Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mika és Elfie szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openVas. Május 06, 2012 9:55 am

-Nem tudom, hogy filmből van-e. Mindenesetre ez a háttérsztori. A végkifejlet nem rajtunk múlik, mi csak végigmegyünk rajta.
Egyikünk sem firtatta tovább a témát, így nem magyaráztam tovább. A játékban egyébként úgyis elmondják pontosan mi a helyzet. Így igazából én feleslegesen tettem. De sebaj.
-Na, akkor gyerünk.
El is indult a játék. Jött a kezdőanimáció és kiderült egy kevés a történetről, majd jött a játék. Persze volt oktató rész, így ha Elfie odafigyelt, megtanulhatta, amit kell.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openVas. Május 13, 2012 1:50 pm

Elfienek nem esett igazán nehezére ezen játék elsajátítása sem, főleg mozgásról és lövöldözésről volt szó egyéb funkciókkal tarkítva. Most is ügyeskedett azért ahol és amikor tehette, jobbra balra stb stb
- Trrtrrtrrtrrtrr dumm!
Értelmes hangokat most nem igazán adott ki és kommenteket sem fűzött hozzá, egyszóval főleg csak csinálta a dolgát
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openVas. Május 13, 2012 5:56 pm

Hasonlóan az elöző játékhoz, Elfie megint hamar bele jött és bele is élte magát a játékba. Értelmes hangokat nem hallottam tőle. De legalább most nem tudott ész nélkül ugrálni Itachival.
-Buuuuummmm! Duuuuuuuuuurrrr!-vettem át én is.
Igaz, hogy a játék komoly, de egy kis hülyülés feldobja a hangulatot.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Május 17, 2012 4:14 pm

A hangulata tényleg komor volt de úgy tűnt hogy Elfiet ez megint csak nem hatotta meg és bolondozást csinált belőle. Néha egyáltalán nem is lövöldözött csak kerülgette az ellenséget és játszadozott velük, de legalább könnyebb célpontok voltak Mika számára, akinek így nem nagyon kellett attól tartania hogy rátámadnak. Az irányításra tehát végül is hamar rá sikerült éreznie és jól szórakozott
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Május 17, 2012 4:56 pm

Rájöttem, hogy Elfievel akkor lehet a legjobban élvezni egy játékot, ha hasonló stílusban játszom, mint ő. Ha ő bolondozik, akkor egy kicsit én is. Bár itt annyira nem lehet ugrabugrálni, mint a másik játékban. Elvégre ezek nehézfegyverzettel rendelkező katonák. Nem pedig ninják. De a lehetőségekhez képest ügyesen elszórakozik.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Május 17, 2012 5:07 pm

Elfie tehát zavartalanul folytatta a játszadozást a játékkal, feladva közben a leckét az ellenségeknek is. Szerencsére azért itt annyira nem volt széles tér az idétlenkedésre mivel nem olyan játék volt mint a másik, de azért derekasan megállta a helyét. Egy idő után kicsit lenyugodott és áttért a továbbjutásra, nem kevesebb sikerrel. Egész jól elvolt vele egészen addig míg Mika esetleg kezdte megunni vagy kissé elfáradni benne, vagy mindkettő vagy egyik sem. Persze ha nem állította meg akkor egy-két órán belül azért az ő fülei is abbahagyták a virgonckodást
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Május 17, 2012 5:38 pm

Egy ideig elhülyültünk Elfievel, végül mentünk tovább a történetben. Egész jól belejött. Gyorsan tanul. Vajon ő ilyen, vagy az összes fajtabéli?
-Látom, tetszik. Örülök neki.
Egy jó ideig játszottuk még ezt a játékot. Kíváncsi voltam, megunja-e. Mondjuk több óra lenne végigjátszani.
-Szólj, ha esetleg nézzünk mást.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Május 17, 2012 5:52 pm

- Ez eddig jóóóó - válaszolta amikor Mika másodszor is megszólalt - ha sötétedés előtt a végére tudunk érni akkor nincs izé. Deeee, nagyon baj lenne ha már ma bejönnék aludni? Mert szerintem csak holnap lesz igazgató az irodájában, meg nincs is még szobám pedig kellene már!
Azzal visszafordult a játékhoz, s hacsak Mika nem mondott vagy tett valamit akkor folytatta is
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Május 17, 2012 6:48 pm

-Sötétedés végére? Nem hiszem, hogy befejezzük. Több óra végigmenni a történeten.
Közben játszunk tovább. Nem akarom emiatt félbeszakítani a dolgot.
-Részemről nincs akadálya, hogy beköltözz. Úgysincs szobatársam. Ha akarod, akár most is felhozhatjuk a cuccaidat.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Május 17, 2012 7:26 pm

- Jaj akkor szüneteltessük! - csattant fel lelkesen - Csak lefutok a szertárba és már hozom is fel őket, nagyon gyors leszek!
Gyorsan letette a kezelőt a szőnyegre és már viharzott is az ajtóig mint akit íjjal lőttek ki, aztán kinyitotta és kisurrant. Onnan le a lépcsőn és ki a szabadba, majd a sportpályák felé futott el az iskola épülete mellett. Kulcsa eddigre már volt persze mert mégis a bőröndjeit tartogatta ott, szóval kinyitotta az ajtót és eltűnt odabent. Aztán már jött is kifelé a táskájával és a túlméretezett bőröndjével, amit gondtalanul kezdett maga után vontatni. A lépcső sem jelentette neki akadályt, egyszerűen felkapta és felszökellt az emeletre. Végül táskástól és bőröndöstől visszaérkezett Mika szobályába
- Itt is vagyok! - jelentette ki mint egy hadvezér aki diadalmas háborúból tért vissza, mindössze pici ám energiával teli kiadásban
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openVas. Május 27, 2012 8:05 am

Elfie olyan gyorsan kiment a szobából, hogy reagálni sem nagyon volt időm. Nem tehettem mást, minthogy megvártam, míg visszatér. Ez persze hamar bekövetkezett.
-Ez gyors volt. Gyere, segítek kipakolni.
Amint bejött, becsuktam az ajtót és vártam, hogy lepakoljon. Ez után segítettem neki kipakolni. Megfigyeltem, milyen ruhái vannak.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Május 31, 2012 12:42 pm

- Hát jó - billentette oldalra fejét, s már be is rántotta a bőröndjét - de azért nincs ám sok cuccom!
A bőröndnek azért volt némi tartalma: egy váltásnyi iskolai ruhadarabok beleértve torna és fürdőruhát is, tartalék harisnya, egy pár térdig érő fekete műbőr csizma, egy egyrészes ruhadarab illetve hasonló fazonú pizsama. Na és volt fehérneműje is: egy fehér, egy fekete és egy kék-fehér csíkos bugyi, egy egyszerű fehér és egy fekete lány trikó, valamint egy kék-fehér csíkos "dísznek való" top. A bőröndben ezen kívül helyet kapott néhány köteg sokféle papír, például famentes és félfamentes is, na és tankönyvek. A táskából temérdek rajz- és írószer közöttük két dobozka zsírkréta, három tustoll, két töltőtoll, két golyóstoll, hatféle tintásüveg, vízfesték, papírba csomagolt széndarabok, két szett filctoll (egyik alkoholos) kerültek elő, valamint sok más egyéb kellék is közöttük egy mappa amiben valószínűleg kész és félkész alkotások voltak
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openPént. Jún. 01, 2012 7:28 pm

Megnéztem, mennyi minden volt abban a bőröndben. Azt hittem, sok cucca lesz, de a nagy bőröndbe befért minden. Az üres szekrényhez vittem neki a holmikat, aztán elkezdtük bepakolni őket a szekrénybe.
-Ez az összes cuccod? Azt hittem több koffer lesz.
A ruháit kezdtem a szekrénybe pakolni. Persze ha úgy neki nem jó, ahogy én csinálom, úgyis szól.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openPént. Jún. 01, 2012 8:01 pm

Kiderült hogy egyszerűbb lett volna ha nem pakol ki helyben a szoba kellős közepén, de mivel senki nem csinált belőle ügyet, alig egy-két perc alatt feltöltötték az üres szekrényt
- Háát peeersze! - válaszolta vihorászva - nem vagyok én az a "pici lány - szobányi csomag" fajta pici lány! Itt van mindenem szóval más nem is kell bele!
Mika a ruhákat kezdte el pakolni, Elfie pedig mi sem természetesebb rögvest segített neki, ami a legkevesebb volt figyelembe véve a tényt hogy az ő cuccai voltak
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openVas. Jún. 17, 2012 7:27 am

Elég hamar sikerült feltölteni a szekrényt. Szerencsére szép rendezett volt a koffer. Nem úgy, mint az enyém szokott lenni. Na az káosz.
-Nem. Persze, hogy nem.-feleltem mosolyogva.
Elkezdtem pakolni a ruhákat, amiben persze Elfie is segített. Bár nem zavart volna, ha nem teszi. Csak udvarias akartam lenni. Nem szóltam bele, hogy mit és hogyan, hova rak. Az ő cuccai, tárolja úgy, ahogy neki megfelel. Hamar végeztünk.
-Na, ez kész. Nem éheztél meg? Esetleg innál valamit?
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Aug. 11, 2012 4:27 pm

- Hihihihihi - vihogott mint ami harcmezőt járt meg és élvezte - Bizony bizony nem mondasz butaságot, valami nyami-nyami finomság bizony jól esne és szomjas is vagyok. De jaj, sajnos egyik sincs nálam! Pénzem talán valahogy van valahol...
Bizony nem tartotta számon pénzügyi vagyonát, így hát már keresgélni is kezdett kipakolt cuccai között hogy a pénzét vajon hol találta, vagy hogy volt e még egyáltalán a nemrégi írószer bevásárlás után
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openVas. Aug. 12, 2012 7:22 am

Elfie közölte, hogy bizony éhes és szomjas is. Viszont pénze az nincsen.
-Ó, a pénz miatt ne aggódj. Van itt a szobában annyi kaja, hogy egy hadseregnek is elég lenne.
Jó, persze túloztam, de csak a vicc kedvéért. Nehogy azt gondolja, kiesz a vagyonomból, vagy ilyesmi. Kinyitottam a hűtőt és megmutattam a választékot.
-Van itt mindenféle. Gondolom te kimondottan szereted a halat és a tejet.
Legalábbis a macskaságból erre tippeltem, lehet rosszul persze. De legfeljebb azt mondja, hogy nem.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 3:37 pm

Elfie nem zavartatta magát, odaszökdécselt Mika mellé és együtt szemügyre vették a hűtőszekrény tartalmát. Mika jól tippelt, de inkább abban a tág körben hogy Elfie majdnem mindenért bolondult
- Igen, igen! Nagyon szeretem az olyan finomságokat! - ugrott fel néhányszor a levegőbe, majd ijedten megtorpant - Jaj, jaaaaaaaj! A rajzom lent maradt a társalgóban! Jaj neeee és a másikat tegnap a medencénél hagytam. Jaj a mesterműveim, meg kell keresnem! Elmegyek, ha nincs ott felforgatom az egész iskolát!
Az ajtóhoz futott sietve, de megállt egy pillanatra
- Majd kopogok az ajtón kilencszer ha megjöttem! - integetett vissza - Vagy majd az ablakon!
Azzal el is surrant... egyenlőre

//nya, majd folytatjuk//
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 3:41 pm

A tippem helyes volt, de nem teljesen. Elfie mindent nagyon szeretett, elmondása szerint. Nem baj, némelyik étket úgyis csak kevesen szeretik, legalább valaki megeszi. Már neki láttak volna az evésnek, amikor Elfie a rajzairól kezdett magyarázni, hogy szanaszét hagyta őket.
-Ó, remélem nem vitte el őket senki.-mondtam.
A lány már indult is, de megtorpant, ami nekem pont kapóra jött.
-Várj egy pillanatot.
Az egyik fiókba nyúltam és egy kulcsot vettem elő. Volt rajta egy hosszú madzag, ami össze volt kötve, így nyakba lehetett venni. Ráadtam.
-Hátha nem leszek itt. Ne kelljen az ajtó előtt szobroznod.-mondtam kedvesen, majd elengedtem.
Egy ideig elvoltam magamban, de Elfie sokáig nem jött vissza. Végül unalmamban a koleszban kezdtem mászkálni.

/Akaki Kaede szobálya/
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Ápr. 09, 2015 9:14 pm

-Talán jobb i nagyon erőltettek akkor is a vallást ahogy most is. Engem szerintem ha vallásos is lennék akkor is kétszeresen égetnének el.
Sosem szégyenkeztem a szobám szerénységén, hiszen nekem meg felelt így.
-Köszönöm én is így vélekedtem amikor be költöztem pár napja.
Mikor el készültem és belém karolt elindultunk csak még előtte be csuktam az ajtót.
-Óh már előre látom szerencse a szobád biztosan egy kasszinó ahol a bugyi a legkisebb tét.
Mosolyodtam el a kis tréfámon.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openPént. Ápr. 10, 2015 4:12 pm

-Hm, igen. A bugyit le kell adni belépéskor és viselkedésfüggő, visszajár-e. Volt pár lány, akik rossz kislányok voltak. Aztán Éve kosztümben mehettek vissza a szobájukba.
Jót nevetett a dolgon. Valóban. Gyűjtött ereklyéket. Egész kis kollekció volt már a legkülönfélébbekből. Leginkább alsóneműt gyűjtött. Végül felérnek a harmadikra, ahol be is nyit a szobába. Na igen, az övé kevésbé szolid. Igaz, ő már második éve van itt. Szóval több ideje volt berendezkedni.
-Amúgy a bugyis dolog vicc volt. Majd lekerül úgyis.-mondta, mikor bementek és bezárta az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 12, 2015 8:48 pm

-Ó akkor igyekszem nem túl rossz lenni, mert nem igazán lenne nekem jó úgy mászkálni.
Nem volt szokásom meztelenül lenni a fürdőn kívül pedig talán meg tenném néha ha vagy fiú vagy lány lennék és nem mind kettő.
-Igen így is úgy is lekerül, de ha szeretnéd meg kapod az enyém ha cserébe én is a tiedet.
Be lépve körbe néztem a szobában, de nem egyedül. Draki is ki dúgta a fejét a süvegem alól majd ásítva vissza mászott. A süvegemet ezután le tettem egy asztalra és le vettem a cipőmet, hogy ne mászkáljam össze a szőnyegét.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 13, 2015 10:53 am

Tényleg csak viccelődött. Leginkább feszültségoldásként. De csak finoman dobálózott a poénokkal, még megbántja őt.
-Helyezd kényelembe magad. Kérzs valamit inni? Tartok itt ezt-azt.
Mivel legutolsó szobatársa elment, egyedül az övé volt megint a szoba. Szépen be volt rendezve, főleg rock bandák és egy pár anime poszter díszitette a falakat. Megelelő hangulatvilágítással egész kellemes környezet volt.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 13, 2015 2:20 pm

-Multivitaminos gyümölcs levet kérek szépen.
Válaszoltam ahogy le ültem. Körbe nézve láttam, hogy Mika szobája nagyobb mivel több személyes volt amiről az ágyak száma is árulkodott. Egy komoly kapcsolatnál ez még jól jöhetett, de ő még nem akart ilyet amelyet már meg is beszéltünk. Az aniem poszterek jobban tetszettek bár a rock bandáktól sem estem távol.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-openKedd Ápr. 14, 2015 8:09 am

-Ó, milyen speciális rendelés...Hm, lássuk csak. Szerencséd van.
Elővett egy poharat és töltött a lánynak, majd odavitte és leült mellé.
-Tudom, nem egy nagy szám, de én jól érzem magam itt.
A laptop bekapcsolva készenlétben, a tv előtt ott a játékkonzol, körülötte jó pár játék. Hiába na, valaki itt szeret játszani. Sokat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mika és Elfie szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mika és Elfie szobája
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Elfie McSnow
» Elfie McSnow
» Elfie-féle buli
» Tanaka Mika
» Mika naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: