Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Alexander Flash szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 09, 2011 8:55 am

Egy elégedett bólintással válaszolt arra, hogy szeretném majd viszonozni, amit most értem tesz, közben fenekemet simogatva tovább szopta a farkamat. Egy kicsit abba hagyta és csak simogatta a farkamat.
- Tökéletesen csinálod.
Válaszoltam, de addigra farkam más ismét a szájában volt és miközben szopta, tovább simogatta a fenekemet is.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 09, 2011 2:29 pm

Örültem, hogy élvezi amit csinálok ezért újból gyorsítottam, hogy hamarosan én is meg kapjam amit ígért. Farka hegyét szopogatva meg masszíroztam a heréit majd ismét be kapva teljesen szoptam a farkát. Alig vártam, hogy el élvezzen ami ahogy meg történt gondosan le tisztítva a farkát nyeltem le mindent. Utána fel álltam és hozzá simultam.
-Ohh Alex annyira kívánlak.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 09, 2011 2:41 pm

Újból gyorsított a tempón és éreztem, hogy már nem bírom sokáig. Megállt egy pillanatra és heréimet masszírozva szopta farkam hegyét, majd ismét bekapva az egészet szopott tovább. Nem is kellett sok és ismét szerelmem szájába élveztem. Miután gondosan letisztogatta farkamat és mindent lenyelt, amit szájába eresztettem, felállt és hozzám simult.
- Én is téged. Ideje, hogy betartsam, amit ígértem.
Csókoltam meg és fenekét megmarkolva felemeltem. Karjait nyakam, lábait pedig derekam köré fonta, miközben finoman a falnak toltam. Hiába, most élveztem el, farkam még mindig kemény volt, valószínűleg amiatt, mert újra együtt akartam lenni Yua-val. Nem is sokat vártam vele és farkam tövig betoltam neki.
- Szeretlek.
Csókoltam meg újból, ahogy mozogni kezdtem benne.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openKedd Május 10, 2011 5:42 am

Hogy be tartsa ígérettét fenekemnél fogva fel emelt. Karjaimmal a nyakát lábaimmal a dereka köré fontam magam. Hiába most ment el farka harcra készen állt és nem is váratott meg. Egyetlen egy mozdulattal be tolta nedves puncimba.
-Én is szeretlek Alex.
Vissza csókoltam majd fül cimpáját kicsit rágcsálva sóhajtottam ahogy mozgott bennem.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openKedd Május 10, 2011 6:12 pm

Azt mondta, ő is szeret, majd egy csók után, mikor betoltam neki farkam, fülemet harapdálva sóhajtozni kezdett, ami csak egyre jobban beindított. Újból keményen és vadul kezdtem dugni Yua punciját, bár eldöntöttem, hogy majd lesz, mikor finom leszek vele és csak kényeztetem, ahogy szeretné, de ezúttal teljesen ki akartam elégíteni. Ahogy dugtam, közben számat egyik mellére tapasztottam és mellbimbójával kezdtem játszani, szívogattam, néha kicsit harapdáltam. Közben egyik ujjam lassan becsúsztattam Yua fenekébe és azt is ujjazni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openKedd Május 10, 2011 6:55 pm

Alex keményen és vadul dugta a puncimat amit hálás sóhajokkal díjaztam. Mellbimbómat a szájába véve fel sóhajtottam ahogy meg harapdálta. Szerettem mikor egy pasi tudja mit akar és azt képes is meg tenni. Hálásan nyögtem és sóhajtottam ahogy a puncimat dugta.
-Még még igen még akarom még.
Nyögtem majd végig nyaltam a fületövéig a nyakán keresztül.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 16, 2011 8:24 am

Yua hangosan nyögdécselt attól, ahogy dugtam és szavaitól, csak még jobban fellelkesültem. Éreztem, ahogy lassan végig nyalja a nyakamat, amibe kicsit beleborzongtam, persze jó értelemben. Smile Hogy megpróbáljam fokozni neki az élvezetet, egyik ujjamat lassan becsúsztattam fenekébe és azt is ujjazni kezdtem, miközben ugyan olyan tempóban dugtam tovább, mint eddig és tovább játszadoztam melleivel.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 16, 2011 9:24 am

Alex be dugta az ujját a fenekembe amitől kissé fel nyögtem. Erősebben kapaszkodtam belé nehogy le essek ha netán el vesztené az egyensúlyát. Egyre hangosabban nyögtem ahogy tovább mozgott bennem a farkával és szájával a melleimet kényeztette. Egy pillanatig mikor fel nézet hevesen csókolózni kezdtünk majd ismét a melleimet kényeztette. Egyre jobban nyögtem és egyre gyorsabban közeledtem az orgazmushoz amit testem remegése jelzet. Hamarosan a nevét kiáltva élveztem el majd hálásan meg csókoltam.
-Szeretlek én édes vámpírkám.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 16, 2011 9:55 am

Mikor fenekét kezdtem ujjazni, hangosan felnyögött, majd mikor felemeltem a fejem, hogy szemeibe nézek, hevesen megcsókolt, én pedig vadul visszacsókoltam, a csók után pedig ismét melleit kezdtem nyelvemmel kényeztetni. Yua egyre jobban nyögött és teste remegéséből tudtam, hogy már nincs messze a csúcstól, de már nekem sem kellett sok. Mindketten szinte egyszerre élveztünk el, majd Yua megcsókolt.
- Én is nagyon szeretlek.
Válaszoltam kicsit lihegve, miközben Yua nyakát kezdtem csókolgatni.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 16, 2011 10:08 am

Ahogy el élveztem Alex is szinte velem egyszerre élvezett el majd jó hosszan csókolóztunk. Miután a csók véget ért a nyakamat kezdte csókolgatni amitől halkan sóhajtoztam.
-Ahh te kéjenc megint meg hozod a kedvem a folytatásra.
Kuncogtam fel majd mikor rám nézet meg csókoltam.
-Itt szeretnéd folytatni vagy valahol máshol szeretnéd?
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 16, 2011 10:21 am

Csókjaimtól, halkan sóhajtozni kezdett, majd arra amit mondott, kicsit én is elmosolyodtam. Mikor felnéztem rá, újból csókolózni kezdtünk, végül mikor befejeztük, megkérdezte, hol szeretném folytatni.
- Nekem teljesen mindegy, hol csináljuk, amíg veled csinálhatom.
Mosolyogtam rá, majd újra megcsókoltam.
- Dönts te. Smile
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 16, 2011 10:44 am

-Rendben, akkor mi lenne vissza mennénk az ágyhoz? Vagy esetleg szeretnéd valahol a szabadban csinálni?
Még mindig úgy tartott, hogy ha akartam volna akkor sem tudtam volna lábra állni.
-De ha valami extrémebb helyre gondolsz akkor az iskola elvileg most üres. De van erre felé park, erdő és tó is. Meg persze sport pálya amihez szertár is van.
Meg simogattam a hátát és egy csókot hintettem az ajkára.
-Vagy fel mehetünk az én szobámba is, de nem tudom, hogy a szoba társam mikor fog meg jönni.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 16, 2011 11:05 am

Mosolyogva hallgattam végig, a helyeket, amiket javasolt, majd egy kicsit elgondolkodtam, hogy hová is menjünk.
- Hát... az a szertár nem hangzik rosszul, de a szobádat is szívesen megnézném. Amúgy is izgalmasabb kicsit, ha van egy kis esélye, hogy rajtakapnak. Razz
Mondtam, de még mindig ugyan úgy tartottam, mint eddig és vártam, hogy mit szól.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 16, 2011 9:14 pm

-Hát azért azt nem szeretném, hogy meg lásson valaki amint éppen szerelmeskedünk. De nekem mind két hely jó. Csak mond hova menjünk akkor.
Míg a válaszára vártam a gondolataimba merülve arra lettem kíváncsi vajon egyszer leszünk-e esetleg hármasban mondjuk egy másik fiúval. Persze nem azért, mert nem voltam elégedett Alexel. Csak a gondolat fogott meg, hogy milyen lenne két sráccal.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openPént. Május 20, 2011 3:32 pm

Mivel azt mondta, neki mindegy, hová menjünk, kicsit elgondolkodtam a lehetőségeken.
- Hát... akkor menjünk mondjuk a szobádba. Amúgy is meg akartam nézni, hol a szobád.
Válaszoltam végül, majd lassan leengedtem, hogy lábai földet érjenek és farkamat is kihúztam belőle.
- Gyönyörű vagy.
Mondtam, ahogy gyorsan végignéztem rajta és szemeim végül arcén akadtak meg.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openPént. Május 20, 2011 9:51 pm

-Rendben akkor menjünk az én szobámba.
Mondtam majd mikor sikerült lábra állni ki húzta a farkát a puncimból. Most, hogy jól ki elégíttet párszor nem enyhe hiány érzetem támadt.
-Már is hiányzol belőlem.
Kuncogtam majd kissé meg öleltem és meg csókoltam a bókja hallatán.
-Köszi a bókot. Most gyere törülközzünk meg és vegyünk fel valamit, hogy el tudjunk menni.
Fel kapva egy törülközött gyorsan meg szárítkoztam, de az öltözést szándékosan el nyújtottam. Ezzel akartam fokozni a vágyat nála így bugyit nem is húztam fel.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openPént. Május 27, 2011 11:34 am

Mikor megcsókolt, vissza csókoltam, aztán mindketten elindultunk öltözni. Miután megszárítkoztam, felkaptam egy pólót és éppen a nadrágomat húztam fel, mikor Yua-ra pillantottam. Tudtam, hogy valószínűleg azért öltözik ilyen lassan, hogy kínozhasson kicsit és el is érte a célját. Legszívesebben azonnal letepertem volna és éreztem, hogy a farkam is kezd felállni, ahogy őt nézem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openPént. Május 27, 2011 1:10 pm

Már készen álltam az indulásra mikor hátra nézve láttam, hogy Alex meg merevedet a látványtól. Persze nem csak ő maga hanem férfiassága is igen merev volt.
-Ó látom nagy sikerem van.
Kuncogtam és oda mentem hozzá és röviden meg csókoltam. Férfiasságára csúsztattam az egyik kezemet és finoman simogatni kezdtem.
-Kívánlak tégy ismét a magadévá.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openPént. Május 27, 2011 3:45 pm

Ahogy megfordult és meglátott engem, mosolyogva hozzám jött és miután egy apró csókot nyomott ajkaimra, kezével farkamat kezdte masszírozni és arra kért, hogy ismét tegyem magamévá.
- Ezek szerint nekem is nagy sikerem van.
Mosolyodtam el kicsit, majd én is megcsókoltam őt. Kezeimmel fenekét kezdtem simogatni, majd a csók után, finoman vissza löktem az ágyra.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openPént. Május 27, 2011 4:23 pm

Finoman vissza lökött az ágyra ahonnan csak néztem őt.
-Le vegyem a ruhát vagy inkább maradjak benne?
Kérdeztem közben finoman a combjaim közé nyúltam és simogatni kezdtem a csiklóm.
-Vagy esetleg kitaláltál valami nagyon izgalmasat?
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openVas. Május 29, 2011 1:03 pm

Az ágyon fekve, Yua csak engem nézett és közben combjai közé nyúlva, punciját kezdte simogatni. Ahogy néztem, hogy magával játszik, csak még jobban beindultam rá.
- Ha benne vagy egy kis perverzkedésben...
Kezdtem bele, de nem tudtam, bele menne e Yua, de végül folytattam.
-... megnézném, hogy kényezteted magad, ha csak egyedül vagy.
Ha nemet mondott, akkor kitaláltam mást, de ha igent, akkor néztem, hogy mit csinál. Tudtam, hogy nem sokáig bírom tétlenül figyelni, ha magával játszik, de kíváncsi voltam, ezt megtenné e nekem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 30, 2011 5:43 am

-Tehát szeretnéd látni, hogyan kényeztettem magam. Nos rendben van, de nincs igazán sok játék szerem, de ha szeretnéd az egyiket elő vehetem. De az nem olyan jó mint az eredeti.
Kuncogtam és levettem a ruhámat. Egyik kezemmel el kezdtem simogatni a mellemet a másik kezemmel miután meg nyalóm az ujjaimat lassan simogatni kezdtem a csiklóm, de előtte jól szét nyitom a lábaimat, hogy lássa mit csinálok.
-Nyugodtan gyere közelebb és ha akarsz játsz magaddal. Az engem is jobban tűzbe hozna.
Mondtam neki és lassan egy ujjal végig simogattam a puncim vonalán.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 30, 2011 4:29 pm

Belement a dologba és hamarosan levetkőzött előttem. Már a puszta látványától is szét akarta szakítani farkam a nadrágomat, hát még mikor Yua egyik kezével mellét kezdte simogatni, majd másik kezével, miután benyálazta ujjait csiklóját kezdte izgatni. ég soha életemben nem láttam ilyen szép és izgató dolgot. Nemsokára közelebb is mentem, majd mikor már nem bírtam tovább, kibontottam a nadrágom és az előbukkanó farkamat kezdtem verni, Yua-ra.
- A puszta látványod is jobban felizgat, mint eddig bármi.
Mondtam halkabban, de azért jól hallhatóan.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 30, 2011 4:32 pm

-Örülök, hogy így gondolod.
Mosolyodtam rá majd közelebb mentem hozzá és folytattam amit el kezdtem. Pár perc múlva ahogy verte a farkát kicsit közelebb hajolva hozzá nyalogatni kezdtem a hegyét miközben magamat simogattam.
-Alig várom, hogy ismét bennem légy.
Lassan ujjazni kezdtem magam a kezemmel míg a másikkal a mellbimbómat morzsolgattam.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-openHétf. Május 30, 2011 4:38 pm

Kicsit közelebb csúszott hozzám és farkam hegyét kezdte nyalogatni, miközben tovább izgatta magát. Sajnos nem bírtam olyan sokáig, mint hittem, így nem kellett sok, hogy "letámadjam" Yuat. Annyira kívántam, hogy azt már le sem tudom írni, így miután letepertem, kicsit talán kiéhezett tekintettel néztem rá.
- Sajnálom, de már nem bírom nélküled.
Mondtam, majd vadul megcsókoltam, közben farkamat ismét becsúsztattam, Yua csodálatos puncijába.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alexander Flash szobálya  - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 5 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Alexander Flash szobálya
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Chou Atsumi szobálya
» Alexander Flash
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Akaki Kaede szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: