Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Alexander Flash szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openVas. Nov. 06, 2011 1:16 pm

Egyre hangosabban és kéjesebben nyögött fel, ami engem is csak még jobban felizgatott. Farkamat még soha nem érte ilyen kényeztetés, mint amilyet Yua teste nyújtott, közben pedig éreztem, a teste egyre jobban megremeg az orgazmus közeledtétől és én is egyre közelebb jártam.
- Szeretnék most a szádba élvezni.
suttogtam fülébe, ahogy újból tövig belé nyomtam farkamat és vártam, mit reagál.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openHétf. Nov. 07, 2011 7:25 am

Már nem voltam messze attól, hogy el élvezzek. Minden egyes mozzanatnál éreztem, hogy percről percre jobban remegek. De nem csak én remegtem, Alex is egyre jobban pulzált bennem és már azt hittem, hogy bennem megy el amikor egy kéréssel fordult hozzám. Ez kisebb csalódás volt, de jobban át gondolva ő mindent meg adott azért, hogy én élvezzem így nekem is tennem kellet érte valamit ami neki élvezett.
-Rendben van amit csak szeretnél.
Ha előbb persze meg várja míg el élvezek akkor kéjesen fel nyögve megyek el amint el élvezek. Utána vártam míg ki húzza a farkát és akkor meg fordulva szopni kezdem, hogy el élvezzen, vagy meg várom míg kézzel fejezi be. Persze ez tőle függ mit szeretne. Ha még sem várja meg, hogy én menjek el előbb az sem baj akkor is meg fordulok és akkor is meg várom hogyan szeretné meg tenni. Addig is egy kézzel hátra nyúlva ujjazom magam.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openHétf. Nov. 07, 2011 7:30 pm

Bele egyezett a dologba, viszont előbb szerettem volna, hogy ő is elélvezzen, ezért tovább dugtam keményen, amíg nm éreztem, hogy teste megremeg az orgazmus okozta gyönyörtől, s pihegve el nem terül a lepedőn. Ezután nem sokáig váratott. Hamar felém fordult, s meredező farkamat szájába véve szopni kezdett.
- Istenien csinálod
Sóhajtottam egyre hangosabban, ahogy közben hajába túrva fejét simogattam, majd ahogy éreztem, hogy hamarosan elmegyek, fejét megfogtam, hogy ne nagyon mozgassa és szájba basztam, egészen míg elélvezve tele nem lőttem a száját spermámmal.
- Fantasztikus vagy
Mondtam kicsit lihegve, fejét finoman simogatva, míg farkamat tisztogatta.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openKedd Nov. 08, 2011 6:42 am

Miután a kemény dugástól el élveztem meg fordultam és szopni kezdtem. Minél jobban dicsért annál jobban csináltam neki. Majd meg fogta a fejem és keményen szájba baszott amit nagyon élveztem. Nem igazán volt még ilyenben részem holott titkon mindig erre vágytam és most meg kaptam. Hálából le nyeltem minden egyes cseppet majd gondosan le takarítottam a farkát.
-Mert ki hozod belőlem a legjobbat.
Átöleltem közben a mellkasát simogattam.
-Most mit csináljunk? Folytassuk más hol vagy pihenne az én vad bikám előbb?
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openKedd Nov. 08, 2011 12:30 pm

Miután végzett farkam tisztogatásával, átölelt, s közben mellkasomat simogatta. Ölelését viszonozva, feszes fenekét kezdtem én is simogatni.
- Ahogy szeretnéd. Ha gondolod, akár átmehetnénk a te szobádba is.
Mondtam, hogy közben apró csókokat nyomtam nyakára.
- De ha valami mást csinálnál, szólj nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openKedd Nov. 08, 2011 3:58 pm

-Rendben akkor menjünk az én szobámba. Vagy azt hagyhatjuk későbbre és most valami izgalmasabb helyet kereshetnénk.
Kuncogtam huncuttul majd egy puszit adtam az arcára.
-Persze csak ha úgy érzed nem vagy fáradt a folytatáshoz.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openKedd Nov. 08, 2011 4:53 pm

- Amíg veled csinálhatom, nem vagyok fáradt semmihez.
Mondtam neki, ahogy egy puszit nyomott arcomra és átölelve átfordítottam, hogy felette legyek, majd hosszan megcsókoltam.
- Lehet indulni kellene, mielőtt megint neked esek. Razz
Simítottam végig kezemmel finoman combját, egészen fenekéig, míg másik kezemmel arcát simogattam lágyan.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openKedd Nov. 08, 2011 5:36 pm

Hosszan csókolóztunk miután átfordított.
-Nem mintha bánnám.
Kuncogtam majd ismét csókolózni kezdtünk.
-De akkor hova szeretnél menni? Keressünk egy szertárt vagy valami jobb és szűkösebb helyet szeretnél keresni?
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openKedd Nov. 08, 2011 5:44 pm

- Így belegondolva, még szertárban sosem csináltam.
Gondolkodtam el, mikor megemlítette.
- De akár a sportpálya közepén, vagy a medencében is lennék veled, ha azt szeretnéd.
Csókolgattam lassan végig nyakát, kezeimmel pedig melleit kezdtem masszírozni.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openKedd Nov. 08, 2011 6:01 pm

-Még én sem.
Kuncogtam.
-Egészen jól hangzik. Melyiket szeretnéd előbb?
Fel sóhajtottam ahogy a nyakam kezdte csókolgatni ami egyre mélyebb let ahogy a melleim masszírozta..
-Teljesen tűzbe hozol, nem fogom így ki bírni míg el megyünk valahová.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openKedd Nov. 08, 2011 9:21 pm

Yua szavaira elmosolyodtam. Csókjaimmal lassan elkezdtem lejjebb haladni restén. Melleinél megállva, egyiket számba vettem és nyelvemmel bimbóját kezdtem el izgatni, míg egyik kezemmel, szabadon maradt mellét kezdtem masszírozni. Másik kezemmel, finoman nedvesedő puncijának ajkain húztam párszor finoman végig ujjaimat, hogy így izgassam fel. Eztán hirtelen megálltam.
- Már eléggé be vagy indulva... szóval jobb lesz, ha sietünk arra a másik helyre.
Kacsintottam rá. Egy kicsit talán gonosz húzás volt, de kíváncsi voltam, így is hajlandó e más helyen folytatni, vagy ha nem, mit tesz, hogy tovább csináljam. Bár igaz, nekem is sok erőmbe telt, visszafogni magam.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openSzer. Nov. 09, 2011 6:56 am

Ahogy lassan egyre lejjebb ment éreztem ahogy forró ajka perzseli a testem. Mélyen fel sóhajtottam ahogy a mellem a szájába vettem és mell bimbómat izgatta nyelvével. Ettől a mellem meg feszült és a bimbó meg keményedet a másik mellem keze érintésitől válj ilyenné. Puncim az érintésétől egyre jobban nedvesedet és egyre jobban kívánta a folytatást.
-Ahh ne kínoz kérlek, mert nem bírom ki nélküled tovább.
Sóhajtottam és nyögtem fel ahogy keze ismét végig simított a puncimnál.
-Igen jobb lenne igyekezni.
Sóhajtottam majd ahogy fel ültem rögtön hagyat döntöttem és rá másztam.
-De most már nem bírnám ki az utat odáig.
Meg fordultam és 69 pózban el helyezkedtem felette. Hogy az előbbi kínzást viszonozzam rögtön a nyelvemmel kezdtem nyalogatni a farkát a tövétől a hegyéig. Heréit kézzel kezdtem masszírozni amíg nyelvemmel kényeztettem. Mikor már reméltem, hogy eleget szenvedett farkát be kapva először csak lassan majd mindig kicsit gyorsitva szoptam a farkát.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openSzomb. Nov. 12, 2011 12:17 pm

Ahogy gy kéjes sóhajjal felült, abban a pillanatban hátra döntött, mire pár pillanatig, csak pislogtam. Hamarosan megfordult és 69-es pózba fordult felettem, amitől gyönyörű pinája, pont felettem volt. Hamarosan éreztem, ahogy nyelvével finoman farkamat kezdi nyalogatni, de nem kapta be. Ezalatt pinája egyre nedvesebb lett, míg végül már azt vettem észre, hogy édes nedve orrom hegyére csöpög. Fenekét megmarkolva, hamar mélyen belenyaltam forró puncijába és lefetyelni kezdtem pináját.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openSzomb. Nov. 12, 2011 3:34 pm

Igen csak jól sikerülhetett a helycserés támadásom, mert igen fel izgattam mire meg éreztem ahogy a fenekembe markolt. Hangos sóhaj hagyta el a számat ahogy mélyen belém nyalt. Pár pillanatig így élveztem a kényeztetését majd folytattam a farka szopását. Majd abba hagyva a számban a farkával a nyelvemmel kényeztettem simogattam tovább.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 11:30 am

Ahogy pináját nyaltam, éreztem, ahogy szinte egész farkam bekapva szopja azt, majd megállva, csak finom nyelvével kényezteti. Hogy ne tűnjek túl hálátlannak, egyik kezemmel elengedtem formás fenekét, majd két ujjam lassan pinájába dugva, ujjazni kezdtem, miközben csiklóját nyalogattam egyre hevesebben.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 11:49 am

Kényesen fel nyögtem a farkával a számban ahogy az ujjaival lassan behatolt a pinámba. Csiklómat nyalogatta amitől finoman mozgatni kezdtem a csípőmet. Közben folyamatosan nyalogattam a farkát. Néhány perc múlva hevesen szopni kezdtem majd ha ő is azt akarta meg fordultam és beleültem a farkába. Nem pihenve egy percet se azonnal lovagolni kezdtem rajta teljes erővel és sebességgel amivel tudtam mozogni.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 3:46 pm

Kéjes nyögése, csak még jobban izgalomba hoztak, főleg ahogy egyre hevesebben kezdte szopni farkamat. Eztán megfordult és egy pillanatig sem habozva bele ült farkamba és csípőjét finoman mozgatva, vadul lovagolni kezdett rajtam, olyan gyorsan, ahogy még talán nem is tette. Mellei után nyúlva, kényeztetni kezdtem azokat, ahogy lihegve élveztem, ahogy kielégíti magát velem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 5:43 pm

A melleim után nyúlt majdkényeztetni kezdte öket. Pajkosan rá mosolyogva belé kapaszkodtam és még gyorsabban mozogtam rajta.
-Ahh Alex olyan kemény a farkad, teljesen ki tölt.
Hosszan meg csókoltam és éreztem ahogy rám tör az orgazmus.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 5:51 pm

Ajkaim mosolyra húzódtak, ahogy Yua szavait hallva, miután megcsókolt. Éreztem, ahogy teste egészében megremeg és Pinája nedve teljesen eláztatja farkamat, de nekem ez még nem volt elég. Még ölelésemben pihegett, ahogy átfordulva vele lefektettem az ágyra és amíg szinte az élvezettől tehetetlenül feküdt, tovább kezdtem benne, egyre vadabbul mozogni.
- Az úgy nem fair, ha csak te dolgozol szerelmem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 6:01 pm

-Akkor gyere dolgozzál meg csödöröm.
Néztem rá pajkosan majd ismét meg csokoltam.
-Ahh vadulj még drága múj felülmindent álmot amire vágytam eddig.
Nyögtem és sóhajtottam a fülébe ahogy átöleltem forrótestemmel.


A hozzászólást Mitsui Yua összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 04, 2011 7:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 6:06 pm

Úgy tűnt, ő sem bír betelni az érzéssel és csak tovább kérte, hogy dugjam még, ahogy karjait körém fonva átölelt és megcsókolt. A csókot természetesen viszonoztam, majd mikor vége szakadt, farkamat kihúztam pinájából. Kicsit megemeltem, hogy segglyuka is tisztán előkerüljön és lassan elkezdtem bele tolni farkamat.
- Szereted ha seggbe baszlak igaz szerelmem?
Kezdtem el mozogni benne.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 6:17 pm

Ki húzta a farkát belőlem és meg emelt.
-Tedd anyakadba a lábaimat vagy ha akarod tartom őket olyan magasan ahogy tudom.
El kezdte a farkát be tolni a fenekembe amitől mélyen fel nyögtem.
-Óhh igen imádom mikor a fenekemet baszod. De azt még jobban ahogy teljesen szét kefélsz.
Kélyesen fel nyögtem minden mozzanatnál miközben őt néztem.
-Ha ezt befelyeztük menjünk valami izgi helyre is szeretkezni. Itt már úgy is ki kellene levegőztetni.


A hozzászólást Mitsui Yua összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 04, 2011 8:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 6:45 pm

Ahogy kérte, nyakamba vettem lábait és úgy dugtam a seggét egyre gyorsabban, közben pedig forró punciját kezdtem három ujjal ujjazni.
- Oda megyünk, ahová csak szerelnél, én kis kurvám. *csókoltam meg lábfejét* - Szerelmem. *Követte az előzőt még egy csók* - Mindenem...*
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openVas. Dec. 04, 2011 6:54 pm

Egyre gyorsabban dugta a fenekem majd három ujjal ujjazta a puncim ami teljesen örületbe tudott kergetni. Egy pillanatra meg lepetten néztem rá.
-Óhh tehát ezt szeretnéd.
Kuncogtam a szavain hiszen valahogy vágytam rájuk.
-Akkor baszd meg ezt a kurvát jó laposan ott ahol a legszükebb helyek vannak. Ott ahol a lebukás veszélye áll fent és az izgalom a tető pontra áll.
Közelebb húztam és meg csókoltam.
-Tégy a legszerencsésebb ribancá egyetlenem.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-openHétf. Dec. 05, 2011 7:14 pm

Szavai csak még jobban felizgattak és hála szűk segglyukának, végül ismét belé élveztem, majd lihegve fölé hajolva, hosszan megcsókoltam.
- Te vagy az én kis kurvám.
Néztem szerelmem szemébe, ahogy melleit kezdtem kényeztetni, egyfajta levezetőként az élvezet után.
- És most mit szeretnél, merre menjünk?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alexander Flash szobálya  - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 7 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Alexander Flash szobálya
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Chou Atsumi szobálya
» Alexander Flash
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Akaki Kaede szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: