Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Eiko és Torvald szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Aug. 08, 2013 5:06 am

Szavain még inkább el kezdtem sirni.
- Sz.... Rayn... Kérlek legyél velem mindig és... és ne hagyj egyedül.
Felé forditottam könnyes arcomat, ami kissé piroska is volt a arc puszi után.
- Rayn... Én...
Végül bátorságom még se volt ahoz, hogy kimondjam. Összeszedtem magamat, de ez is kevés volt, hogy a szemébe mondhassam, amit érzek.
*Talán... talán itt a vége.
Hajtottam le a fejemet, szememet becsukva, de még mindig a fiu felé forditva a fejem.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Aug. 08, 2013 6:47 pm

-Jó van jó van nem kell sírni.
Átöleltem és a hátát simogattam vigasztalóan.
~Ezért bírom az erős lányokat.
Kicsit bosszankodtam magamban főleg, hogy most már le is lombozódtam.
-Igyál valamit aztán mosd meg az arcod. Utána pihenj le.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Aug. 08, 2013 6:52 pm

Mikor azt mondta pihenjek le megcsokoltam őt. Persze itt nem volt vége semminek, ugyanis közel huztam magamat hozzá, hogy ráülhessek a farkincájára. Mivel már kicsit lelankadott igy nehezebb volt beillesztenem, de valamennyire sikerült azért.
- Nem fogsz elmenni! Nem hagyom!
Folytattam a csokolozást vele és finoman mozogtam rajta, hogy kicsit visszelenditsem őt.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Aug. 08, 2013 7:18 pm

Eiko meg csókol és a farkamra ül. Azt akarja, hogy ne menjek el pedig már nem sok kedvem van maradni igazából most. De azért adok a dolognak még is egy esélyt.
-Hát ha folytatni akarok akkor izgass fel szívi.
Kissé rá csaptam a fenekére majd végig nyaltam a nyakát.
-Mutass valamit végre.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Aug. 08, 2013 7:44 pm

- Rendben van.
Mondtam boldogan és megint a nyakára támadtam, de ezuttal csak finoman nyalogattam miközben az errekcioja kezdett visszatérni és már bátrabban mozoghattam rajta. Amikor abbahagytam a nyalakodász kihuztam magam és arcát a melleim közé dörgöltem.
- Na? Szeretnéd, hogy abba hagyjam?
Kérdeztem kaján mosolyogva. A farka lassan kezdett a csucsra is eljutattni engemet, de nem akartam korán elélvezni.
*Most őt kell kielégitenem. Nem fogom hagyni, hogy elmenjen! Minden erőmmel itt tartom... Csak sajna sokkal erősebb nálam és ha el akar menni akkor könnyen leléphet...
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Aug. 22, 2013 6:00 pm

Hagytam, hogy meg lovagoljon a lány hiszen nem csinálta rosszul. Párszor meg csókoltam majd a fejemet a mellei közé dugta. 
-Miért tán nem jó neked most így?
Kérdeztem majd meg csókoltam és kezeimmel simogattam és kicsit meg paskoltam a fenekét. Csípőmmel most már én i rá segítettem a mozgására és farkam elég mélyen belé hatolt a puncijába. Még nem voltam ott, hogy belé élvezzek. De nem akartam ott hagyni akkor sem ha ő el élvez. Különben sem akartam most azonnal tovább állni. Főleg nem úgy, hogy ő nem kapja meg amit akart.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Aug. 22, 2013 6:16 pm

- Nehm ezt mondhtam...
Válaszoltam nyögdécselve, mire megcsokolt ujra. Imádtam a finom csokjait, mert ilyenkor nagyon boldognak éreztem magam, ha nem is tarthatom meg ezt a sráct, de akkor most legalább jol érzem magam vele.
Belül persze ez nekem nagyon fájt, de probáltam most már nem jelét mutatni. Ahogy rá segitett a mozgásra még inkább élveztem a dolgot, de nem mentem el. Most az ő kedvére játszok nem a magaméra. Kicsit hátrább döntöttem magamat, hogy méjebbre hatoljon bennem.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Szept. 19, 2013 8:54 pm

Láttam Eikon, hogy nem valami boldog, de próbálta nem kimutatni. Inkább mindent meg tett, hogy én jól érezzem magam. Éreztem milyen mélyre képes be fogadni én pedig kissé meg növeltem a méretem, hogy ő még jobban érezzen engem. Mit ne mondjak tetszett a lány állhatatossága. Csípem az ilyen csajokat csinik és képesek bármire. Ha lehetne teherbe ejthetném, de ő nem képes tojást rakni, de még így is mélyen belé hatolok  és nyelvemmel végig nyalom a hasát.
-Mint ne mondjak csibe tetszel nekem egész éjjel beléd eresztem majd a magjaimat és még azutáni meg még másnap is. Még az is lehet, hogy egy éjszakát se hagylak majd nyugodni.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openPént. Szept. 20, 2013 6:09 pm

Megnövelte megint a farka méretét, mire egy kicsivel nagyobbat nyögtem neki. A szavai nagyon is megleptek engemet, de egyben boldog is voltam amiért igy döntött.
- Éhn... Éhn benneh... va...vahgyok!
Válaszoltam majd megcsokoltam őt ezzel elfolytva a nyögéseket. Nyugodtan mondhatom, hogy most nagyon boldog voltam és intenzivebben vetettem be magamat a fiunak. Miközben a csokunk tartott elkeztem karmolászgatni egyik kezemmel a mellkasát, másikkal pedig a hátát.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Okt. 10, 2013 7:22 am

-Rendben macsek, de aztán ne panaszkodj, hogy fáradt vagy.
Egyszerűen meg csókoltam közben még mindig mozgattam magamon a lányt. Ő el kezdet karmolászni ami engem nem zavart. A bőröm elég kemény volt egyszerű karmoknak így komoly sebet nem tud nekem okozni. Én még mindig próbáltam ki tapasztalni, hogy a lánynak melyik méretem a legmegfelelőbb úgy tűnt, most nagyon jól el találtam. A csók után a számba vettem az egyik mellét és meg szívogattam a mellbimbóját egy kicsit meg is haraptam. Gyorsítottam is a tempón jó lett volna végre örömet okozni a csajnak mielőtt belé élvezek ha már ennyire akarja.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Okt. 12, 2013 9:56 am

A csók nagyon tetszett még ha csak az egyszerűbb fajta is volt, és mikor a mellemre vetette magát nem tudtam hova kapjak annyira jól esett. Éreztem, hogy a tempója is felgyorsult, mire a nyögéseim is erősödtek és éreztem közel lesz lassan a csúcsom.
*Bárhogy próbálom nem megy... Képtelen vagy nem elélvezni...
Az egyre gyorsuló tempó és a nyelve játszadozása a melleimen, nem bírtam ki és egy hangos sikítással élveztem el. Mikor kicsit összeszedtem magamat elszontyolodtam.
- Sajnálom... Nem feleltem meg az elvárásaidnak...
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Okt. 12, 2013 10:32 am

Végre el élvezett Eiko, de ezzel le is tört a lelkesedése.
-Te kis butuska pont így akartam. De te sem maradsz ki a jóból.
Hevesen meg csókoltam, majd bele élveztem egyenesen a hüvelyébe. A csók után az ágyra döntöttem Eikot.
-Remélem egyszer neked sem elég, mert nekem nem.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Okt. 12, 2013 10:39 am

Kissé meglepődtem, de egy pillanat alatt éreztem, hogy farka kezd már remegni és az elő nedv, amit éreztem végül ahhoz vezetett, hogy teljesen betöltötte a puncimat a spermája. A csók után az ágyra döntött vissza engemet és közölte neki ennyi még nem volt elég.
- Ameddig akarod addig folytatjuk drága sárkányom.
Majd átkaroltam újra a nyakánál és vártam, hogy mozgásba lendüljön, de a tocsogó patak még mindig folyt a puncimból.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Okt. 17, 2013 8:30 pm

-Akkor estére ne szervez programot már.
Mondtam neki majd bele csókoltam a nyakába és elkezdtem mozogni benne.
-Sőt holnapra se.
Meg csókoltam a száját és végig simítottam a kezem a lábán.
-Teljesen elleszel áztatva Eiko.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openPént. Okt. 18, 2013 3:38 pm

- Nyugi... Maximum kerestem volna egy ismerőst akivel elszórakozok, de te jobb partner vagy mint bárki más. Legalábbis eddig ezt vettem ki.
Finoman érintette a testemet, mire a sóhajok is kitörtek belőlem. Végül ezt belefojtotta egy csókba és közölte, hogy teljesen eláztat.
- Csak nyugodtan sárki fiú. Csak nyugodtan... Régen volt pasika aki egy normálisnál nagyobb adagot adott volna nekem.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Okt. 19, 2013 7:04 pm

-Hehe vicces vagy, de nem hiszem, hogy van olyan ismerősöd aki felül tudd kerekedni egy sárkányon.
Még lassan mozogtam nem kapkodtam el és mivel eléggé be volt már nedvesedve könnyen mozoghattam benne.
-Akkor gondolom még nem volt olyan aki fel töltött neked egy fürdő kádat, hogy fürödhes benne.
Újból bele csókoltam a nyakába.
-Én képes vagyok rá, de előbb belülről áztatlak el csak utána kívülről. 
Egyik kezemmel el kezdtem masszírozni a mellém miközben számmal a másik melléhez le menve szopogattam a bimbóját. Közben, hogy még jobb legyen a lánynak sárkány farkammal lassan alá mentem és fenekét kezdtem simogatni. Eleinte csak simogattam vele a fenekét majd fenék lukát simogattam ingereltem majd lassan belé toltam.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openSzer. Okt. 23, 2013 4:54 am

- Tèny... Tényleg nem volt még jobb... - ekkor megéreztem azt, amiről egy pillanatig fogalmam sem volt mi az. Egy másik "valami" matatott a hátsó felemnél majd belém hatolt mire én felszisszentem egyet.
- Ez... ez meg lepett egy picit...
Rayn most eljátszott a mellemmel és persze mozgott ugyancsak bennem. Most nem tudtam sirjak vagy nevessek.
- Remélem azért komolyan gondoltad, hogy eláztatsz mindenhol, ugyanis ilyesmire még nem volt példa eddigi élvezetes életem során.
Vigyorodtam el a halk szuszogások közepette.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openSzer. Okt. 23, 2013 6:46 am

-Mert én vagyok a meglepetések sárkánya. Nem fogsz ebben csalódni.
Mondtam neki ahogy a mellét szívogattam és jobban belé toltam a fenekébe a sárkány farkam.
-Még szép utána be teszlek a kádba és ha ha meg szolgálod fürödhetsz is benne.
Feljebb menve meg csókoltam a nyakát majd erősebben kezdtem mozogni mind két részében.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openPént. Nov. 01, 2013 4:50 am

*Hmm betesz a kádba és még fürdővíz helyett is használhatom?
- Csak aztán ne csodálkozz, ha elfogy majd belőle egy kevéske.
Èreztem hogy hátulrol is egyre jobban belém hatol, de nem tagadom tetszett az érzés.
-Ahm... Raynike... Már most sokkal jobb vagy...
Olyan érzések voltak bennem, hogy ez most király és nem akarom, hogy egy percre is megálljon.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openVas. Nov. 03, 2013 7:32 am

-Kit zavarna? Mindig akad után pótlás.
Mikor azt mondta, hogy most már sokkal jobb vagyok kicsit rosszanló pillantást vetettem rá.
-Pedig eddig is élvezted szívi.
Jobban rá kapcsoltam é növeltem farkaim méretét is. Még jobban ki töltöttem a csajt, hogy érezze menyire szét tudnám feszíteni őt.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openPént. Nov. 08, 2013 7:02 pm

Nem tudtam mit reagálni, ugyanis a farka méretét még jobban megnövelte és én már nem tudtam hova kapni annyira tetszett.
-Ahh... Nehm birom...
Megint sikerült elélveznem és most még jobban csuszkált bennem a farka, de hátul ugyanugy fájlalt főleg hogy megint megnövelte.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Nov. 09, 2013 11:05 am

Most, hogy ismét el élvezett ideje volt pózt váltani. Ki húztam a farkaimat belőle majd kutya pózba állítottam Eikot. Hátulról belé hatoltam a farkaim a helyükre kerültek és kissé előre dőlve a melleit meg fogva mozogtam a csajban.
-Majd szólj ha valamit ki akarsz próbálni.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Nov. 09, 2013 3:56 pm

Rayn most pózt váltatott velem és immár a kutyuskája voltam. A farkaival ismételten belém hatolt, mire a nagy nyomás és erőre majdnem összeestem.
- Nyau... A cicussal lehetnél kicsit finomabb is, bár most inkább kutyuska lett belőlem.
Majd ahogy elkezdett végül bennem mozogni hangosan felnyögtem.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openHétf. Feb. 17, 2014 7:21 am

/Bocsánat teljesen meg feledkeztem rólad sorry legközelebb szólj rám pls/

-Helyes kis cicuska vagy, de kutyusnak is nagyon jó vagy Eiko.
Kezeimmel mellet simogattam lágyan majd kicsit bele csíptem a bimbóiba. Farkaimmal rendesen mozogtam benne nem vadultam. Reméltem tetszik neki és élvezi, mert lassan nekem is ki kelet engednem a gőzt.
-Hova szeretnéd drága?
Kérdeztem tőle biztonságosan bár őt nem tudtam volna teherbe ejteni akármennyire is akartam volna.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-openSzer. Feb. 26, 2014 11:50 am

Lassan csak közeledett az idő amikor ő is elélvez.
- Dönthetsz, de szerintem inkább belém akarod most, mint a hátamra. Vagy nincs igazam Raynike? - Kuncogtam el nyögésemet. De lehet hogy ezzel csak fát tettem a tűzre. Nem tudtam, hogy pontosan mit is fog ehhez szólni, de hát...
- Viszont ha nem tetszik akkor megfordulok és jöhet a mellemre is vagy ha úgy tetszik le is nyelhetem. Vannak ötletek, de csak rajtad áll, hogy hova szeretnéd felkenni az anyagot.
Magyaráztam tovább a cuccost és hogy hova merre tudja tenni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eiko és Torvald szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 5 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Eiko és Torvald szobája
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Clayton szobája
» Kusuki Eiko
» Mia szobája
» Ryuko szobája
» Shushu szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: