Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Judy szobája ( még egy hely szabad!)

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Judy szobája ( még egy hely szabad!) Empty
TémanyitásTárgy: Judy szobája ( még egy hely szabad!)   Judy szobája ( még egy hely szabad!) Folder-openSzomb. Aug. 27, 2011 4:18 pm

Végre valahára megérkeztem az akadémiára. Végre! Hosszú, fárasztó utam volt, ráadásul Megs idegesített, mert be volt zárva a táskámba, és állandóan fennhangon panaszkodott és fenyegetőzött, hogy engedjem ki. Persze az emberek megijednének, ha egy olyan rosszképű figura elkezdene köztük rohangálni és fitogtatnia az egoját.
Körülnéztem a szobában. Csinos, rendezett szoba két ággyal és külön fürdőszobával. Kíváncsi vagyok, vajon milyen démon lesz az én szobatársam, feltéve, ha felkészül már lelkileg is.
Kinyitottam a táskát, Megs máris kipattant és körülnézett.
- Na végre! Szabadság! Legalább levegőhöz juthattam volna azért az út alatt, hülye picsa!
- Pofa be! Örülj neki, hogy kiengedtelek, másfelől kalitkában tartanálak, de azt is csak zörgetnéd! Másrészt te nem lélegzel, mert csak egy robotfigura vagy.
Megs oda se bagózott. Fennkölten körülnézett és meglátta a másik ágyat, amit nem foglaltam le.
- Nocsak, biztos tudták, hogy ketten jövünk!
Guggoló állásba helyezkedett varázslat miatt immár kemény páncélzatú műanyag lábaival, majd békaszerűen felpattant az ágyra, ahol elfeküdt kényelmesen.
- Micsoda luxus! Pincér-csicska, hozzon egy olajat!
- Megs... csalódást kell okoznom, az nem a te helyed, hanem egy másik démoné, vagyis a szobatársamé. - világosítottam fel. - Szóval le is szállhatsz onnét. Ne felejtsd el, nem luxusszállóba jöttünk, hanem démonakadémiára, úgyhogy viselkedjél, mert úgy megrúgdosom a műanyag-segged, hogy arról koldulsz!
Megs most úgy kezdett el viselkedni, mint Gollam a gyűrűk Urából. Összegörnyedt, a takarót pedig úgy gyűrte magához, mint a kincsét.
- Enyéééééééém! - sziszegte. - Az én drágassssssszágom!!!
- Oké. - hagytam rá. - A tied, amíg nem jön a szobatársam.
- Na és aztán? Majd alszik a földön, ahová való! A lábaim elé!
- Persze, persze... na én elmentem körülnézni.
- Nanana! Nem hagysz itt egyedül, Űrdongó-lány!
Már egy perc nyugtom se lehet. Megs mindenhová követ, akármerre járok. Megint elrugaszkodott és megkapaszkodott a fejemen, akár egy csótány. Kénytelen kelletlen így mentem el.

/Sportpálya - medence/
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Judy szobája ( még egy hely szabad!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Judy szobája ( még egy hely szabad!)   Judy szobája ( még egy hely szabad!) Folder-openSzomb. Okt. 08, 2011 9:07 am

Csak sikerült elértem amit akartam. Végre itt vagyok. Végre meglést szerezhetek magamnak. De előbb egy borotvát kellene szereznem. Eléggé feltűnőnek éreztem magam az arcomon lobogó szakállszerű kébződmény miatt, ami az emberi alak felvétele után maradt fenn az Oni külsőm után, és korombeliek nagy része ilyet nem visel ilyen korán szakállat. Úgyhogy eléggé égő volt.

Ahogy benyitottam, eléggé meglepett amit láttam. A szobatársam egy lány volt. Erre akkor jöttem rá, hogy gyanúsan nagy volt a rend. Ez azért is volt meglepő, mert azt hittem nem koedukáltak a szobák. De nekem végül is mindegy. Ez legyen a legkisebb probléma a világon, ami engem is érint.

Úgy döntöttem, hogy ledobom magam az ágyra, am külön nekem volt fenntartva. Ledobtam a zsákomat, és a fegyveremet az ágy végéhez támasztottam. Mellé pedig leraktam a páncélzatomat. Ezt követően kiterültem az ágyon, ami furcsa hangot hallatott, amit én az égyban lévő rugóknak tudtam be. Valamiért sehogysem tudtam aludni, ezért visszavettem a "felszerelésem" és elindultam körbenézni.

/Iskola-folyosók/
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Judy szobája ( még egy hely szabad!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Judy szobája ( még egy hely szabad!)   Judy szobája ( még egy hely szabad!) Folder-openSzer. Okt. 26, 2011 4:41 pm

~Nesze neked Ismur! Most mit csinálsz?~ kérdeztem magamtól. Miközben azon agyaltam mit tegyek, láttam, hogy egy csomag van az ágyamon. Odamentem, és elolvastam, mit írtak a hozzá mellékelt levélben.
És mint kiderült, a Másodfater gondolt egyet, és elküldetett egy csomagot. De hogy ez is rejtély. Ő mindig is relytély volt.
A levélben ez állt:


Ismur fiam!

Remélem jól megy a sorod az iskolában, és tanulsz is. Pár dolgot otthon hagytál, ami fontos lehet, és még valaki nagyon hiányolt, ezért őt is elpóstáztam.
- Nagyot néztem enném a résznél. Azthittem az öreg elpóstázta saját magát.-

Üdvözlettel: [i]Másodfaterod

Kibontottam a csomagot, ott ült benne a kalitkájában a madaram, Alfréd, a hegyiturul. télleg eléggé rosszul fejtett. Kopaszabb volt az átlagnál.

Judy szobája ( még egy hely szabad!) Images?q=tbn:ANd9GcSh6EnnaFZ9IB_P56-k29bi9gyjwUblAyoVcevpBJojgrFDFVNJJg

És volt ott egy kabát is. Legalább nem kell egy esetleges esőben caplatnom. Kiengedtem Alfrédot, aki a vállamra szállt, és elindultam Ayaék felé.
/kollégium-3. emelet(-Ayame és akira szobálya)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Judy szobája ( még egy hely szabad!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Judy szobája ( még egy hely szabad!)   Judy szobája ( még egy hely szabad!) Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Judy szobája ( még egy hely szabad!)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ito hattori szobája (1 hely még szabad)
» Moriko szobája (1 hely szabad)
» Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)
» Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)
» Hoshikaze szobája (egy hely szabadon)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: