Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Eiko és Torvald szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 3:40 pm

Egy igazán jól felszerelt szoba, ahol Torvald egyedül élt, egészen addig, amíg egy váratlan idegen be nem költözött hozzá.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 3:48 pm

Amikor megérkeztem ide és bejelentkeztem ehhez a szobához vezetett utam. "Vajon ki lesz a szoba társam?" Érdeklődtem, ahogy felbaktattam a lépcsőn.
"Ha nem lesz normális bajok lesznek." Gondoltam magamban és mikor benyitottam láttam a szobánkat ami eléggé fel volt szerelve. A szobatársam ott ült ágyán.
- Üdv! Mától én vagyok a szobatársad, ha tetszik ha nem.
Jelentettem ki amikor bementem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 4:02 pm

Unottan nézem a tévét a szobámban, szinte már elalszok az unalmas sorozaton, ami benne megy. A folyosón léptek zaját hallom, de nem foglalkozok vele, ugyanis senki sem szokott ide jönni. Ez az én magán szentélyem lényegében.
Viszont úgy tűnik, csalódnom kell, ugyanis a léptek az én ajtóm előtt megállnak. A következő pillanatban pedig már bent is van egy lány. Miután köszön, kijelenti hogy ő lesz a szobatársam, ha tetszik, ha nem.
~ Chö, szép egy belépő ~ fut át az agyamon
- Szia! A nevem Torvald! - köszöntöm.
Ezután alaposan megbámulom. Nem rossz, egészen jól néz ki, bár a mellei lehetnének nagyobbak. Mondjuk ha nem lesz rajta ruha, akkor lehet hogy más lesz az összhatás. Majd ha fürdik meglesem.
- Helyezd magad kényelemben. Van még szabad szekrény, az ágyat még korábban összehúztam, ha nem akarsz mellettem aludni, akkor nyugodtan húzd át magadnak máshová!
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 4:15 pm

Bemutatkozott amit a mondandója után én is megtettem.
- Nem kell vissza tolnod. Jó lesz melletted is. Amúgy a nevem Kusuki Eiko.
Mutatkoztam be majd elmosolyodtam. Akár csak ő engemet én is szemügyre vettem. "Egész jól néz ki, de majd meglátom ő mit fog hozzám szólni. Kitudja mi lesz még ebből. Végtéreis első sorban ismerkedni jöttem. A másodikra meg pont egy fiú... Nem vallna rám annyira, de az életem után ez nem is csoda, viszont ideje egy kicsit felzárkózni."
- Zavar, ha átöltözök? (a kezdetekkor még nem a képen látható ruha volt rajtam, hanem valami sima gönc.)
Kérdeztem meg és letéve holmijaimat elővettem a lila ruhámat, amit csupán a buszon azért nem vettem fel, hogy ne legyek annyira feltűnő, hiszen ez még csak az első napom lesz itt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 4:28 pm

Kissé meglep, amikor azt mondja, hogy jó lesz neki mellettem is. Így legalább jobban megcsodálhatom őt.
- Szép név! - bókolok neki.
Majd amikor megkérdezi, hogy zavar-e ha átöltözik, eláll a lélegzetem. Hogy zavarna-e? Nem!
- Csak nyugodtan, ez a Te szobád is! - mondom. - Érezd magad otthon!
Na végre, egy kis izgalom. Amint elkezd vetkőzni, fél szemmel, óvatosan nézni kezdem őt. Már nagyon kíváncsi vagyok rá. Nagyon örülök, hogy nem egy fiút kaptam szobatársnak, fuhú, kész öröm lesz itt lenni!
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 5:15 pm

- Okés.
Csak a felsőmet és a nadrágomat kellett átvennem a többi úgy ahogy jó volt rajtam. Az elején úgy látszhatott, hogy lapos mellű vagyok, de amikor levettem a felsőmet ezt megcáfoltam. Ráadásul Torvalddal pont szembe álltam ezzel is csak a kedvére téve. "Háhá pont így kell indítani." Gondoltam magamban majd amikor végeztem az öltözködéssel megszólítottam.
- Lenne kedved valamihez?
Kérdeztem rá majd egy perverz mosolyt festettem az arcomra. Eléggé unatkoztam az út alatt és rám fért egy kis izgalom most vagy csak valami olyasmi ami le tud kötni egy darabig.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:18 pm

Érdeklődve bámulom ahogy átöltözik, elég rendesen megcsodálom. Ráadásul egészen megfeledkezek a dologról, így egy cseppet sem titkolom. Igazán jól néz ki, nem bánnám ha rám mászna. A kérdésére azonnal zavarba jövök, biztos valami beszólás akart lenni.
- Nem, semmihez... - mentegetőzök. - Én csak a... a tévét lesem! Igen, tévézek. - mondom, miközben egyre jobban elpirulok.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:26 pm

- Biztos nincs kedved semmihez?
Majd elé léptem. Felmentem ágyára és ráültem mellkasára.
- Tényleg nincs kedved?
Kérdeztem meg újra. "Tudom, hogy megtörsz, hiszen ki ne tudna ellenállni nekem. Mondjuk még sosem voltam senkivel, de annak oka is volt." Gondoltam magamban és vártam mi lesz majd a reakciója.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:39 pm

Úgy néz ki, jobb lett volna, ha nem bámulom meg, ugyanis a lány egyszerűen csak oda jön hozzám és a mellkasomra ül. Végül engedek neki és gyengéden megfogom a fenekét, majd simogatni kezdem.
- Hát, egy kis gyengédség igazán jól jönne. - bököm ki végül.
Egész jó feneke van. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi lesz ebből a kis légyottból. Valószínűleg ennyivel megelégeli a szemtelen bámészkodásomat és inkább elmegy máshova. Engem meg itt hagy magamra és tévézhetek tovább.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:46 pm

- Látom nincs kedved ismerkedni. Nos ez esetben inkább alszok egy kicsit.
Mondtam majd leszálltam róla és ráfeküdtem a mellette lévő ágyra.
"No mindegy is. Ráérek, hiszen egy hónapig úgy is itt ragadtam." Gondoltam magamban majd próbáltam aludni egy kicsit.
- Láthatólag csak untatni fogsz mialatt itt vagyok.
Jelentettem ki majd hátamra fordultam és a plafont bámultam unalmamban. Nem volt kedvem sehova menni egyedül, mert akkor már sok értelme nem lett volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:53 pm

Nem akarok tolakodó lenni és úgy néz ki, ez most a vesztem. Egyszerűen csak leszáll rólam, majd lefekszik. Aludni készül.
- Untatni? - kérdezem meg. - Azt már nem. Ne haragudj az előbbiért! - mondom, majd oda bújok hozzá. - Én csak nem akartam tolakodó lenni, de ha ezt szeretnéd...
Nem pazarolom az időt szócséplésre. Egyik kezemmel a mellét kezdem simogatni, miközben puszikat lehelek az ajkaira. Remélem kapok valami válasz reakciót és nem fog bábuként viselkedni.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 6:59 pm

Oda jött mellém és elkezdte a mellemet fogdosni mire én csak elmosolyodtam.
- Ühm kezdésnek nem rossz. Reménykedtem, hogy nem lesz unalmas az itt létem.
Amikor először megérintett már kezdtem is élvezni a dolgokat és utána egyre jobb lett.
- Többre is képes vagy te azért.
Jelentem ki ugyanis nagyon jól esett amikor hozzám ért. "Tévedtem ez nagyon jó lesz. Főleg akkor, ha nem csak ritkán." Gondolom magamban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openKedd Aug. 07, 2012 7:07 pm

Úgy néz ki nem bánja a dolgot, sőt, tetszik neki! Így hát rámászok és hozzá dörgölőzök. Kár hogy ő nem viszonozza a dolgot. Ezúttal már mindkét kezem a melleivel játszadozik, a puszikból pedig egyetlen forró csók lesz.
- Esetleg nem szállnál be te is? Örülnék, ha viszonoznád amit csinálok!
Ekkor újra megcsókolom, de csak nagyon lassan, azt várom, hogy ő is csináljon valamit.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 6:14 am

Megkér arra, hogy én is tegyek valamit mire elmosolyodok.
- Oké, de te kérted.
Majd miután vissza csókoltam elkezdem nyelvemmel izgatni testét. Először nyakára vetettem rá magamat és azt kezdtem el szívogatni majd megejtettem neki egy újabb csókot.
- Na hogy tetszik Torvald?
Miután megkérdeztem próbáltam leerőszakolni lóra felsőjét, ha sikerült elkezdem őt gyengéden simogatni, ha pedig nem akkor én veszem le róla.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 3:01 pm

Nagyon örülök hogy a szobatársam is besegít az élvezetbe. Amikor szívni kezdi a nyakam, felsóhajtok halkan, majd segítek neki levenni a felsőmet. Ezután én is leveszem róla a felsőjét, a melltartóját pedig kicsit lentebb húzom a melléről, hogy a mellbimbói szabadon legyenek.
- Nagyon tetszik eddig! - válaszolok. - Remélem nem okozok neked csalódást. Ilyen kényeztetésben volt már többször is részem, úgyhogy ebben jó vagyok!
Ekkor újra csókolózni kezdek vele.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 3:08 pm

Hagyja hogy levegyem a felsőjét majd ő is leveszi az enyémet. A melltartómat kicsit lejjebb húzza, amit én nem is bánok majd el kezdett egy kicsit dumcsizgatni.
- Nekem eddig még ez az első, de ettől függetlenül nagyon tetszik. - mondom kicsit sem idegesen. - Remélem lesz ez még jobb is.
Alig fejezhettem be amikor egy újabb csókot adott nekem. Miközben smárolunk kezem elkezdett lefelé vándorolni és benyúlok a nadrágjába és megfogom férfiasságát ezzel is kényeztetve őt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 3:17 pm

Kicsit meglep, hogy ez lesz neki az első alkalom. Azt hittem, hogy már tapasztalt, azért kezdeményez ennyire.
- Csak bízd rám magam és nagyon élvezni fogod! - válaszolok neki.
Majd benyúl a gatyámba és kényeztetni kezd a kezével. Nagyon jól csinálja, éppen ezért segítek neki egy kicsit és letolom magamról a nadrágomat, majd az alsómat is. Ezt követően őt is megszabadítom a nadrágjától, de a bugyit még rajta hagyom.
- Ez az, használd a kezed! - mondom.
Ekkor egyik kezem a lábai közé csusszan és simogatni kezdi, míg ajkaimmal rátapadok a mellére. Először csak csókolgatom, nyalogatom a mellbimbóját, majd a számba veszem azt.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 3:22 pm

- Rendben van.
Letolta nadrágjával együtt a gatyáját is és hagyta had kényeztessem persze csak miután megszabadított engemet is az alsómtól, de a bugyimat még rajtam hagyta.
- Te kérted.
Érzékien próbálom csinálni a számára, de kicsit nehéz amikor rá tapad a szájával a melleimre és kezével pedig a puncimat izgatja.
- Tényleg értesz hozzá. Folytasd csak.
Mondom miközben én is elkövetek a számára mindent, hogy tetsszen neki a kézi munkám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 3:33 pm

Gyengéden kényeztetem a lányt, miközben ő a kezével dolgozik rajtam. Végül úgy döntök, hogy megszabadítom a melltartójától, így azt leveszem róla.
- Nagyon szépek! - jegyzem meg.
Ezután újra csókolózok vele egy kicsit, de nem túl sokáig, ugyanis van még más testrésze amit nem csodáltam még meg. Újra a mellével kezdek játszani, de már nem akarom ezt sokáig folytatni.
- Mit szólnál egy 69-hez? - kérdezem, miközben lehúzom a bugyiját a térdéig.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 3:39 pm

- Benne vagyok.
Jelentem ki majd amikor engedi megfordulok az ágyon, de előtte még a bugyimat teljesen leveszem, hogy az ne zavarjon. Miután ezzel megvoltam bevettem a számba faszát és így kényeztettem tovább, de ilyenkor még a kezemmel is rá segítek, hogy minél jobb legyen neki. Végül teljesen elnyelem a férfiasságot és kezemet nem használva magam mellé teszem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 3:44 pm

Szerencsére benne van a dologban Eiko. Amikor leveszi a bugyiját gyengéden a fenekére csapok.
- Egész jó hátsód van.
Amikor a szájába veszi a szerszámomat sóhajtozni kezdek. Beletúrok a hajába és simogatni kezdem.
- Ne így csináljuk! - állítom meg. - Én lefekszek, te pedig hajolj fölém, de akár rám is feküdhetsz. Míg én kinyallak addig te is nyugodtan játszadozhatsz velem.
Ekkor úgy helyezkedek el az ágyon hogy jó legyen. Amint fölöttem van megfogom a fenekét és közelebb húzom magamhoz. Végül el kezdem nyalni a punciját.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 3:50 pm

- Okéka.
Majd amikor hagyja hogy felkeljek az ágyról ő lefekszik és miután ráfeküdtem a fenekemet magához húzta és nyelvével elkezdte kényeztetni a puncimat mire én csak felnyögtem egyet, de nem késleltettem sokáig magamat és vissza vettem a számba a férfiasságát, ami eléggé finom is volt.
- Nagyon finom farkad van.
Mondtam amikor egy kicsit abba hagytam a szopást és hátra néztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 3:58 pm

Nagyon kényelmesen elhelyezkedtünk az ágyon és hozzá láttunk a dologhoz. Én lassan, gyengéden nyalom a punciját, miközben ő a szájába vette a farkamat és játszadozott vele.
Az élvezettől sóhajtozni kezdek. A bókjára nem válaszolok semmit, csak nyalakodok tovább. Egyik kezemmel elkezdem simogatni a fenekét, míg a másikkal a punciját. Remélem élvezi a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 4:08 pm

- Ez csodálatos. Nagyon jó a nyelved Torvald.
Mondom élvezkedés közben, de utána ismét a számba kapom a fincsi férfiasságot és próbálom nyelvemmel izgatni azt kezemmel együtt. Hirtelen ekkor elönt valami meleg érzet és elélvezek miközben Torvald izgat.
- Bo-bocsánat.
Mondom mert egy kicsit megijedtem azon, hogy mit fog most szólni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-openSzer. Aug. 08, 2012 4:14 pm

- Köszönöm a bókot! - válaszolok a szavaira. - Te is nagyon jól csinálod így elsőre.
Alig dicsérem meg, kissé megremeg a teste, majd elélvez. Mivel én pont alatta vagyok, az arcomra megy, de nem bánom. Helyette a puncijához tartom az arcom és tovább nyalom. Érzem, hogy én is közel vagyok ahhoz, hogy elélvezzek, de még kitartok egy kicsit.
- Mit szólnál ha szeretkeznénk? - kérdezem hirtelen, közben óvatosan letolom magamról.
Ezután mellé fekszek és a testét kezdem csókolgatni, közben a punciját simogatom.
- Az még nekem is új lenne.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eiko és Torvald szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Eiko és Torvald szobája
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Clayton szobája
» Kusuki Eiko
» Mia szobája
» Ryuko szobája
» Shushu szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: