Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mika és Elfie szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzer. Május 06, 2015 6:54 pm

A terve sikerült Asako érezhetően kezdett izgalomba jönni a férfi nemiszervével is. Teljesen szokatlan dolog ez még mindig. Hiába van tisztázva a dolog, akkor is furcsa, hogy egy ilyen lánnyal bújik ágyba. De egyszer ezt is ki kell próbálni.
Asako átkarolta őt és Mika pár pillanat múlva érezte a lány csupasz kezeit a hátán. Levette a kesztyűit. Szép lassan, de halad a móka. Ismét közelhajolt és a lány nyakát kezdte csókolgatni, majd kicsit lejebb haladva a melleit is kezelésbe vette a szájával, miután kézzel lejjebb húzta a felsőjét.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzer. Május 06, 2015 7:35 pm

Látszott Mikán, hogy mikor meg érezte, hogy fel izgultam akkor zavarba jött. Teljesen meg tudtam érteni hiszen elég nehéz lehet ezt el fogadni pár perc alatt. Nekem egy élet állt rendelkezésemre és még is nekem nehezebb volt ezt a sorsot el fogadnom. a lehetett volna varázzsal akkor el rejtem magam, de akkor ki tudja mi történt volna. Még az is lehet, hogy férfi lennék nőiességgel és ezt vissza taszítóbb gondolat volt mint a jelenlegi helyzetem. De ezek a gondolatok hamar el tűntek, higy Mika ismét csókolgatni kezdte a nyakamat. Aztán feljebb húzta a felsőmet és melleimet vette a szájába. Mélyeket sóhajtottam miközben néztem az arcát ami nem hasonlított ugyan kis babára, de így is gyönyörű volt.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openPént. Május 08, 2015 6:56 pm

Amilyen kicsik, annyira bájosak voltak Asako mellecskéi, így igen kellemes móka volt játszadozni velük. Csókolgatta, szívogatta a bimbóit, gyengéden meg is húzta őket a fogaival. De nagyon óvatos volt, ne okozzon fájdalmat. Az egyik kezével közben Asako lábai közt kezdett finoman matatni, de csak ruhán keresztül. Nem akarta elkapkodni a dolgot. Rá hagyta a komolyabb kezdeményezést egyelőre. Vagy maradnak így, vagy váltanak, rajta áll.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openPént. Május 08, 2015 8:28 pm

Mika nagyon óvatosan bánt velem mintha én lennék a szűz lány akit be kéne férfiként avatnia. Ez kicsit el mosolyogtatott hiszen én voltam az aki általában mindig a másikra vetette rá magát. Gondoltam is, hogy most talán ideje változtatni kicsit a dolgokon amikor is hirtelen lent meg érintett. Hangosan nyögtem fel, mert szokatlan volt, hogy ruhán keresztül ért volna bárki is hozzám amikor már izgalmi állapotban voltam. Így most már nem csak a ruhám szorított kicsit jobban, de az érintése.
-Te kis goni..
Sóhajtottam kicsit ki pirulva mivel élveztem, hogy Mika nem csak, hogy nem ijedt meg tőlem, de még fokozta is az újdonságot számomra. Ezért már nem bírtam sokáig én sem tétlen lenni pár percig hagytam aztán átfordítottam magunkat és szenvedélyes csókot adtam neki mint aki nem csal egy alkalmi szeretőjével lenne hanem inkább a szerelmével. A csók után ismét lejjebb mentem csókolgatva a nyakát majd a melleit le egészen a hasáig és még tovább. Mikor le értem a bugyijához azt a falatnyi anyagot ami takarta a fogaimmal húztam le róla. Aztán kicsit meg néztem azt a csodát ami most rám várt. Nem is akartam meg váratni elsőnek végig simítottam a kezemmel rajta majd oda hajolva lágyan bele csókoltam a puncijába.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Május 09, 2015 6:04 pm

Asako rövid megjegyzésére csak elmosolyodik. Valóban, gonosz volt kicsit. De nem annyira, csak játékosan. Igazából fogott már péniszt, de nem szexuális céllal, inkább elkapott egy-egy kant és annál fogva hajította ki valahonnan. De az másik sztori kategória.
Kicsit visszavett a tempóból, had érvényesüljön a partnere, aki meg is lépte a kezdeményezést és helyet cseréltek ismét. Ezúttal Mika megint egy kicsit passzívkodott. Lassan szét tette a lábait, hogy Asako odaférjen. Le is húzta a bugyit, majd egy simítás után bele is csókot a puncijába, mire Mika felsóhajtott. Jól esett neki, főleg mert egy jó pár napja már az utolsó kalandnak. Épp ideje volt valakivel ágyba bújni.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Május 09, 2015 6:49 pm

Mika puncija nagyon nedves volt már és nagyon finom is. A hangja pedig egyenesen zene volt füleimnek. Pont ezért folytattam, de mivel nem akartam, hogy túl korán el menjen ezért el kaptam a csiklóját a számmal és meg szívogattam. Nem akartam vele durvulni és túlzottan nagyon hamar sem akartam be hatolni. Főleg mivel elsőnek lányként akartam lenni vele, de persze ha ő másképpen dönt én el fogom fogadni. Ezért az ujjaimmal szépen el kezdtem kívül simogatni bele gondolva, hogy én leszek az első akinek ténylegesen úgy adja oda magát akivel akár családot is alapíthat később. El is képzeltem egy pár pillanatra, hogy Mika esetleg tőlem lesz terhes a közel jövőben, de nem akartam nagyon el merengeni egy ilyen álomban. Mert félő volt, hogy ha rá erőszakolom magam akkor inkább kerülni fog mint el fogadni.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openVas. Május 10, 2015 5:09 pm

Már igen csak be volt nedvesedve, nem is csoda, hisz Asako igen szexi lányka, még ha van egy extrája is. A csiklószivogatás csak fokozta az izgalmát, de volt már elég rutinja, hogy valamennyire visszatartsa a dolgot és ne élvezzen el.
Viszonozta a simogatást és hagyta magát kényeztetni. Egyelőre had érvényesüljön a vendége.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openHétf. Május 11, 2015 11:08 am

Nagyon jól haladtam Mika kényeztetésével olyannyira, hogy meg engedtem magamnak, hogy egy ujjal lassan belé hatoljak és a nyelvemmel együtt kényeztessem. Mert úgy gondoltam jobban fogja élvezni majd ha később be hatolok ha legalább egyszer el élvez a segítségemmel.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openKedd Május 12, 2015 3:30 pm

Továbbra sem aktívkodott nagyon. Engedte Asakonak, hogy kiélhesse a fantáziáit, ha vannak. Nagyon szokatlant nem csinált, de ez persze nem probléma. A nyelv mellé egy ujj is párosult, amivel behatolt, így Mika halkan sóhajtozott a lány kezei által nyújtott örömöktől. Vajon most arra játszik, hogy elmenjen, vagy csak legyen nagyon nedves? Mindegy. Így is jó lesz. Addig ő a saját melleivel játszadozott kicsit.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzer. Május 13, 2015 7:05 am

Mika sóhajtásai azt sugallták, hogy jól esik neki a kényeztetésem. Ezért az ujjam mellé be társítottam még egyet. Aztán támadt egy gondolatom amit egy cikkben olvastam, mi szerint a fiúk nagyon érzékenyen reagálnak ha hirtelen a fenekük hátsó részét érzékenyen érintik akár újjal akár más eszközzel. Ezt persze lehet, hogy lányoknál nem volt igaz, de a másik kezemmel egy ujjal finoman simogatni kezdtem a tiltottabb gyümölcsöt. Persze fel merült már a gondolat magamban, hogy magamnak sosem mertem csinálni akkor sem amikor magamhoz értem, mert nem tudtam hová tenni a dolgot. Viszont az is eszembe jutott, hogy ha egyszer egy fiúval sorod össze a sors aki el fogad akkor ő lehet be akarna hatolni oda is. De ezt persze könnyebb volt el képzelni mint meg tenni. Meg most úgy is Mikára akartam koncentrálni és nem a buta fantáziámra.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Május 14, 2015 10:37 am

Hogy még jobb legyen, Asako a fenekét is elkezdte simogatni. Nem volt egyáltalán probléma. Járt már ott is műszerszám. Nem túl sűrűn, de azért megfordult ott is. Ha már így alakult, ő is beszáll. Az egyik lábával elkezdi a lány hátsóját símogatni. Közben a kezeivel még mindig a saját melleivel játszik. A puncija amúgy is jó kezekben van. Szépeket sóhajtozik, miközben partnere szorgoskodik.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Május 14, 2015 5:24 pm

Kicsit meg lepődtem, hogy Mika lába elég a fenekemig, hogy ott simogasson. Tudtam, hogy hosszú lábai vannak, de akkor vagy jól ki tudja nyújtani őket vagy hosszabbak a lábai mint elsőnek fel mértem. Ez persze nem volt számomra zavaró továbbra is ujjaztam és nyalogattam, de pár perc múlva csak ujjaztam, mert megint a csiklóját kezdtem el szívogatni és apróan meg harapni. Ezzel persze nem fájdalmat hanem az élvezett akartam neki növelni.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Május 16, 2015 11:48 am

Mika ügyesen használta a lábait, ezt láthatóan Asako is észrevette. De nem reagált rá, hisz el volt foglalva a punci kényeztetéssel. Igen csak nedves volt már a csodás kis nyílás. Biztos nehéz volt ellenállni a csábításnak, hogy most rögtön támadjon. De jól tűrte, hisz még mindig csak ujjazott és szívta a csiklót a lányka. Ami nem volt baj, Mika szerette, ha játszanak a puncijával. Nem is kicsit.
-Nagyon ügyesen csinálod.-dicsérte meg a lányt kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Május 16, 2015 7:00 pm

Mika puncija valami csodás ízt és illatot árasztott magától amitől csak még jobban azt akartam, hogy el élvezzen és akkor rá nézhessek az meg könnyebbült arcára. Most is fel néztem rá amikor meg dicsért és ezért három ujjal folytattam a kényeztetést miközben tovább szívogattam a csiklóját. Természetesen a fenekébe i be toltam két ujjamat és lassan ujjazni kezdtem ott is, hogy kicsit ki tágítsam neki. Egyre nehezebb volt meg állnom, hogy rá vessem magam és ki elégítsem férfiasságommal. Talán azért is sikerült eddig, mert Mika hamar el fogadott olyannak amilyen vagyok. De én már el felejtettem, hogy mennyi ideje nem voltam lánnyal, pedig hosszú ideje csak ő értük sóvárgok.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openKedd Május 19, 2015 3:44 pm

Szinte látta Asako szemeiben, hogy igen komoly csatát vív a saját vágyaival. Rá akar ugrani és megtenni, amit meg kell tennie. De visszafogja magát.
Mika továbbra is engedi érvényesülni. Hangosan felnyög, mikor már három ujjal van benne. Aztán még egyszer, mikor már a fenekét is tágítani kezdi. Ó, tehát minden nyílását meg akarja tömni. Jó is az. Csak ki kell várni.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openKedd Május 19, 2015 9:14 pm

Úgy tűnik Mika nagyon élvezi, hogy ujjazom ne nem látom nyomát, hogy el tudom így juttatni a csúcsra. Eszembe jut, hogy talán az egész kéz fejemet kéne használnom, de azt ár nem tartom túl nőiesnek. Mert abban nincsen semmi karcsúság se semmi stílus inkább olyan mintha egy falat húst ütnél. Azt pedig nekem nem tetszik. Ugyan olyan erősen csinálom ahogy tudom és a csiklóját is folyamatosan szívogatom. De vagy jóval többet bír mint amennyit képzeltem vagy én csinálom rosszul.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Május 23, 2015 4:52 pm

Mikaban felmerül kicsit, hogy Asako a csúcsra akarja egyszer juttatni, mielőtt neki ugranának a dolognak. Hát, ha így akarja, legyen így. Ő élvezi, szóval nem panaszkodhat. Kezd egyre nagyobbakat nyögni. Még az a szerencse, hogy nincsenek ilyenkor sokan a koliban, mert volt már, hogy hallgatózott valaki, aztán meg visszahallotta, hogy nyolcan mentek végig rajta. Annyi partnerrel még Shina sem bánik el, nem hogy ő. Folytatta a mellei masszírozosát, hogy rásegítsen a dologra, míg végül pár perc múlva sikerült elélveznie egy elfojtott sikoltás kíséretében.
-Hát ez...nagyon jó volt.-jegyezte meg, miközben kifújta magát.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Május 23, 2015 7:38 pm

Ősszinten meg mondva kezdtem kicsit fáradni, de ki tartottam. Ahogy Mika egyre hangosabb lett észre vettem, hogy a teste is egyre jobban meg remeg. Még nem találtam meg a g pontját ebben biztos voltam, de mikor el élvezet úgy éreztem elértem valamit. Számmal ki szürcsöltem a nedveit majd mikor végeztem fölé magasodtam.
-Örülök, hogy tetszett, mert szeretnék pár orgazmust okozni neked ma. Hátha azzal emlékezetesé válok számodra.
Finoman meg csókoltam az ízével a számon.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Május 28, 2015 8:16 am

Igen kellemes élményt nyújtott neki Asako. Az ajtó pedig még csukva volt. Volt, akit ennyi után elküldött, mert annyira nem volt hangulata hozzá és inkább megkérte, hogy jöjjön máskor. De most nagyon is hangulatban van.
-Örömmel hallom. Az orgaszmus az egyik kedvenc dolgom az életben. Szóval jó, ha sok van belőle egymás után.-felelte moosolyogva, majd kapott egy csókot, amit viszonzott is.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Május 28, 2015 6:12 pm

-Akkor mindent meg teszek, hogy sokat kapj ma.
Örültem, hogy sikerült Mikánál szereznem egy jó pontot é a csók is kellemes volt vele. De be kellet magamnak vallanom, hogy fogalmam sem volt arról, hogy most mit csináljak. Régen amikor a párommal voltam akkor be hatoltam és addig mozogtunk ameddig akartunk. Sosem gondoltam azt, hogy lányként legyek vele vagy mással. Persze a netről több videót is láttam, de abban többnyire csak nyalták falták és simogatták egymást. Kicsit unalmasnak tűnt ezeket látni, de itt volt az ideje ki próbálni. Persze Mika most lehet, hogy érzékenyebb, de azért el kezdtem lágyan simogatni a testét csók közben majd a kezemmel egyre lejjebb menve a punciját simogattam párszor végig.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Május 30, 2015 6:57 am

Mika mosolygott a lány megjegyzésén. Az jó, ha sokat kap, mert ebből sosem elég igazán. Egy kis pihenő nem árt, de azt majd később.
Most Asako megint simogatni kezdte őt, miközben csókolózott vele. Nagyon jól tudta, merre kell vezesse a kezé. Ennek pedig Mika igazán örült. Nem volt baja a szüzekkel, de nem mindig volt hozzá türelme. Most épp nem. Ezért jó, hogy Asako nem most kezdte a dolgot.Ő gyengéden a lány hátát simogatta, majd az egyikkel lejjebb haladt a fenekére.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Május 30, 2015 8:53 pm

Mika nem ellenkezdett mikor ismét meg simogatni kezdte a punciját. Ez jó jel volt számomra. Így tovább folytattam miközben éreztem puha kezeit a hátamon. Jó volt érezni a kezeit magamon, mert ősszintén még mindig tanácstalan voltam. Mert míg ő még mindig nedve volt addig és forró én féltem attól, hogy esetleg unalmas leszek. Ezért úgy döntöttem stratégiát váltok. Kis pihenőt hagyva neki fel ültem és szépen le vettem a ruháimat magamról. Mikor már meztelen voltam ismét fölébe magasodtam és lágyan meg csókoltam.
-Mika tudom ez talán egy kicsit kényelmetlen lesz neked, de azért meg próbálom kellemessé tenni neked.
Kissé rá nehezedve igyekeztem a puncimat az övéhez illeszteni é azzal simogatni őt. De miközben ezt tettem éreztem, hogy férfiasságom a hasához dörgölődzik.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Jún. 13, 2015 1:21 pm

Asako végül úgy döntött, hogy levetkőzik, így Mika megcsodálhatta a szokatlan, ámde szép testét. Élőben most először látott ilyet, így el is pirult, ami egyébként nem szokása. Kevesen tudták zavarba hozni.
-Ne törődj vele. Csak csináld. Hidd el, volt már ennél sokkal durvább is. Nem baj, ha kicsit kellemetlen. A lényeg, hogy élvezzük.
Imádta, mikor két punci dörgölőzik egymáshoz. Főleg, ha az egyik az övé. Furcsa volt a férfiasság a hasán, de nem baj. Megszokja, ha kell. Hogy ne legyen túl passzív, végül elkezdte gyengéden simogatni a szerszámot. De óvatos volt, nehogy idő előtt elsüljön a fegyver.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Jún. 13, 2015 8:49 pm

Egészen jól ment főleg, hogy Mika nem bánta a dolgot. Pedig nekem is új volt lány ként lánnyal lenni. Eddig mindig a fiú szerepben voltam inkább. De ez most nagyon tetszett. Főleg amikor el kezdte simogatni a férfiasságomat is.
-Úgy érzem azért van tapasztalatod benne annak ellenére, hogy csak a lányokat szereted.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-openSzer. Jún. 24, 2015 7:05 pm

A simogatás jól sikerült. Ezt mondjuk nem lehet elrontani. Legfeljebb csikis az adott helyen az illető. De ott általában nem szokás.
-A simogatásban van. Egyébként meg mindenki szereti, ha a nemiszervét cirógatják.
Gyengéden rámarkolt és finoman mozgatni kezdte rajta a bőrt, nagyon lassan. Nem akarta, hogy hamar elmenjen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mika és Elfie szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 5 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mika és Elfie szobája
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Elfie McSnow
» Elfie McSnow
» Elfie-féle buli
» Tanaka Mika
» Mika naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: