Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Tanaka Mika

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tanaka Mika

Tanaka Mika


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2019. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Otthonom

Tanaka Mika Empty
TémanyitásTárgy: Tanaka Mika   Tanaka Mika Folder-openCsüt. Júl. 25, 2019 8:47 pm

Név: Tanaka Mika
Nem: lány
Kor: 18
Faj: Yuki-onna/Boszorkány

Jellem:
Yuki-onna része miatt egy zárkózott magának való, de azért ő is keresi a szerelmet, a barátokat. Általában, olyan személlyel vagy személyekkel keresi a társaságukat, akik megértik őt. A fajtája többségére jellemző, hogy ha talál egy ilyet, azt lefagyasztja, hogy örökre vele maradjon. Mika, viszont a másik tábort erősíti, azt amelyik inkább barátkozni igyekszik. Nem az a ugrálós féle, érzelmeit általában csak az arcán mutatja ki. Szereti a videó játékokat, a jó könyveket, az asztali szerepjátékokat, és a BDSM videókat. Kedvenc úrnőjéről van pár kép fel téve a falra a szobájában, s azt nézi elalvás előtt és ébredés után. A másik személy, akire fel néz az a édes anyja, aki igaz bár a nagy szülők segítségével, s nem az apjáéval, de fel nevelte.

Szexuális beállítottság: Leszbikus

Küllem:
Egy gyönyörű ápolt nő, átlagos magassággal, és test Szullyal. Teste szép idomos, formás. Arcát, a hátáig érő kék haj keretez. Szemöldöke vékony, színtén kék, és nem egy egybe vonal az egész. Szemei nagyok, írisze  piros. Ajkai vékonyak, nem egy csókos ajka van neki. Hátul, egy ribanc rendszám található, amit emlék ként rakatott fel.

Viselt tárgyak:
A testre simulós ruhákat hord, hogy megmutassa szép idomait. Öltözékében, a kék és a fekete dominál általában, de az övén színes gumik találhatóak, amiket ő maga tett fel. Elöl, a hajában, két csat is található. Nyakában, egy gyerek kori barátjától kapott nyaklánc féleség található, amit csak fürdés alkalmával vesz le. S mert félig boszi is, így egy varázspálcája is van, amit ha nincs a kezénél, a bakancsában tartja, vagy pedig máshol.

Előtörténet:
Üdv, a nevem Tanaka Mika, és egy Simo-otoko és egy boszorkány közös gyermeke lettem. Persze apám mit sem tud létezésemről, s nem is kell, hogy tudjon. Róla csak annyit tudok biztosan, hogy ő egy sperma donor, és  démon. Nagyiéknak hála, anyunak megvolt minden segítsége a nevelésemhez, és nagyiéknál laktunk. Anya testvérei mind elköltöztek, s valahol másutt alapítottak családot, így nagyiék rajtam élték ki nagyszülői szerepüket. Ugyan voltak családi össze jövetelek, de azok is inkább ritkák volta, más egyéb programok miatt. Anyám, és nagyanyám egyszerre tanítottak nekem boszorkány mágiát, ami egy ideig jó volt. Voltak olyan varázslatok, amiket élvezettel tanultam meg, és olyan is amit viszont nem. De aztán egy idő után már más felé kezdtem érdeklődni, figyelmem a videó játékok, a game boy, és egyéb dolgok felé terelődtek, és az asztali szerepjátékok felé. A családomban, mindig is nyílt titok volt, hogy engem a lányok érdekelnek. Nagyapám, a Tanaka féle robotika cég feje, és magam is erre az útra tervezem terelni, mert érdekelnek a robotok valamint azért, hogy kiterjesszem a robotikát más felé is, hogy ne csak a harcost lássák bennük. Ovis korom óta van egy barátnőm, akivel gyakorlatilag össze vagyunk nőve, mindent együtt csinálunk. Számára is nyílt titok, hogy meleg vagyok, de ő hetero, és tiszteletben tartom, hogy nincs még egy picike kíváncsiság sem. Tőle kaptam egy nyaklánc félét, amit nagyon ritkán veszek csak le,  mikor épp fürdök, vagy úszok amit már ritkán teszek. Tizennégy évesen kerültem a Yökai suliba, ahova barátnőm már nem követett, mert ő ember volt. Egy ideig tartottuk a kapcsolatot, de aztán később elkezdett hanyagolni, így én is hagytam. Idővel, lett egy-két barátom, de velük is csak a suli végéig tartottam a kapcsolatot, vagyis egymással. Szép, és meg hit emlékeket szereztem nekik köszönhetően, és volt jó pár kalandban részem. A nyári szüneteket, többnyire nagyapa cégénél töltöttem, csak ritka alkalomkor voltam strandolni. Az iskola után, nem mentem egyből haza, hanem a suli közelében lévő Hinanjo városban telepedtem le, és hála családomnak, van egy egész lakásom, már csak kell valaki, akivel ezt megoszthatom. A sok tanulásnak hála, könnyű volt bejutnom az egyetemre, ahol a robotikát fogok tanulni. A család büszke volt rám, mikor megtudták, hogy bejutottam, bár nagyapa azt szerette volna, ha a Tokyoi egyetemre jelentkezem, de azért ennek is örül.


A hozzászólást Tanaka Mika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 26, 2019 6:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Akashiya Moka

Akashiya Moka


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Mar. 26.

Tanaka Mika Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanaka Mika   Tanaka Mika Folder-openCsüt. Júl. 25, 2019 9:01 pm

Üdv!

Bájos kis karaktert csináltál. Elfogadom az előtörténeted. Dobj össze egy adatlapot és kezdheted a játékot.
Vissza az elejére Go down
 
Tanaka Mika
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tanaka Mika
» Mika naplója
» Fujiko Mika
» Mika és Elfie szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: