Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openSzomb. Feb. 02, 2013 7:24 pm

Egy átlagos koleszos szoba. Eléggé kicsi, de jól van berendezve, ezért nagyobbnak tűnhet. Ahogy belépünk, rögtön balra fordulva található egy fogas, amire a kabátokat lehet akasztani. Mellette egy ajtó van, ami a fürdőszobába vezet.
Jobb oldalt helyezkedik el két ruhásszekrény, a bal oldalon meg két ágy egy-egy éjjeliszekrénnyel. Az egyik a fürdőhöz közel, a másik pedig az ablak alatt. A szoba közepén meg egy kis asztalka van.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openSzomb. Feb. 02, 2013 7:35 pm

Elfordítottam a kulcsot és a kilincset lenyomva kinyitottam a szobám ajtaját. Eikót persze udvariasan előreengedtem.
- Íme az én új szobám! - mondtam, miközben becsuktam magam után az ajtót. - Nem túl nagy, de azért megteszi. Helyezd magad kényelembe!
Benyúltam a fürdőszobába és kihalásztam a hűtőtáskámat a szennyes kosár mögül.
- Kérsz valamit inni? - kérdeztem, aztán belenéztem a táskába. - Ahogy látom, csak ásványvízzel meg szénsavas üdítővel szolgálhatok.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Feb. 03, 2013 4:48 am

Miután bevezetett az uj szobájába megkérdeklődte nem e kèrek valami innivalot.
- Hát... Valami szénsavas jol esne.
Adtam rövid válaszomat a fiunak. Nem tudom most miért bizonytalanodtam el. Hiszen eddig ha nem is volt minden sima, de jol mentek a dolgok.
- Mit szeretnél csinálni?
Kérdeztem Ryukot, ugyanis nekem nem volt semmi ötletem éppenséggel. Ami eléggé különös...
*Ennyire megtetszett volna? Lehet...
Ugy látszik akadt egy fiu aki teljesen elcsavarta a fejemet, és csak rajta jár aaz eszem. Ryukoval habár csak nem rég ismerkedtem meg, de mennyire hamar összekovácsolodtunk.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Feb. 03, 2013 9:15 am

Eiko nem mondta meg pontosan, hogy milyen innivalót kér, csak azt, hogy valamilyen szénsavasat. Mivel az összes szénsavas volt, ezért csak találomra kivettem egyet neki, aztán egyet magamnak.
- Mit szeretnél csinálni? - kérdezte tőlem, miközben a két üdítővel leültem mellé az ágyra.
- Hmm, nem is tudom... - válaszoltam és odaadtam neki az innivalóját. - Ha ezt megittuk, talán letusolhatnánk, aztán megnézünk valamilyen filmet. Okés?
Kinyitottam az üdítőmet, aztán a jobb karommal átöleltem Eikót.
- Tényleg, hallottad, hogy egy új srác jött a suliba?
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Feb. 03, 2013 11:04 am

Mikor az uj srác felől érdeklődött nagyot néztem.
- Ilyesmivel nem foglalkozok. Nem érdekelnek más fiuk csak te.
Persze ezt kivételesen nem érzelmesen mondtam, hanem mint aki csak össze vissza beszél mert nem tudja mit tegyen. Unalmamban gyors megittam a kapott ismeretlen italt, majd levettem a felsőmet, igy szabaddá téve a melleim látványát a fiunak. Nem tudtam hogy milyen reakciot fogok majd erre kapni, csak remélni mertem tetszik neki a dolog, és nem kér meg hogy huzzam vissza.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Feb. 03, 2013 12:56 pm

Eiko látszólag meglepődött, amikor az új tanulót említettem neki és azt mondta, hogy nem foglalkozik vele, mert más fiúk nem érdeklik, csak én.
Ez nagyon jólesett és elmosolyodtam. Mondjuk el is vártam tőle, hogy én legyek számára az egyetlen.
- Tudom, bébi. Engem meg nem érdekelnek más csajok, csak te.
Gyorsan felhajtotta az üdítőjét.
- Hát ezt gyorsan kivégezted! - jegyeztem meg.
Kicsit én is rákapcsoltam, hogy gyorsabban elfogyjon az italom, aztán Eiko hirtelen levette a felsőjét felfedve a formás melleit. Félre is nyeltem az üdítőt és próbáltam minél kevesebbet köhögni.
- Hú... köh köh... bébi... menj csak előre... köh köh... mindjárt megyek utánad. - mondtam neki és ezt a tusolásra értettem.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Feb. 03, 2013 3:29 pm

Tetszett amikor azt mondta, hogy számára is én vagyok az egyetlen és másik lány nem érdekli különösebben őt. Viszont amikor levettem magamról a pólómat meglehetősen meglepődött mondhatni fuldoklott már, hiszen félre is nyelt. Annyit mondott csupán, hogy mennyek előre. Nem szóltam semmit, és nyugodtan bementem a fürdőszobába.
Amikor bementem nem csuktam be az ajtót, hanem nyitva hagytam hátha van kedve addig meglesni amíg levetkőzök, de nekem ez is mindegy volt. Úgy is lefürdünk kettesben. Lassan levettem a melltartómat, majd a nadrágom végül pedig a bugyim is lekerült rólam. Már csak Ryuko hiányzott a fürdőből, de reméltem hamarosan csatlakozik. Én addig megnyitottam a csapot, hogy meleg vízben ázhassunk egyet.
*Hm eléggé régen volt, hogy bárkivel is fürödtem volna, szal ez érdekes lesz. Talán még Ryuko sem volt egy ilyen perverz lánnyal egy zuhany alatt. Kitudja...
Én mindenesetre csak élveztem az egészet addig amíg nem csatlakozott hozzám, mert a dolgok legjava csak utána következhetett.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Feb. 03, 2013 5:57 pm

Mire Eiko eltűnt a fürdőszoba bejáratában, már elmúlt a köhögésem. Kortyoltam egy nagyot az üdítőmből és közben arra gondoltam, hogy mennyire tökéletesnek tűnik most minden. De tényleg, amióta kibékültem Eikóval, mintha kicseréltek volna. Hónapokon keresztül amolyan érzelmi válságban szenvedtem. Fogalmam sem volt, hogy mit akarok, vagy egyáltalán mit érzek, de annyi biztos, hogy a végén minden rendbejött.
- Erre inni kell! - mondtam és egy szusszra felhajtottam a maradék innivalót.
Utána felálltam és odamentem a szemeteshez. Közben hallottam, hogy Eiko már megnyitotta a vizet. Gyorsan siettem a fürdőszobába, lekaptam magamról a gönceimet és anyaszült meztelenül beléptem a tusolóba. Eiko háttal volt nekem, tehát nem hiszem, hogy észrevette. Közben lassan megközelítettem őt és átölelve nyakon csókoltam.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openHétf. Feb. 04, 2013 4:10 am

A fiut várván egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy valaki hátulrol átkarol és nyakon csokol. Persze tudtam ki az illető, ezért csal elmosolyodtam.
- Már azt hittem nem is jössz ide be hozzám.
Tovább engedtem magamra a vizet, hogy biztosan ne faggyak meg, Ryuko pedig edzett srác nem hiszem, hogy neki egy kis hideg meg ártana, de ennek ellenére ő is kapott a melegből.
*Egy jo kis fürdő. Mi sem hiányzott jobban már.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openHétf. Feb. 04, 2013 5:00 pm

Miközben végigcsókoltam Eiko nyakát, a szerszámom többször is hozzáért a fenekéhez, amitől hamarosan merevedésem lett. Számítottam rá, hogy ez lesz. Eiko meztelen valója nagyon csábító volt számomra.
A jobb kezemmel oldalra nyúltam és megfogtam egy tusfürdőt. A kupakjának felpattintása után nyomtam belőle egy kicsit a tenyeremre, aztán elkezdtem szétkenegetni Eiko mellein.
- Micsoda cicik! - súgtam a fülébe.
Utána nyomtam a tenyeremre még egy kicsi adagot és ezúttal a hasán kentem szét.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openKedd Feb. 05, 2013 5:15 pm

Elkezdte lassan a mellemet majd a hasamat mosni. Nagyon tetszett nekem a dolog, ugyanis jo érzéssel töltött el, hogy nem nekem kell fürdetnem magamat, hanem a szerelem teszi meg ezt nekem.
*Annyira jo érzés.
Megfogtam az egyik kezét és a puncimhoz tettem, de reméltem azt is, hogy ezuttal belém fog majd élvezni és nem máshova.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Feb. 10, 2013 1:36 pm

Miután Eiko hasát is megmostam, az egyik kezemet a puncijához tette. Így már világossá vált számomra, hogy mit akar.
- Szeretnéd? - kérdeztem tőle, ismét a fülébe súgva.
Az egyik kezemmel megmarkoltam az időközben kőkeménnyé merevedett farkamat, a másikkal meg magamhoz öleltem Eikót. Még soha se csináltam a tusoló alatt, éppen ezért nagyon izgatott lettem.
- Hajolj egy kicsit előre! - kértem Eikót.
Bár elég kicsi volt a zuhanyzófülke, azért mindketten elfértünk benne.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Feb. 10, 2013 2:08 pm

Csak megértett engemet, és megkért, hogy kicsit hajoljak előre. Szerencsére annyi helyünk még volt, így ezt nyugton megtudtam tenni neki.
- De ezúttal, ha kérdhetlek ne vedd ki belőlem. Oké?
Kérdeztem rá komoly hangomon. Na jó annyira nem lehettem az a kellemes víz mellet, ami folyamatosan érte a testemet. Valamikor bele is borzongtam a melegbe, de jól esett, hiszen még mindig tél időkben járunk.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Feb. 17, 2013 9:33 am

A kérésemre Eiko előrehajolt, már amennyire a szűk zuhanyfülke ezt "megengedte", viszont nekem pont elég volt ahhoz, hogy jobban hozzáférjek a puncijához. Utána megfogtam az időközben kőkeménnyé merevedett farkamat és behelyeztem, majd elkezdtem lassan előre-hátra mozogni. Minden egyes behatolásnál halk cuppanás hallatszott és csattogva ért össze kettőnk vizes teste minden egyes találkozásunknál. Közben a zuhanyrózsából még mindig ömlött a kellemesen meleg víz.
Körbefogtam Eiko derekát és én is kicsit előrehajoltam, miközben lassan, fokozatosan növeltem a tempón, de még nem éreztem semmit se. Biztosan azért, mert kimaradt az előjáték és nem izgultam fel eléggé. Ennek ellenére nem hagytam abba a mozgást, de közben figyeltem és próbáltam rájönni, hogy Eiko vajon mit érezhet.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Feb. 17, 2013 11:42 am

Mivel nem tartottunk előjátékot igy a hormonok sem tomboltak annyira, de probàltam én is átàlni. Nem volt annyira könnyű, de végül már àtengedtem magamat a kényeztetésnek és ahogy bennem mozgott halk nyögésekkel illetve sohajtozással probáltam közölni vele hogy mennyire tetszik a dolog.
- Folytasd! Probáld kicsit kemènyebben.
Persze tudtam neki se könnyű hiszen nem keményitettem meg neki a farkincáját hanem csak belém tette az pedig azért nem ugyanaz.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openHétf. Feb. 18, 2013 7:34 pm

Miután végeztünk a tusolással és az egyéb tisztálkodási formákkal, Eiko és én kényelembe helyeztük magunkat az ágyamon. Míg én a falnak dőlve ültem az ágy végében, Eiko nekem dőlve, a laptopomat az ölében tartva helyezkedett el.
- Milyen filmet szeretnél? - kérdeztem Eikótól, ráhagyva a választás lehetőségét.
Én általában akciófilmeket szoktam nézni, főleg olyanokat, amelyeknek happy end a vége, de a horrorfilmeket sem vetettem meg. Mondjuk Eiko kedvéért akár még egy romantikus nyáltengert is végigszenvedtem volna... Habár őt ismerve, kétlem, hogy kedvelné azokat. Elvégre nagyon sokban hasonlítunk egymásra.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openKedd Feb. 19, 2013 4:35 am

A fürcsizés végeztével ugy hatàroztunk, hogy megnézünk egy filmet. Mivel rajtam àllt a vàlasztási lehetőség, inkább a horror témában kezdtem el keresgélni.
- Ez jo lesz?
Adtam át neki a laptopot és megmutattam melyikre is gondoltam.
*Habár nem nézek sűrűn tv-t, meg filmeket se annyira, de probàlom kkvenni melyik lehet jobb és melyik csak valami unalmas melodráma.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Márc. 03, 2013 10:05 am

Amikor felébredtem, először fogalmam sem volt arról, hogy milyen nap van, vagy hogy egyáltalán hol vagyok. Kinyitottam a szememet és hevesen pislogva próbáltam kiűzni belőle a fáradtság démonát, miközben körülnéztem a helyiségben és hamar eszembe jutott minden: hétfő reggel van és a saját szobámban vagyok. Aztán halk szuszogás ütötte meg a fülemet és a hang irányába néztem. Eiko aludt mellettem az ágyon. Illetve, őt ismerve egyáltalán nem lehettem biztos abban, hogy alszik.
Halkan kimásztam az ágyból és az órára pillantva a fürdőszoba felé indultam.
~ És ismét itt vannak a szürke hétköznapok... - állapítottam meg keserűen.
A csaphoz érve hideg vizet fröcsköltem az arcomra és egy-kettőre fel is ébredtem tőle. Utána a mosdó szélére támaszkodva, fejemet lehorgasztva gondolatban átismételtem a hétvégén történteket, miközben a hideg vízcseppek csiklandozva csorogtak lefelé az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-openVas. Márc. 03, 2013 11:47 am

Reggel mint mindig korán keltettem magamat, igy mikor Ryuu magához tért kiváncsian figyeltem őt. Hamar feltűnt neki, hogy mellette fekszek nem máshol és elindult a fürdő felé.
*Oké addig én előkeresek valami kaját. Biztosan akad valami a hűtőbe.
Belekukkantottam és volt benne egy kis szenvidcsnek valo ètel. Azokat kiszettem és gyors megcsináltam. Ha nem is valami kiados de reggelinek jo lesz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)   Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad) Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ito hattori szobája (1 hely még szabad)
» Moriko szobája (1 hely szabad)
» Judy szobája ( még egy hely szabad!)
» Egami Mizuki, XY, YZ szobája (2 szabad hely)
» Hoshikaze szobája (egy hely szabadon)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: