betekintést is engedett a dekoltázsára, valamint pár pillanatra a szerelem szentélyére is, amitől egyhamar előtört belőlem a kényszer arra, hogy alapos testmozgást végezzek, ráadásul az az incubus farkinca is hamar előfurakodott.
-Te jó ég. Ez már kínos.- Szégyenkezem, miközben a farkincát próbálom visszatessékelni a nadrágomba, de az úgy kapálózik, mintha önálló életet élne.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openKedd Dec. 02, 2014 4:46 pm

- Valami baj van? - kérdezem már normális ruhában ami konkrétan szolva csak egy rövidebb polo és egy rövid naci. - Szerencsére meleg van bent igy nem kell aggodnom, hogy megfázom. Mellesleg a trapézhoz szerintem hamar hozzászoksz majd. Egy kis gyakorlo trapéz fel van állitva a kisebb edzőteremben. Az csak 5 méter magas és a trapéz csak 3 méter magasan van. Ott megtanulhatod majd az alapokat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openKedd Dec. 02, 2014 5:14 pm

-Nem bírok ezzel a farokkal.- Panaszkodom, miközben a folyton karomra tekeredő végtaggal birkózóm.
-Á, ne is törődj vele.- Magyarázkodom, habár nem bírok a rakoncátlan testrésszel.
-Miért akkor történik ez amikor veled vagyok?- Mondom ki hangosan, a kimondásra nem szánt mondatot.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openKedd Dec. 02, 2014 5:43 pm

- Probálkodj meg uralkodni a tested felett! Szerintem sokkal könnyebb a testünket uralni mint a természetet vagy a villámokat.
Probáltam kicsit lenyuggasztani, hogy ez még nem a világ legnehezebb dolga... emlékszem hányszor talált el egy villám vagy történt valami hasonlo dolog. Az sokkalta veszélyesebb volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openSzer. Dec. 03, 2014 6:34 am

-Ez aztán kínos. Ne haragudj.- Mentegetőzöm, habár tök feleslegesen, hiszen az én hibám hpgy nem bírok magammal.
-Tudod, amikor látok egy lányt aki tetszik, és ráadásul meztelenül, magesik hogy az incubus énem ki akar törni, és a farkincám önállósítja magát.- Mesélem el a probléma miben létét Eikonak, majd,lassan de biztosan visszahívom a haszontalaan végtagot emberi formám rejtekébe.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openSzer. Dec. 03, 2014 7:14 pm

- Rendben van. Nah, de én lassan éhen pusztulok, nem megyünk le az ebédlőbe falni valamit? Vagy hozzunk fel esetleg kaját?
Érdeklődtem, habár reggel voltam egy fogadoban, de nem ettem valami sok mindent.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-openCsüt. Dec. 04, 2014 3:45 pm

-Végtérre is ehetünk valamit. Milyen a koszt nálatok?- Kérdeztem meg Eiko drágát, bár ha abból indulok ki hogy ez egy kolesz, máris idegenkedni kezdek.
-Vagy ha gondolod, mehetünk vendéglőbe is. Én fizetek.- Ajánlom fel a második lehetőséget ami talán kézenfekvőbb számára is.
-De persze te mondanád meg hogy hol együnk. Én még nem ismerem ki magam egészen a környéken.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eiko és Torvald szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 7 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Eiko és Torvald szobája
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Clayton szobája
» Kusuki Eiko
» Mia szobája
» Ryuko szobája
» Shushu szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: