Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Alexander Flash szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:54 pm

Kicsit meg mosolyogtatott amit mondott majd ki húzta a farkát a puncimból. Mivel kezdtem meg szokni a farkát kicsit hiányérzetem volt, de aztán be tolta a fenekembe amitől hangosabban nyögtem fel. Elég szűk lehettem neki, mert be sem fért igazán, de talán ahogy mozog talán akkor sikerül jobban beljebb tolnia. Először csak lassan csinálta, gondolom azért, hogy mind ketten szokjuk. Utána gyorsabban kezdet mozogni amitől ismét nyögni kezdtem.
-Umm jól csinálod.
Amíg a farka a fenekembe mozgott addig be tolta két ujját a puncimba és azokkal is mozogni kezdett.
-Ahh igen látom tényleg mindent meg teszel azért, hogy ki elégítsd. Ezt szeretem egy férfiban, ha tudja mit kell csinálnia ahhoz, hogy jó legyen nekem.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 11:01 pm

Mikor azt mondta, jól csinálom, csak tovább folytattam ugyan úgy és élveztem, ahogy a szűk fenekének falai masszírozzák farkamat.
- Persze... csak teljesen ki akarlak elégíteni és azt akarom, hogy jól érezd magad. És ezért mindig, mindent meg is fogok tenni.
Mondtam, majd hátulról átkaroltam és felhúztam az ölemben, így pont a farkamon ült. Ahogy felült, farkam teljesen becsúszott a seggébe, ami szűk volt és hirtelen azt hittem, azonnal elélvezek, de sikerült visszafogni magam, majd mikor lenyugodtam aprókat mozogni kezdtem benne. Eközben ugyan úgy ujjaztam a punciját, szabad kezemmel pedig vadul mellét masszíroztam, még apró csókokkal kényeztettem a nyakát.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 11:08 pm

-Én is csak azt szeretném, hogy érezd jól magad.
Mondtam ahogy folytatta a fenekem kényeztetését. Aztán a levegőbe emelt így hátra nyúlva a nyakába kapaszkodhattam miközben a farka a fenekembe hatolt teljesen.
-Ahh ez nagyon jó.
Nyögtem fel hirtelen amitől azt hittem menten el élvezek, de még sikerült vissza fognom magam. Aprókat mozgott, de azt is sóhajokkal és nyögésekkel dicsértem míg ujjai a puncimban voltak.
-Még egy kicsit csináld és akkor megint el élvezek.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 11:15 pm

Egyre hangosabban és kéjesebben nyögdécselt és sóhajtozott, ami egyre jobban felizgatott. Mikor szólt, hogy nemsokára ismét elélvez, megpróbáltam fenekében nagyobbakat és gyorsabban mozogni, ahogy punciját is gyorsabban kezdtem ujjazni, mellét pedig ugyan olyan vadul masszíroztam, mint eddig. Nyaka csókolgatása közben, feljebb mentem az arcáig és ha oldalra fordította a fejét, meg is csókoltam.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 11:20 pm

Nagyobb iramba kapcsolt amint meg hallotta, hogy el fogok élvezni. Ettől pedig egyre jobban be indultam és egyre jobban kívántam őt. Felé fordulva meg csókoltam majd beleremegve az élvezetbe elért az orgazmus.
-Ahhh Alex imádok ahogy dugod a puncim és a fenekem. Ennél jobbat nem tudok el képzelni.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 11:26 pm

Egyre jobban és hangosabban kezdett nyögni. Végül felém fordulva megcsókolt, majd nemsokkal ezután éreztem, ahogy teste megremeg és hangos sikoltással elélvezett, miközben dicsért engem. Ahogy elélvezett, lefektettem a hátára, az ágyra és kihúztam fenekéből a farkam, puncijából pedig az ujjaimat. Lábait felvettem a vállamra és újból tövig bele toltam farkam a puncijába és vadul dugni kezdtem, miközben lábait simogattam és csókolgattam. Mivel már éreztem, hogy nekem sincs sok hátra, csak még inkább gyorsítottam a tempón, hogy még élvezetesebb legyen Yua-nak.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 11:34 pm

Le fektette a hátamra majd a lábaimat a vállára téve be hatolt a puncimba és vadul dugni kezdte. Lábaimat simogatva csókolgatva gyorsított amit még jobban élveztem.
-Ohh Alex ez az dug a puncimat úgy ahogy csak bírod.
Nyögtem alatta ahogy melleimet kezdtem simogatni és az arcát.
-Most már csak a tied vagyok senki másé.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 11:41 pm

Biztatására, csak még jobban belelendültem. Ahogy kérlelt, hogy dugjam keményebben, engedelmeskedtem neki. Gyorsan és vadul dugtam addig, amíg végül én is el nem élveztem és ismét tele nem eresztettem a punciját. Ezután lihegve felé hajoltam és megcsókoltam, majd mellé feküdve magamhoz öleltem, meg vállait és nyakát kezdtem csókolgatni.
- Komolyan gondoltad, hogy mostantól csak az enyém vagy?
Kérdezte, még mindig kicsit lihegve.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 11:52 pm

Biztatásomra csak még vadabbul mozgott bennem amit nagyon tudtam élvezni. De ő is nagyon élvezhette mert hamarosan belém élvezett. Ezután felém hajolt és meg csókolt amit hálásan viszonoztam. Majd mellém feküdt és átölelt és a vállam majd a nyakam kezdte el csókolgatni.
-Igen komolyan gondoltam. Hiszen teljesen kitudsz elégíteni így nincs szükségem másra. Persze lehet, hogy azért néha egy lánnyal is leszek. De lehet, hogy velük sem hiszen most már van kivel törődnöm.
Felé fordultam és meg csókoltam.
-Mert szerintem nagyon is beléd szerettem.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 8:36 am

Válaszának nagyon örültem és mikor megcsókolt, vissza csókoltam.
- Igen... én is szeretlek.
Mondtam kicsit halkabban, de azért jól hallhatóan, miután azt mondta, szerinte nagyon is belém szeretett. Ezután csak hosszan megcsókoltam, közben ismét melleivel kezdtem játszadozni.
- És, hogy bebizonyítsam... bármit megteszek, amit csak kérsz. Smile
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 9:32 am

Meg csókolt és a melleimmel kezdte játszadozni. Vissza csókoltam és közben a farkát simogattam.
-Na az ágy fel avatva. Szeretnél valamit fel avatni még? Netán a fürdő szobát?
Kérdeztem egy huncut mosolyalt és arcon csókoltam.
-Vagy szeretnél pihenni egy kicsit előtte? Ha igen el mesélheted milyen lányok jönnek be neked.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 10:41 am

Ahogy melleivel kezdtem játszadozni, ő farkamat kezdte simogatni, majd megkérdezte, be akarok e avatni még valamit.
- Előbb egy kicsit pihennék, ha nem baj.
Mondtam mosolyogva, ahogy lassan nyakát kezdtem csókolgatni és finoman mellbimbóit morzsolgattam.
- Az olyan lányok jönnek be, mint amilyen te is vagy. Szép... aranyosa... kedves... igazából, tökéletes vagy nekem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 10:47 am

-Persze nyugodtan hiszen nem várhatóm el, hogy fáradhatatlanul csináld állandóan.
Mondtam neki kuncogva.
-Köszönöm Alex. Te is tökéletes vagy nekem.
Adtam neki egy puszit.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 10:51 am

Elmosolyodtam, mikor mondta, hogy én is tökéletes vagyok neki és a puszi után megcsókoltam.
- Fürdeni, vagy zuhanyozni szeretnél inkább?
Kérdeztem mosolyogva és amint válaszolta, kimásztam az ágyból, majd mielőtt is leszállhatott volna, felkaptam az ölembe és úgy vittem át a fürdőbe.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 11:15 am

El töprengtem azon mi lenen a legjobb, de mielőtt válaszoltam volna már fel is kapott és vitt a fürdőbe.
-Legyen inkább a zuhany az valahogy jobban passzolna hozzánk.
Egy puszit nyomtam az arcára ahogy tartott engem.
-De ha fürdeni szeretnél az is jó nekem.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 11:19 am

Azt mondta, szerinte hozzánk jobban illene a zuhany és egyet kellett vele értenem, majd ahogy vittem egy puszit nyomott az arcomra.
- Nem... szerintem is a zuhany lenne a legjobb.
Kacsintottam rá, majd ahogy beértünk a fürdőbe, leraktam a földre és egy csók után megengedtem a vizet, aztán bemásztunk alá. Egy kevés tusfürdőt nyomtam a kezeimre, majd lassan Yua melleit kezdtem masszírozva mosdatni, aztán végig simítottam a hasát, a csípőjét és végül a fenekét "mostam" meg, alaposan végig simítva.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 11:25 am

Le tetet a földre és meg engedte a vizet. Be mentünk a víz alá és tusfürdőt tett a kezére. El kezdte a melleimet meg mosni amik ettől meg feszültek és izgalmukban kissé meg keményedtek. Kezét finoman végig simította a csípőmön és a fenekemen.
-Még egy helyet ki hagytál.
Mondtam neki aztán ahogy ott is meg mosott én is el kezdtem meg mosni őt. Először a hátát kezdtem el, persze szembe fordulva vele, mert így meg tudtam csókolni. Ezután a mellkasát mostam végig majd lejjebb mentem. Hasán nem időztem el sokat szándékosan inkább a farkán időzőt el a kezem, hogy fel izgassam a mosással.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 11:29 am

Mikor szólt, hogy még egy helyet kihagytam, egyik kezemet hátára, másikat puncijára vittem és mindkettőt lassan simogatni kezdtem. Eközben ő is elkezdte mosni a hátam, de persze velem szemben, így mikor megcsókolt, azonnal vissza is csókoltam. Lassan végig vitte kezeit mellkasomon, aztán hasamon, végül kezei farkamnál ragadtak le és masszírozva mosni kezdte, mire farkam lassan keményedni és nőni kezdett.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 11:35 am

Jól láthatóan farka jól reagált a mosásra így egy kis vízzel le öblítettem majd le guggoltam hozzá és végig nyaltam a heréktől a hegyéig.
-A fő fogás után jöhet egy kis ráadás a desszert előtt?
Kérdeztem egy pajkos mosollyal, de mielőtt mielőtt válaszolhatott volna be kaptam az egész farkát és szopni kezdtem. Ha engedi akkor folytatom ha nem akkor abba hagyom, de addig kicsit meg simogatom a melleimet és a puncimat, hogy én is jobban fel izguljak.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 11:41 am

Amint farkam teljesen kemény lett, Yua leöblítette egy kis vízzel, majd leguggolva elém végignyalta farkam, a heréktől egészen a hegyéig. Mielőtt még kérdésére válaszolhattam volna, bekapva a farkam szopni kezdett, de nem állítottam le. Istenien csinálta. Még soha nem élveztem ennyire, ha szopott valaki.
- Istenien csinálod.
Sóhajtottam és egyik kezemmel végig simítottam Yua arcát, majd fejére tettem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 11:47 am

Fel néztem rá ahogy meg dicsért és végig simított az arcomon. Végül a kezét a fejemre tetet én pedig kicsit gyorsítottam a mozgást. Aztán kicsit meg álltam és a számban nyalogatni kezdtem a farkát. Aztán eszembe jutott mit is felejtettem el így hirtelen. Farkát a melleim közé tettem és azokkal mozgatva szoptam és nyalogattam a farkát.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 11:59 am

Dicséretem után, gyorsított mozgásán, majd hirtelen megállt és nyelvével kezdte kényeztetni farkamat. Valahogy olyan érzésem támadt, hogy meg sem érdemlem ezt a lányt, hiszen túl csodálatos hozzám. Arra kaptam fel fejem, ahogy puha mellei ismét finoman körbeölelik farkamat és masszírozzák, miközben Yua tovább szopja és nyaldossa farkamat. Magamban már eldöntöttem, hogy ezért a kényeztetésért, még jobban megfogom dugni, mint az előző két alkalommal és le sem állok addig, amíg nem élvez el teljesen. Azt akarom, hogy boldog legyen és ezért mindent meg is fogok tenni.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 12:06 pm

Alex szeméből sugárzott, hogy nagyon élvezi ahogy melleim közt tartom és szopom, nyalom a farkát. Kicsit gyorsítottam a tempót és közben néztem az arcát. Szemében láttam, hogy ezért ő is alaposan kifog engem elégíteni amit már nagyon vártam. Bár előző két alkalommal is kielégíttet azért én még vágytam arra, hogy jól meg dugja a puncimat. Még egy kicsit gyorsítottam majd egyik kezemmel hátra nyúltam és finoman simogatni kezdtem a fenekét.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 12:10 pm

Gyorsított a tempón, miközben éreztem, hogy szemeivel végig az arcomat nézi. Láthatta rajta, hogy nagyon, de nagyon élvezem, amit csinál. Mikor még jobban felgyorsított egy hangosabb sóhajt eresztettem meg és ahogy fenekemet kezdte simogatni, az is elég jó érzés volt.
- Szeretném majd ezt viszonozni.
Mondtam szerelmemnek, aki még mindig keményen dolgozott farkamon és azon, hogy kielégítsen.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-openVas. Május 08, 2011 5:52 pm

Egy elégedett bólintással jeleztem, hogy szeretné majd viszonozni. Tudtam, hogy így lesz így még jobban próbáltam kényeztetni. Fenekét simogatva tovább szoptam a farkát. Kicsit abba hagytam és simogatni kezdtem a farkát. Ha szeretnéd irányíthatsz egy kicsit, hogy mutasd mennyire legyen jó. Mondtam neki aztán ismét be kapva a farkát szoptam tovább és simogattam a fenekét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alexander Flash szobálya  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Alexander Flash szobálya
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Chou Atsumi szobálya
» Alexander Flash
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Akaki Kaede szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: