Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Eiko és Torvald szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 4:19 pm

Megköszönte a bókomat majd amikor elélveztem tovább nyalt engemet, de nem sokáig, mert rá kérdezett arra mit szólnék egy szeretkezéshez. Mellette még azt is megemlítette, hogy az neki is új dolognak számítana. "Pont erre vártam. Még jó, hogy nem nekem kellett megkérnem." Gondoltam magamban majd feleltem.
- Én benne vagyok drága, de csak ha azt mondod, hogy szeretsz.
Adtam neki az ajánlatot majd lementem róla és az ágy mellett állva vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 4:27 pm

Alig várom, hogy szeretkezhessek, erre ő feláll és az ágy mellé sétál. Azt akarja, mondjam ki, hogy szeretem, addig nem hajlandó velem lefeküdni. Ezen elgondolkozok egy kicsit. Az ágy széléhez mászok, majd felülök, őt pedig az ölembe ültetem.
- Még csak most találkoztunk, nem mondhatom hogy szerelmes vagyok beléd! A letámadásod nagyon tetszett, ezért is kezdeményeztem ezt a kényeztetést. Ha gondolod azt folytathatjuk, de csak akkor vallok neked szerelmet, ha jobban megismertük egymást. Mit szólsz hozzá? - kérdezem, miközben a mellét simogatom és a nyakát csókolgatom.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 5:20 pm

Végül felajánlott nekem, hogy ha már jobban megismert akkor fog nekem szerelmet vallani. Megint elmosolyodtam majd válaszoltam a kérdésére.
- Na jó legyen, de csak mert annyira tetszel. - majd egy kicsit elvörösödök.
Mielőtt még elkezdené nyakamat csókolgatni megcsókolom őt. Boldog voltam amiért ő lett a szobatársam és nem pedig más fajankó.
- Én sze... - megakadtam és, inkább nem mondtam ki azt a szót. Meg akartam ugyanis várni amíg megismerjük egymást, mert hiszen nem rég találkoztunk csak, de máris ennyire össze melegedtünk. Boldog voltam és ez most elég is volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 6:07 pm

Kissé meglep, hogy mégis lefekszik velem, hiába nem mondtam ki hogy szeretem. A csókját hálásan viszonozom, majd csókolgatni kezdem a nyakát.
- Feküdj le, kérlek! Szerintem első alkalommal csináljuk úgy, ahogy a szerelmesek szokták, később pedig ráérünk kipróbálni mást is. Mit szólsz hozzá? - kérdezem.
Amíg a válaszára várok újra a melleit kezdem nyalogatni. Gyengéden megharapom a mellbimbóját, majd csókokat nyomok rá, utána a nyelvemmel szántom körbe.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 6:12 pm

- Én benne vagyok.
Válaszolom majd lefekszem az ágyra és széttárom lábaimat, hogy könnyebb legyen neki.
- Gyere csak.
Adok végszót és várom, hogy belém hatoljon.
"Ez nagyon kell már." Gondoltam és vártam, hogy mikor jön.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 6:18 pm

Izgatottan nézem végig ahogy lefekszik, majd széttárja a lábait. Lassan oda mászok hozzá, majd a farkamat a puncijához dörgölöm. Kiélvezem a pillanatot, majd rámosolygok.
- Akkor hát lássuk milyen a szex! - szólalok meg, majd lassan behatolok.
Igazán furcsa érzés. Nagyon kellemes. Amikor már teljesen Eikoban vagyok ráfekszek és megcsókolom. Ezután lassan mozgatni kezdem a csípőmet, hogy ki-be mozogjak benne.
- Ez nagyon jó érzés. - nyögöm. - Nagyon fáj az első?
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Aug. 09, 2012 6:16 am

Amikor belém hatol hirtelen felnyögök, de nem is a fájdalomtól inkább a vágytól. Elkezd ki-be mozogni bennem ami nagyon jól esik.
- Nem annyira fájdalmas, inkább élvezet mint sem fájdalom.
Válaszolom a kérdésére és hagyom had tegye a dolgát, de miközben teszi megkérem, hogy csókoljon közben, mert úgy az igazi. "Ez nagyon jó érzés. Nem is tudtam, hogy ilyen jó lesz majd először szexelni." Gondoltam magamban és halkan nyögdécseltem, hogy a többi szobában lévők meg ne halljanak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 7:44 am

Lassú tempóban folytatom, amit elkezdtem, amikor megkér, megcsókolom. Lágyan csókolózok vele, míg nem érzem, itt a vég. Ekkor eszembe jut, hogy nem védekezünk, ezért még mielőtt elmennék, kiveszem belőle. És történik egy kis baleset... Véletlenül Eiko testére élvezek, pontosabban a hasára.
- Jaj, ne haragudj! - kérek tőle bocsánatot. - Gyere a fürdőbe, lemossuk! Utána esetleg folytathatnánk ott is... - mondom, majd ha engedi, akkor megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 7:49 am

- Án nincs semmi baj. - majd engedem had csókoljon meg. Ez is csak úgy mint az eddigiek nagyon finom volt. Amikor bemegyünk a fürdőbe rá kérdezek nem e lenne kedve egy közös fürdéshez.
- Itt is folytathatjuk és így kevesebb lesz majd a takarítani valóm.
Adom az ajánlatot és várom mit felel persze közben beállok a zuhanyzó alá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 7:53 am

Szerencsére nem haragszik meg a tettemért, így megcsókolhatom. Ezután bemegyünk a fürdőbe, ahol be áll a zuhany alá. Követem őt, majd megengedem a vizet, közben hátulról átölelem és csókolgatni kezdem a nyakát. Az egyik kezem a melleivel játszadozik, míg a másikkal a punciját simogatom.
- És most hogy csináljuk?
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 7:57 am

Miközben megengedte a vizet elkezdett csókolgatni és kezét felhasználván izgatott. Nem tudtam mit mondani, mert olyan kellemes volt.
"Vajon megint bedühödik ha nem reagálok?" Kezdtem el félni, de amikor érdeklődött afelől, hogy hogyan folytassuk nem felelek csak szembe állok a fallal és várom erre a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 8:07 am

Kérdésemre lényegében a testével válaszol. Elmosolyodok, majd lassan ismét behatolok. Kezeimmel a derekát fogom, ezzel is segítem a mozgásomat. Közben a hátát kezdem csókolgatni, illetve néha a nyakát.
- Hm, jobb lenne valahogy máshogy... - nyögöm. - Valahogy úgy, hogy szemben legyél velem. Esetleg leülhetnénk... - újabb kéjes sóhaj. - te lehetnél felül és "lovagolhatnál".
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 8:13 am

Amikor behatol ismételten felnyögök, de kicsivel később ő is előállt egy ötlettel.
- Benne vagyok.
Megvárom amíg leülsz majd ráhelyezkedem a férfiasságodra és elkezdek "lovagolni".
- Ahh ez nagyon jó.
Nyögöm amikor elkezdek ugrálni faszán, hogy rendesen mozogjon bennem. "Annyira jó érzés, hogy lehet mindjárt el élvezek." Gondoltam magamban, de ezután még nem mentem el azonnal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 8:37 am

Amint leülök, ő rám ül és hozzá lát az ő részéhez. Megfogom a fenekét és úgy segítem a mozgásban, közben megcsókolom, illetve néha a mellei közé nyomom a fejem és a melleit csókolgatom.
- Ez az, nagyon jól csinálod. - nyögöm, majd teljesen magamhoz húzom, így nem tud rajtam mozogni. - Maradjunk így egy kicsit és csókolózzunk. Szeretném kiélvezni az ajkaidat! - mondom, majd megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 8:42 am

Miközben én élvezgettem a melleimmel kezdett el játszadozni és miután ezzel végzett felszólalt és teljesen magához húzott.
- Hm szóval mégis csak...
Majd megcsókolsz és szorosan átölellek közben.
- Na még mindig nem mondod ki?
Kérdezek rá két csók közben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 2:49 pm

Miután magamhoz húzom kissé meglep a szavaival. Végül elmosolyodok, majd bólintok egyet.
- Szeretlek! Azt szeretném, ha egyedül az én kedvesem lennél, senki másé! - mondom, majd újra megcsókolom.
Ezután nem engedem el, tovább ölelem és csókolózok vele.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 2:52 pm

Végül csak meg kapom a választ.
- Nyugodj meg, mert csak a tiéd vagyok.
Válaszolom neki miközben újra nekem esik ajkaival, de nem bánom. Nagyon finoman csókol és, ha lehetne ameddig itt vagyok őt élvezném.
- De akkor te se vetemedj rá más lányra oké?
Kérem meg rá és újra megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 2:59 pm

Úgy néz ki, ez szerelem az első látásra. Nem is gondoltam volna, hogy ez lesz a dologból. Azt hittem, hogy csak szeretné kielégíteni magát egy kis szex-el, majd egymásba szeretünk. Érdekes.
- Csakis a tiéd vagyok! - válaszolok.
Ezután hanyatt döntöm, elterülünk a kádban és úgy folytatom vele a szeretkezést. Most valamennyivel tovább fogom bírni, mint az előbb. Halkan nyögdécselek, miközben csókolózok vele.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 10, 2012 3:05 pm

- Akkor rendben.
Hanyatt dönt és elterülünk így a kádban, de ez nem is volt baj, mert továbbra is tetszett. A kádban ismét elkezdünk szeretkezni, de mivel közben megy a smár party így felnyögni egyszerűen képtelen vagyok. Ellentétben vele, mert ő elkezd csók közben nyögni, de nem bántam. Azzal tehettem aki elmondta, hogy szeret így nem bántam semmit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openHétf. Aug. 13, 2012 8:04 pm

Tovább folytatom Eikoval a szeretkezést, de sajnos nem bírom már túl sokáig. Amikor érzem, hogy közel járok a véghez, kiveszem belőle és a vízbe élvezek.
- Ne haragudj, de csak ennyit bírtam! - mondom kissé szomorúan. - Ez volt még az első, hogy ilyet csináltam... de ha gondolod, akkor csinálhatjuk máskor is. - ekkor megpuszilom. - Szeretlek!
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openKedd Aug. 14, 2012 6:25 am

Nem bírta már sokáig és végül a vízbe élvezett.
- Amikor csak szeretnéd. - majd amikor azt mondja ismét hogy szeret elmosolyodok. - Én is szeretlek. - Habár kimondtam, de egy kicsit el is vörösödtem.
Megvártam amíg leszállsz rólam és hagyod had szálljak ki.
- Nem vagy éhes? Hoztam magammal ételt bőven persze, ha csak szereted a tésztás ételeket. - Kikászálódtam a kádból amikor már ő kint volt és oda léptem elé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 17, 2012 8:21 pm

Csendben nézem ahogy kikászálódik a vízből. Pár pillanat múlva követem én is. Gyorsan megtörölközök, aztán kimegyek a szobába és felöltözök.
- Nem kérek köszi, nem rég ettem. - válaszolok. - Nos, egész jó étvágyam van, mindenféle ételt megeszek. Nem vagyok az a túlzottan válogatós.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openPént. Aug. 17, 2012 8:27 pm

- Ennek örülök.
Majd leültem szomorúan az ágyra.
- Komolyan gondolod?
Kérdeztem meg, mert eléggé bizonytalan voltam. Az elején talán túlságosan is kapkodtam, de az is lehet, hogy így lett elrendelve. Nem tudom, viszont egyet igen. Torvaldot szeretem és szeretnék vele maradni ameddig csak tudok.
- Vagy csak a reakcióm tetszett?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 8:17 am

Érdeklődve figyelem ahogy elszomorodik. Nem értem mi lehet az oka. A kérdésére elgondolkozok egy kicsit.
- Nos, nem igazán tudom. Ritka az olyan alkalom, hogy pár perc alatt ki alakuljon a szerelem. Lehet hogy csak a kéj miatt mondtam, de azt hiszem még mindig így érzek. - válaszolok a kérdésére.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 8:30 am

A válasza után felugrottam nyakába.
- Nagy szeretlek.
Mondtam boldogan és megcsókoltam. Ha ellök csak akkor hagyom abba, mert minden egyes percet kiszeretnék élvezni amit vele töltök. Végre találtam magamnak valaki olyat, aki szeret és nem szerettem volna elengedni.
- Kérlek... - álltam meg egy kicsit. - Mond azt, hogy így maradnak a dolgok, mert ha nem akkor én nem tudom mit csinálok.
Kértem amikor elváltak ajkaink.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eiko és Torvald szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Eiko és Torvald szobája
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Clayton szobája
» Kusuki Eiko
» Mia szobája
» Ryuko szobája
» Shushu szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: