Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Alexander Flash szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 7:39 pm

Egy pillanatra kivette kicsit szájából a farkamat és csak kicsit nyaldosta a hegyét. A kijelentésén elmosolyogtam... még azt mondta, hogy nem aranyos. Majd visszavette szájába a farkamat és tovább szopta. Mikor megállt egy kicsit, nem tudtam mi történt, de ahogy nyelvével kezdett izgatni, azt hittem menten elélvezek. Sajnos ez nem tartott sokáig, de ahogy folytatta a szopást, az ugyan olyan jó volt.
- Már nem tudom sokáig tartani...
Mondtam, de még próbáltam tovább tartani magam, hogy még élvezhessem kicsit ezt a kényeztetést.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 7:46 pm

Fel néztem rá mikor szólt, hogy nem tudja sokéig tartani. Éppen ezért fojtattam nem akartam, hogy azt mondja, hogy az utolsó pillanatokban hagyom ott. Azt sem szerettem volna ha úgy gondolja, hogy mint újdonsült barátnőjének nem számítana, hogy ő mennyire lesz ki elégítve. Kicsit gyorsítottam majd ismét meg álltam a szopással és a farkát nyalogattam ahogy az még a számban volt. Fel néztem rá, hogy lássam tetszik-e neki és ügy tűnt élvezi a dolgot. Még ezt folytattam hátha ettől kicsit jobban fogja élezni a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 7:52 pm

Mikor szóltam neki, hogy már nem bírom sokáig, felnézve rám, ugyan úgy folytatta, mint ahogyan eddig is én pedig próbáltam minél tovább késleltetni az orgazmust. Mikor megállt a szopással és újból nyelvével kezdett kényeztetni, már hiába volt minden, hogy vissza tartsam, éreztem, hogy nemsokára elérek a csúcsra és végül a szájába is élveztem.
- Ez isteni volt.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 7:57 pm

Éreztem amint bele élvezet a számba én pedig hűséges barátnőként gondosan le nyeltem minden cseppjét. Mikor el fogyott ki vettem a számból a farkát és le nyaltam róla a maradékot ezzel is meg tisztítva a farkát.
-Nagyon finom volt, de ez csak az elő étel volt.
Átkaroltam a nyakát és a szemébe néztem.
-A fő étek még hátra van.
Kuncogtam meg csókoltam ha engedte és vissza ültem az íróasztalra.
-Gyere vámpírkám rád várok.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 8:05 pm

Yua mindent lenyelt az utolsó cseppig, amit szájába engedtem, majd alaposan letisztogatta farkamat, ami még mindig ugyan olyan keményen állt. Nyakamat átkarolva megcsókolt, majd felült az író asztalra.
- Rám aztán nem kell várnod. Razz
Mentem oda hozzá azonnal. Újból megcsókoltam, közben pedig farkamat lassan puncijához illesztve izgatni kezdtem, de már túlságosan kívántam ahhoz, hogy sokáig játszadozzak vele így, ezért hamar be is toltam neki, majd először csak lassan, aztán kicsit vadabb tempóban kezdtem benne mozogni. Nyakát csókolgatva és melleit is vadabbul masszírozva dugtam és kíváncsi voltam, vajon így tetszik e neki, mert ha nem, akkor természetesen finomabb tempóra váltottam.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 8:12 pm

Oda jöt hozzám és meg csókolt így nyelveink ismét össze értek. Majd a farkát a puncimhoz tetet és izgatni kezdet vele. De nem sokáig csinálta talán, mert félt, hogy türelmetlen leszek. Így be tolta a farkát a puncimba amitől fel sóhajtottam. Először lassan mozgott gondolom, mert azt hitte szűk leszek neki vagy mert még kezdőnek hihetett. De aztá nel kezdet gyorsabba tempóban mozogni bennem amitől egyre hangosabban nyögtem. Füle alatt sóhajtottam mikor nyakamat kezdte csókolni közben lábaimmal ismét átöleltem a derekát. Mikor a melleimet kezdte csókolgatni finoman a hátaba nyomtam kissé a körmeimet.
-Mélyebben nyomd mélyebbre.
Kértem tőle haogy mozgott bennem egyre vadabbul.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 8:23 pm

Ahogy gyorsítottam a tempón, szerencsére tetszett neki. Nedves, forró puncijában egy re gyorsabban mozogtam, és ahogy kérte, egyre mélyebben toltam be neki a farkamat, mígnem végül tövig nyomtam belé. Halk csattogás hallatszott minden alkalommal, mikor ágyékaink összeértek és az íróasztal is mozogni kezdett Yua alatt a lökésektől. Ahogy körmeit a hátamba vájta, azt élveztem is. Valahogy mindig is szerettem, ha karmolásszák a hátam szex közben. Lihegve mozogtam tovább benne, mialatt egyik mellét számba véve, mellbimbóját kezdtem szívogatni és nyelvemmel játszani vele, míg másik mellét vadul masszíroztam egyik kezemmel.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 8:32 pm

Hihetetlen érzés volt, hogy ismét annyi idő után kitölt valami ott ahol eddig hiány érzetem volt. Kérésemnek eleget téve tövig hatolt a farkával a puncimba. Ettől kéjesen nyögte minden egyes alkalommal ahogy mozgott bennem. A halk csattogás vegyült az én nyögéseimmel ahogy átkaroltam kézzel lábbal magamhoz láncolva.
-Ahh igen még dug a puncimat én drága vámpírkám.
Először szerelmeskedtem vámpírral, de nem ő volt az első akivel akartam. De persze az soha nem történt meg így ez most könnyeket csalt a szemembe. Kicsit mélyebben nyomtam belé a körmeimet ahogy az egyik mellemet szívogatta a másikat masszírozta.
-Ohh igen vadulj még ahh de jó vagy.
Nyögtem ahogy kezdtem meg remegni az orgazmustól.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 8:42 pm

Yua kéjes nyögései csak egyre jobban és jobban beindítottak. Már ha akartam sem tudtam volna leállítani magam. Ez a lány egyszerűen elvette az eszem. Még senkivel nem éreztem így magam... még senkivel nem éltem ki így magam. Ahogy körmeit még jobban a hátamba vágta, kicsit én is jobban felsóhajtottam, de egész idő alatt halkan sóhajtoztam, ahogy mellével játszottam. Éreztem, ahogy a teste aprókat remegni kezd, ahogy közeledett az orgazmushoz, de igazából már nekem sem volt sok hátra addig.
- Nemsokára elélvezek.
Mondtam, ahogy felemeltem a fejem, majd megcsókoltam Yua-t, ahogy még egy kicsit gyorsítottam a tempón.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 8:48 pm

Mikor mondta, hogy hamarosan ő is el élvez jobban magamhoz zártam.
-Tele kérem.
Mosolyogtam rá huncutul majd meg csókoltam és még jobban fel nyögtem ahogy gyorsított még a tempón.
-Fantasztikus vagy így még senki nem dugott meg.
Egyre jobban meg remegtem míg végül egy csókkal magamhoz nem zártam az ajkát és el élveztem a farkától.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:08 pm

Elmosolyodtam arra amit mondott és éreztem, ahogy karjaival és lábaival, amik eddig is nyakam és derekam köré fönt, még jobban magához zár, hogy egy csepp se menjen kárba. Dicséretének örültem, de nem válaszoltam, csak arra koncentráltam, hogy minél jobban kielégítsem Yuat. Hamarosan éreztem, ahogy Yua teste megremeg, ahogy elélvez és nedvei beterítik a farkamat. Puncija édes nedveitől, csak még sikamlósabbá válik a puncija, így kicsit még gyorsabban tudok benne mozogni, amíg végül én is el nem élvezek. Tele élveztem barátnőm punciját, majd lihegve magamhoz öleltem, aztán vadul és hosszan megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:14 pm

Miután elélveztem megint gyorsított ami most még inkább jól esett mivel sokkal érzékenyebb voltam abban a pillanatban. Így mikor ő is el élvezett testem kissé bele remegett ahogy a forró folyadék egyenesen a méhem falának csapódva áramlik belém.
-Ez fantasztikus volt. Ha így folytatod a végén beléd szeretek és akkor valóban egy pár leszünk.
Elengedtem a lábaimmal, de aztán meg csókolt amit visszonóztam.
-Maradjunk még itt az asztalnál kicsit vagy most jöjjön az ágy?
Kérdeztem ahogy el kezdtem simogatni az arcát.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:22 pm

- Remélem az hamar eljön, mert én már most kezdek beléd szeretni.
Mosolyogtam rá, miközben még mindig lihegtem kicsit.
- Szerintem avassuk be az ágyat is.
Kacsintottam rá, majd ismét megmarkolva fenekét, felemeltem és lefektettem az ágyra.
- Egyébként, amit nemrég mondtál, az nem igaz. Nagyon is aranyos vagy.
Adtam egy apró csókot ajkaira.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:26 pm

-Hát szerintem nagy az esély rá, hogy meg történik.
Mondtam szavai hallatán és egy csókot nyomtam a szájára.
-Rendben avassuk be.
Belé kapaszkodtam így a fenekemnél fogva könnyen vitt el az ágyig ahol le fektetett.
-Ne túloz nem vagyok én az az aranyos fajta. De azért köszönöm.
Miután meg puszilta az ajkam én meg csókoltam, de éppen csak alig engedtem, hogy levegő tis vehessen.
-Na és milyen pózban akarod fel avatni az ágyat?
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:34 pm

miután megpusziltam, azonnal megcsókolt, de olyan hosszan és vadul, hogy épphogy levegőt tudtam venni. Kérdésére kicsit elgondolkodtam.
- Szeretném most kipróbálni hátulról is, ha benne vagy.
Most hogy én irányíthattam, én szabhattam meg, hogy hogyan csináljuk és, hogy mit, de mivel előre közölte, hogy nagyrészt ő fog irányítani, gondoltam jobb, ha kihasználom most a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:37 pm

-Persze, hogy benne vagyok úgy lehet igazán jól szerelmeskedni.
Mosolyogtam rá és meg csókoltam az ajkát. Lassan meg fordultam és kutya pózban helyezkedtem.
-Még nem is kérdeztem, hogy mit gondolsz rólam? Remélem nem tartasz túlzottan könnyű vérűnek amiért máris a barátnőd lettem és, mert le feküdtem veled.
Kérdeztem hátra nézve rá.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:47 pm

Nagy örömömre bele ment a dologba és már meg is fordult és kitolta felém a fenekét, de még mielőtt bele kezdtünk volna, kérdezett valamit.
- Egyáltalán nem. Hiszen ezután gondolom nem mész egyből egy másik fiúhoz, vagy lányhoz, hanem velem maradsz, ahogy én is veled. Részemről az együtt járás miatt sem vagy könnyűvérű... azzal jössz össze, akivel úgy érzed, hogy jó lesz... és remélem, velem jól érezed magad. Smile
Mondtam mosolyogva.
És te mit gondolsz rólam?
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 9:54 pm

Örültem az őszinte szavainak.
-Természetesen jól érzem magam veled és örülök, hogy te vagy mától a fiúm. Így nem kell keresnem senkit, főleg nem fiút.
Kicsit el gondolkodtam mivel nem igazán ismertem még.
-Nos helyes srác vagy és őszinte, szerintem együtt fogunk maradni és sokszor fogunk még szerelmeskedni.
Kicsit hátra nyúltam a puncimhoz és miután meg simogattam kicsit szét nyitottam a puncim ajkait invitálás képen.
-Biztosra veszem, hogy szeretni fogjuk egymást.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:04 pm

Örültem annak, amiket mondott, annak, hogy őszintének és jóképűnek tart, ahogy annak is, hogy szerinte együtt fogunk maradni. Miután ezt elmondta, hátra nyúlt a puncijához, és miután kicsit megsimogatta magát, szétnyitotta előttem, hogy ideje lenne már betennem. Csillogó szemekkel néztem a kívánatos nyílásra, ami már most nedves volt. Farkam oda illesztettem puncijához.
- Én is így gondolom.
Feleltem utolsó mondatára mosolyogva, majd betoltam neki farkamat és ismét mozgatni kezdtem benne.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:08 pm

Fel sóhajtottam mikor be tolta a farkát a punciimba és mozogni kezdett bennem.
-Ahh igen Isten hozott drága.
Simogattam meg a farka tövét majd előre húztam a kezem, hogy meg tudjak kapaszkodni.
-Ne feled azt szeretem ha mélyen vannak bennem.
Kuncogtam hátra nézve közben sóhajtozni kezdtem ahogy gyorsítani kezdet.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:13 pm

- Fantasztikus vagy.
Mondtam, mert amint betoltam farkamat a forró, nedves puncijába, olyan érzés kerített hatalmába, mint mással soha. Mikor emlékeztetett, hogy mélyen szereti, csak egy aprót mosolyogtam, majd tövig betoltam neki farkamat és ütemesen, keményen dugni kezdtem a punciját. Kezeimet csípőjére helyezve, őt is mozgatni kezdtem, és megint egyre vadabbul kezdtem dugni, néha párszor megpaskoltam kicsit a fenekét.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:18 pm

Kicsit el mosolyodtam a szavától, mert nem igazán tudtam mit válaszolni rá. Majd hangosan fel nyögtem mikor teljesen belém tolta a farkát. Keményen kezdett mozogni bennem és kezeivel a csípőmet meg fogva mozgatott előre hátra, de pont ellentétesen ahogy ő mozgott így fokozva az élményt. Egyre vadabbul csinálta majd megpaskolta a fenekemet amit annyira nem szerettem, de most egész jól esett.
-Ahh ez mennyei. Imádom ahogy fel nyársalod a puncimat.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:26 pm

Hangosan kezdett nyögni, ahogy újból keményen kezdtem dugni. Még nem találkoztam olyan lánnyal, aki ennyire szerette és élvezte volna ha így dugják, de nagyon élveztem, amíg vele voltam. Igazából én is így szeretem... úgy, ha kiélhetem magam a lánnyal, akivel vagyok és Yua pont az volt, aki ezt nem bánja, sőt, még élvezi is.
- A fenekedet is ki akarom próbálni.
Mondtam egy sóhajtás kíséretében, miközben tovább dugtam a punciját.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:39 pm

Nagyon élveztem ahogy dugta a puncimat már jó régen nem élveztem ennyire. Hangos nyögésekkel fogadtam minden mozzanatát és éreztem valóban bele ad mindet, hogy ki elégítsen. Persze mindezt úgy tetet, hogy ő is élvezze és talán pont ezért is volt jó vele. Jobb híján az ágyneműbe kapaszkodtam ahogy egyre jobban mozgott bennem. Aztán meg említette, hogy a fenekemet is ki szeretné próbálni.
-Rendben van ki próbálhatod. Még nem sokat jártak ott, mivel nem sokan tudtak még rendesen kielégíteni.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-openSzomb. Május 07, 2011 10:48 pm

- Akkor ezt megtiszteltetésnek veszem. Smile
Mondtam mosolyogva, ahogy lassan kihúztam farkam Yua puncijából és fenekéhez illesztettem. Nagyon lassan kezdtem el beljebb tolni farkamat a seggébe, mert ez sokkal szűkebb volt, mint a puncija. Elsőre be sem fért teljesen a farkam, csak úgy félig, vagy háromnegyedig. Amint benne volt, először kicsit lassabban kezdtem el benne mozogni, majd gyorsítottam a tempón, de mivel nem tudtam, itt milyen neki, vártam, hogy szóljon, milyen. Eközben, amíg fenekét dugtam, egyik kezemmel punciját kezdtem először csak simogatni, majd két ujjammal ujjazni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alexander Flash szobálya  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Alexander Flash szobálya
Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Chou Atsumi szobálya
» Alexander Flash
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Akaki Kaede szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: