Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openKedd Jan. 24, 2012 9:25 pm

Egy nagyobb szoba két ággyal (egy kétszemélyes és egy egyszemélyes), éjjeli szekrénnyel, íróasztallal és öltözőszekrénnyel. Ezen kívül van egy könyvespolc, egy televízió és azelőtt egy négy személyes heverő

Mizuki a kétszemélyes ágyat foglalja jelenleg és van egy PC az általa foglalt íróasztalán, a könyvespolcon pedig hever néhány sci-fi témájú könyv és egy-két romantikus manga is

//beköltözők dolgait is ideírom majd//
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 11:17 am

Mizuki elindult a kollégium felé, közben majd le tépte a karom úgy rángatott, ekkor meg is jegyzett valamit, amit furcsának találtam. És a dolgok egyre csak furcsábbak és furcsábbak lesznek.

A szobába beérve körülnéztem. Egy három személyes szoba volt Mizukié, egy egyszemélyes és egy kétszemélyes ággyal. Néhány könyvet és mangát is láttam a könyvespolcokon, illetve egy PC-t az íróasztalon, bár ezek érdekeltek a legkevésbé.
- Nos, most hogy végre magamhoz tértem, azt hiszem tartozol egy magyarázattal. - mondtam neki kedves hangon ugyan, de mégis furán hangzott.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 11:36 am

Felérve a szoba elé Mizuki végre elengedte bátyója kezé, a kulccsal pedig kinyitotta a zárszerkezetet és benyitott a szobába. Beinvitálta Daisuket aztán kulcsra zárta maga után az ajtót nehogy valaki csak úgy benyisson, ami nem ment ritkaság számba. Mizuki egy pillanatra megállt ott és elnézte ahogy bátyja tekintete körbejár a szobán
- Hát... - vallotta be inkább saját magának - tudom hogy nem a legjobb de már gondoltam rá hogy szebben berendezzem valami mással is... csak mostanában nincs rá időm
Hirtelen eszébe jutott Ludovico, így hát a zsebébe nyúlt mobiltelefonjáért és kikereste a fiú számát a telefonkönyvből, végül felhívta. Egyet pittyent és a vonal másik fele rögtön életre is kelt
- Figyelj Lu - szólt bele - szerintem vacsorázz meg a többiekkel... késni fogok... nem, nem... nyolc-kilenc órakor...
Még hallatszott valami duruzsolás a telefonból de Mizuki gyorsan vonalat szakított majd kikapcsolta a készüléket, Daisuke pedig megjegyezte hogy magához tért és magyarázatot vár
- Hát szerintem nem is eggyel - húzta félre a száját zavartan, aztán oda sétált a heverőhöz és felkapott egy rajta hagyott pokrócot, amit maga köré tekerve mint aki fázik leült - akkor most... ne kímélj velük
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 11:40 am

Mizuki felhívta azt a Lu srácot, és szólt neki, hogy késni fog, majd leült a heverőre, maga köré tekerve a egy pokrócot.
- Fázol? - tettem föl a kérdést, ahogy láttam a mozdulatát. Válasza után már tettem is föl a kérdéseimet:
- Hogy lehet az, hogy most itt vagy? A karjaim közt hunyt ki belőled az élet... - lehajtott fejjel mondtam a mondandóm második felét.
- A második pedig az, hogy miért vagy itt? - néztem immár a szemébe és vártam a választ, vagy inkább válaszokat.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 12:01 pm

- N-nem nem fázok... - esett zavarba, nem igazán akarta bevallani hogy a pokróc alatt védettebbnek érezte magát a kérdésektől - csak... kényelmes... és hát ő... te nem akarsz leülni?
Le is vette cipőjét a lábáról ami utóbbit aztán felhúzott a heverőre be a pokróc alá, végül átölelt egy díszpárnát. Daisuke nem várt sokat a kérdéseivel, ráadásul még a közepébe is vágott. Mit mondjon neki?
- Nos én először nem tudtam hogy meghaltam - kezdett bele kicsit kitérően és a padlót nézte - ami azt illeti... egészen addig nem amíg már nem is voltam halott... annak azért örülök nem hamvasztottatok el és inkább a kertbe temettetek, mert akkor tényleg halott maradtam volna. Többszörösen is jól jártam így, például... - folytatta volna a szökéssel, de gyorsan elterelte a szót és inkább oldani próbált a feszült hangulatán - mindegy, mármint élek vagy nem? Na persze megváltoztam de ez szerintem nem látszik meg rajtam, ettől függetlenül éppen ezért vagyok itt, szóval...
Itt elakadt, tudta jól hogy a válaszai semmi konkrétumot nem adtak Daisuke számára és inkább voltak témakerülés körülírásai mint válaszok, bátyjáról márpedig tudta hogy nem fogja annyiban hagyni
- Ez nem volt túl meggyőző, ugye? - hunyta le szemét és vakarta meg a fejét széles ám zavart mosollyal az arcán
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 12:08 pm

Leültem mellé, mikor megkérdezte, ahogy én nem akarok-e. Aztán csak figyeltem, nem mondtam semmit, csak végig hallgattam s figyeltem rá. Abból, hogy padlót nézte egyfolytában, illetve nem nézett a szemembe arra véltem következtetni, hogy nem mondja el a teljes történetet.
- Hát nem volta az - mondtam neki a kérdésére. - De ha még nem akarod elmondani az egész történetet nem baj, most már nem hagyom hogy történjen veled valami. - mondtam közben ismét átöleltem gyengéden. Ekkor éreztem rajta valami furcsát, nem tudtam megmondani mi az, de olyasmi volt mintha egy démon kisugárzását érezném a bőrömön.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 12:31 pm

Mizuki rosszul érezte magát amiért kerülte az egyenes válaszadást, főleg amikor Daisuke engedett a kérdésein. Mert ugye éppen az ellenkezőjét váltotta ki ahogy az ilyenkor lenni szokás, a bűntudata tehát nem akarózta békén hagyni. Muszáj volt többet elmondania mert akkor biztos nem tud majd nyugton maradni, főleg miután bátyuskája megint átölelte
- Várj - törte meg a rövid életű csendet - megint csak fecsegtem össze-vissza ahelyett hogy értelmesen beszéltem volna. Nem tudom hogy véletlenül kerültél e ide, de ez egy démonoknak való iskola ahova boszorkányokon kívül ember nem nagyon jár, legalábbis én úgy tudom... - egy hosszú pillanatra elhallgatott és sóhajtozott hogy erőt gyűjtsön - De ne hidd el a rémmeséket hogy démon ez meg az hű de gonosz és miegymás, nagyapa véleménye nem mindenható. A diákok többsége azért jár ide hogy itt meg tanulják hogyan illeszkedjenek be az emberi társadalomba... ami azt illeti szerintem ember létedre ez rád is bőven férne pedig... Ha pedig már itt tartunk én nem csak azért járok ide mert mindig szerettem volna igazi iskolába járni, hanem mert én sem vagyok ember...
Gyorsan fejére húzta a pokrócot, mert ezzel most biztos sikerült nagy kellemetlenséget okoznia Daisukenek
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 1:20 pm

Csak ültem és öleltem a kishúgomat, nem szóltam egy szót sem, ám Mizuki megtörte a csöndet. Nem szóltam semmit, csak hallgattam. Akármennyire is meglepett amit mondott csak hallgattam és gondolkoztam. Igazából megint csak nem tudtam mit mondani.
- Nem tudom mit mondjak erre. Talán jobb ha most én mondom el, hogy miért vagyok itt. - engedtem el Mizukit és lehúztam a fejéről a pokrócot ha még ő nem tette meg. - Azért jöttem ide, hogy megtaláljam a "gyilkosodat", azt a vámpírt aki kioltotta az életed... - mondtam és lesütöttem egy kissé a szemem. - De mióta idejöttem nagyon sokat változtam. Rájöttem arra, hogy nem minden démon rossz, s arra, hogy nem minden ember jó. Most, ha egy ember követ el valamit gyűlöletet, megvetést érzek. Jóval nagyobbat, mint a démonok iránt. - néztem ismét Mizukira.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 1:45 pm

Meglepődött azon hogy Daisuke nem rettent meg attól amit mondott neki, így hát kicsit bután pislogott rá egy pillanatig miután az leszedte a fejéről a pokrócot. Szóval miatta volt képes fejest ugrani egy démon iskolába? Nem változott legalábbis ebből a szempontból nem, azonban amit az emberekről mondott azt újnak találta és kicsit jól is esett hallani. Mizuki elmosolyodott és bátorítóan a vállára tette a kezét
- Hát sokkal több ember van mint az összes Yōkai és hasonló "szörnyetegek" együttvéve szóval akkor több a gonosz ember is. De ettől még nem lesznek az emberek gonoszabbak mondjuk a vámpíroknál, persze fordítva se. Ettől függetlenül ne legyenek nagyobb elvárásaid az emberektől elvégre nem ők a jóság és szeretet fáklyahordozói... - egy pillanatra elhallgatott, majd kuncogott saját szófordulatain - hogy mi mindent össze nem beszélek. Egy exorcista egy démon iskolában tűt keres a szénakazalban... azt hiszem Nii-chan hogy mostantól nekem kell rád vigyáznom. Lehet jobb lenne visszamenned... de én örülök hogy itt vagy
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 2:19 pm

Érdeklődve hallgattam és figyeltem Mizukit. Ismét nem szóltam egy szót sem, csak az utolsó mondatára válaszoltam.
- Ne hidd azt, hogy csak te fejlődtél - mosolyodtam el - majd meg kéne mutatnunk egymásnak mit tanultunk... - mondtam, bár igazából arra voltam kíváncsi, hogy pontosan mi is történt, hiszen még mindig csak annyit árult el, hogy már nem ember.
- Én is örülök, hogy itt vagy. Nem érdekel mivé lették, az számít, hogy itt vagy, és te vagy. - mondtam ismét mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 2:34 pm

- Hát az ölelésed igencsak gyengécske lett - viccelődött jókedvűen - de egye fene majd kipróbáljuk magunkat, nem kellene a könyvet a molyáról... mármint a borítójáról megítélnem
Kikászálódott a pokrócból és az ölébe téve elkezdte összehajtogatni, most már nem érezte úgy hogy szüksége lenne a támogatására. Örült Daisuke szavainak, főleg azoknak amiket róla mondott
- Igazad van - dőlt hátra a helyén - nem a micsoda hanem a kicsoda a lényeg. Én márpedig most is a kishúgod vagyok aki örül hogy épen és egészségesen lát téged. Egyébként van egy összeesküvés elméletem miszerint bizonyos emberek azért iratkoznak be az iskolába démonként hogy kiismerjenek minket és megöljenek ha tudnak. Te biztos hogy nem ilyen vagy, szóval ha esetleg találkozol emberrel akit valamennyire kiképeztek ellenünk, akkor szólnál nekem róla? A diáktanács majd szemmel tartja nehogy bajt okozzon, nagyon félek hogy vannak ilyen veszélyes emberek itt...
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 3:01 pm

Felálttam az ágyról, mikor elkezdett komolyan beszélni Mizuki. Végighallgattam amit mondott, s közben odasétáltam az ablakhoz.
- Vannak itt ilyenek igen. De nem csak emberek, hanem démonok között is van néhány ilyen. Amíg itt voltam nem csak éltem a hétköznapjaimat. - mondtam neki. - Neveket nem szeretnék, illetve nem tudok említeni. - néztem már rá Mizukira.
- Figyelem én őket, és szólok ha már nem bírok el velük. - jegyeztem még meg.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openSzer. Jan. 25, 2012 3:18 pm

Daisuke válasza nem egészen volt kielégítő Mizuki számára, de ezt megérdemeltnek érezte amiért hirtelen erre a témára váltott
- Talán jobb lenne ha máris szólnál - bújt aggodalom a hangjába - egy embernek már most túl sok az ilyesmi és egyébként nem is a te dolgod ez. A démonok miatt pedig ne aggódj. A kevés emberre tudod alig akad néhány szabály míg a démonokra rengeteg van, a diáktanács és a tanfelügyelőség pedig nem lustálkodik. De most nem kellene ilyen dolgokról beszélnem
Mizuki is felkelt a heverőről és Daisuke mellé sétált aki már az ablakon nézegetett kifelé a szabadba, ő azonban bátyójára nézett
- Egyébként én is vámpír vagyok - mondta halkan - mivel családtag vagy neked elmondom, egyébként sem szeretném ha egyik reggel arra ébrednék hogy egy vödör vízzel próbálsz felkelteni
Habár ezt komolyan mondta és annak is szánta, végül mégis elkuncogta magát ahogy elképzelte a dolgot. Nem lett volna szerencsés a vizes reggel egy vámpírnak, még akkor sem ha az itteni csapokból általa is használható víz folyt. Ami azt illeti jobb volt azzal takarékoskodni mert az iskolának nem lehet olcsó, ő pedig a diáktanács tagja, mutasson hát jó példának még akkor is ha nem teljesen mintadiák
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openCsüt. Jan. 26, 2012 9:23 pm

Ismét kinéztem az ablakon. Miközben beszélt, csóváltam a fejemet, ezzel jelezve, hogy nem fogom elmondani. Amikor halkan megjegyezte, hogy ő is vámpír, hirtelen ránéztem.
- Akkor már értem mi történt. - mondtam halkan én is. - Szóval nem mese csak mese, hogy egy emberből lehet vámpír... - jegyeztem meg. - Érdekes és szomorú fordulat. Azzá lettél, akik ellen képeztek egész életedben. - mondtam teljesen érzelem mentes hangon. Az agyam ezen a diáktanácson kezdett járni, többet kéne erről megtudnom, de nem Mizukitól.
- Egyébként, mesélj még valamit. Végül hogy kerültél ide? - kérdeztem már teljesen más hangnemben s néztem rá ismét.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openCsüt. Jan. 26, 2012 9:53 pm

- Majdnem mese - javította ki
Azonban a folytatás és a hideg hangnem rosszul esett Mizukinak és lassan hátrálni kezdett meg sem állva míg nem volt valami berendezési tárgy kettejük között, ez esetben a kikapcsolt televízió. Csak ezután érezte elég biztonságosnak hogy arra is megmondja a véleményét
- Talán mégsem változtál sokat... - sóhajtott idegesen és ingerültség bújt a hangjába - én soha nem akartam azt csinálni és örülök hogy találtam igazi okot is arra hogy miért, az a szomorú tény hogy az emberek sorai között több manapság a purgálandó és nagyapát ismerve ő erről hallani sem akarna. Persze nem azt mondom hogy az Egami családnak emberre kell vadásznia hanem jobb lenne ha nem egy fácskától nem látná az egész erdőt. Igazán örülök hogy többé nem tudnak arra kényszeríteni hogy szivacsként szívjam fel azt amivel nagyapa mindig tele akarta tömni a fejemet... Jól érzem magam a bőrömbe és ha nehéz is volt elszakadni nem kívánom vissza a régi életemet, mert... mert csak...
Megbántódottan ült le a padlóra a TV mögött és Daisuke utolsó kérdésére meg sem próbált válaszolni
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openCsüt. Jan. 26, 2012 10:09 pm

Mikor megemlítettem, hogy már értem mi történt Mizuki megijedt. Ekkor nagyon elgondolkoztam, nem tudom hogy mit is kéne tennem, talán tényleg meg kéne változnom, és nem csak mondani, hogy megváltoztam. Ekkor szólalt meg Mizuki, kicsit messzebbről.
- Igazad van - jelentettem ki egy kis szünet után. - Az embernek azt kell tennie, és úgy kell tennie ahogy akarja. Nem szabad, hogy befolyásolják. - mondtam, majd ismét elgondolkoztam.
- Szeretnék megváltozni, de egész kis koromtól erre neveltek, az egész életem erről szól, nem tudom mit kéne tennem. - mondtam ismét egy kis szünet után, majd odasétáltam Mizukihoz és leguggoltam mellé.
- Sajnálom ha megbántottalak, ez áll tőlem legmesszebb, hogy neked ártsak. - mondtam neki teljesen komolyan, kicsit lesütött fejjel, nem voltam képes a szemébe nézni.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openCsüt. Jan. 26, 2012 10:23 pm

Mizuki lehunyt szemmel és hátát a TV állványnak támasztva hallgatta Daisuke szavait, aki úgy tűnt hogy ismét összezavarodott
- Nem a befolyásolással van a baj Nii-chan... - mondta rosszkedvűen - hanem hogy sokan nem ismerik hogy hol van benne a határ. Viszont talán nem kellene annyira megváltoznod... ha nem tetszett és érdekelt volna démonvadásszá válni akkor nagyapa hiába nyúzott volna téged, márpedig te mindig jó tanítványa voltál neki
Elhallgatott mert meghallotta Daisuke közeledő lépteit, de nem kelt fel a földről és a szemeit sem nyitotta ki, főleg bátyókáka szavai után nem
- Tudom én azt... - kaparta meg a szőnyeget a körmei alatt - Tudod régen én is szerettem volna démonvadász lenni... Csak túl mások voltunk mint a többi ember és látod én aki olyan akartam lenni mint ők végül nem hogy csak távolabb kerültem tőlük hanem egyenesen a másik oldalon lyukadtam ki. De aztán rájöttem hogy másnak lenni egy dolog csak az nem mindegy hogy milyen a másságod... itt megtaláltam a helyemet és nagyon jól érzem magam
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openCsüt. Jan. 26, 2012 11:05 pm

Csak álltam ott, és próbáltam valamit mondani.
- Örülök, hogy megtaláltad azt a helyet, ahol jól érzed magad. Talán számodra ez a legjobb dolog, ami történhetett. Amennyiben te szereted azt ami vagy, és szereted az életed, azt amit csinálsz addig én leszek a legboldogabb. - mondtam neki, miközben hátam mögött összekulcsoltam a kézfejeimet.
- Illetve... Szeretném ha tanítanál. - helyeztem át magam mellé a kezeimet. - Tanítanál, hogy mindazt amit tanultam, illetve tanultunk a legjobb módon tudjam felhasználni. - lassan leültem a földre és kényelmesen elhelyezkedtem Mizuki mellett. - Lehet, hogy pár évvel fiatalabb vagy nálam, de ez most mit sem számít, jelenleg te sokkal okosabb, bölcsebb és erősebb vagy nálam. S ez talán nem is baj. - mondtam neki mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openCsüt. Jan. 26, 2012 11:28 pm

- Én is örülök neki - nyitotta ki szemét és megkönnyebbülten sóhajtott - tudod ez nem sokon múlott legalábbis abból amit tudok, de tényleg nagyon örülök és legjobban annak hogy élek... nagyon nagy szerencsém volt, remélem kitart. Minden esetre örülök hogy te is örülsz, együtt örülni sokkal jobb
Daisuke leült mellé és Mizuki elmosolyodott, ám a következő percben arca zavarttá változott majd végül fülig elvörösödött. Amit Daisuke most mondott azt nem hogy enyhe de elég komoly túlzásnak találta, még hogy ő mint bölcs...
- Ne ugrass már és főleg ne gondolj ilyet komolyan is! - mondta kicsit méltatlankodva - Az lehet hogy én vagyok most az erősebb de az butaság hogy okosabb is vagyok, hát még bölcsebb... bölcs még mit nem. Az iskoláról persze biztos hogy többet tudok mint te, szóval ha eltévedtél vagy nem tudod kit-mit hol keress én ha nem is tudom azonnal megmondani hamar kiderítem
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openCsüt. Jan. 26, 2012 11:44 pm

Mikor tiltakozni kezdett csak csóváltam a fejem.
- Nem így értettem. Már azzal is tanítasz, hogy itt vagy mellettem és látlak, látom, hogy élsz, látom hogy boldog vagy. - mondtam neki teljes őszinteséggel, amit a hangomban hallani is lehetett.
- És igenis bölcsebb vagy nálam, mivel el tudod fogadni ami történt, együtt tudsz vele élni és... - megálltam egy szusszanásnyira. - vidám vagy a bőrödben. Én nem tudtam volna megtenni. Bölcsebb vagy, mert volt egy saját elképzelésed, akaratod, s nem hagytad, hogy mások befolyásoljanak. -
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openPént. Jan. 27, 2012 12:01 am

- Hát abból hogy még élek én is tanultam valamit... - piszkálgatta egyik hajfürtjét meglehetősen komolyan - de azt nem értem hogy te mit is tanulsz abból hogy itt ülök
Mizuki tehát elértette a célzást azzal hogy elsősorban szó szerint próbálta a szavakat értelmezni, de talán azért mert arra számított hogy Daisuke szája azt mondja amit gondol. Hagyta hogy folytassa még ha megint csak nem értett vele egyet, s akkor szólt csak amikor bátyja már a végére ért
- Szerintem te nem a bölcsességről hanem az akaratosságról beszélsz - kuncogott a dolgon majd hozzá képest nagyon komolyan folytatta - ugye az előbb mondtam hogy abból tanultam hogy élek. De nem sokon múlott hogy örökre halott maradjak... egy az egymillióhoz esély... Túlságosan ragaszkodtam mindig ahhoz hogy... hogy kiszökjek és lerázzalak... mert tudtam hogy úgyis visszaviszel ha nyakon csípsz. És tessék sikerült aztán rögtön belementem a bajba... - arcát a tenyerébe temette de nem tudott most sírni - egyáltalán nem volt rá esélyem hogy így végződik... ez szerencse volt nem ügyesség... nem rajtam múlt hogy most élek... senkin se... szerencsém volt Nii-chan... szerencsém...
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openPént. Jan. 27, 2012 12:12 am

Ültem a földön és hallgattam, nem szóltam semmit, csak mikor már befejezte.
- A szerencse... Az egy nagy kiváltság, amelyet csak olyan emberek kaphatnak meg, akik már bizonyítottak valamit. - mondtam, egy kissé túlságosan is komoly hangon.
- No persze, nem szó szerint értettem. - javítottam ki magam, egy kis mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openPént. Jan. 27, 2012 12:45 am

- Hogy mi? - lepődött meg a dolgon és csak egy magyarázatot talált - Ugye most nem azt akarod mondani hogy a te Egyetlen Jahve-samadnak bizonyítottam? Jaj Nii-chan... én már nem hiszek a jóságában és nem szeretem mert nagyon önző egy fickó. Olyanokat hagy meghalni akik nem érdemlik meg és olyanok rohangálnak szabadon akik játékból öldökölnek... a saját híveit osztja meg és hasonlók. Éppen olyan mint például Alā-sama aki szintén Egyetlen és ugyanolyan utálatos meg önző miközben szép dolgokat ígér... Ilyeneknek én nem akarok bizonyítani semmit, inkább olyanoknak akik nem törnek nagy babérokra és nem ígérnek fűt-fát aztán dobnak meg a nagy semmivel... még a gonosz Kamik is őszintébbek mert ők legalább azt csinálják amit ígérnek! Embereknek is inkább hiszek mint neki, ott volt például Butsu-sama aki nem ugratott senkit légből kapott dolgokkal csak elmondta a véleményét az életről és az emberekről...
Mérges volt ám a végére úgy tűnt hogy kitombolta magát, sőt mi több megbékélt családja hitével
- De ne aggódj Nii-chan - bújt oda hozzá - ha te szereted és tiszteled őt és a fiát akkor én nem szólok bele mert biztos jó okod van rá. Vannak akik attól is erősek lesznek hogy mindössze rá gondolnak, az is több a semminél és még bizonyíthat hogy nem csak hazudozik
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openPént. Jan. 27, 2012 10:55 pm

Mizukit figyelmesen hallgattam, s bár valahogy tiltakoztam az ellen amit mond, mégis valahol belül tudtam, hogy igaza van.
- Már nem vagyok benne biztos hogy valóban létezik. Sokszor cserben hagyott már, s mindig akkor, amikor a legnagyobb szükségem volt rá. Rajtad kívül nincs senki sem akiben megbízok már. - monológomat egy nagy sóhajtással zártam le, térdeimet felhúztam és rátettem arra karjaim.
- Örülök, hogy itt vagy Mizuki. - mosolyogva néztem rá.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-openPént. Jan. 27, 2012 11:07 pm

- Hát lehet hogy egyáltalán nem is létezik - piszkálta meg a haját - de nem sietem el, végtére is tudtommal járnak még angyalok is ebbe az iskolába. Habár azt nem kérdeztem meg tőlük hogy van e Kami-sama aki parancsolgat nekik, mellesleg abban sem vagyok egészen biztos hogy kicsoda mi... tudod a szabályok
Elgondolkodott a szavakon és meglepőnek találta hogy most kijelentette hogy szerinte nincsen az az Isten, amire Mizuki nem számított bátyója szájából. Mi történhetett még azóta hogy ő eltűnt családja életéből?
- Továbbra is örülkök neked Nii-chan - kuncogott mert Daisuke már nem először ismételte el - ami pedig a korábbi kérdésedet illet, némi bolyongás után társaságban ide hoztak amikor megnyílt ez az iskola mert új iskola ez bizony. Alig több mint egy éves
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)   Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely) Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ito hattori szobája (1 hely még szabad)
» Judy szobája ( még egy hely szabad!)
» Moriko szobája (1 hely szabad)
» Sayoko és <üres hely> szobája
» Egami Mizuki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 2. emelet-
Ugrás: