Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Alexander Flash szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 8 Folder-openKedd Dec. 06, 2011 8:05 am

Mikor forró spermája a fenekembe ömlött azt hittem ennél jobb most nem lehet. De tévedtem mert fölém hajolva hosszan csókolózni kezdtünk.
-Igen az vagyok. Te pedig az én csődöröm vagy.
Beletúrtam a hajába ahogy szemembe nézve a melleimet kezdte kényeztetni amitől ismét sóhajtozni kezdtem.
-Menjünk egy szertárba vagy raktárba. Esetleg ki a szabadba vagy csak induljunk el és ahol éppen rád jön a kan görcs ott helyben tegyél magadévá mint egy kurvát.
Kuncogtam majd fel ülve meg öleltem és meg csókoltam.
-De tudnod kel, hogy könnyen teherbe eshetek ha még sokat élvezel belém. Jó lesz ez így neked vagy inkább be vegyek egy gyógyszert?
Simogatni kezdtem a hátát miközben éreztem, hogy nedveink a combomon folydogálnak.
-Le fürödjünk mielőtt el indulunk? Vagy jó leszek így is neked? Mert ha jó így akkor csak a ruhámat veszem fel és bugyit nem, hogy azzal se kelljen bajlódni mikor ránk tőr a vágy.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 8 Folder-openKedd Dec. 06, 2011 11:46 am

- Engem nem zavarna, ha tőlem várnál gyereket... azt viszont te döntöd el, re akarod e.
Mosolyogtam rá, majd ahogy felült és megcsókolt, visszacsókoltam.
- Így "mocskosan" is tökéletes vagy szerelmem.
Kacsintottam rá.
Mivel jobban ismered a helyet, mint én vezess te és ott baszlak meg, ahol és ahogyan csak akarod, kis ribancom.
Csókoltam meg, majd vártam, hogy kitalálja, merre akarja folytatni.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 8 Folder-openKedd Dec. 06, 2011 12:03 pm

-Tényleg nem zavarna?
Néztem rá komolyan.
~Hmm akkor most ezt lány kérésnek vegyem?
-Rendben engem sem zavarna sőt kifejezetten örülnék neki. De akkor még ma el kell jegyezned.
Kuncogtam majd fel vettem a ruhám és egy szandált a bugyit nem vettem magamra.
-Rendben akkor menjünk egyenlőre a parkba utána a suliba és ott basszál meg ahol neked tetszik.
Meg vártam míg fel öltözik utána karon ragadva vártam, hogy el induljunk.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 8 Folder-openKedd Dec. 06, 2011 12:09 pm

- Majd holnap... ahhoz vennem kell egy gyűrűt.
Mosolyogtam rá, majd én is gyorsan felöltöztem és vártam, hogy a parkhoz vezessen. Szerettem Yuat és épp ezért ki akartam elégíteni, ahogy csak lehetett... ha a mozi, vagy pláza közepén akarta volna csinálni, még abba is bele egyeztem volna. Razz

Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 8 Folder-openSzer. Dec. 07, 2011 7:55 am

-Rendben van akkor holnap különleges meg lepetésben lesz részed.
Mosolyogtam rá pajkosan majd mikor ki nyitotta az ajtót szándékosan rázta a fenekemet, hogy fel keltsem férfiasságát.
-Majd valamikor be ülhetnénk egy késő esti filmre a moziba amin kevesen szoktak lenni és a film közben is huncut kodhatnánk.
Miután be zárta szobája ajtaját bele karoltam és elindultunk a parkba.

/Park/
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 8 Folder-openCsüt. Dec. 08, 2011 12:34 pm

A meglepetés említésére elég kíváncsi lettem, majd ahogy megrázta előtte formás fenekét, legszívesebben ismét elkaptam volna, még az ajtóban, de visszafogtam magam.
- Rendben, egy jó kis filmezésben benne lennék.
Mosolyogtam rá, ahogy belém karolt és elindultunk a park felé.

/Park/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alexander Flash szobálya  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  - Page 8 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Alexander Flash szobálya
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Chou Atsumi szobálya
» Alexander Flash
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Akaki Kaede szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: