Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Clayton szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openCsüt. Okt. 25, 2012 6:10 pm

Egy teljesen átlagos, két személyes szoba. Leszámítva, hogy amikor Clayton itt tartózkodik akkor nulla fok körüli a hőmérséklet.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 3:57 pm

-Nem foglak csak amiatt itt hagyni, mert még össze vagyok zavarodva.
Bele egyezett, hogy menjünk hozzá illetve a szobájába. Így meg fogtam a kezét és hagytam, hogy ő vezessen.
~Lehet, hogy nem kellene így fogalmaznom. Végül is jó vele és már volt köztünk csók is. Tehát ha így vesszük akkor gyakorlatilag a barátnője vagyok.
Kicsit meg szorítottam a kezét.
~Igen azt hiszem az vagyok.
Mikor be értünk a kollégiumba le vettem a kabátom és onnantól a kezemben vittem tovább. Persze mielőtt tovább mentünk le vertem a havat a cipőmről és jól meg töröltem a lábam.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 4:11 pm

- Ezt igazán örömmel hallom.. feleltem mosolyogva, majd kézen fogva elindultunk miután megbeszéltük az úti célt.. Séta közben kicsit erősebben szorította a kezem, de nem bántam, én viszont nem mertem erősebben szorítani.. hátha fájdalmat okozok neki ezáltal.. így inkább nem tettem. Mikor beértünk a koleszba levetette a kabátját és felvezettem a a szobámhoz.. a harmadik emeletre. Az ajtó előtt megállok, majd kinyitottam neki..
- Menj csak.. - feleltem.. a szobám teljesen átlagos volt leszámítva, hogy két sima.. egyszerű ágy helyette gy szép nagy franciaágy volt bent.. nem rég hozattam ide. ÉS a falak persze világoskékek voltak. ez is más egy kicsit.. de nem olyat eget rengetően. Miután bementünk becsuktam magam mögött az ajtót..
- Ez lenne szerény lakom...
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 4:18 pm

Mikor fel értünk a szobához le vettem a csipőmet és oldalra tettem.
-Bocsi Japán szokás és hát ügye hóbol jöttünk be nem lenen jó ha vízes cipővel megyek be.
Be lépve körbe néztem és ha tudtam le tetetm valahoha a kabátom.
-Aranyos kis szoba.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 4:34 pm

Beérve levette a cipőjét.. mondjuk volt értelme, de én személyszerint ezt nem vártam el tőle..azért rendes dolog volt.
- sok furcsa szokásotok van nektek japánoknak..- való igaz.. például nekem az is fircsa h a földön ülnek alig 30 centi magas asztalról esznek.. valami futonon alszanak.. nekem ez mind magas.
- Igen.. így is mondhatjuk...- mondtam majd a kényelmes fekete franciaágyra mutattam, hogy üljön le..
- Kérsz valamit?? Igaz nem tartok itt semmit, de szívesen elszaladok valamiért ha kell..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 4:41 pm

-Csak más kúlturát követünk mint a nyugatiak.
Le ültem az ágyra és az ágy puhasága azt mutatta, hogy kényelmes.
-Nem kérek köszönöm. Nekem elég az is, hogy itt vagy. Bár most én vagyok nálad így azt hiszem csak csacsogok.
~Oké most ittvagyok a szobájában, de most mit csináljunk?
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 4:49 pm

- Az már tuti.. teljesen más... az evőpálcika a halálom..- viccelődtem egy kicsit majd megkérdeztem kér-e valamit, de nem volt semmire sem szüksége.
- Ne legyél ennyire szégyenlős...- mondtam kuncogva és közelebb húzódtam hozzá.. lassan átöleltem.. pár pillanatig elvoltam így majd meg kellett csókoljam.. Csók közben pedig elfektettem a kényelmes puha ágyamon.. Finoman bántam vele.. nehogy valami baja essen..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 4:52 pm

-Használhatsz azért villát. Külföldiekkel elég elnézőek vagyunk. Ki vétel a fürdő szoba ott nagyon nagyon szigoruak vagyunk. Meg persze a lakásban papucsban kell lenni és nem cípőben.
Néztem ahogy közeledik majd meg csókolt. Visszonoztam a csókját majd finoman az ágyra fektettet én pedig folyttatam vele a csókot és átöleltem.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 4:57 pm

Lassan hozzábujtam, majd csók lett a vége és végül elfektettem az ágyamon mire ő átölelt. Nagyon élveztem a csókot.. el is tartott jó darabig..nem szándékoztam egyhamar abbahagyni és remélem ő sem. Pár percig csak smároltunk, majd úgy éreztem, hogy nem nagyn bírom visszafogni magam ezért cselekedtem.. persze eldöntöttem, hogy gyengéd leszek vele. Így Egyik kezemmel lassan elkezdtem a felsőjét felfelé húzni..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 5:05 pm

Hosszan csókoloztunk és úgy éreztem ez most több pár percnél. Majd következet tegy rövid szünet így tudtunk levegőt venni. Aztán el kezdte le húzni a puloveremet. Hagytam neki, mert kezdet melegem lenni. Most már el kelelt döntenem mit is érzek iránta. Jó volt vele lenni és a csókokat is váltottunk nem egyszer és egyre szenvedéjesebbeket.
-Azt hiszem Clya-kun azt hiszem már tisztáztam az érzéseimet és úgy érzem, hogy szeretlek.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 5:18 pm

Atsumi nem akarta megszakítani a csókot és ennek nagyon örültem, mert így hosszú percekig élvezhettünk mind a ketten. majd elkezdtem levenni a pulcsiját ami ellen szintén nem ellenkezett.. végül bevallotta az érzéseit irántam.. amitől elmosolyodtam..
- Atsumi... én isszeretlek.. nemtudom, hogy történt.. de belédszerettem..- feleltem és megint megcsókoltam örömömben. Meglepett a dolog... de azthiszem tényleg beleszerettem.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 5:24 pm

-Én sem tudom, de valahogy meg történt.
Ismét meg csókolt én pedig átöleltem és visszonoztam csókját. Éreztem, hogy a szívem gyorsabban dobog ahogy egyre jobban el nyújtottuk a csókot.
~Remélem vele nem fogok össze veszni pár hét múlva.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 5:34 pm

- Már megtörtént.. nem tehetünk ellene semmit.. de nem is akarok..- újabb csókot váltottunk Sokáigy nyújtottuk a csókot.. de ismét kellett egy kis szünet.. most a polóját készültem levenni róla óvatosan, majd a sajátomat is levettem..
- Szeretlek..- mondtam ki ezt a máig, számomra ismeretlen szót. majd egy rövid csókot attam neki.. ezotán nyelvemmel nyakát cirógattam egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 5:41 pm

A csók után a blúzom kezdte ki gombolni.
-Őő Clay-kun? Nem tudom, hogy szaba-e ezt. Végül csak most lettem a barátnőd. Nem szeretnék semmit el kapkodni.
~Bár nem mondhatom el, hogy szűz vagyok, de leeht ez még korai lenne.
-Én is szeretlek, de úgy érzem ez még korai lenne.
Nem akartam meg bántani és reméltem nem is így fogja fel.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 5:46 pm

A smaci után a blúzát kezdtem el kigombolni, de ez mintha annyira nem tetseztt volna Atsumi-nak és ezt szóvá is tette.. ekkor le is áltam vele.
- Miért ne szabadna???- kérdeztem, hiszen ez a dolgok rendje..
- Még sosem éreztem ilyet lány iránt mint irántad.. nehéz.. nagyon nehéz visszafognom magam- feleltem és nyakát kezdtem csókolgatni.. Majd próbáltam uralkodni magamon... Atsumi fölé hajoltam és összeérintettem a homlokunkat..
- De ha te nem szeretnéd.. akkor.. megértelek és nem erőszakoskodom..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 6:07 pm

~Tényleg miért is nem?
Gondolkodtam el. De aztán el kezdte csókolgatni a nyakam am inagyon jól esett.
-Én meg értelek, csak hát tényleg most lettem a barátnőd.
A homlokát az enyémhez érintetet és én úgy éreztem, hogy bűntudatom támadt.
~Azt hiszem, most el rontottam a kapcsulatunkat. Vagy legalábbis lehet, hogy most rosszat gondol rólam. De nem tudom mit csináljunk akkor főleg ha még a kedvét is el rontom.
Közelebb bújtam hozzá és kicsit fel néztem rá.
-Ha tényleg nem erőszakoskodsz akkor tekintsük úgy, hogy járunk pár hónapja. Legalábbis majd ezt mondjuk ha meg kérdezik.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 6:17 pm

Atsumi nemtetszését nylvánította ki a dolog iránt, persze egyáltalán nem durván.. Ezután kicsit még akadékoskodtam és a nyakát csókolgattam, majd homlokunkat összeérintve szemeztünk egy kicsi.
- Semmi gond.. megértem..- feleltem.. bár ilyenkor minden férfinak nehéz leállni és már a madnrágom is dudorodott rendesen.. mégis megpróbáltam viszafogni magam.. Azután Atsumi hozzám bújt és kelelmes dolgot mondott..
- Sosem tudnék veled erőszakoskodni..- feleltem és elkezdtem kigombolni a blúzát, miközben a nyakát csókolgattam..
- Isteni az illatod...- mikor végeztem az összes gombal, gyengéden megmarkoltam az egyik mellét.. igaz még a melltartó rajta volt, de nem bírtam, ki, hogy ne érintsem meg..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 6:23 pm

Ki gombolta a blúzom és csókolgatta a nyakamat amitől sóhajtoztam.
~Nagyon kellemesen csinálja.
Kicsit hirtelen ért ahogy meg fogta a mellem, de nem fájdalmasan. Be nyúltam a pólója alá, hogy meg simogassam kicsit a mellkasát.
-Nagyon finoman csókolgatsz.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 6:32 pm

Atsumi végül csak engedett az önző kérésemnek és hálás is lehetek neki ezért.. kemény éjszakám lett volna egyedül. Kigomboltam a blúzát és megfogtam az egyik mellét miközben csókolgattam.. Ő pedig a polóm alá nyúlt be és így simogatott.. kellemes érzés volt.
- Mondtam, hogy gyengéd leszek vele..- feleltem mosolyogva és kicsit felemelkedtem, hogy levehessem magamról a pólót Atsumiról pedig a blúzát. A melltartóját kicsit lassabban.. csókolgattam először a nyakát, majd mikor a ruhadarab pántjait lecsúsztattam akkor apró csókokat hintettem a vállaira is. Végül lassan megszabadítottam tőle..
- Gyönyörű vagy.. - azután lányan megmarokoltam kebleit és egyik mellbimbóját a nyelvemmel kezdtem ingerelni..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 6:44 pm

Fel emelkedett és le vetet a pólóját. Én is fel ültem és le vetet a blúzomat. Ezután ismét a nyakamat csókolgatta majd a vállamat, ahogy a melltartóm pántját húzta le. lassan le vette a melltartómat én pedig egy kicsit el vörösödtem.
-Köszönöm.
Oda hajolt az egyik mellemhez és nyelvével kezdte ingerelni.
-Ohh Clay-kun.
Simogatni kezdtem a hátát és a fejét és ha fel nézet akkor meg csókoltam.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 6:52 pm

Atsumi nem csak kedves és szép arca van, de mindemellett még gyönyörű teste is.. Erre azonnal felfigyeltem amint megszabadítottam blúzától és picivel később melltartójától is.
- Nem-nem.. én köszönöm.- köszöntem meg, hogy ilyen csodás estét szerzett nekem.. és természetesen ezáltal magának is. Az egyik mellét kényeztettem a nyelvemmel, majd mikor felnéztem rá megcsókolt.. ismét eldőltünk smárolás közben. rá a puha ágyra.. közben kezeimmel gyengéden masszírozgattam a puha kebleit.. végül elindultam lefelé.. csókolgattam a nyakát.. nyalogattam a mellbimbóit.. végigcsókoltam az egész testét, majd kikapcsoltam az övét és elkezdtem lesegíteni róla a nadrágot.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 7:08 pm

Csók közben ismét el dőltünk az ágyra. Kezeivel a melleimet simogatta én pedig, a karjait simogattam. Halkan sóhajtoztam ahogy lejjebb ment a nyakamhoz. Utána a mellbimbóimat amik kicsit meg keményedtek és előre álltak. utána el kezdte le húzni a nadrágomat. Nem tudtam meg szólalni, de kicsit meg emeltem magam, hogy könnyeben tudja le húzni a nadrágomat.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 7:14 pm

Egy csók közben ismét az ágyra döntöm a lányt, majd kis nyak és mellkényeztetés után elundultam lefelé és lesegítettem róla a nadrágot. Még mindig nem ellenkezett.. sőt nagyon együttműködő volt, így szépen lassan lehúztam róla az alsóneműt is és lágyan belenyaltam a puncijába...
- Nagyon finom vagy- dícsértem emg, és tovább nyalakodtam .. először csak szépen lassan.. sok örömet akartam neki okozni.. ideje elkezdenem. Nem akarom, hogy csalódjon, ha ilyen áldozatot hozott meg értem.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 7:20 pm

Le húzta a bugyimat is és akkor elakadt a lélegzetem ahogy belenyalt a puncimba.
-Clay ott ne ott piszkos vagyok.
Dicsérettétöl el vörösödtem.
-Ámm ez olyan kínos.
Takartam el a kezeimmel szememet, de mikor folytatta le néztem és halkan sóhajtoztam.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 7:27 pm

Lekerült a nadrág és picivel később a bugyi is. Atsumi mostmár benne van mindenben úgy látszik. Mikor belenyaltam a puncijába felsóhajtott..
- Dehogy vagy..- feleltem és folytattam a nyalakodást, miközben a lány zavarában kezeivel takarta el szemeit.. de csak egy ideig.. utána elkezdte élvezni a szolgáltatásomat. Finoman és mélyeket nyaltam a puncijába, közben egyik kezemmel rásegítettem és a csiklóját is kezelésbe vettem, hogy minél jobban élvezze a barátnőm.. mos mindent az ő öröméért teszek..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Clayton szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Clayton szobája
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Clayton Williams
» Clayton Williams
» Mia szobája
» Ryuko szobája
» Shushu szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: