Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Eiko és Torvald szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 8:49 am

Meglep ahogy a nyakamba ugrik. Az előző pillanatban szomorú volt, a másikban meg már a nyakamban lóg. Nem értem én a helyzetet. A csókjait viszonozom, majd amikor tudok, válaszolok a kérdésére.
- Nem ígérhetek semmit, nem vagyok jós. Azt viszont megígérem, amíg lehet nem változik semmi!
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 9:02 am

- Nekem már ez is elég. Na de most együnk valamit.
Mondtam és előkaptam a táskámból néhány étel tárolót. Az egyiket oda nyújtottam Torvaldnak mellékelve egy evőeszközzel.
- Akkor jó étvágyat.
Majd fogtam és elkezdtem magamba lapátolni a fincsi leveskét.
- Itt milyen amúgy a kaja?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 1:33 pm

Bólintok egyet a lány felé. Ezután hozzá lát enni, ráadásul nekem is ad. Úgy látszik hiába mondtam, hogy már ettem. Na mindegy, elveszem tőle az ételest és az evőeszközt, majd hozzá látok én is enni.
- Jó étvágyat! - mondom. - Nos, nem rossz az itteni kaja, bár én gyakran hozatok magamnak valami ínyencséget.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 1:49 pm

- Ha befejeztük van kedved elmenni valahova?
Kérdeztem rá majd be is fejeztem az adagomat és felöltöztem. A fiú már addigra ruhában volt rég, de engemet ez nem zavart. Az otthonomban egyedül éltem, így nem volt okom ki előtt szégyenlősnek lennem.
Szóval miután már megvolt az öltözködés oda hajoltam Torvaldhoz és megkértem, hogy nézzünk már körbe.
- Te biztosan jobban ismered ezt a helyet mint amennyire én.
Persze nem tudtam, hogy ő mióta is jár ebbe a suliba, de abban biztos voltam, hogy én csak ma érkeztem ide.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 2:19 pm

Jó ízűen falatozok, majd a kérdésére egy bólintással válaszolok.
- Kaja után ajánlani akartam, hogy körbe vezetlek a birtokon. - mondom. - De úgy látszik megelőztél.
Ekkor újabb falatokat nyomok a számban. A szavaira elmosolyodok.
- Én már 1 évet lehúztam itt, egyértelmű hogy jobban ismerem a helyet. Ne aggódj, nem lesz semmi gond és körbe vezetlek. Meg ha már így össze melegedtünk, mehetnénk együtt a suliba is.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzer. Aug. 22, 2012 3:50 pm

"Háhá gyorsabb voltam. Egyértelmű, hogy a kezdő nyerte ezt a kört." Nevettem magamban és mikor elmondta, hogy ő már lehúzott egy évet itt megörültem.
- Okéska. Akkor nézzünk be előbb a suliba. Úgy sem jártam még szinte sehol, hiszen azonnal ide jöttem, hogy ledobjam a cuccaimat.
Jelentettem ki kissé idegesen és vártam, hogy meginduljunk az iskolához. "Vajon milyen lehet egy itteni iskola? Biztosan nem átlagos, ha démonok járnak ide." Gondolkodtam magamban miközben Torvaldra figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openKedd Jan. 01, 2013 7:43 pm

//Mivel Torvald Inaktív így a szobában Eiko egyedül lakik már. Nem hiszem, hogy akadna szobatársa, de aki akar, és nem ijed meg a perverz démontól azt szívesen látom. Ennek ellenére csak azok után amikor Elfie bulija már lezajlott ez előtt nem lehet fogadni senki. Vagy pedig egyedül lakok a szobába és kész xD//
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openHétf. Jan. 21, 2013 5:25 pm

Szombat este nem akadt jobb dolgom, ezért meglátogattam az én Eikómat. Illetve talán akadt volna, de ő számomra sokkal fontosabb volt, mint az új szobám. Szerencsére nem is kellett sokat mászkálnom, mert egy emeleten laktunk, ami nagyon király.
~ Legalább majd többször átosonhatok lámpaoltás után. - gondoltam ravasz vigyorral az arcomon.
Megálltam az ajtaja előtt és bekopogtam. Megtehettem volna, hogy csak simán benyitok, elvégre már sokszor jártam a szobájában, de a csajok nem szeretik az udvariatlan srácokat.
- Hi, bébi! - köszöntem neki, miután engedélyével beléphettem a szobájába és kapott tőlem egy nagy csókot. - Képzeld, ezen az emeleten kaptam új szobát, így majd többet lehetünk együtt!
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openHétf. Jan. 21, 2013 6:11 pm

Mióta lett egy új pasim az életem nos... egyáltalán nem változott meg. Ugyanúgy maradt mint eddig csupán csak ennyi különbséggel, hogy megint volt egy fiúcska, aki szeret. Természetesen az érzései nem voltak viszonzatlanok, de nem volt könnyű úgy hogy nem egy szinten vagyunk. Habár esténként alig-alig járják a folyosót, de mégiscsak jobb lett volna, ha egy szintre kerülünk.
Már majdnem aludtam, amikor valaki hirtelen a semmiből elkezdett kopogni az ajtómon.
*Ez csak ő lehet. Ki a fene jönne mégis ilyenkor át hozzám? Tényleg? Kicsoda? Rajta kívül nincs olyan, aki szívesen beugrana az én démoni lakhelyemre, amit a takarítók sem mernek sűrűn látogatni, nehogy aztán megbánják a látogatásukat.
Kellemes meglepetés ért amikor kinyitottam az ajtót, és Ryuko állt benne. Közölte velem, hogy ezen az emeleten kapott új szobát, és így majd többet lehetünk együtt. A csókját szívesen fogattam, és én eközben bezártam az ajtót.
- Innen ma nem mész el.
Jelentettem ki, és megöleltem szorosan őt.
- Tudod mennyire hiányzol, ha nem vagy velem?
Kérdeztem tőle, már kicsit sírva, de könnyeim nem eredtek el.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openHétf. Jan. 21, 2013 7:18 pm

Eiko szívesen fogadta a csókomat, aztán szorosan magához ölelt. Mikor elmondta, hogy mennyire hiányzom neki, amikor nem vagyok vele, kicsit megremegett a hangja, amiből úgy gondoltam, hogy elérzékenyült. Biztosan a jó hír hallatán...
- Te is nagyon hiányozni szoktál nekem, cicám. De nem kell szomorkodnod, mert ezután éjjel-nappal együtt leszünk. Megígérem. - mondtam és kapott tőlem még egy csókot.
Aztán az ajtóra néztem, amit az imént zárt be.
- Ha jól sejtem, ma este a túszod vagyok. - viccelődtem. - Na, és mit szeretnél csinálni? Csapdába estem, azt teszel velem, amit akarsz.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openKedd Jan. 22, 2013 3:55 pm

Mikor megígérte nekem, hogy mától éjjel-nappal együtt leszünk nagyon boldog voltam, mire megcsókolt. Mikor kijelentette, hogy ténylegesen a foglyom és hogy azt teszek vele amit csak akarok nagyon boldog voltam, és rögvest levettem a felsőmet. Mivel már pizsamában voltam így se bugyi se melltartót nem viseltem már.
- Akkor pedig arra kérlek, hogy kényeztesd egy kicsit a melleimet. A többi feladatodat majd utána kapod börtöntöltelékem.
Nevettem egy kicsit, majd leültem az ágyamra, hogy várjam amint a fiúka munkához lát.
*Ez az este nagyon érdekes lesz mindkettőnknek.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openKedd Jan. 22, 2013 4:58 pm

Igaz, hogy Eiko nagyon boldog volt, amikor mondtam, hogy azt csinálhat velem, amit akar és sejtettem, hogy megragadja az alkalmat, de így is kicsit meglepett. Hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy eléggé felkészültünk-e már erre, viszont az igazat megvallva egyáltalán nem elleneztem a dolgot. Mikor levetette a felsőjét és az ágy szélére ült, hogy kényeztessem a melleit, én sem tétlenkedtem. Először a pulcsimat, aztán a pólómat dobtam le, így végre megcsodálhatta az izmos felsőtestemet, ugyanis ez volt az első alkalom, hogy meztelenkedtünk egymás előtt.
Az ágyra fektettem és rádőltem, majd csókolózni kezdtünk, miközben a jobb kezemmel simogattam a melleit. Bár nem voltak nagy mellei, legalább formásak voltak és nem kellett sok ahhoz, hogy a farkam megmerevedjen és belülről nyomni kezdje a farmeromat. Ezt alighanem ő is érezte, amint a testünk összeért.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openKedd Jan. 22, 2013 5:18 pm

Nem tétovázott sokat, és mentem elkezdte levenni a felsőjét.
*Nem is sejtettem, hogy ennyire izmos. Bár sportos egy alak szóval annyira nem kéne meglepődnöm, de akkor is. Már nézni is jó őt.
Miután végzett lefektetett és rám dőlve csókolóztunk egymással. A egyik kezével teljesítette a kérésemet, és a mellemet masszírozgatta.
*Jól csinálja, de érzem, hogy lent is eléggé megkeményedett. Hm várunk még egy kicsit utána pedig jön a második feladata. Végtére is mién az egész éjszaka. Benyitni hozzánk nem tudnak. A falak sem olyan hű de vékonyak. Igen az én szobám most neki egy igazi börtön lett, ahol a a büntetése, hogy engemet kell kényeztetnie.
- Nos ideje, hogy enyhíts a büntetéseden töltelék.
Jelentettem ki, és reméltem azt, hogy érti mire is gondolok most.
*Tényleg mire is gondolok? Most csupán csak Ryukoval szeretkezünk remélem egy jót. Nagyon másra nem vágyom.
Megszokottan össze volt tolva a két ágy így ha az egyik kicsi nekünk akkor rátelepszünk mindkettőre, és úgy folytatjuk a dolgokat, de egyenlőre még a válaszára vártam, hogy enyhíteni fog e vagy sem?
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzer. Jan. 23, 2013 3:18 pm

Eiko már korábban összetolta a két ágyat, így már elég nagy volt a hely és nem kellett amiatt aggódnunk, hogy a nagy móka közepette leesünk róla, vagy ilyesmi. Miközben csókolóztunk, a melleivel játszadoztam és a farkam hamar kőkeménnyé vált. Ezt biztosan Eiko is tudta, mert azt mondta, hogy ideje "enyhítenem a büntetésemen".
A jobb kezemmel lenyúltam és elkezdtem letolni a nadrágomat anélkül, hogy az övemet kicsatoltam volna. Persze nem vetettem le teljesen, mert az csak úgy lett volna kivitelezhető, ha emiatt abbahagyjuk a smárolást. A farmerom után az alsógatyámat toltam le, szabaddá téve a méretes farkamat. Úgy éreztem, nem bírok tovább várni, most akarom csinálni, azonnal.
- Felkészültél? - kérdeztem Eikótól suttogva, majd ha beleegyezett, lehúztam a pizsamanadrágját és igyekeztem minél kényelmesebben elhelyezkedni úgy, hogy neki is jó legyen. Miután ez megvolt, szétnyitottam a lábait és lassan, óvatosan behatoltam a puncijába, majd lassan elkezdtem előre-hátra mozogni.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzer. Jan. 23, 2013 4:42 pm

Miután elővette a farkincáját látszott rajta, hogy mennyire meg van már keményedve. Nem tétovázott sokáig azonnal belém akarta tolni, de előtte azért megkérdezte, hogy felkészültem e. Bólintottam egyet, és miután lehúzta a nadrágomat lassan elkezdett belém hatolni.
- Ühm... ne finomkodj. Ez nagyon jó érzés.
Kértem meg Ryukot. A két ágy segítségével könnyen el tudtunk helyezkedni, ami csak jó lehetett, hiszen így nem kell tartanunk, hogy nem lesznek kényelmesek a dolgaink.
*Ahogy lassan bennem mozog... Olyan jó érzéssel tölt el.
- Ryu... Ryuko... te... szeretsz...?
Kérdeztem lassan, ugyanis már nem bírtam fokozni a légzésemet hála férfiasságának, ami annyi örömöt okozott máris nekem, ugyanis nem kellett sokat bennem mozognia, hogy elélvezzek.
*Fene! Pedig nem akartam ilyen gyorsan. De hát ez van ha jó partnere van az embernek. Sose lehet tudni mi lesz a következő pillanatokban, és mégis mindig mindent lehet tudni a másikról. Mondjuk ez nekem nem is annyira furcsa.
Gondolkodtam el egy kicsit magamban, de közben halk nyögéseimmel jeleztem a fiúnak, hogy teszik a dolog, és nem szeretném ha leállna.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzer. Jan. 23, 2013 5:05 pm

Óvatosan behatoltam Eiko puncijába és lassan elkezdtem mozogni benne előre-hátra. Látszólag nagyon élvezte a dolgot és bíztatott, hogy ne finomkodjak vele. Erre gyorsítottam a tempón, de azért nem durvultam. Szépen, fokozatosan akartam felgyorsulni.
Viszonylag hamar el tudtunk helyezkedni kényelmesen és az összetolt két ágy épp elég hellyel szolgált. Eiko egyre jobban kezdte élvezni a mozgásomat.
- Igen... szeretlek. - suttogtam válaszként a kérdésére.
Nem kellett sokat mozognom Eikóban, hogy egy nagy nyögéssel elélvezzen. Sokkal korábban, mint arra számítottam. Viszont én még messze voltam az orgazmustól és addig több fajta pózt is ki szerettem volna próbálni.
- Most jól megduglak, szerelmem, aztán kipróbálunk valami mást is, jó? - kérdeztem Eikótól és gyorsítottam a tempón.
Gondoltam, ezúttal kissé mocskosan fogok beszélni, hogy minél jobban felkorbácsoljam a vágyakat.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzer. Jan. 23, 2013 8:16 pm

Mikor kimondta, amit hallani akartam nagyon boldog voltam, de nem tudtam jelenleg megölelni. A kéj teljesen ellepte a testemet, és lassan a gondolkodásomat is. Almikor pedig elkzdett mocskosan beszélgetni még jobb kedvem lett.
- Te kis fogoly. Mit képzelsz? Mindjár megakarsz engemet keményen dugni? Nem mintha a dolog ellen lennék, de rendben van. Csak nyugodtan.
*Ez fenomenális!!! Bár csak sose hagynánk abba. Tényleg hiszen holnap még nem lesz suli. Nos akkor viszont nem fogom elengedni mellőlem Ryukot. Nehogy aztán másnál kössön ki. De ha belegondolok akkor kimondta hogy szeret engemet aminek nagyon örülök.
- Szeretlek Ryuko-kun!
Kiáltottam, de nem annyira hangosan. Sajna én megint közeledtem az elélvezéshez.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Jan. 24, 2013 2:27 pm

Eiko kéjes nyögései már betöltötték az egész szobát és alighanem a szomszédok is hallottak mindent, ami ideát történik. Ami azt illeti, néha én is nyögtem egyet-egyet, miközben folyamatosan növeltem a tempón és a végén már kifejezetten gyorsan mozogtam előre-hátra. Éreztem, ahogy teljesen hatalmába kerít az élvezet és képtelen voltam leállni, hogy pózt váltsunk, mert már közeledtem az orgazmus felé. Kicsit csalódott voltam, amiért ilyen hamar, de csak egy röpke pillanatra kalandoztam el. Eikón viszont egy kicsit meglepődtem. Gondoltam, hogy már nem szűz, mert a lepedő nem lett véres és a behatolásnál sem ütköztem akadályba. Ennek ellenére mégis nagyon hamar elment. Ráadásul kétszer is! Nem tudtam biztosan, hogy miért, de azért sejtettem, hogy még nálam is tapasztalatlanabb lehet a szex terén. Na, teljesen mindegy, úgyis lesz még alkalmunk a "gyakorlásra".
Még vagy egy percig csináltuk, aztán érezni kezdtem, hogy már csak pillanatok lehetnek hátra. Hirtelen kihúztam a farkamat Eikóból és térdelve verni kezdtem, hogy ne essek ki a ritmusból.
- Gyere, bébi! - mondtam Eikónak és arra vártam, hogy bekapja és aztán tele tölthessem a száját.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Jan. 24, 2013 4:19 pm

Én nekem már szerencsére nem közeledett orgazmusom, nem úgy mint Ryukonak. Egyből kivette belőlem a farkát és megkért, hogy most vegyem a számba, hogy megkóstoljam.
*Úgy is érdekelt milyen az íze.
Gondoltam, és nem várakoztam tovább, bekaptam a méretes farkincáját, mire pár pillanaton belül már a szácskámba is élvezett. Lassan elkezdtem lenyelni, de nem kevés jött ki, így nem volt annyira könnyű.
Utána pedig elkezdtem szépen letisztogatni neki, hogy ne ragadjon össze vissza.
- Ühm nagyon finom a spermád Ryuko. Egész nap iszogatnám.
Jelentettem ki, és tovább szopizgattam őt, hogy ismét megkeményedjen a farkacskája, és készen álljon a következő menetre.
- Viszont a legközelebbinél ne vedd ki.
Néztem rá egy perverz mosollyal, ugyanis már tényleg megkívántam a szexet, és ezzel a fiúval eddig nagyon jó. Nem mintha nem lennék szerelmes belé, de azért így is meg kell felelnie nekem.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Jan. 24, 2013 6:10 pm

Miután kihúztam a farkamat Eikóból, rögtön rácuppant, de nem kellett sokat dolgoznia vele, mert hamar a szájába élveztem. Utána letörölte róla a maradék spermát és készült volna az újabb menetre, de megállítottam.
- Nyugi, szivi, ne siessünk annyira! Nekünk, fiúknak kell egy kis idő, mire újratöltődünk. És különben is: nem kell rögtön az első nap ellőni mindent, lesz még bőven alkalmunk, hogy mást is kipróbáljunk.
Odahajoltam hozzá és megcsókoltam és egyáltalán nem zavart, hogy még egy kicsit olyan a szája.
- Gyorsan lezuhanyzok, aztán jövök. - mondtam és felkeltem az ágyról, majd levetettem a cipőmet és a nadrágomat is.
- Ha végeztem, csinálhatnánk valami mást is! - kiabáltam neki a fürdőszobából, ahol éppen a gönceimet pakoltam a szennyeskosárba. - Nézhetnénk egy filmet, vagy akár aludhatnánk is és holnap elmegyünk moziba, vagy valami!
Miután megbeszéltük a továbbiakat, nekiálltam tusolni. Közben meg az imént történteken járt az eszem.
~ Micsoda egy csaj! Igaz, még sokat kell tanulnia a szexről és egyebekről. De végülis a pasija vagyok, részben az is a dolgom, hogy tanítsam őt.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Jan. 24, 2013 6:28 pm

Fiuka leállitatott, ugyanis nem akart mindent egy napra tenni. Habár én szerettem volna folytatni, de ha nem hát nem. Nagyon nem zavart, hiszen a kulcs nálam van és előre lekulcsoltattam az ablakot is, hogy idegenek se ki se be ne jussanak. Mikor felhozta, hogy mennyünk esetleg moziba én csak ráztam a fejemet és javasoltam, hogy inkább nézzünk meg a laptopomon egy filmet. Miután ezt lebeszéltük elment fürdeni.
*Hm vajon mit teyz majd ha...
Bementem Ryuko után a fürdőbe.
- Ugye nem baj ha veled zuhanyzok le?
Érdeklődtem a dologra és oda hozzá.
*Ryuko... Ryuko... Tényleg nagyon megkedveltelek tèged. Ami nekem furcsa, mert azt hittem több fiu nem lesz nekem soha. Na ugy látszik tévedtem. Ez a srác maga a csucs!
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Jan. 26, 2013 9:19 am

Amikor reggel felébredtem és kinyitottam a szememet, először fogalmam se volt róla, hogy hol lehetek. De aztán lassan minden beugrott: Tegnap este feljöttem Eikóhoz elújságolni a jó hírt, hogy ezen az emeleten kaptam új szobát. Nagyon örült neki és hamarosan az ágyban kötöttünk ki és átéltük első közös szeretkezésünket. Bátran állíthatom, hogy mindketten nagyon jól éreztük magunkat, de Eikónak azért még van mit tanulnia. Utána letusoltunk, aztán megnéztünk egy filmet Eiko laptopján. Valami vígjáték volt, de a címére már nem emlékszek, mert nem volt nagy szám. És miután vége lett a filmnek, aludni tértünk.
Lassan, óvatosan keltem fel az ágyról, hogy ne ébresszem fel Eikót, aki még mindig mélyen aludt. Utána közel hajoltam hozzá és egy puszit nyomtam az arcára, aztán a fürdőszobába mentem. Hideg vizet locsoltam az arcomra, hogy egy kicsit felébredjek, aztán tisztálkodtam egy kicsit és utána felöltöztem.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Jan. 26, 2013 10:15 am

Miután lefürödtünk megnéztük az a filmet, és elaludtunk. Másnap Ryuko ébredt fel előbb legalábbis ő ezt vélte. Én megszokottan már hajnalban felkeltem egyszer, de visszaaludni nem tudtam, így úgy tettem mint aki éppen a mély álmát alussza. Természetesen azt is megéreztem amikor a fiú felkelt az ágyból, hogy elmenjen és egy kicsit lehűtse magát.
*Akkor is! Nagyon jó volt a tegnapi, de sokkal jobb lett volna, ha már akkor belém élvez. No mindegy. Legalább megkóstoltam a fincsi spermáját. Ki hitte volna, hogy ilyen sok lesz végül.
Mikor visszajött a fürdőből, hogy felöltözzön kicsit megijedtem, és egyből kiugrottam az ágyból.
- Itt akarsz hagyni?
Kérdeztem és rögvest elkezdtem sírni. Most gyors reakció váltások kellettek, és ez éppen megtette nekem. Az más kérdés, hogy fiúka majd mit fog válaszolni nekem, hiszen lehet tényleg el akart menni.
*Hiába minden. Elmenni nem tud. Az ablak erős, és kitörni eddig még nekem sem sikerült. Az ajtót sem éppen gyenge fából csinálták. Ha innen ki akar jutni ahhoz biz kulcs kell. Semmi mással nem juthat ki.
Vezettem végig magamban.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openVas. Jan. 27, 2013 9:11 am

Miután végeztem a tisztálkodással, nekiálltam felöltözni. Eljött az ideje a reggeli edzésemnek! Azonban csalódottan vettem tudomásul, hogy a sportos cuccaim a szobámban maradtak.
~ Ráadásul még ki se pakoltam a bőröndjeimből. - jutott eszembe. ~ Áááááááá!!
Gondoltam, gyorsan kisurranok, amíg Eiko alszik, de elkéstem vele.
- "Itt akarsz hagyni?" - hallottam a hangját.
Látszólag nagyon meg volt ijedve, mert azt hitte, le akarok lépni. Mondjuk igaza is volt..
~ Mikor ébredt fel??
- Figyu, cica... - kezdtem a magyarázkodást. - Muszáj lelépnem, mert nem hagyhatom ki az edzést!
Aztán eszembe ötlött, hogy valszeg úgyse enged el, ráadásul az ajtót bezárta és a kulcs meg nála van, ezért gyorsan hozzátettem:
- Vagy akár velem jöhetnél!
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-openVas. Jan. 27, 2013 12:53 pm

Mikor közölte velem, hogy neki most edzésre kell mennie kicsit elszomorottam de egyből jobb kedvem lett amikor magával hivott.
- Még szép! Nem hagylak egyedül. Az ilyen pasikat mint te imádják a ribi csajok.
Jelentettem ki kicsit féltékenyen habár nekem is megvolt a szemèlyes varázsom. Nem csak egy fiu volt itt, de mégis... Miota Ryukoval taliztam azota rá sem nézek ugy egy fiura, hogy de helye, aranyos vagy egyéb. Egyszerű démonoknak tekintem csak őket.
*Alig várom hogy láthassam őt edzès közben.
Örvendtem egy kicsit magamba, és èn is hamar felöltöztem, hogy tudjunk indulni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eiko és Torvald szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiko és Torvald szobája   Eiko és Torvald szobája - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Eiko és Torvald szobája
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Clayton szobája
» Kusuki Eiko
» Mia szobája
» Ryuko szobája
» Shushu szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: