Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mika és Elfie szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openCsüt. Jún. 25, 2015 5:47 am

Értőn bólintottam és fel nyögtem Mika simogatásától. Tejesen új élménynek éreztem, hogy mind két nemi szervem érte simogatás. Igaz az egyikkel én simogattam az övét, de kezével inkább meg ő simogatott engem. Ez annyira új volt, hogy úgy éreztem mintha a csípőm magától mozogna előre hátra amitől egyre jobban fel izgultam és nem tudtam meddig bírom majd el élvezés nélkül.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openCsüt. Jún. 25, 2015 6:28 pm

Mika örült a sikerének. Na persze mikor nem sikerült volna? Megvoltak a maga kis módszerei, hogy felizgasson egy lányt. Tulajdonképpen tudott annyira csábítani, mint egy succubus.
-Ó,csak lassan. Nem akarom, hogy túl hamar elmenj. Úgy nem lenne az igazi.
Végül abbahagyta a simogatást és felült, hogy ezúttal Asako kerüljön a hátára.
-Bár...mit szólnál, ha elkényeztetnélek a számmal és a kezeimmel?
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openPént. Jún. 26, 2015 5:21 pm

Mika abba hagyta a simogatásom és most ő fektetett a hátamra.
-Hát mi tagadás élvezném, de lehet attól robbannék el. Ami szerintem nem lenne baj hiszen már most túl feszült vagyok. Utána meg azért csak tovább bírnám.
Kuncogtam aztán adtam neki egy puszit.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openSzomb. Júl. 04, 2015 12:04 pm

-Ez a beszéd! Akkor most lazíts és hagyd, hogy kezelésbe vegyelek.
Viszonozta a puszit, majd Asako alsófelét vette célba. Még sosem szopott igazi farkat, épp itt az ideje.
-Még sose kényeztettem valódit, szóval előre is elnézést, ha kevés a rutinom. Igyekszem.
Elkezdte finoman nyaldosni a szerszámot, miközben egy kézzel simogatta a lány punciját. Egyelőre még nem vág bele nagyon. Kitapasztalja, mennyire érzékeny Asako.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openSzomb. Júl. 04, 2015 9:58 pm

-Rendben csak bátran.
Kicsit fel nyögtem ahogy a férfiasságomat nyalogatta valamint kicsit meg rándultam amikor a nőiességemet is meg simogatta.
-Ihh... kicsit érzékeny vagyok ha két fronton támadsz. Azért próbálok majd meg birkózni ezzel és jól viselni.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openVas. Júl. 12, 2015 1:07 pm

-Szerintem így izgalmas igazán. Én is szeretem, ha egyszerre kényeztetik a melleimet és a puncimat.
Folytatta a nyalakodást és a simogatást. Közben azon gondolkodik, hogyan tudná még a melleket is kényeztetni. Bár itt lent játszani sem rossz. Asako érezhetően élvezi.
-Ha úgy könnyebb, nyugodtan kapaszkodj az ágytámlába.
Jó nagyot nyalt a lány puncijába, aztán finoman bedugta két ujját. Ez után újra a szájával kényetztette a férfi szerszámot.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openVas. Júl. 12, 2015 5:38 pm

-Azt én is szeretem. De tudod kicsit másabb, hogy több helyen vagyok ilyenkor érzékeny.
Egyik mellemet simogatni kezdem ahogy ő ujjazni kezdet és mikor a szájába vetet a férfiasságomat nem tudtam nagyobb nyögés nélkül meg állni és fejére tenni a kezem. Nem igazán tudtam meg szólalni hirtelen csak szerettem volna, hogy Mika a szájába vegye, mert attól féltem, hogy nem fogom sokáig így bírni.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openCsüt. Júl. 23, 2015 3:49 pm

Óvatosan és lassan csinált mindent. Nem szerette volna, ha Asako nagyon hamar elmegy. Biztos ő is szeretné a lehető legjobban kiélvezni. Úgyhogy amint érezte, hogy a lány nagyon beindul, visszavett, amennyire csak lehetett.
-Nyugodtan állíts le, ha szükséges. Nehogy túl hamar menj el.-mondta kedvesen.
Az ujjait finoman mozgatta a lány puncijában, közben a másik kezével a farkát kényeztette. Új volt neki, de azért nagyjából volt elképzelése, mi is kell ilyenkor.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openVas. Aug. 02, 2015 7:36 pm

-Oh oké rendben.
Jegyeztem meg és amennyire tudtam vissza fogtam őt. De a kettős kényeztetéstől mind két szervem robbanásig hevült.
-A..azt hiszem nem nagyon bírom vissza fogni magam Mika. Túl jó vagy hozzám és azt hiszem mind járt el élvezek.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openHétf. Aug. 10, 2015 11:23 am

Amint Asako jelezte, hogy mindjárt elélvez, Mika megállt. Teljesen.
-Oké. Ne menj el túl hamar, hagylak kicsit pihenni. Addig is...
Két kézzel Asako mellé támaszkodott és előrenyomta magát, hogy a mellei közé invitálhassa Asako arcát. Játsszon kicsit, ha szeretne.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openKedd Aug. 11, 2015 9:56 pm

-Köszönöm, hogy gondolsz rám.
Szusszantam egy cseppet.
-De az az igazság, hogy már régen élveztem egy ki adósat. Szeretnék végre igazán ki elégülni és szeretném ezt veled átélni. Még ha most el is élvezek pár perc és újra izgalomba jövők és akkor végre magamévá tehetlek.
Meg csókoltam a száját majd le mentem a mellei közé és szépen egyesével nyalogatni kezdtem őket, majd az egyik mellén meg csavargattam kissé a bimbóit.
-Plussz azt nagyon várom amikor egy játék szerrel te veszed el a szüzességem. Mert szeretnék legalább a szeretőd lenni mind két szempontból. Vagy később akár komolyabb részed lenni. De ha nem is lehetek a párod minden kép szeretnék veled majd sok időt együtt tölteni.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openHétf. Aug. 24, 2015 2:37 pm

Mika kedvesen mosolygott Asako szavain. Egy kis figyelmesség jót tesz a hangulatnak. Általában.
-Lesz rá alkalmad, ne félj. Mire végzünk, mindketten kifulladva fogunk heverni az ágyon.
Jó sok energia van benne, szóval nem okoz gondot egy pár kör. Ha tudna egy kis vért is inni a lányból, akkor lenne csak igazán tele energiával. De nem akar visszaélni a helyzettel.
-Meglátjuk. Mindent a maga idejében.-felelte sejtelmesen. Kicsit húzza Asako agyát. Úgy még izgalmasabb a móka.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openKedd Aug. 25, 2015 5:44 am

-Már alig várom.
Jegyzem meg majd el kezdem csókolgatni Mika nyakát.
-Oh mellesleg csók közben éreztem, hogy igen éles fogaid vannak. Ha netán haraposdit szeretnél akkor csak nyugodtan.
Kicsit meg szívtam a nyakát majd vissza térve a melleit szívogattam.
-Gyerünk drága múz nekem egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openSzer. Szept. 09, 2015 10:10 am

Az ígéret szép szó, ahogy tartja a mondás. Mika pedig szereti betartani az ígéreteit. Jót is, rosszat is. Asakonak feltűntek a szemfogai. Hát, nehéz nem észrevenni.
-Majd lecsapollak, ha már álomba dugtalak.-mondta kuncogva.
Asako a melleit kezdte szivogatni. Élvezetes, bár tej nem fog jönni belőlük, de azért megtette, amit kért tőle.
-Múúúú!
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openSzer. Szept. 09, 2015 6:17 pm

-Hehe jól hangzik, szavadon is foglak.
Miközben szopogatom a melleit kezemmel szépen le menyek a puncijához és lágyan simogatni kezdem. Kicsit el mosolyodom a gondolatra, hogy egy tehénnel készülök hálni, de persze tudom az igazság más. Mika múja kacagtató majd meg puszilom a száját és lassan közelebb araszolok hozzá, hogy fel készüljek a vele való első alkalomra.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openSzomb. Okt. 10, 2015 3:30 pm

Asako a melleit szopogatta, közben a kezével a punciját simogatta. Igazán kellemes volt. Látszott a rutin rendesen. A kis tehénkedés mosolyt csal a lány arcára, majd ad egy puszit az ajkaira. Itt az idő, mindjárt eljön az első alkalom. Már Mika is nagyon várja. Legszívesebben sürgetné a lányt, de a várakozás miatt sokkal izgalmasabb.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openSzomb. Okt. 10, 2015 4:57 pm

Érzem a kezemen, hogy Mika fel készülten vár. Nem is nagyon akarom már meg váratni eljött az idő. Oda illesztettem a férfiasságomat az ő virágához, hogy meg porozzam. Hehe jó kis hasonlat, így elsőre. Lassan elkezdek belé hatolni majd mikor bent vagyok mélyebbre megyek majd előre hajolok és meg csókolom.
-Akkor most egy kis ideig az enyém vagy hihi.
Lassan kezdek mozogni nem kapkodva, de ha szól növelem a tempót.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openSzomb. Nov. 07, 2015 10:00 pm

Mika megnyalja a szája szélét, ahogy Asako közelít a játékával. Nagyon várja már, hogy behelyezze. Aztán végül benyomja, szépen lassan, majd mikor bent van, meg is csókolja.
-Üsse kő. Egy rövid időre belefér.-feleli mosolyogva.
A tempó épp megfelelő. Nem volna jó elkapkodni, elvégre ez amolyan első alkalom. Legalábbis igazi szerszámmal első. Úgyhogy tartson csak sokáig.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openCsüt. Nov. 12, 2015 6:05 pm

Továbbra is a kezdeti tempóval mozgok, mert úgy tűnik Mikának tetszik és élvezi. Ugyan ez csak egyszeri alkalom legalábbis jelenleg, de ha talán sikerül többet elérnem nála akkor talán többször is együtt leszünk a jövőben. Ahogy mozgok kezeimmel finoman simogatom és előre hajolva csókolgatom a nyakát.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openHétf. Nov. 16, 2015 9:16 am

A tempó maradt. Úgy tűnik, Asako észrevette, hogy ez így pont megfelelő, így nem erőlteti a dolgot. Nyilván ő sem akar nagyon gyorsan elélvezni. Közben a nyakát csókolgatja, Mika pedig az ő fenekét simogatja. Válaszul pedig gyengéden harapdálja a nyakát, de nem sérti fel. Pedig van kísértés rendesen. Mindig jó egy kis vért szívni valakiből.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openCsüt. Nov. 19, 2015 7:10 am

Kellemes tempóban folyik az együtt létünk ami mind kettőnknek tetszik. Kapok pár fenék simogatást majd el kezdi harapdálni a nyakam. Ki fejezetten kellemes annak ellenére, hogy nem rég volt egy élményem egy vámpírral aki csak úgy minden engedély nélkül belém harapót.  Aztán persze csodálkozott, hogy béka lett, de majd tanul belőle. De most nem ő, hanem Mika a fontosabb akit hosszan akarok kényeztetni ma este.


A hozzászólást Asako összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 23, 2015 10:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openHétf. Nov. 23, 2015 7:51 pm

A harapdálást nem vette zokon Asako. Igaz, nem csinálta durván. A lehető legfinomabban járt el. Nem is nagyon ivott a véréből, csak apró kóstolókat vett.
-Fincsi a véred. De csak megkóstoltam. Nem csapollak le, ne félj.
Közben maradt tovább a tempó, még mindig nem szükséges gyorsítani.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openHétf. Nov. 23, 2015 10:37 pm

Végül Mika is meg kóstolt engedély nélkül, de neki ügy döntöttem meg bocsátok.
-Nem félek csak nem szeretem ha hirtelen éra vérveszteség. A legutóbbi esettnél az illető béka lett. Meg is akartam enni, miután ki sütöttem, de kimentették a karmaimból.
Meséltem mosolyogva.
-De téged nem változtatlak át. A lányokkal kedvesebb vagyok minden szempontból.
Adtam neki egy puszit miközben nem gyorsítottam a tempón csak egyenletesebben mozogtam.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openSzer. Dec. 09, 2015 4:18 pm

Na igen, általában nem szokták szeretni a hirtelen véradást. De nem is csinálja gyakran. Na jó, azért de, de nem annyira, mint amilyen gyakran mondjuk szexel valakivel.
-Ugyan, ez a kevéske egy véradással sem ér fel. Mellesleg jót tesz az egészségnek, ha cserélődik a vérkészleted.
Azért megnyugtató, hogy nem tervezi átváltoztatni. Nem lenne túl szerencsés. Bár vámpír békát még úgysem látott.
-Akkor jó. Reméltem, hogy nem kell semmilyen átkot megtörnöm.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-openSzer. Dec. 09, 2015 6:38 pm

-Ez igaz.
Kicsit el mosolyodtam és bátorítóan rá néztem.
-Ugyan egy puszival akkor is fel törném az átkot rajtad ha véletlenül átváltoztatnálak. De mint mondtam téged nem foglak átváltoztatni. Max ha ki fejezetten te kéred. Vagy ha netán mást akarsz átváltoztatva látni az is meg oldható.
Adok neki egy puszit közben tovább mozgok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mika és Elfie szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 6 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mika és Elfie szobája
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Elfie McSnow
» Elfie McSnow
» Elfie-féle buli
» Tanaka Mika
» Mika naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: