Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mika és Elfie szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 7 Folder-openPént. Dec. 11, 2015 4:04 pm

Legalább a véres kérdésekben egyetértenek. Legalábbis ebben. Mika egyébként sem szokott csak úgy vért szívni. Attól függ, ki mit fogyaszt. Erősen érződik a véren, ha valaki dohányzik, vagy valami csípős kaját evett. Shina egyszer csak azért vállalt be egy brutálisan csípős kaját, hogy megtréfálja. A végén mindketten vízbe dugott fejjel térdeltek a kád mellett. De poén volt.
-Hú, hát lenne lista, elhiheted. Sok a lökött alak a suliban, akire ráférne, hogy kicsit más szemszögből nézhessék a világot.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 7 Folder-openHétf. Dec. 14, 2015 10:43 am

-Igen párat én is láttam már. A fiúk többségével nem is jövők ki. Páran meg bámulnak, mert tetszem nekik. De én nem igazán kérek belőlük. Ne akarom, hogy utána rám mutogassanak, mert van egy kis rejtegetni valóm. Éppen ezért is maradtam inkább a lányoknál pedig némileg vágyom egy pasira.
Jegyeztem meg bár kicsit vicces, hogy szerelmeskedés közben beszélünk ilyenekről.
-Gondolom neked sem véletlenül ment el tőlük a kedved.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 7 Folder-openKedd Dec. 15, 2015 8:07 am

-Hát, azért óvatosan. A lányok is tudnak szemetek lenni. Főleg, akik népszerűek. Mindent bevetnek, csak hogy megtartsák a helyüket a hierarchiában.
Ó, ha Asako tudná, hogy mi mindent csinált. Épp csak fiúkra nem nézett úgy soha.
-Nem, sosem érdekeltek. Nem kellett elvegye semmi a kedvemet. Egyszerűen jobban szeretem a szép kerek melleket és a nyalnivaló puncikat.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 7 Folder-openHétf. Dec. 21, 2015 8:30 pm

-Ó tudom én azt, de ők nem érdekelnek és ha bajom van velük akkor nos a béka hús nem hizlal. Haha
Kacagtam egy jót majd kicsit rá néztem.
-Hát én nem vagyok valami nagy mellű még is itt vagy alattam pedig még szépség hibás is vagyok. De ha már itt tartunk milyen érzés, hogy benned vagyok? Nekem jó, olyan mint ha belsőd melengetne.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 7 Folder-openKedd Dec. 22, 2015 5:14 pm

-Hát, még sosem ettem békát. De úgy mást se nagyon. Én csak vért szoktam enni.
Egész jól megértik egymást Asakoval. Ha le akarná kötni magát, talán vele tenné. De neki még kell a függetlensége egy ideig. Túl sok harapnivaló lány szaladgál odakint.
-Azt nem mondtam, hogy a kevésbé nagy mellek nem szépek. Amúgy jó érzés. Furcsa, de jó.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 7 Folder-openSzer. Dec. 30, 2015 6:54 pm

-Olyan mintha csirkét ennél.
Örültem, hogy Mika jól érzi magát annak ellenére, hogy szokatlan lehet egy olyan lánnyal lennie aki nem mű végtagot használ.
-Örülök remélem rá szoksz. Már mint, hogy velem.
Finoman meg csókoltam majd végig simítottam az oldalán.
-Majd szólj ha így kényelmetlen van pár póz ami egészen jó.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 7 Folder-openCsüt. Jan. 28, 2016 7:27 am

-Attól még sosem ettem csirkét.-ismételte nevetve.
Új volt az élmény, de egyáltalán nem kellemetlen. Sőt, kimondottan jobb volt, mint egy műfarokkal. Talán Asakoval hosszabb távon is elviselné. Bár még mindig nem akarja lekötni magát, még szóban sem. A függetlenség a mindene. Ezt nehéz lenne csak úgy feladni.
Megint kapott egy csókot, közben nem maradt abba a mozgolódás.
-Rendben.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 7 Folder-openCsüt. Jan. 28, 2016 7:55 am

-Sosem késő meg kóstolnod.
Mosolyogtam rá majd el kezdtem csókolgatni a nyakát. Aztán támadt majd egy ötletem. A számmal továbbra is a nyakát és a közötti részeket kicsit be szívtam majd elengedtem. Nem szívtam ki a bőrét és nem haraptam bele csak amolyan érzéki érintést csináltam a számmal. Ilyet még nem csináltam másnak, de elég érdekes volt sőt reméltem Mika számára elég izgalmas is. Egyik kezemet össze kulcsoltam az övével míg a másikkal apró simogatásokkal kerestem az érzékeny pontjait.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 7 Folder-openHétf. Márc. 28, 2016 4:14 pm

-A vámpírok nem esznek emberi kajákat. Nem veszi be a gyomrunk. Legfeljebb úgy, hogy valaki csirkét eszik és utána szívom a vérét.
Jó kis csókolgatást csinált Asako. Igazán élvezte. Engedte neki, hogy tegye, amit akar.
-Remélem nem baj, hogy kicsit passzív vagyok. Gondoltam örülnél, ha szabadabb kezet kapnál.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mika és Elfie szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 7 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mika és Elfie szobája
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Elfie McSnow
» Elfie McSnow
» Elfie-féle buli
» Tanaka Mika
» Mika naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: