Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Elfie-féle buli

Go down 
+5
Ikumi
Narazaki Ryuko
Csák Farkas
Random
Elfie McSnow
9 posters
SzerzőÜzenet
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openVas. Május 19, 2013 9:28 am

Sziiiiasztook~

Arra gondoltam hogy mivel szilveszterkor már volt egy buli és most éppen nincs, ezért most kellene rendeznem valamit hihihihihi. Halloweeen~féleségről lenne szó és nem is véletlenül hiszen Április 30 éjszakáján van Európában a Walpurgis Éj amit Elfie ismerhet és ilyen boszorkányos-démonos jellegű pont! Szóval megrendezném a kis házibulit vagy a szobácskámban vagy pedig egy üres helyiségben az alagsorban, hoznék nyamit meg iccsit és a padlót teleszórnám mindenféle puha takarókkal meg párnákkal, így nem lenne az hogy leesnek az üvegek és poharak meg kárba veszik a még meg nem ivott finom finom. Aztán amikor mindenki becsíp ki tudja mik történnének még, hihi!

Szóóóóóóval, érdekelne hogy kit érdekelne a házibuli, mert Elfie majd szétosztogatja a titkos meghívóit hihi! Mindenki érkezési sorban írna így nem lenne kavarodás, meg olyanok jönnének akik ráérnének napi legalább egy reagra, aki nem írna időben és nem jelezné hiányzását arra még várnánk egy napot és aztán kimaradna abból a körből és kövibe visszacsatlakozhat. Jó lenne legalább Elfien kívül 2-2 lány és fiú, hogy azért meglegyen egy kis csapat. Szerintem ha összejön 5-6 résztvevő akkor már kezdhetünk is, de a jelentkezés folytatódna és becsatlakozhatnának majd akik jönnének. Multit akkor hozzatok csak ha végigjátccátok vele is a játékot, felénél távozás nem lenne jó!

Szóval ital, zene, meg aztán talán még érdekesebb dolgok is! Csak hogy kicsit felpörögjön az oldal
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openVas. Május 19, 2013 11:32 am

Rám számíthatsz vagyis benne vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openVas. Május 19, 2013 11:34 am

Még gondolkodom rajta, h melyik karimmal menjek, de valamelyikkel leszek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openHétf. Május 20, 2013 5:24 pm

Ha már házibuliról van szó, nem hiányozhat a DJ sem! Ryuko vállalja a party zene és hangulatfelelős részét Smile
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openHétf. Május 20, 2013 8:16 pm

Adom a helyszínt, továbbra is a faház, viszont, aki el akar vonulni az a házban megteheti, igaz belső topikot sajnos nem tudok létrehozni. Esetleg annyit tanácsolhatok, h a külvároson belül hozzatok létre egy topikot parti ház névvel, csak a leírásban legyen benne, h a birtokon van.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openHétf. Május 20, 2013 8:33 pm

én szívesen mennék, de már 2x is volt el kezdve ilyen és 1x sem lett be fejezve
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openHétf. Május 20, 2013 9:00 pm

Ikumi, ha nem jön össze, akkor mi befejezzük a hálószobába Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openHétf. Május 20, 2013 9:16 pm

Akár kezdhetünk is már, de unny... DJ? Faház? Mimimimimiről van szó?
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openHétf. Május 20, 2013 9:22 pm

Néz be a chatba ott megtalálod a választ Very Happy
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openKedd Május 21, 2013 12:19 pm

jaj emberek, de nehgy már ez a buli is csak a szexről szóljon! Nem igaz, hogy nem tudtok egy bulin csak arra gondolni, hogy jól elszórakozik az ember a haverjaival anélkül, hogy lefeküdnének egymással.
Vissza az elejére Go down
Shushu

Shushu


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 01.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openKedd Május 21, 2013 1:45 pm

Én is örülnék, ha nem csak a szexről szólna. Lehet, hogy megyek, de szerintem majd lány karakterrel.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openKedd Május 21, 2013 3:21 pm

Teljesen egyetértek Eikóval. Szerintem az a legnagyobb baj ezzel a fórummal, hogy egyesek (nem szeretnék ujjal mutogatni) nem képesek vagy akarnak mást csinálni a játékban, csak fűvel - fával dugni. Azt mindenki csinálja otthon, de ne egy buliban! Na de a témát itt le is zárom, mert nem szeretnék veszekedést
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openKedd Május 21, 2013 4:22 pm

Hihihi, nem mondtam hoyg az érdekesebb dolgok alatt csakis és kizárólagosan szexet értettem, szóval emiatt nem kell aggódni. A téma biztos szóba kerül, Elfie szeret mindenféléről őszintén beszélgetni (és eddig mégsem volt senkivel kapcsolata :3), de én inkább olyan dolgokra is gondoltam mint mondjuk jó nagy kupit rendezni a suliban, vagy buli után kimenni a városba és ott hülyülni. Meg az ölelgetés meg puszilgatás sem szex egyébként, így már jobban hangzik? Minden oké? Nyithatom témát?
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openKedd Május 21, 2013 4:25 pm

Igazuk van mindenkinek aki előttem szólt amiatt hogy ne csak szex legyen. Nos ami engem illet én segítek nektek ha kell valamiben hogy végig menjen.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openKedd Május 21, 2013 4:37 pm

Ujujuj, a végén még az oldalon a szex lesz tabu ha így folytatódik, márpedig az is rossz szélsőség. Na de témához vissza, mindenki kész nyithatok?

U.I.: italt és nasit lehet hozni, kell a vésztartalék
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openKedd Május 21, 2013 4:42 pm

Nem kell mutogatni tudom, hogy rólam van szó :3.
Én is tudok rendesen játszani és nem csak azt csinálni.
De mind1 is inkább ki maradok szerintem. nem igazán tudok arról írni tömőt sorokat, hogy táncolok. Persze enni inni é beszélgetni szerintem azt tudok több sorban is. De szerintem inkább ki hagyom.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openKedd Május 21, 2013 4:53 pm

Szerintem indulhat a játék Smile
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openSzer. Május 22, 2013 1:47 pm

Megnyitottam, nyaaa~ (katt)

Ezzel elkezdődött, de bekapcsolódni szabad, még tanár is betévedhet. Az egyetlen feltétel hogy aki jön az nem azért jön hogy tönkretegye a bulit
Vissza az elejére Go down
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openPént. Május 24, 2013 12:40 pm

Ikumi írta:
Nem kell mutogatni tudom, hogy rólam van szó :3.
Én is tudok rendesen játszani és nem csak azt csinálni.
De mind1 is inkább ki maradok szerintem. nem igazán tudok arról írni tömőt sorokat, hogy táncolok. Persze enni inni é beszélgetni szerintem azt tudok több sorban is. De szerintem inkább ki hagyom.

Ugyan, ugyan! Segítek én rajtad mindjárt. Nem kell elmenned a bulira, egyébként is régen megígérted már hugicádnak, hogy szerzel valakit játszani! Randit akarok, szerzel szépen valakit és elmegyünk valahova hármasban, ahogy megígérted! És ne egy jungelharcost, olyan fiút vagy lányt, aki nem veti meg a gyantát vagy borotvát. Kösziii~

//UI: msnből skype lett, szóval kellene a címed, elküldenéd püben?//
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openVas. Május 26, 2013 9:41 am

Holnap kicsit elfoglalt vagyok, így holnap kora délutánig várok és aztán írok Eikonak (miatta nem ma estig, mert akkor úgysem tudna írni szegény) és maximum akkor vele játszok!
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openVas. Május 26, 2013 9:43 am

Mai nap írni fogok Akirával, csak mindenhova írnom kell még ma Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-openKedd Május 28, 2013 8:55 am

Ááááááááááááá nem láttam hogy Akirát írtál én butu meg vártam, már írok is!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elfie-féle buli Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfie-féle buli   Elfie-féle buli Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Elfie-féle buli
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elfie McSnow
» Elfie McSnow
» Mika és Elfie szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: