Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mika és Elfie szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openKedd Ápr. 14, 2015 8:32 pm

-Mert jót tesz a bőrömnek a vitamin. Puha és bársonyos lesz tőle és ha jól meg nézel majd nem is látsz majd rajtam narancs bőrt.
El vettem a poharat és bele ittam a gyümölcs lébe.
-Teljesen meg felelő. Az a lényeg, hogy jól érezd magad a szobádban. Nekem még idegen a szobám egy éjszakát töltöttem még csak el ott. Persze romantikusabbá tehetném, ha lenne kivel többször állni, de úgy érzem nem a szoba teszi a szerelmet vagy szüli az alkalmat. Különben is ilyen vagy és ezt kell el fogadni. Nem pedig azt amivé mutatni akarod másoknak.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openSzer. Ápr. 15, 2015 6:54 am

-Ja, nem azért mondtam. Csak általában kólát vagy más üdítőt akarnak inni a vendégek. Sőt, van némi alkoholos cuccom is, igény esetén.
Végignézett a saját szobáján, miközben Asakot hallgatta. Volt abban igazság, amit mondott.
-Én semminek sem akarom mutatni magam. Aki akar, úgyis megismer. A szoba nekem így tetszik. Néha változtatok, vagy egészítek rajta.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openSzer. Ápr. 15, 2015 7:55 pm

-Óh bocsi igen azokat is szeretem, de mint látod inkább ezt iszom. De persze az alkoholt sem vetem meg jó hangulat fokozó, de csak csínján, mert szeretném tudni mit teszek majd veled.
Kicsit meg ráztam a fejem.
-Akkor még nem halottad a mondást amilyen a szobánk olyanok vagyunk mi is. Legalábbis valahogy így van. Valami olyasmit jelent, hogy a lelkünket tükrözi. Talán az enyém pont ezért olyan üres, mert még nem töltöttem ki semmivel. De mindennek el jön az ideje.Most például hagyok időt neked meg keresni a torpedót.
Kuncogtam két korty között.


A hozzászólást Asako összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 16, 2015 5:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openCsüt. Ápr. 16, 2015 6:02 am

Jól van, annyira nem túlozza az igényességet. Legalábbis nem csak kizárólag vitaminos dolgokat iszik. Ami azt illeti, neki édes mindegy, mit isznak a vendégek. A végeredmény ugyanaz.
-Nem szoktam leitatni senkit. Én tudok hódítani anélkül is.
Végignéz a szobán. Azért van a mondásban igazság. Sokat elárul a stílusáról
-Hát, lehet benne valami.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openCsüt. Ápr. 16, 2015 5:59 pm

-Még én sem itattam le senkit én csak hát tudod...meg erőszakoltam egy lányt. Az első lányt aki véletlenül rajta kapót amikor az iskolában a zuhany alatt amikor éppen próbáltam le vezetni a feszültséget. Talán ezért is meg azért is tettem, mert sosem kedveltük egymást. Persze egyszer nem volt elég utána mindig gyötörtem é végül terhes lett. A szülei nagyon nem voltak boldogok hiába szerettünk addigra egymásba. A kapcsolatnak véget kellet vetni és el is kellet jönnöm onnan.
Mesélem magam elé nézve miközben kicsit forgattam a poharat.
-De talán itt nem fogok annyira másnak tűnni mint az emberek között.
Kicsit fel sóhajtottam.
-Gondolom elég szánalmas, hogy egy boszorka menekül és nem leli a helyét sehol.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openPént. Ápr. 17, 2015 11:55 am

-Ó, ez egyre izgalmasabb. Szóval előbb megerőszakoltad, aztán meg egymásba szerettetek. Hú. Fura dolgokat kreál a sors, meg kell hagyni.
Végül is mindenkinek megvannak a kis titkai, szóval nem akarta emiatt elítélni szegény lányt.
-Itt épp elég csodabogár van. Nem fogsz kilógni a sorból.
Átkarolja a lányt, érezzen egy kis törődést legalább tőle. Na ez pont őrá nem annyira jellemző. De nem baj. Kedvesnek is kell lenni néha.
-Egyáltalán nem. Itt a legtöbben emberi közegből jöttek. Szóval tudják, milyen, mikor nem leli az ember a helyét.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openPént. Ápr. 17, 2015 1:27 pm

-Hát gondolom a sok szex miatt kerültünk annyira egymáshoz közel, hogy már törődni kezdtünk a másikkal.
Kicsit el pirultam ahogy Mika átölelt. Pont olyan volt mintha már több lenen köztünk egyszerű barátságnál. Ami végül is bármikor meg történhetett. Ám egyenlőre jól tudtam, hogy ez most csak alkalmi együttlét.
-Köszönöm.
Jegyeztem meg adva neki az arcára egy puszit majd lassan csókolgatni kezdtem a nyakát.
Nem tudom, hogy végül is van-e még kedve torpedózni, de a sok lelkizésemet már lehet, hogy unja és talán ha egy kicsit fel dobom a hangulatot ezzel.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openSzomb. Ápr. 18, 2015 1:38 pm

-Az előfordulhat. Ezért van sok alkalmi partnerem. Mind tudja, hogy van másik, ezért egyik sem pedálozik annyira.
Aranyos voolt, ahogy elpirult egy kis öleléstől. Kedve lett volna lecsapolni a vérét, hogy ne legyen olyan pirospozsgás az arca.
-Semmiség...Tudod mit? Hagyjuk a torpedót, anélkül is le lehet vetkőzni.-mondta, mikor Asako már a nyakát csókolgatta. Nem kell ide semmi elő szórakoztatás, már megvan a hangulat.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openSzomb. Ápr. 18, 2015 7:22 pm

-Hát akkor én is tiszteletben tartom majd és igyekszem nem féltékeny lenni. De akkor cserébe te se legyél az amikor mondjuk el kapom azt a butuska boszi lányt meg a cicáját. Bár lehet neked már sikerült párszor Ikumival és Miuval ágyba bújni párszor.
Kezemmel finoman végig simítottam az oldalán.
-Igen szerintem is hagyjuk.
Finoman tovább csókolgattam a nyakát, be szívtam finom illatát és le mentem az egyik vállára, csókolgatva a bőrét le húztam a ruhája pántját.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openHétf. Ápr. 20, 2015 2:43 pm

-Nem szokásom. Tiszteletben tartom mások magánéletét, ahogy elvárom ezt mástól is. Nincs semmi féltékenység. Én csak örülök, ha azok, akiket kedvelek, boldogok...Hm, Ikumi? Hát igen, meglehet, hogy vendégeskedett már nálam.
Hagyta kicsit Asakot érvényesülni. Ha ritkán van, aki elfogadja, akkor nyilván nagyon szeretne már akcióba lépni.
-Helyes, akkor hát...
Nem fejezte be, csak élvezte, ahogy a lány csókolgatja a nyakát. Nem zavarta, hogy közben máris vetkőzteti. Már így is késésben vannak az átlaghoz képest. A legtöbb vendégével már úgy jönnek be az ajtón, hogy félig meztelenek.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openHétf. Ápr. 20, 2015 7:06 pm

-Oho gondoltam, de ez csak természetes hiszen aranyos és csinos lány. Bár az cicája sem utolsó főleg amikor fel veszi az emberi alakját kissé lányos, de aranyos.
Csókjaimmal finoman tovább kényeztettem és vissza mentem a nyakához.
-Miként szeretsz lánnyal lenni? Aktívabb szoktál lenni ennél vagy passzívabb vagy? Én elsőnek mint nő lennék veled és csak utána pasiként ha neked ez meg felel. De persze csak már fel készítettelek.
Kuncogtam majd finoman hagyat döntöttem Mikát aztán hosszan meg csókoltam. A csók után ismét a nyakát csókolgattam, de ezúttal le mentem a mellkasáig ahol a ki látszódó mell részeit kezdtem csókolgatni. Persze meg tehettem volna, hogy még jobban le veszem a felsőjét és melltartóját, de nem akartam egyből rá vetni magam. Inkább ki akartam élvezni ezt a pillanatot és el nyújtani amíg lehet.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openKedd Ápr. 21, 2015 6:26 pm

-Hm, valóban aranyosak mind a ketten. De nem probléma, én elbánok több lánnyal is, ha kell.
Újra a nyakát csókolgatta Asako, egész ügyesen csinálta.
-Mikor milyen kedvem van. Hagylak érvényesülni, rendben?
Hagyta magát hanyatdönteni és átkarolta őt, amikor megcsókolta. Igazából annyit kellett volna csak tegyen, hogy fekszik és élvezi. Egyelőre tényleg hagyja Asakot tevékenykedni, ő pedig csak asszisztál.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openSzer. Ápr. 22, 2015 7:01 am

Kicsit furcsán néztem rá ahogy azt mondta, hogy hagy érvényesülni. Jobban szerettem ha az akivel vagyok tesz is valamit. Ellenkezik vagy biztat vagy csókolgat vagy bármit. De bele mentem végül is lehet, hogy fel akarja mérni miben vagyok jó vagy elsőnek ő szeretne kicsit élvezkedni mielőtt ő is jobban részt vesz a dologban. A csók legalább jól ment és mikor átkarolt úgy éreztem komolyan akarja ő is ezt. Ezért úgy döntöttem, hogy minden képen le segítem a felsőjét és melltartóját, hogy végre lágy csókjaimmal és finom érintésekkel becézgessem azokat a szép és puha melleket amiket ő nem ad oda a fiúknak.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openCsüt. Ápr. 23, 2015 6:21 pm

-Úgy értem egy kicsit.
Muszáj volt mondania valamit, mert láthatóan Asakonak nem tetszett a gondolat, hogy a partnere fekszik, mint egy guminő. Hagyta, hogy lesegítse a felsőt és a melltartót, majd élvezte, ahogy a melleit csókolgatta. Lejebb csúsztak a kezei és markolászni kezdte a lány fenekét, majd gyengéden rá is csapott. Aztán megfogta a lány vállait és helyet cseréltek. Most Asako volt alul, Mika pedig megcsókolta, miközben a kezeivel a lány melleit masszírozta.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openCsüt. Ápr. 23, 2015 6:34 pm

Mika mellei hamar meg feszültek csókjaimtól így a bimbóit akartam kezelésbe venni amikor elsőnek meg fogta a fenekem majd rá csapót. Kissé meg lepődtem majd el pirultam, mert tetszett, hogy nem csak egy véglegesen passzív lánnyal van dolgom. Aztán ismét egy újdonság jött a számomra. Helyet cserélve ő került fölém és meg csókolt. Hosszan csókoltam vissza miközben ő a melleimet masszírozta. Igaz, hogy még ruhán át és így többet tudott meg fognia, mert nekem kisebbek voltak az övénél. De én nem szégyelltem a mellméretem, mert úgy éreztem pont jól is áll, hogy nem túl nagyok. Gyengéden simogatni kezdtem meztelen oldalát majd le mentem a fenekéig és bele túrva a szoknyájába végig simítottam fenekén.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openPént. Ápr. 24, 2015 5:14 pm

A mellbimbói elég hamar megmutatták, hogy Mikának tetszik a dolog. Asako bele is pirult a fenék csapkodásba. Persze nem tette erősen. Annyira nem akart durvulni. Legalábbis egyelőre.
-Igazán bájos melleid vannak.
Egy kis dícséret nem árt. Segíti az önbizalmat. Közben a lány a fenekét simogatta, ami igen kellemes érzés volt. Úgy tűnik, csak egy apró dologban más, mint egy hétköznapi lány. Finoman megcsavargatta a mellbimbókat.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openPént. Ápr. 24, 2015 5:26 pm

-Köszönöm.
Nyögtem ahogy a melleimet rózsaszirma megdicsért.
-A tieid viszont gyönyörűek és a feneked is jó feszed és puha.
Fel nyögtem ahogy meg csavarta a mellbimbóimat. Én pedig szépen el kezdtem le húzni a szoknyáját, de a bugyiját még nem. Mert azt más képen akartam majd róla le húzni.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openPént. Ápr. 24, 2015 6:38 pm

Mosolygott a lány reakcióján. Jót tett a kis bókja. Asako örült és talán kicsit több lesz az önbizalma.
-Köszönöm a bókot.
A lányka felnyögött a bimbó csavargatástól, pedig nem is durvult. Hagyta magát tovább vetkőztetni. Már csak a bugyi takarta őt lent.
-Ne kapkodj, ráérünk.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openSzomb. Ápr. 25, 2015 8:21 pm

Kicsit zavarba jöttem, amint ki jelentette, hogy ne kapkodjak és rá jöttem tényleg azt teszem. Már rég le akartam tépni róla a ruhát és magamévá tenni. De ez az oldalam volt az amit szerettem volna el nyomni el titkolni, hiszen ez volt az az oldalam ami lent meg keményedet az izgalomtól és egyre jobban feszegette azt őt le szorító bugyit. Persze a nőiességem is nedvesedett már, de Mikának volt igaza kapkodok pedig rá érünk.
-Igazad van bocsánat. De nem tehetek róla itt egy gyönyörű lány fölöttem aki kezeivel masszíroz szinte teljesen meztelenül. Talán egy kicsit jobban be indultam a kelleténél. Igyekszem visszafogni magam.
Kezeimmel tovább simogattam a fenekét majd uj hegyeimet lágyan végig húztam mind két oldalán fel felé, hogy meg mennyi tudom ezzel fel tüzelni őt és titkon meg nézni hol is cikis.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openKedd Ápr. 28, 2015 9:50 am

Elmosolyodott, ahogy zavarba hozta a lányt egy puszta kis tanáccsal. Nem bánta volna, ha tényleg letépi róla a ruhákat. Bár ez az egyik kedvence, nem kellene tönkretenni.
-Nem úgy gondoltam. Csináld, ahogy neked jó. Csak sietni nem kell. Tudod, az elsőt illik emlékezetessé tenni.
Kezdett már ő is beindulni, de tényleg engedi Asakot érvényesülni. Ő csak a melleivel játszadozik. Ki mondta, hogy a kis mellű lányok nem lehetnek vonzóak? Biztos nem ő. Kicsit kuncogott, mert a lány elért egy csikis részt. De azért nem az a gyengepontja.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openKedd Ápr. 28, 2015 10:18 am

-Rendben úgy lesz.
Feleltem és egy puszit adtam neki. Egyik kezemmel folyamatosan simogattam még akkor is amikor meg találtam a azt a részt ahol csikis. A másik kezemmel finoman el kezdtem lejjebb menni egészen le a bugyijáig. Kezemet be bújtatva szépen lassan simogatni kezdtem a punciját. Most nem kapkodtam szépen lassan csináltam közben amennyire tudtam fel hajoltam, hogy csókkal kedveskedjek tovább.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openVas. Május 03, 2015 6:31 am

Sikeresen meggyőzte Asakot, hogy ne kapkodja el ezt a különleges alkalmat. Még egy puszit is kapott, majd ment tovább a simogatást. Egyik kezével már Mika bugyijába is behatolt, hogy a punciját simogassa. Végül Mika is simogatni kezdte a lányt. Egy ujjával a hasán körzött, miközben a másikkal egy kicsit eljátszitt a saját mellével. Aztán abbahagyta és közelhajolt és jó hosszan megcsókolta a lányt.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openVas. Május 03, 2015 4:09 pm

Éreztem, hogy Mika is szépen nedvesedik aminek örültem, mert ezek szerint nem voltam közömbös. Ahogyan ő sem volt nekem az. Az érintése a hasamon amit nem fedett semmi, olyan volt mintha egy meleg billoggal érne hozzám, csak ez nem tűz forró volt hanem kellemesen melengető. Éppen csak fel nyögtem amikor kaptam egy csókot amit forrón viszonoztam. A csók hosszan tartott és én jól éreztem magam éreztem magam vele. Még ha elő játéknak is szánta azt, hogy hosszan össze bújunk akkor is kezdtem úgy érezni, hogy talán több is lehet majd köztünk mint páralkalmi össze bújás. Ezt persze nem akartam ki mondani nehogy aztán ezzel szakítsam szét azt a szálat amely most össze köt minket. De talán lehet együtt jövünk végül is soha nem lehet tudni.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openKedd Május 05, 2015 9:58 am

Mika csak ösztönösen tette a dolgát, mint mindig. Nem gondolkodott most felesleges dolgokon. Az volt a fő, hogy jól érezzék magukat. Nem vetett be semmi démoni dolgot, csak és kizárólag ami ránézésre volt. A csók jó hosszan tartott és ez jó volt. Egyrészt, mert ő is élvezte, másrészt Asako is viszonozta, vagyis ő is élvezi.
Kezeit lassan becsúsztatta a ruhái alá és gyengéden megmasszírozta a lány melleit. A vetkőztetés ráér később is. Közben az alfelével kicsit mozgott előre-hátra, hogy ott is kicsit izgalomba hozza őt.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-openKedd Május 05, 2015 4:27 pm

A csók hosszan tartott é nagyon élveztem. Ahogy Mika kezeit is amik forróak és puhák voltak amikor meg érintetek. Halkan nyögdécseltem alatta miközben egyre jobban be nedvesedtem. De ahogy egyre jobban izgalomba jöttem úgy tőrt utat a férfiasságom is amit eddig szorosan le nyomtam. Most már nem tudtam annyira le nyomni, mert nem rá figyeltem így egyre nagyobb dudor jelent meg a szoknyám alatt. Ekkor jutott eszembe az, hogy kesztyű van rajtam. Nem is tudtam, hogy erre az előbb miért nem gondoltam. Kezeimet össze kulcsoltam Mika hátán és le vettem a kesztyűimet, hogy végre csupasz kézzel simítsak végig a gerincén.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mika és Elfie szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mika és Elfie szobája
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Elfie McSnow
» Elfie McSnow
» Elfie-féle buli
» Tanaka Mika
» Mika naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: