Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mika és Elfie szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openSzomb. Feb. 18, 2012 7:03 am

Elfie nagyon izgatott lett az ötlet hallatán, én pedig örültem, hogy sikerült felkelteni az érdeklődését. A legtöbb videójáték párban játszva igazán élvezetes. Megvártam, míg elkészül és már mentünk is fel a harmadikra, ahol a szobám volt. Amióta Taki elment a suliból, nincs szobatársam, talán Elfienek lesz kedve átköltözni.
-Itt is volnánk.-mondtam, mikor kinyitottam az ajtót.
Kedvesen betessékeltem, majd becsuktam magunk mögött az ajtót.
-Na, helyezd magad kényelembe, addig én előkeresek valamit. Mivel kezdjük?


A hozzászólást Fujiko Mika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 27, 2012 8:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openVas. Feb. 19, 2012 11:01 am

Elfie lelkesen követte Mikat, közben pedig fülét-farkát eltűntette a maga módján, nehogy tényleg kikapjon miattuk valamelyik tanártól. Felérve a lány szobájához erősködni kezdett hogy menjen csak ő előre hiszen az ő szobája, de végül kénytelen volt ő előre menni. Amint Mika becsukta az ajtót, fülei mintha a maguk életét élnék vidáman kibújtak a hajából, aztán pedig trükkös kis ékszerével visszahozta farkincáját is, amit egy pillanatra még magához is ölelt
- Nya~ - nyávogta el magát amikor végre elkezdett foglalkozni a kutakodó Mika kérdésével - még mindig nem mondtad meg hogy milyen játékaid vannak, így nem tudok választani!
Bosszúsága kreált volt és ez a hangtónusából is kiolvasható volt, tekintete néhány pillanat alatt átvizsgálta a szobát, s az üres ágy neki is szemet szúrt. Mikaval ellentétben azonban Elfie azon nyomban szóba hozta az ötletét
- Nem kell egy szobatárs? - mosolygott rá lehunyt szemmel illedelmes arisztokratikus kislányként, mínusz a puccos ruha - Be akarnak tenni egy üres egyszemélyes szobába de én nem szeretek egyedül lenni
Ha kellett szomorú arckifejezést is öltött magára
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openVas. Feb. 19, 2012 4:02 pm

Elfienek nagyon tetszett a szoba. Amint beléptünk, máris előbukkantak a fülei és a farkincája. Ez után mondta, hogy még nem avattam be, hogy milyen játékaim vannak.
-Van pár társasjátékom. De leginkább videójátékok. Melyik érdekelne jobban?
A kérdésén elgondolkodtam. Jó volna egy szobatárs. De nem tudom, hogy jönnénk ki hosszú távon. Nekem megvannak a magam igényei.
-Végül is, örülnék egy szobatársnak. De tudod, megvannak a magánéleti igényeim. Ha nem gond, hogy néha el kell menned, meg hasonlók. Akkor végül is beköltözhetsz.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openVas. Feb. 19, 2012 6:09 pm

- Hééé de hát eddig is ezt mondtad - billentette oldalra a fejét értetlenül, majd megrázta és válaszolt - legyen a kedvenced!
Ez talán jó ötlet volt választásként, szegény Elfie nem igazán értette miért ismételte el ennyiszer hogy társasjátékok és videó játékok vannak. Erre mondhatták azt hogy lökött, ami azt illeti őt elég gyakran hívták már lököttnek, szóval ha mindketten lököttek akkor biztos volt benne hogy összebarátkoznak
- Te olyan lökött vagy mint én! - vigyorgott Mikara lehunyt szemmel, aztán kinyitotta őket - Végre nem vagyok benne egyedül!
A szobatársi kérelme a lányban láthatóan vegyes érzelmeket kavart fel, Elfie azt hitte hogy nagyon fog neki örülni de rá kellett ébrednie hogy ő sem a könnyen barátkozó fajta. Szemei picit kerekebbé váltak és megint csak megbillentette a fejét, végtére is nem értette miért a hirtelen lelkesedéscsappanás
- Miért kell elmennem? - pislogott és fülei kicsit lehervadtak - Azt hittem hogy a szobatársak mindent megbeszélnek és ilyesmi. Ha át akarsz öltözni nem akadályozlak benne és fordítva, megszoktam én azt már nagyon régen és... vááárj, ugye te igazából nem vagy olyan "fiulány"? Nem mondom el senkinek!
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 6:51 pm

-Akkor...mit szólnál mondjuk egy kis darts-hoz?-mutattam a falon lévő céltáblára.
Nem mondanám a kedvencemnek, de szeretek ilyesmit is játszani. Persze jobb szeretem, ha tétje is van. Például körönként lekerül egy ruhadarab. De Elfie olyan kis aranyos, nem az a típus, akit volna szívem megkörnyékezni.
-Igen, mondhatni. Kicsit az vagyok.-feleltem kedvesen.
A lány nem igazán értette, mire gondoltam. Talán nem kéne nagyon gyerekként kezelnem. Elvégre majdnem annyi idős, mint én.
-N...nem, nincs olyanom, mint a fiúknak. Legalábbis igazi nincs. De szeretek néha...összebújni valakikkel. És nem kimondottan alvásra gondolok. Érted, hogy mire célzok? Nem kidobni akarlak, csak ha olyan van, néha kénytelen vagyok én szobára hozni valakit és olyankor...nos, kínos helyzetek lehetnek.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 8:04 pm

- Az jóóóó lesz! - ujjongott, úgy hogy még ugrott is egyet a levegőbe a plafonig - Abban nagyon jó vagyok, könnyű játék csak be kell találni a közepébe akkor van a legtöbb pont!
Kíváncsian kukucskált körbe a játékhoz való többi kelléket keresve, miközben Mika elmagyarázta hogyan is értette az előbbit. Elfie szemei felcsillantak és most már mindent tudóan rávigyorgott
- Szexuális aktus és romantikus csókolózás! Forró esték és tiltott éjszakák! - alkotta szavakká felismerését - De hiszen az olyan izgalmas és természetes dolog, miért nem szabad megnéznem? Már nagyon sok videót láttam és olvastam is ilyesmiről, mellesleg amikor ide jöttem az öltözőben egy fiú és egy lány is megengedték hogy megnézzem őket! Nagyon tanulságos volt és le is rajzoltam ám őket! Sok ilyet örökítettem meg, ha kíváncsi vagy megmutatom majd őket! A művészet már csak ilyen
Nagyon lelkesen gesztikulált miközben e képpen mesélt a szexualitás és rajzművészet kombinálásáról
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 8:35 pm

Tetszett neki a dartsos ötlet. Örültem, mert nem igazán tűnt annak az egyhelyben ülő típusnak. Nem tudtam, mennyire tetszenének neki a videójátékok. Bár ki tudja, biztos több van benne, mint elsőre mutatja. Tátva maradt a szám, amikor konkrétan kimondta, amit én igyekeztem burkoltam körülírni.
-Hát...ez...Te aztán tájékozott vagy...Nos, ezt a legtöbben szeretik kettesben csinálni. Persze...csináltam már nagyobb társaságban. De senki sem volt még csak néző.-mondtam mosolyogva.-Szívesen megnézem a rajzaidat.-tettem hozzá a végén.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 8:47 pm

- Hihihi - vihorászott a tájékozottsággal kapcsolatos megjegyzésre, a többi dologra azonban elpirult, a nála nincsen néző dolgot például meghívásként értelmezte - hát... a csapatos dolog is aranyos szerintem, de nem tudom hogy úgy kellene kipróbálnom az erotikát először! Én egy meghitt kettes hangulatot szeretnék, ölelő karokat és puszikat az arcomra. Ugye érted miről beszélek? Még szééééép hogy, aki ilyen csinos mint te az biztos sok ilyesmit látott és élt már át!
Elfie kíváncsian vizsgálta Mika reakcióit, kíváncsi volt mennyire ért ő a témához
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 8:52 pm

Ahogy láttam elpirulni, elmosolyodtam a reakción. Mindig is aranyosnak találtam, ha valaki elpirul. Főleg, ha az illető már önmagában is ilyen aranyos.
-Hogyne érteném, miről beszélsz.Láttam és át is éltem már. De nem félek a kissé durvább dolgoktól sem közben, ha a másiknak ahhoz van kedve. Viszont egy szabályt mindig betartottam. Fiúval sosem tettem még olyat. És nem is tervezem. Sosem vonzottak.-mondtam.
Az utolsó mondatom biztos különösen felkelti az érdeklődését. Vagy talán megijed. Nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 9:02 pm

- Azért azt nem tudom hogy az ostor jó dolog e ilyenkor... - vélekedett a durvább dolgokra, azonban most is a legutolsó dolog keltette fel az érdeklődését
- Te a lányokat szereted csak? - ámuldozott kerek szemmel - Szerintem azért a fiúk is legalább annyira érdekesek, deeee valamit a te javadra is észrevettem. Tudod ott vannak azok a fiúk és néha a férfiasságuk akkorára nő hogy csak nézed tátott szájjal és egyetlen egy dolog tud forogni a fejedben: ÚRISTEN AZ HOGYAN FÉR BELE BÁRHOVA IS? Olyankor nagyon félek és nagyon remélem hogy nem lesz dolgom olyan fiúval... ujujuj az túl nagy és TÚL NAGY!
Elfie hevesen gesztikulált és nyafogott, ahogyan nagy félelmét panaszolta el neki
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 9:12 pm

-Azért még az ostorral is lehet csak játék szintjén tartani a dolgot.
Elfie meglepődött rajtam, de nem zavart. Hozzá szoktam. Aztán úgy beszélt egyes fiúk férfiasságairól, mintha valami önálló életet élő szörnyekről lenne szó.
-Nos, nekem nincs férfiasságom, így nem kell félned. Nem igazi persze akad, de az sem nő meg akkorára....Sosem érdekeltek a fiúk. Nem hoznak tűzbe, még a legjóképűbbek sem.
Oda sétálok a darts táblához és leveszem róla a dobálnivalót.
-De amúgy...a nagyobb darabok is beférnek, csak lassan és nehezen. Persze óvatosan kell csinálni, különben fájhat.-mondtam, miközben neki adtam a dartsokat.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 9:23 pm

- Nekem az tetszik fiúkban hogy olyan erősek - gondolkodott el - de az már azért olyan furi amikor szőr nő a hasukra meg ilyesmi és nem szedik le magukról. És azért az sem annyira gusztusos hogy valakinek az tetszik, meg hogy fiatal lányok öreg bácsikat akarnak. A műférfiasságokat eddig csak videókban láttam, de olyan még nem volt ami meg is nőtt pláne OLYAN NAGYRA! De te olyan okosnak tűnsz hogy átlátsz az ilyeneken, kíváncsi vagyok
Elfie megvizsgálta az egyik kezébe kapott dartot, majd macskás egyszerűséggel a tábla kellős közepébe hajította, amire képtelen volt nem elvigyorodni
- Azért azt nem tudom - tért vissza hamar a témára - te a többi lánnyal olyan műpéniszeket szoksz használni?
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openKedd Feb. 21, 2012 6:37 pm

-Nekem az nem tetszik bennük, hogy...egyszerűen nem érdekelnek. Nem vonzanak. Amúgy van, amelyik szörteleníti magát. Bár egy barátnőm meg pont azt szereti, ha szőrösek. Azt mondta, a csupasz férfi nem férfi.
Elfie elvette az egyik dartsot és rögtön a tábla közepébe dobta. Elismerően füttyentettem. Utána vissza tértünk a témához.
-Szoktam. De jó móka nyelvvel is.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openKedd Feb. 21, 2012 7:36 pm

- Egyszer még lehet meggondolod magad - vakarta meg saját füle tövét elgondolkodva - de egyáltalán nem biztos az se, hihihihihi, igazából semmi se biztos!
Így vihogva eldobta a második majd a harmadik dartot is, mindkettejük olyan közel került a közepéhez amennyire a többi találat lehetővé tette, így hát a harmadik majdnem kikerült a középső mezőből. Elfie odaszökkent és kikapkodta őket majd visszasurrant Mika mellé de a téma miatt arca kezdett már képletesen paradicsommá válni
- Olyan videókat is láttam és már nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen, de a legkíváncsibb arra hogy milyen jó dobó vagy!
Azzal kínálta is neki a dobóhelyet és szapora fülmozgás közepette lélegzet visszafolytva várt, még a szexuális témáról is megfeledkezett hirtelen
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openKedd Feb. 21, 2012 8:38 pm

-Nem hiszem. De ki tudja, mit hoz a jövő.-értettem egyet a lánnyal.
Nagyon ügyesen játszott. Nem volt még dolgom olyannal, aki ennyire jól dartsozott volna. Végül én kaptam meg a dartsokat és következett az én köröm.
-Nos, én sem vagyok kezdő.
Jobb oldalam mutattam a tábla felé és hanyagul eldobtam az első dartsot, pont a közepébe. Ez után szembe fordultam vele és úgy dobtam el a másik kettőt, amik szintén elég közel kerültek az elsőhöz.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openCsüt. Feb. 23, 2012 11:07 am

- Hűha - ámuldozott a sikerre, aztán vihogni kezdett - hihihi, ebben aligha fogjuk megverni egymást, túl jók vagyunk!
Gondolt egyet és odament a táblához, kiszedegette belőle őket majd visszasétált a dobóhelyre. Vetett egy pillantást a célra aztán elfordult, tett egy lépést és mutató és középső ujjával megfogva hátra dobta a dartot a válla felett. Az betalált a közepébe ahogy a második és harmadik is, mire megkérte Mikat hogy ő is próbálja meg. Komoran figyelte a próbálkozását és ha sikerült neki, felcsillant a szeme és ugrabugrálni kezdett
- Juj de barátok leszünk mi - ujjongott, fülei vidáman táncoltak - ha kockázásban is olyan jó vagy mint én akkor egyszer még milliomosok is lehetünk!
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openCsüt. Feb. 23, 2012 8:27 pm

Elfienek igaza volt. Valóban egy szinten vagyunk dartsban. Nem állítom, hogy még sosem kaptam ki, de elég jó vagyok benne. Egyszerű adottság. Talán ha ember lennék, akkor is így lenne.
-Nem kizárt.-feleltem kedvesen.
A lány megint dobott, ezúttal kicsit nehezítve, de most sem rosszabbul. Mire én is megpróbáltam, szintén hasonló eredménnyel.
-Pókerezni jobban szeretek.-feleltem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openPént. Feb. 24, 2012 4:25 pm

Elfie megint ugrabugrálni kezdett aztán pedig szaltókat vetett a levegőben, amikor pedig a dartokgoz jutott, azokat utóbbi mozdulatok közben dobálta be. Igaz hogy csak egy ment tökéletesen középre, de a többi is bekerült még a középső kis mezőbe
- Hi hi hi hi - vihogott vidáman - csak próba volt de ezentúl ezt is gyakorlom hogy szebb legyen! Szeretek veled játszani olyan jól csinálod! Kártyázni viszont még nem volt sajnos kivel, de néhány szabályt azért elolvasgattam itt-ott. Huh... a trükkökből kifogytam, milyen játékaid vannak még amit szeretsz játszani?
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openKedd Feb. 28, 2012 8:28 pm

Szóakotató kislány volt. Nem annyira komoly, mint mondjuk Taki. Ő sokkal komolyabb jellem volt. Vagy inkább mondja, hogy kissé túl komoly? Mindegy is. Azért barátok aradtunk. Redszeresen levelezünk.
-Sok féle kártya játék van. De lássuk csak, mi játszunk...
Kicsit kutakodni kezdtem. Valami olyat kellett keressek, ami kellően szórakotató és le tudja kötni a lányt.
-Esetleg videójáték?
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openSzer. Feb. 29, 2012 4:54 pm

- Á igen a videó játékok! - emlékezett hirtelen Mika korábbi szavaira - Eddig csak messziről láttam őket de egyszer mindent el kell kezdeni, nagyon sokan dicsérik őket mert állítólag nagyon szórakoztató és vicces dolgok. Pici dolgom volt már számítógépekkel de az inkább rajzolás és internet dolgok voltak. Más ilyen gépekkel még nem
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openKedd Márc. 20, 2012 5:14 pm

Elfie nagyon lelkesedett a videójátékos ötletért. Egyszer ki kell próbálni mindent. Örülök, hogy nem kell noszogatni.
-Jól van.
Bekapcsoltam a TV-t, aztán a játékkonzolt. Utána elővettem egy nagyobb dobozt, amiben a játékokat tartom.
-Milyen játékot játszanál szívesen? Van verekedős, vannak sport játékok, lövöldözős, kaszabolós...Meg egyebek. Milyet játszanál szívesen?
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openKedd Márc. 20, 2012 5:43 pm

Elfie kíváncsian nézte végig ahogy Mika a szerkezetekkel ügyködött és persze mindent egy az egyben meg is jegyzett, hasonlóan aprólékos figyelemmel hallgatta a lány listáját a szóban forgó játékokról, melyeket egyébként egy doboz féleségben tartogatott. Az egész dolog nagyon érdekesnek ígérkezett
- Kezdjük a verekedőssel! - vinnyogott fel amikor Mika már nem beszélt - Verekedés! Ütlegelés! Rugdalózás!
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openSzomb. Márc. 24, 2012 8:07 am

Kicsit meglepett Elfie válasza. Azt gondoltam, hogy a túl kemény játékok nem tetszenének neki, erre pont verekedőset akar. Bár nem feltétlenül a legvéresebbet kellene betegyem.
-Rendben...Mondjuk egy Narutos játék hogy hangzik?
Elő is vettem a dobozt, a kezébe adtam, had nézegesse. Nem tudom ismeri-e a sorozatot.
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openSzomb. Márc. 31, 2012 6:14 pm

Zavarodott pislogással vette a kezébe a dobozt és nézte végig, az egész dolog hirtelen szürreálisan hatott számára. Egy pillanattal később már nagy szemekkel nézett fel Mikara
- Már ebből is csáltak játékot? Ezt nem is tudtam, muszáj kipróbálni!
Forgatni kezdte a dobozt megint aztán a szerkentyűre, és vissza, és vissza, és vissza míg arra nem jutott hogy nem tudja hogyan kell használni
- És hogyan lehet ezzel játszani?
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-openVas. Ápr. 01, 2012 6:56 am

Mosolyogtam azon, ahogy Elfie próbálja megfejteni a videójáték használatának titkát. De végül ráébredt, hogy jobb, ha megkérdezi.
-Megmutatom.
Bekapcsoltam a TV-t és a konzolt, majd elvettem a lány kezéből a dobozt és kivettem a lemezt, ami bekerült a gépbe. Ez után a képernyőn hamarosan fel is tűnt a játék. Az egyik kontrollert Elfienek adtam, a másikat én vettem el és mutattam, melyik gomb mire jó.
-Ezekkel irányítasz, ezzel indítod a játékot, ezekkel támadsz, védekezel stb...-mutogattam a gombokat. Majd belejön.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mika és Elfie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mika és Elfie szobája   Mika és Elfie szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mika és Elfie szobája
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Elfie McSnow
» Elfie McSnow
» Elfie-féle buli
» Mika naplója
» Fujiko Mika

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: