Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mika és Elfie szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 01, 2012 10:34 am

Elfie elhallgatott és feltűnő komolysággal leült a földre a tv és a készülék elé hogy jól megnézze Mika mit ügyködik. Elég gyorsan kiderültek a játékindítás fortélyai és kerek szemekkel meredt rá a képernyőre amint az első dolog megjelent rajta. Megilletődve vette kézbe a kezelőszerkentyűt és most Mika szavain kezdett csüngeni
- Ezdejólessz ezdeszupi éljeeeen! - ujjongott várva mi következik
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 13, 2012 11:57 am

Igzán aranyos volt Elfie, ahogy ujjongott. Persze érthető, ha kíváncsi és még sosem játszott ilyennel. Azért bízom benne, hogy nem fog vadulni. Messze van a legközelebbi konzol üzlet. Megvártam, míg bejön a játék, aztán jöhetett is a móka.
-Na mehet? Válassz egy karaktert. Amelyik szimpatikus.-mondtam mosolyogva.
Elsőre nem leszek durva vele, hagyom, hogy bele tanuljon az irányításba.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 13, 2012 12:08 pm

Elfie pattanásig feszülten mozgatta a kezelővel a választókeretet, egyik karakterről a másikra. Néha elvigyorodott vagy megállt tűnődve a fülét vakarni, míg végül Uchiha Itachin állapodott meg
- Nézd ez itt a menyét ki megölné a menyét! - vihogott és sunyin rásandított - You lack hatred!
Már most élvezte az egészet holott még el sem kezdték
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 13, 2012 1:12 pm

Hosszas bíbelődés után Itachi lett Elfie választottja. Fűzött is hozzá egy tréfás megjegyzést, amin jót mosolyogtam. Én Sakurat választottam.
-Na, mehet is.
Választottam egy pályát, aztán pár másodperc múlva be is jött a pálya a karakterekkel, harcra készen. Felvillant a FIGHT felirat és indult a móka.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 13, 2012 1:24 pm

Elfie rögtön a gombok nyomogatásába kezdett ahogy azt nemrég Mika magyarázta neki, persze elsőre össze-vissza ugrándozott a karaktere és ha el nem is találták ő sem igazán találta el Sakurat. Azért nemsokára kezdett belejönni a dologba és igaz most sem okozott nagyon sérüléseket az alap támadásaival, az ugrabugrálásnak köszönhetően Mikanak gondjai lehettek Itachi eltalálásával. Elfie tehát jó kezdőnek bizonyult, de Mika vele szemben már tapasztalt volt a játékban és jelenleg vissza is fogta magát. Vajon ki nyeri meg az első összecsapást?
- Vííí vííí vííí! - visított miközben a karakter ide-oda szökkent amint valahányszor földet ért
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 13, 2012 2:28 pm

Ahogy egy kezdőtől várható, Elfie össze-vissza nyomogatta a kontrollert. Láthatóan élvezte, így nem bosszankodtam rajta. Egyenlőre én is csak finomkodva játszom, ne gondolja, hogy máris a mélyvízbe dobtam.
-Nem kell kapkodni. Tapasztald ki a karakter mozgását és képességeit.
Direkt távol is maradtam a karakteremmel, had próbálgassa.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 13, 2012 2:44 pm

Elfie teljesen belemerült a játékba és egyre bizonyosabbá vált hogy már nagyjából tudta mit csinált, ami ugyebár az az őrült szökdécselés volt amivel valahogy mindig kikerülte a támadásokat. Úgy tűnt tehát hogy Elfie a hagyományos kombináció nélküli harcban jól szerepelt, s miután percekig játszotta a majmot hirtelen Mika karaktere mögé húzott és egy hatalmasat trafált belé. Elfie szemei és ujjai elképesztően gyorsak voltak, közelharcban úgy bizonyult hogy lehetetlen volt elkapni annak ellenére hogy kevesellte a harci fogások és mozdulatok korlátozottságát a valósághoz képest
- Vihihihííí! - vihogott ahogy Itachija földhöz vágta Mika Sakuraját, majd gyomorba rúgta amint felkelt és már el is kotródott egy ellentámadás elől
Úgy jegyezte meg a gombkombinációkat mintha fejében egy számítógép lett volna, semmi nem kerülte el a figyelmét. Ha távolról el is sikerült találni, rögtön az előnyére fordította a hátrányát és lecsapott. Amilyen ritkán bocsátkozott támadásba, olyan pontos volt mindahányszor ezt tette. A játéka őrültnek és nemtörődömnek tűnt míg valójában igen óvatosnak bizonyult
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 13, 2012 5:23 pm

A játszadozás után Elfie bekeményített és durva támadásba kezdett. Bekaptam pár ütést, mire feleszméltem, hogy kissé túl sok időt hagytam neki. Sebaj. Gyorsan kézbe vettem a dolgot. Egy gyors kombináció és Sakura máris a földre csapott, amitől megrengett a föld az épp leérkező Itachi alatt. Ez után egy csodaszép jobb egyenes következett, amitől a pálya másik végében végezte.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 13, 2012 6:00 pm

Mika ezúttal sikeres támadása ellenére Elfie nem hagyott fel az ugrabugrálással és viszonylag hamar visszazökkentette magát Mika keményítéséhez igazodva. Nagyon jól és gyorsan reagált és tanulta be mind saját karaktere támadásait és azok hatásait mind az ellenfeléét. Hirtelen hagyta hogy bekapjon egy erős rohamot majd egy gyenge ellentámadással válaszolt, s így egy újabb technika áldozatává vált. Azonban most az ő kis csíkja ment fel így maximumra és Mika kezelőgomb kombinációját használva már fel sem tűnt neki hogy Itachinak alig volt életpontja Sakurahoz képest. Megérzéstől hajtva letette a kezelőt és nem erősen hátba vágta Mikat
- AMATERASUUUU! - és tényleg, Sakuranak vége lett
Erre a körre, mint azon nyomban kiderült és Elfie gyorsan felkapta a kezelőt az újabb összecsapásra
- Ez nagyon jóóóó játék - kiáltott fel- és most itt az alkalom hogy visszavágj! Hajrá veterán!
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 13, 2012 7:37 pm

Nagy nehezen átvettem a vezetést, aztán azon kaptam magam, hogy mégis kikaptam. Elfie hátba vágott és veszítettem. Persze nem amiatt, csak Itachi utolsó mozdulata bevitte a végső találatot.
-Hehe...szép volt.-dicsértem meg.
Hamar következett a következő menet, így felkészültem, hogy ezúttal már nem kell finomkodnom.
-Jól van, itt jövök!
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 13, 2012 7:53 pm

Elfie már ismét a képernyőre volt tapadva, s amint mozgathatóak voltak a karakterek rendszertelen ugrabugrálásba kezdett, hogy a föld jutsus eset ne ismétlődjön meg túl könnyen. Ismét megmutatta hogy van érzéke és reflexe a dologhoz, ezúttal teljesen a kikerüléseknek, védelemnek és ellen technikáknak szentelve idejét azzal a nemesen egyszerű céllal hogy Mika türelmét kezdje ki. Most már ő is igazán belejött így ügyesebben végezte a dolgát
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Ápr. 14, 2012 8:52 pm

Elfie nem nagyon tudott felbőszíteni. Nem szokásom dicsekedni, de a legnehezebb fokozaton is lealázom a gépi ellenfeleket. És kevesen vannak, akik le tudtak eddig győzni. Az előbbi csupán szerencse volt. Remélem. Meg hát adtam is időt Elfienek bele tanulni a játékba. Talán kicsit sokat is. De nem baj, legalább emberemre, azaz démonomra akadtam. Így legalább van kihívás a játékban.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Ápr. 14, 2012 9:45 pm

Elfie módszere tehát hasonlatos volt ahhoz mint amit az első körben végzett, mindössze kiszámíthatatlanabb lett azóta. Nem volt olyan akinek el lehetett rontani a kedvét a balsikerekkel, akkor is vihogott ha Mika elkapta vagy megszorongatta. Egészen flexibilis volt hiszen a lendületből mindezek ellenére se jött ki, a gombok nyomogatásán kívül pedig semmi felesleges mozdulatot nem tett mint például a lábbal dobolást vagy a kezelő hasztalan rángatását beidegződésből. Egy biztos egy ilyen dilis Itachit még senki nem látott mint amit Elfie produkált ki a karakterből, mondhatni nem ilyen fajta játékhoz illett mégis a macskadémon egyedi játékmódszere újféle előnyöket hozott ki a karakterből mint amit pl Mika megszokott. Talán ilyesmit másnak nem sikerült volna, de Elfie úgy játszott ahogy magához illett, persze nem olyan szinten hogy összeolvadva a karakterével. Magához igazította azt és a képességeit, nem ő igazodott hozzá
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 20, 2012 5:43 pm

A kiscsaj elég kiszámíthatatlanul játszott. Össze-vissza csinálta, mégsem kapkodva. Hamar kitapasztalta a kezelést és mondhatni saját játékstílust fejlesztett ki az amúgy emós karakterrel. Nevetni támadt kedvem, mert ilyen stílusban Itachit még sosem láttam küzdeni. Kimondottan szórakoztató volt. Persze én sem hagytam ám magam, nekem sem szokásom felesleges mozdulatokat végezni játék közben. Nem járok versenyekre, de megszorongattam már pár profit.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 22, 2012 10:48 am

- Sunyibb, mint egy zsák menyét - vihogott bármi visszafogottság jele nélkül
Elfie pedig minden perccel egyre jobban és jobban csinálta az egészet, de egyenlőre még egyáltalán nem volt döntött az állás. Azt ő maga sem tudta volna, hogy már nyert e volna ha a játszadozás helyett a győzelemre fókuszált volna, de az biztos volt, hogy a stílusa a csatát minél hosszabbra és hosszabbra nyújtotta. Ha időre ment volna, már legalább tízszer vége lett volna a körnek. Nem érdekelte, hogy kikap e vagy megint megnyeri, a trükkök egyszerűen lenyűgözték
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openKedd Ápr. 24, 2012 2:55 pm

Elfie csak vihogott és ugrándozott a karakterével. Az biztos, hogyha ezt egy versenyen adná elő, bizony idegbajt kapnának a nézők és a bírók. Én elég türelmese vagyok ehhez. Nem szoktam időre játszani, pedig lehet, hogy most jobb lenne. Órákig elugrándozik itt nekem. A végén még kiszáradok és meg kell harapjam. Ugyan kiszámíthatatlan a mozgás, de a karakternek is megvannak a korlátai, így azokra kell koncentrálnom. Végül sikerült eltalálnom a mozgásirányt és bevittem egy komolyabb kombót, aminek köszönhetően Itachinak már csak annyi élete maradt, hogy még egy ütés és vége a körnek. Diadalmasan elmosolyodtam, de azért nem bíztam el magam.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openKedd Ápr. 24, 2012 3:34 pm

És a játék csak folytatódott és folytatódott, majdhogynem végeláthatatlanul, Elfie pedig csak vinnyogott tovább fáradhatatlanul
- Nya~ - nyávogott fel, amikor végre Mika karakterének sikerült elkapnia
De a játék és tánc folytatódott tovább, az ellentámadások azonban szépen lassan kezdtek visszatérni. Egy kis térdelés itt, egy kis könyökölés ott, lassan de biztosan a kiegyenlítés elkerülhetetlenné vált. Ezúttal azonban Mika kerekedett felül, amikor Itachi egy Sakuranak adott fejrúgást követően belefutott az öklébe, Elfie pedig nem mutatott hajlandóságot a védekezésre sem. Csak úgy
- Nyertééééél~ - jelentette be diadalittasan, mintha nem ő lett volna a kör vesztese
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openKedd Ápr. 24, 2012 4:26 pm

Végül sikerüllt összehozni a győzelmet. Elfie úgy jelentette be a győzelmemet, mintha ő nyert volna. De nem baj, aranyos volt tőle.
-Azért rendesen megdolgoztattál.-mondtam mosolyogva.
Megcirógattam a füle tövét, gondoltam örülni fog neki, ha már macskaféle.
-Akkor, másik játék, vagy legyen még egy kör ebből?
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openKedd Ápr. 24, 2012 5:22 pm

- De jó volt! - mondta csak úgy
Mika most megállította a játékot, így hát Elfie kapva kapott az alkalmon, hogy kicsit jobban elhelyezkedjen a földön, a fülsimogatásra halkan dorombolni kezdett. A házigazda megkérdezte hogy nem-e szeretne másik játékot is kipróbálni. Elfie nem volt buta, így arra következtetett hogy Mika szívesen játszott volna mást is
- Játszhatunk mást is - vágódott hanyatt még mindig a kezelőt szorongatni - te milyet szeretnél? Most te választasz!

//mééégse vastagítok, bocsi a csereberélés miatt//
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openKedd Ápr. 24, 2012 5:40 pm

Elfie bele egyezett, hogy mással játszunk. Nem erőltettem rá persze a dolgot. Csak felajánlottam a lehetőséget. Nem lett volna baj az sem, ha egy másik karakterből szeretne nikkelbolhát csinálni.
-Oké...Akkor mondjuk Gears of War? Az lövöldözős, bár nem lehet benne ennyit ugrálni.-mondtam neki.
Azért akartam azt, mert jobb szeretek párban játszani, mint egymás ellen.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openKedd Ápr. 24, 2012 11:23 pm

- Igeeeeeen, lövöldözzünk! - harapott rá a javaslatra - DUMM DUMM DUMM DUMM RATATA RATATA DUM DUM DUM DUM!
Efféleképpen zajongott, érzékeny és fürge macskafülei pedig ugyanerre az ütemre ugrabugráltak, miközben teste többi része (harsány szájár és csillogó szemeit leszámítva) teljes nyugalomban voltak. Végül elvigyorodott mint a vadalma
- Dejó dejó dejó veled játszani!
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Ápr. 28, 2012 2:36 pm

Jót kuncogtam azon, Elfie mekkora extázisba került a játéktól. Azt hittem, hogy unalmas lesz vele játszani, mert még sosem játszott ilyesmit. Erre meglepett azzal, hogy bár nem játszott még, könnyen kiismerte magát.
-Veled is jó játszani.-feleltem mosolyogva.
A géphez mentem és kivettem belőle a lemezt, majd betettem a másikat és vártam, hogy jöjjön a játék. Megmutattam neki, melyik gomb mit csinál és már el is indítottam.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Ápr. 28, 2012 3:41 pm

- Ehem ehem ehem! - bólogatott Mika egyetértő megjegyzésére
A leendő szobatárs visszament a játékmasinához kiszedni a mostani és beüzemelni a következő játékot. Elfie eközben megint csak a szobában kezdett el nézelődni, habár már majdhogynem minden eltakaratlan dolgot látott már, de valamivel muszáj volt lekötnie a figyelmét. Mika hamar visszatért és bele is kezdett a kezelőfunkciók taglalásába, aztán folytatta az indítás
- És ez miről szól? - kérdezte meg kíváncsian
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openVas. Ápr. 29, 2012 5:45 pm

Röviden elmondtam Elfinek, hogy melyik gomb mit csinál. Ez után arról érdeklődött, miről szól a játék.
-Az emberiség letelepedett egy másik bolygón és boldogan éltek, míg elő nem jött egy csúnya gonosz faj a föld alól és elkezdték tizedelni őket. Így kitört a háború, ami már a játékban régóta tart. A városok romokban vannak és nem állnak jól az emberek. Ezért vetnek be már mindenkit, így a főszereplőt is. Na mehet?
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-openHétf. Ápr. 30, 2012 9:49 am

- Ez olyan ismerősen hangzik - vélekedett így első hallásra - biztos valamilyen filmben volt ilyen, vagy nem tudom. Kezdjüüüük
Ennyivel le is tudta a dolgot, nem volt kimondottan lefoglaló az ilyesmin való gondolkodás és fejtörés. Egyszóval megint fogta a kezelőt és Mika utasításai szerint kezelésbe is vette, meg az illetőt is aki a karaktere volt
- Durr!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mika és Elfie szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mika és Elfie szobája
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Elfie McSnow
» Elfie McSnow
» Elfie-féle buli
» Tanaka Mika
» Mika naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: