Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mia szobája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Tsujimoto Mia

Tsujimoto Mia


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2016. Aug. 11.
Age : 20

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Mia szobája   Mia szobája Folder-openCsüt. Aug. 11, 2016 9:28 pm

Egy átlagos méretű szoba, mely azonban eléggé üresnek tűnhet elsőre. Egy ágy, egy ruhásszekrény és egy íróasztal található meg csupán a szobában.Bármikor is nyitunk be, mindig nagy tisztaság és rend fogad, ugyanis a tulaja nem szereti a kupit. Nagyrészt csak a szekrény tartalma árulkodik arról, hogy a tulaja egy lány, ugyanis semmi egyéb árulkodó dolog nem látszik.
Vissza az elejére Go down
Tsujimoto Mia

Tsujimoto Mia


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2016. Aug. 11.
Age : 20

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-openCsüt. Aug. 11, 2016 10:13 pm

// Shina //

Shinán nem látszott a megterhelés nyoma sem, de apró termetem és ritka lépcsőzésem miatt én azért egy kicsit kifáradtam. Persze nem annyira, hogy ne tudjam követni a lányt. Ahogy mondta, én is jobbra fordultam, majd hagytam, hogy vezessen. Hamarosan megérkezvén az ajtóhoz Shina elkérte a kulcsokat, és én átadtam neki. Gondolom szerette volna ő kinyitni azt a szobát, melybe egy ideig élt. Talán nosztalgia, vagy… nem is tudom. Mindenesetre nem gátoltam meg a kérését, hisz miért tenném. Úgyis fogom még jó párszor nyitogatni ezt az ajtót. Végül kitárult az ajtó, és beléphettem ideiglenes otthonomba, melybe az éjszakákat tölthetem. Nem volt túl nagy, de szerencsére csak egyágyas szoba volt, amely miatt felsóhajtottam. Kicsit feszült voltam, hogy másokkal kell-e majd megosztoznom-e majd a szállásomon, de olybá tűnt egyelőre megúszom. A csomagjaimat egymás mellé jó szorosan lepakoltam az ágyam mellé, és mivel nem volt jobb dolgom egyszerűen lehuppantam a szivacsra, és rugóztam rajta párat, mielőtt valóban lehuppantam volna. Elmosolyodtam és bólintottam.
- Kellemes és nyugodt légköre van. Jaj de jó lesz. – mondom nevetve, miközben elterülök rajta lehunyt szemmel – Hm…. olyan kellemes... olyan puha…
Észre sem veszem, ahogy testem ellazul és akaratlanul is megfeledkezek Shináról. A napokban nem igen tudtam aludni olyan feszült voltam, és a jó időnek és a puha ágyikónak hála kissé ki voltam ütve.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-openPént. Aug. 12, 2016 9:43 am

Előre engedte a leányzót, hogy ledobhassa végre a motyóját. Aztán bement ő is, becsukva maga mögött az ajtót. Ő még csak pár hete költözött el, szóval érthető, hogy azóta nem lett feltétlen új lakója a szobának. Mostanáig.
-Igen, a falak viszonylag vastagak. Bulizni meg úgyis a nagyobb szobákban szoktak. Szóval nyugodt éjszakák várnak rád.
Észre sem vette, hogy Mia nem figyel éppen rá. Csak nosztalgiázott egy kicsit, elvégre ő eltöltött itt több, mint egy évet. Van pár szép emléke.
Vissza az elejére Go down
Tsujimoto Mia

Tsujimoto Mia


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2016. Aug. 11.
Age : 20

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-openPént. Aug. 12, 2016 10:42 am

Észre sem vettem, ahogy tudatom egyre homályosul, és kis híján majdnem el is aludtam volna, ha a lány nem szólt volna hozzám. Kicsit meglepődve, szinte rögtön felülök, és szaporán pislogva rázom meg a fejem. Miután kissé magamhoz tértem egy zavart mosollyal, a fejemet vakarászva fordulok a lányhoz.
- B… bocsi… egy kicsit fáradt vagyok mostanában és ez a puha ágy, már majdnem kiütött… - kérek elnézést az előbbi viselkedésemért, majd lehuppanok az ágyról – De amúgy nem gond. Anyuék nem igen törődtek azzal, hogy csöndesek legyenek, így hozzá vagyok szokva a késő estei zajokhoz. Kicsit zavar, de tudok aludni mellette is.
Végül nyújtózkodok egyet, majd elindulok az ajtó felé ismét megfogva lány kezét. Úgy döntöttem jól esne még egy kis séta, az talán felkelt, majd később kipakolok, addig se tartom fel Shinat fölöslegesen. Majd, ha mindennel végeztünk, akkor majd azután kipakolok. Addig is hogy legyen miről beszélni elkezdtem egy témát.
- Mond csak Shina. Azt mondtad ugye, hogy a pároddal élsz, és hogy csak egy-két évvel lehetsz idősebb nálam. Tényleg tizennégy évesen eljegyeztek? – kérdezem hüledezve.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-openPént. Aug. 12, 2016 12:58 pm

Nem zavarta, hogy a lány majdnem elaludt. Előfordul az ilyen egy hosszú út után. Főleg ma amúgy is amolyan álmosító idő van. Kicsit ő is fáradtnak érzi magát.
-Semmi gond. Amúgy a legtöbb lakó normális, szóval nem hiszem, hogy gondod lesz. Ha védelem kell, akkor is biztos találsz valakit, aki szívesen oltalmaz.
Kinyitotta az ablakot. A szoba tiszta volt, mégis állott a levegő. Kell egy kis friss levegő ide, akkor minden jobb lesz.
-Nagyjából. Mivel nem tudom, mennyi idős vagy, de biztos fiatalabb nálam. Amúgy tizenöt és fél vagyok. Az eljegyzés meg egy dolog, esküvő csak akkor lesz, ha betöltöm a tizennyolcat. Nincs ebben semmi rossz. Nem kényszeres a dolog, teljesen szabad akaratomból mentem bele és boldog vagyok vele.
Vissza az elejére Go down
Tsujimoto Mia

Tsujimoto Mia


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2016. Aug. 11.
Age : 20

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-openSzomb. Aug. 13, 2016 7:59 pm

- Hm... aztszokták mondani, aki félbe számolja még a korát, az még gyereknek számít. - mosolygok rá a lányra - Én amúgy tizenkét éves vagyok. - vallom be tündéri mosollyal - Bár szerintem még mindig túl fiatal vagy az eljegyzéshez... de hát na... ilyen élet ez itt nálunk. - csóválom meg a fejem.
Persze érdekesen hathat okoskodásom, hisz előbb vallottam be, milyen fiatal vagyok, de hiába, ha egyszer így éreztem, akkor nem tehetek róla. Ez mondjuk nagy hibám, hogy olyan dolgokba is beleütöm az orrom, amibe lehet nem kéne... pedig én csak a lány boldogsága miatt aggódok. Az ilyen korai kapcsolatok könnyen sülhetnek el balul is. Szinte magamelé képzelem a megtört, szomorú Shinát, akit elhagyott a szerelme... Jaaaj... ez olyan szomorú... Hamar el is feledkezek róla, nehogy itt meglátszódjon a rosszkedvem. A lány túl kedvesnek tűnik, túl gyorsan megkedveltem... szóval ez lesz, ha túlságosan közel engedek valakit magamhoz, hogy már rögtön aggódok érte... bár. Én nem bánom, hogy megismertem Shinát.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-openSzomb. Aug. 13, 2016 8:29 pm

-Hát, felnőtt még nem vagyok. Szóval mondhatjuk, hogy ez igaz. De attól még eljegyeztek és ez nekem így megfelel. Ne aggódj emiatt.
Ha persze a részletekbe is belemenne, azzal elijesztené szegény lányt. Kell neki egy barát, míg belerázódik az itteni életbe. Ha felfedné előtte a valódi titkait, az nem biztos, hogy jól jönne ki.
-Akkor ha gondolod, körbevezetlek az iskolában. Semmi extra, csak annyi a különbség, hogy itt mindenki démon. De azért nem baj, ha ismered a járást.
Vissza az elejére Go down
Tsujimoto Mia

Tsujimoto Mia


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2016. Aug. 11.
Age : 20

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-openHétf. Aug. 15, 2016 10:32 pm

Oldalra döntöttem kicsit fejem, kíváncsian nézve a lányra, de végül elmosolyodtam. Shina nagyon érdekesen állt a dolgokhoz, de nem akartam tovább erőltetni a témát, ha ő így érzi jónak, hát legyen. Viszont kezdem úgy érezni egyre több olyan témát sikerül találunk, ahol hamar elhal a beszélgetés menete. Hát sajnos ez így van, ezzel nem tudok mit kezdeni, azonban remélem nem ebből fog állni az egész napunk. A lány végül azt mondta, hogy akkor most körbevezet, és mivel nekem tényleg nincs jobb dolgom, csak bólintok, és elindulok mellette. Közben kíváncsian néztem a lány arcát. Elvileg ő is démon. De vajon milyen fajba tartozhat?
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-openHétf. Aug. 15, 2016 10:39 pm

-Nos, a szoba nem nagy szám, úgy rendezed be, ahogy tetszik. Van saját mosdód, szóval nincs sorban állás és hasonlók.
Szerencsére igen alapos munkát végeztek Rubyval, mikor ő kiköltözött. Szóval nem maradt itt semmi tőle. De azért mégis nézelődött kicsit.
-Előbb a sulit néznéd meg, vagy inkább a birtokot?
Vissza az elejére Go down
Tsujimoto Mia

Tsujimoto Mia


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2016. Aug. 11.
Age : 20

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-openSzer. Aug. 17, 2016 8:14 am

Hálásan bólintok a lány tanácsaira és úgy voltam vele, hogy meg is fogom fogadni. Azonban nem értettem azért, hogy miért mondja ezeket. Egyértelműnek tűntek a mondanivaói, hisz bár nem voltam még kollégiumba, azért sejtettem, hogyan mennek errefelé a dolgok. Bár kérdésén egy kicsit elgondolkoztam, mert nem tudtam eldönteni, de végül elmosolyodtam, majd elkezdtem kifele húzni.
- Gyere-gyere! Menjünk felfedezni. - felelem csillogó szemmel - Rádbízom, hol kezdjük... jaj ennyire várom már, most vagyok először ilyen helyen! - lelkendezek.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-openSzer. Aug. 17, 2016 9:22 am

Shina nem akarta húzni az időt. De benne van a menetrendben, hogy ezeket el kell mondja. Még ha említés szinten is, de muszáj.
-Jól van, akkor nézzük meg előbb a kollégiumot. Megmutatom a társalgót, aztán átmegyünk a suliba.
Kinyitotta az ajtót és intett a lánynak, hogy mehetnek. Megvárta, míg bezárja az ajtót, aztán elindult.
-Egyébként a legfontosabb szabályt talán már hallottad. Mindig emberi alakban kell maradj. Lehetőleg senki ne tudja meg, hogy mi vagy valójában. Ez leginkább gyakorlás miatt van, hogy könnyebben elvegyüljünk az emberek között. Meg talán az esetleges faji nézeteltéréseket is ezzel akarják megelőzni. A lényeg, hogy törekedj a titkod megtartására. Ha lesz egy-két barátod, nyilván idővel megtudsz pár ilyen dolgot.-magyarázta, miközben sétáltak a lépcső felé.

/Folytatás: Társalgó/
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-openCsüt. Nov. 17, 2016 9:27 pm

Annyit tudok, hogy az első emeleten foglaltam szobát, de azt már nem tudom, hogy hol is van az. Már egy jó pár szobába benéztem, de eddig nem nagyon volt szerencsém az ügyben. Be lépek egy üresnek tűnö szobába, de jól körü nézzek, hogy ne legyen az, hogy megint valakinek a szobájába pofátlankodom.
- Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!! Van itt valaki? - Kérdem, és várom a választ. Mondjuk jó lenne megtalálnom a szóbámat, hogy végre az ágyamon lehessek, és a tévét nézhessem, ha megy benne valami jó vagy olvasni egy jó kis regényt, vagy novellát. Bár, a Miuról való ábrándozás is benne lehet a programban, de egy dvd sem kizárt. Mondjuk, maga a szoba túl tiszta ahoz, hogy az enyém legyen, de nincs kizárva, hisz szoktam én rendet rakni a sobámban ha már nagyon zavar a kupi, de ez túl tisztahoz, hogy az enyém legyen. Még jól végig nézek a szobán, bár azt se tudom, hogy pontosan mit is keresek, azon kivül, hogy a szobámat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mia szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia szobája   Mia szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mia szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shina szobája
» Shushu szobája
» Asako szobája
» Ryuko szobája
» Miu Osaki szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: