Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Alexander Flash szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 1:27 pm

Ahogy meg csókoltam a combom simított végig a fenekemig majd vissza. Ezután meg fordított és a nyakamat kezdte csókolgatni és a mellemet kezdte masszírozni a ruhán át.
-Hát lehet róla szó, de előbb.
Most gyorsan én fordítottam át majd le másztam róla és fel álltam. Két kis mozdulattal le toltam a ruhám pántjait így az a földre hullt. Melleim feszesen álltak szabadon és csak egy bugyi volt rajtam.
-Így egy kicsit kényelmesebb így talán jöhetnek azok a szabályok, de előre szólók, hogy nem szeretem a félmunkát.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 1:34 pm

Hirtelen Yua fordított át engem, majd leszállva rólam felállt és ledobta magáról a ruháját, ami a földre esett. Szinte csodálattal néztem végig a lány testén, akin csak egy bugyi maradt. Szemeimet hosszabb ideig legeltettem feszes mellein, aztán én is felálltam és hozzá sétáltam.
- Az jó, mert én sem szeretem.
Kacsintottam rá, aztán vadul megcsókoltam. Közben kezeimmel megmarkoltam a fenekét és felemeltem, mialatt ő átkarolta nyakamat és lábait össze kulcsolta derekam körül. Az íróasztalhoz vittem, amin még nem volt semmi és ráültetve Yua-t, folytattam. Egyik mellét egyik kezemmel masszírozni kezdtem, míg másik mellét csókolgatni és keményedő mellbimbóját nyaldosni. Hamar számba is vettem és szívogatni és finoman harapdálni kezdtem mellbimbóját, vagy épp nyelvemmel játszadoztam vele.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 1:41 pm

Oda jött hozzám és vadul meg csókolt. Átkaroltam a nyakát míg ő a fenekemnél fogva fel emelt és így a lábaimmal a derekát öleltem át. El vitt az író asztalhoz amire le ültettet és el kezdte masszírozni az egyik mellem míg a másikat csókolgatni.
-Umm ez nagyon jó.
Sóhajtottam és kicsit bele haraptam az ajkamba ahogy a mellbimbómat kényeztette.
-Úgy érzem csodás esténk lesz.
Kuncogtam ahogy a fejét kezdtem simogatni és a hátát.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 1:46 pm

Kicsit elmosolyodtam azon, amit mondott, de tovább folytattam, amit csináltam. Halk nyögéseinek hála Farkam elkezdett növekedni és keményedni nadrágomban, ezért közelebb húztam kicsit Yuat, hogy a dudor a nadrágomban, bugyiján keresztül puncijához érjen és lassan mozogni kezdtem, hogy ahogy összedörzsölődnek, tobább izgassam.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 1:53 pm

Farkát bár csak nadrágon keresztül. de a puncimhoz dörzsölgette amitől egyre jobban kezdett a puncim be nedvesedni.
-Ejnye te rossz fiú.
Kuncogtam és közelebb húzva őt meg csókoltam.
-Érzem nagyon kívánsz, de még alig ismerjük egymást. Igaz így legalább jól meg ismerjük egymást, de ha gondolod mesélhetsz magadról egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 1:59 pm

Kicsit közelebb húzott magához és megcsókolt.
- Mit szeretnél tudni rólam?
Kérdeztem, miközben farkammal még mindig punciját izgattam, kezeimmel melleit masszíroztam, és finoman fülcimpáját harapdáltam.
- Előtted nincsenek titkaim.
mosolyogtam rá Smile
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 2:03 pm

-Hát csak mesélj valamit magadról.
Mondtam miközben még mindig hozzám nyomta a farkát és miközben a melleimet masszírozta a fülcimpámat harapdálta.
-Ő mi előtt bele kezdenénk szeretném tudni tényleg komolyan gondolod-e? Mert ha igen akkor ha esetleg baleset történik akkor jobb ha tudod, hogy vállalnod kel la felelősséget. Mert ha nem le vadászlak és meg nyúzlak élve.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 2:08 pm

- Ausztráliából jöttem, a szüleim mindketten más eleműek. Elég sokat sportolok és szeretek zenélni is. Szeretek repkedni, vagy néha csak feküdni és az eget bámulni.
Kezdtem el mesélni magamra és amikor mondta, hogy ha történne valami, vállalnom kellene a felelősséget, felemeltem a fejem és mélyen a szemébe néztem.
- Ezt mondanod sem kell. Én is tudom és nem is cselekednék másképp. És igen... tényleg komolyan gondoltam. Smile
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 2:16 pm

Szavait hallva még jobban magamhoz öleltem.
-Nos én nem ismerem a szüleimet. Egy Succubus nevelt fel akit anyámként szeretek. Szeretek moziba járni és bulizni. Már voltam fiúval és lánnyal így nem ez lesz az első alkalom. Tavaly gondjaim voltak az erőmmel, de már csak a vértől ájulok el.
Kezdtem mesélni én is.
-Jah és néha főnök típus vagyok meg néha eléggé féltékeny a természetem. Meg persze csípős a modorom csak, hogy tud.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 2:22 pm

Végig hallgattam, amit a családjáról mesélt és úgy döntöttem jobb, ha erről a témáról nem faggatom, mert valószínűleg kellemetlen emlékei lehetnek.
- Semmi gond... ha akarsz, akkor te is irányíthatsz.
Kacsintottam rá, miután mondta, hogy főnök típus. A csípősebb modora nem zavart, ahogy az sem, hogy féltékeny típus... nem szándékoztam sok más lánnyal lefeküdni, vagy olyasmit csinálni,a mire féltékeny lehet.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 2:29 pm

Kicsit el nevettem magam.
-Én is? Ejnye te azt hiszed más is fog itt irányítani?
Meg csókoltam jó hosszan és szenvedélyesen.
-Na nem bánom te is irányíthatsz néha engem.
Lassan lejjebb eresztette ma kezem a hátán és el kezdtem fel húzni a pólóját.
-Amúgy eddig hány lánnyal voltál már?
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 2:35 pm

Válaszára én is elnevettem magam. Úgy tűnt, tényleg elég irányító típus volt, de engem ez nem zavart egyáltalán. Mikor mondta, hogy azért néha én is irányíthatom őt, elmosolyodtam. Mikor elkezdte felhúzni a pólómat, segítettem neki, de a kérdésén kicsit elgondolkodtam.
- Eddig összesen csak 3-al.
Válaszoltam mosolyogva és kíváncsi voltam mit szól hozzá.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 2:40 pm

-Hát akkor nagyon ki lehetsz éhezve.
Kuncogtam kicsit és végig simítottam a mellkasán.
-Én már eléggé be nedvesedtem, ha gondolod lépjünk egyet.
Meg pusziltam az ajkát és vártam, hogy most mit fog tenni.
-Ja igen azért szólok, hogy nem baj ha ki éled magad, mert én élvezem ha valaki rendesen ki elégit.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 2:44 pm

- Hát igen, ezt nem tagadom.
Feleltem, mikor mondta, hogy ki lehetek éhezve. Megpuszilta az ajkaimat, majd elmondta, hogy nyugodtan kiélhetem magam rajta, mert szereti, ha valaki rendesen kielégíti. Erre újból vadul megcsókoltam, egyik kezemmel pedig benyúltam bugyija alá és punciját kezdtem simogatni, másik kezemmel pedig az egyik mellét kezdtem masszírozni. Hamar abbahagytam puncijának simogatását és két ujjammal ütemesen ujjazni kezdtem, miközben még mindig csókolóztunk.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 2:53 pm

Ismét vadul csókolt meg amit én viszonoztam neki.Aztán meg éreztem a kezét a puncimon ami érzékien meg simogatott. Aztán ujjazni kezdet amitől fel nyögtem.
-Ohh igen szeretem a határozott fiúkat.
Szenvedélyesen meg csókoltam közben meg taperoltam a fenekét.
-Húzd le a bugyimat, mert így csak akadályoz téged.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 3:08 pm

Dicséretére tovább folytattam, mikor pedig megcsókolt, ugyan olyan hevesen visszacsókoltam. Mikor mondta, hogy húzzam le róla a bugyit, nem is tököltem sokat és már le is rántottam róla.
- Megkóstolod?
Tartottam elé két ujjamat, miután abba hagytam ujjazását. Akár elkezdte lenyalogatni ujjamról nedveit, akár nem, közben leguggoltam elé és párszor mélyebben bele nyaltam Yua puncijába. Szabad kezemmel kicsit szétnyitottam puncijának ajkait, és mikor előbukkant csiklója, nyaldosni és finoman szívogatni kezdtem azt, mialatt két ujjal ismét ujjazni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 4:35 pm

Le rántotta ma bugyim majd az ujjait tartotta felém. Be kapva az ujjat le szopogattam róla a nedvem majd le guggolt és mélyen bele nyalt a puncimba.
-Ahh Alex ez nagyon jó.
Sóhajtottam majd a fejére tettem a kezem és bele túrtam a hajába. Másik kezemmel az egyik mellemet kezdtem simogatni masszírozni.
-Látom tudod mi kell egy magam fajta lánynak.
Szétnyitotta a puncim ajkait és a csiklómat kezdte szívogatni amitől hangosan fel nyögtem,
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 4:42 pm

Ahogy bele nyaltam puncijába, hangosan felnyögött és tovább nyögdécselt, miközben kényeztettem. Éreztem, ahogy beletúr a hajamba és mikor dicsért, csak még jobban belelendültem a dologba. Egy jó ideig így kényeztettem, majd mikor abbahagytam felálltam, és vadul megcsókoltam.
- Van kedved az ágyon fojtatni, vagy maradjunk itt?
Kérdeztem, ahogy abba hagytuk a csókot. De közben tovább simogattam a punciját és masszíroztam az egyik mellét.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 4:48 pm

Egyre jobban sóhajtoztam és nyögtem ahogy egyre jobban bele jött. Fejét és a mellemet simogattam ahogy ő a puncimat nyalta és szívogatta. Végül fel állt és meg csókolt.
-Még maradjunk egy kicsit utána az ágyon is csináljuk.
Mellkasát kezdtem simogatni, de közben néha azért le felé is néztem.
-De előbb még én is teszek valamit.
Kuncogtam és le szálltam az íróasztalról. Elé állva le húztam a nadrágja cipzárját és kezembe vettem a farkát. Lassan húzogatni kezdtem rajta a bőrt amíg eléggé meg keményedet.
-Jól van nagyfiú úgy látom készen vagy.
Le guggoltam elé és le húztam a nadrágját. Farkát még mindig kézzel fogva lassan nyalogatni kezdtem lentről fel felé.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 7:00 pm

Mellkasomat simogatta, közben pedig azt mondta, maradjunk még kicsit és majd később támadjuk be az ágyat. Egy sejtelmes mosollyal azt mondta, hogy előbb még ő is tenni akar valamit, eközben elég sejtetően a farmerom dudorodó részére nézett. Felállt és elém lépve lehúzta a nadrágom cipzárját és miután előugrott a farkam, masszírozni kezdte, amíg teljesen kemény nem lett. Ekkor leguggolt elém és lehúzta a gatyámat, majd még mindig ugyan úgy simogatta a farkam, de közben nyaldosni is kezdte. Ahogy lenéztem rá, ahogy nyelvével lassan nyalogatja szerszámom, kicsit elmosolyodtam.
- Aranyos vagy. Razz
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 7:06 pm

Kicsit el pirultam a bókon mivel eddig ilyet senki nem mondott.
-Köszi, de ez nem igaz.
Feleltem majd el kezdtem csókokkal hinteni a heréit végül végig nyaltam a farkán és be kaptam. Kicsit meg szívogattam majd le fel mozgással szopni kezdtem. Kicsit nagyobb volt mint gondoltam így csak harmadszorra tudtam egészben le menni az aljáig közben meg a mellemet simogattam. Mikor már eléggé bele lendültem a farka szopásába elengedtem a kezemmel és csak a számmal dolgoztam rajta. Így egyik kezemmel a mellemet a másik kezemmel a puncimat simogathattam.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 7:14 pm

A bókomra elpirult kicsit, de aztán azt mondta, ez nem igaz. Ezzel a kijelentésével szívesen vitatkoztam volna, de nem akartam most ezzel elrontani a pillanatot. Éreztem, ahogy apró csókokat nyom golyóimra, majd Ismét végig nyalta farkamat és végül bekapta. Fel le mozogva szopni kezdett. Harmadszorra, szinte teljesen bekapta a farkam és mikor már bele lendült a dologba, csak szájával folytatta a kényeztetést.
- Fantasztikusan csinálod.
Mondtam egy nyögés kíséretében és élveztem, amit csinál.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 7:17 pm

-Ez még csak a kezdet nagy fiú van amit még alig próbáltam eddig.
Kuncogtam kicsit és a farkét a melleim közé tettem. Kicsit össze szorítottam a melelimet így mikor azokat mozgattam fel le a farkán a bőrt rá néztem.
-Remélem tetszik.
Meg nyaltam a farka hegyét majd be kapva szopogatni kezdtem miközben mozgattam tovább fel és le.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 7:26 pm

Hirtelen leállt és azt mondta ez még csak a kezdet, mert van valami, amit eddig alig próbált ki. Nem kellett sokat agyalnom azon, mi lehet az a dolog, hiszen a következő pillanatban, Farkamat már mellei közé vette és úgy kezdte masszírozni. Egyszerűen leírhatatlanul jó érzés volt, ahogy puha mellei közt kényeztette a farkamat.
- Ez fantasztikus.
Mondtam, de mikor már azt hittem, ennél jobb nem lehet, a mellmasszázs közben szopni kezdte a farkamat.
~ Hihetetlen az a lány. ~
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 7:31 pm

Ha tudtam volna el mosolyodok a ki jelentésén, de mivel nem tudtam csak szoptam tovább a farkát. Aztán ki engedve a számból nyalogatni kezdet a hegyét.
-Fincsi nyalóka.
Próbáltam kicsit mutatni a bohókás oldalamat is, de annyira nem sikerült jól mint akartam. Újból be kapva a farkát szoptam tovább majd meg álltam és a farkával a számban a nyelvemmel izgattam kicsit. Ezt nem sokáig csináltam, mert ismét szopni kezdtem.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alexander Flash szobálya  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Alexander Flash szobálya
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Chou Atsumi szobálya
» Alexander Flash
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Akaki Kaede szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: