Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Akaki Kaede szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openSzomb. Aug. 13, 2011 2:45 pm

Akaki Kaede szobálya Forforum

Valamit kissé félreszerveztek a szobával kapcsolatban, de legalább olyasvalaki költözött be aki az ilyesmire nem túl igényes. A falakon szürke tapéta, a padlón sötétebb árnyalatú szőnyeg és egyetlen ablak acélkék függönnyel. Egy alvómatrac van a földön fehér lepedővel, egy nagyobb párnával és egy szerencsére puha, a függönnyel passzoló színű takaróval. Ezen kívül csupán egy alacsony éjjeli szekrény éjjeli lámpával, egy szintén nem túl nagy ruhásszekrény, egy szék és kisasztal, illetve egy plafon lámpa található. A fürdő igényesebb látványt nyújt: egy fali szekrény, egy mosdókagyló, vécécsésze, egy zuhanyzó, illetve szennyes tartó és tükör - itt minden fehér


A hozzászólást Akaki Kaede összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 03, 2012 8:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openKedd Dec. 20, 2011 11:59 pm

/tetőről/

Kaede megkönnyebbülten sóhajtott, amikor Flandre biztosította arról hogy nem ütötte meg magát vagy hasonló. Ettől függetlenül gyorsan leszállt hogy fel tudjon kelni, még segíteni is próbált benne, noha ez se nem ment neki se nem volt szükséges. Flandre megfogta Kaede kezét és sietve távoztak a a tetőről. Végig sétáltak a jelenleg kihalt folyosókon, noha innen onnan lehetett hallani zenét
Kaedenek az első emeleten volt a szobája, amivel senki nem büszkélkedhetett. Ezt Flandre is észrevehette miután Kaede elővette a kulcsát és kinyitotta vele az ajtót. Magát Kaedet nem zavarta a dolog, mivel nem látta mások szobáit belülről
- Ez a szobám - mondta és megfordult az ajtóban - a tiéd merre van?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openSzer. Dec. 21, 2011 12:09 am

Végig mente a hosszú lépcsősoron, és egyre jobban örültem, mert rájöttem, hogy Kaede is az első emeleten lakik. Végül a szobájához értünk, közben nem beszéltem, és Kaede is hallgatott. Aztán az ajtóban megállt, és megkérdezte merre van az n szobám.
-Én is az elsőn lakom.- Mosolyogtam szélesen, és hirtelen belibbentem az ajtón.
-Nocsak milyen egyhangú kis szoba.- Mondtam eltűnődve a matracre nézve. Szegénynek, még egy rendes ágya sincsen, bár a matrac egész puhának nézett ki.
~Föl kéne dobni valamivel.~ gondoltam magamban, közben Kaede reakcióit figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openSzer. Dec. 21, 2011 12:16 am

Kaede nagyon megörült amikor kiderült hogy Flandre szobája is ugyanezen az emeleten volt, így ha gond lenne biztos gyorsan tudna neki segíteni. Nem is vette észre hogy Flandre elcsusszant mellette, csak amikor már bent volt. Ijedten fordult meg, de gyorsan összeszedte magát
- Egy-egyhangú? - nézett körbe tűnődve - Szerintem... szép tágas és egyáltalán nem túl meleg...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openSzer. Dec. 21, 2011 12:25 am

~Tágas, és nem túl meleg?~ Kérdeztem magamban, aztán rá jöttem miértjére.
~Persze, hiszen Yuki-onna. Nem szereti a túl meleget.~ Konstatáltam magamban a tényt, és elmosolyodtam. Örültem neki, hogy nincs baja a szobájával, aztán kimentem.
-Nah most már hagylak aludni.- Mondtam kedvesen, és nyomtam egy puszit az arcára. Léptem egy lépést hátra, és megvártam amíg bemegy.
-Jó éjszakát.- Mondtam neki elköszönés végett, majd elindultam a szobámhoz. Mikor a szobámhoz értem, kulcsomat előkotortam és, kinyitottam az ajtót. Beléptem, és bezártam magam mögött, majd egy jól irányzott tűzgolyóval begyújtottam a kandallót.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openSzer. Dec. 21, 2011 12:54 am

Flandre hamar elbúcsúzott tőle és egy puszit is adott neki, amin megint csak meglepődött picit, noha nem túlzottan
- Jó éjszakát - válaszolta, majd aggodalmasan hozzátette - legyél nagyon óvatos... hátha egy félős ember meg akar támadni...
Ez elég bután hangzott még mindig, azonban Flandre korábbi emberekkel kapcsolatos felvilágosításával legalább azt el sikerült ültetni Kaedeben, hogy az az ember aki fél az bánt is. Végül Flandre kisétált az ajtóból és Kaede becsukta azt, majd ráhajtotta a kulcsot. Azonban nem tágított, hallgatózott néhány másodpercig, s amilyen halkan jelenleg képes volt rá kinyitotta ismét, majd az ajtót kitolta annyira hogy Flandre után tudjon nézni. Amit egyébként egyáltalán sem meghallani, sem pedig észrevenni. Ha Flandre jelét adta hogy észrevette, akkor Kaede visszahúzódott és picit később ismét kikémlelt. Amikor kiszúrta hogy melyik ajtón megy be, visszament a szobájába és bezárkózott. Azonban ha Flandre szobája nem volt közel és lefordult a folyosón, Kaede halkan utána lopakodott ameddig csak kellett, s onnan ment vissza a szobájába

/Flandre szobája/
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 4:15 pm

Gondoltam beugrom Shinahoz, hátha van kedve kicsit szórakozni, de nem volt a szobájában. Lett volna pár tippem, hogy hol lehet. Vagyis hogy épp mit csinál. Túl jól ismertem már őt. Végül aztán az egyik szobán akadt meg a szemem. Egy rég látott ismerős szobájának ajtaján.
~Jó rég találkoztam Kaedével, mi lehet vele?
Oda álltam az ajtó elé és bekopogtam, remélve hogy bent van a leányzó.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 4:19 pm

/sehonnan, többi játékaim befagytak; Fujiko Mika/

Kaede számára nagyon rosszul alakultak a dolgok, Flandre alig néhány nap visszatérést követően ismét eltűnt és ennek lassan már fél éve. A játékbaba, ami őt lemásolandó hivatott hiába készítette el mert nem igazán tudta pótolni a hiányt. Persze tavasszal még úgy tűnt hogy jobban viselte mint a korábbi esetet, de ahogy elmúlt a Cseresznyevirág Fesztivál és a kora nyári ünnepségek ahova el szeretett volna menni vele, úgy megint zsugorodni kezdett. A különösen forró idei nyár azonban szinte elszívta a maradék akaraterejét is, hiába találkozott és beszélgetett néhány diákkal a maga akadozós módján, legbelül olyan üressé vált mint mondjuk egy ásványgeóda. Ő maga jelen volt de a gondolatai egészen máshol, szinte mindig éber rémálmok között az ő kis ködös-sziklás képzeletbeli világában, egyes egyedül. Így hát néhány napja ott sem hagyta már a szobáját és egyébként senki sem hiányolta valószínűleg. Eleinte csak feküdt az ágyán és eszegetett valami rágcsát, de később az étvágya is elment. Igaz ez reggel történt tehát nem volt vele semmi fizikai probléma, ellenben a lelke már nemhogy a falat nézni nem bírta de aludni sem. Azonban erőt gyűjtött, hosszú ideje először erőt vett magán mert a várakozást már nem bírta tovább. Nem volt buta és abszolút ügyetlen, így hát az egyik szertárból kerített kötelet, ügyes akasztófahurkot is csinált vele és az egészet példátlan eltökéltséggel stabilan felerősítette a fürdőszobában, néhány bútor és radiátorcső segítségével persze. Ahhoz viszont nem volt elég erős hogy csak úgy kipenderítse maga alól a sámlit és nyakát szegje, ezért a Flandre-babát kezében szorongatva óvatosan lépett le róla. Nem akart élni és dicséretére váljék se nem gondolta meg magát, se nem kapcsoltak be életösztönei kapálózással. Persze végül minden homályossá vált és a játékbaba a padlóra pottyant a kezéből, az eszmélete pedig elhagyta. Habár a fürdőszobaajtót becsukta maga mögött, a bejárati ajtót néhány napja kínjában elfelejtette kulcsra zárni
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 4:41 pm

Várakoztam egy ideig, de a lány nem nyitott ajtót. De az auráját éreztem bentről, úgyhogy biztos voltam benne, hogy van odabent. Végül vettem a bátorságot és megpróbáltam benyitni. Az ajtó nyitva volt.
-Hahó! Kaede! Itt vagy?
Óvatosan mentem be. Vannak itt lakók, akik hajlamosak dobálózással fogadni a hívatlan vendégeket. Vagy csak az én szokásom?
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 4:53 pm

Kaede kusza gondolatai ködös világában volt, most is azok a baljós sötét sziklák között melyek a különös tájat borították. Néha megmozdult valami a látótere szegletében, de mire odapillantott már nem volt ott senki. Szorongva botorkált tovább minduntalan kísértve a megfoghatatlan árnyék által, végül valami tompa ropogást vélt hallani. Körülnézett de nem látott semmi hangforrást, a zaj azonban erősödni kezdett és lassan hangos recsegéssé változott. Mielőtt felocsúdhatott volna az egyik óriásszikla összeomlott mellette, éppen hogy elvétve őt. Futott hanyatt-homlok mert a többi is omladozni kezdett, végül azonban csapdába esett és az egyik ráborult, onnantól nem tudott magáról...

Természetesen még nem halt meg, közel volt hozzá de jelenleg mindössze eszméletlen és mihamarabbi orvosi segítséget igénylő. Viszont a kinti világ is baljóslatúnak tűnhetett, talán Mika is így gondolhatta amikor belépve a résnyire nyitott ablakon keresztül mennydörgés ütötte meg a füleit. Noha annyira nem volt horrorisztikus, a villámlás inkább csak a kinti felhőket világította meg néha és az iskolánál eső sem kopogott az ablakokon. A mennydörgésnek azonban kiemelkedő szerepe lehetett Kaede halálközeli rémálmának kialakulásában
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 5:19 pm

Válasz továbbra sem jött, de azért bementem a szobába. Körülnéztem, de a szobában senki sem volt. De valahogy úgy éreztem, hogy baj van. Hatodik érzék talán. Nem tudom. A fürdőszoba volt az egyetlen hely, ahol még nem kerestem a lányt. Benyitottam és döbbenten láttam, mit csinál Kaede.
-Kaede!
Körül néztem valami vágóeszköz után. Egy ollót kaptam fel végül és szétnyitottam, majd felugrottam és a lány feje fölött elvágtam a kötelet, mire ő a földre zuhant. Mellé térdeltem és az ölembe vettem, majd az életjeleit néztem meg.
-Kaede! Kaede! Ébredj!
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 5:28 pm

Kaede nem tért magához Mika noszogatásától, de amikor az megnézte hogy él e még, meg tudta állapítani hogy igen. Igaz hogy most inkább volt langyos mint hideg és ez a nyári melegnek volt betehető, valamint a pulzusa is meglehetősen lassú volt, már a kötél is hagyott némi nyomot a nyakán. Ha Mika nem jött volna hamarosan vagy megfullad, vagy enged a nyaka, hála közbelépésének azonban ilyesmi nem történt meg. A bal keze végül megmozdult de csak addig míg meg nem érintette a játékot, aztán megint elernyedt. Az ő elméjében sötétség uralkodott, mindössze a nevét vélte néha hallani messziről de nem Flandre hangja volt
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 5:38 pm

Felsóhajtottam, amikor éreztem, hogy még él a leányzó. Kiengedtem a hurkot és levettem a nyakáról a kötelet, majd felemeltem a lányt és a szobába vittem és az ágyra fektettem.
-Te buta...Hogy csinálhattál ilyet?
Ellenőriztem, hogy milyen az állapota. Nem voltam biztos benne, hogy teljesen jól van, de nem fulladt meg és ez is valami. Remélhetőleg hamar magához tér.
-Kaede. Kaede. Ébredj!
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openCsüt. Aug. 16, 2012 7:48 pm

Miközben Mika átvitte a szobába, a feje színe lassan visszavette a többé kevésbé egészséges fehéret, mondjuk egy Yuki-onna esetében ez inkább egészséges volt. Mika még hosszú percekig próbálta magához téríteni, de csak nagy sokára mozdultak meg kezei újra és mozdultak meg ajkai, mindössze hang nem jött ki rajtuk
- Mrmmnhmm... - duruzsolta végül, ahogy szemei résnyire kinyíltak és Mika homályos arcára meredtek - e... ez Yomi? N... nem... t... talán Emma Dai-Ō Sama először beszél... n-nem tudom...
Kicsit elveszett abban hogy melyik túlvilági elméletek lehettek az igaziak. Erőtlen keze viszont megfogta a másik kezet ami tartotta, de eléggé valóságosnak tűnt... hol lehetett? Még most sem látott tisztán
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openPént. Aug. 17, 2012 7:39 am

Ahogy elnéztem, lassacskán visszanyerte az eredeti színét a lány arca. Megnyugodtam. Most már csak meg kell várnom, míg magához tér, aztán kikérdezem, miért tette, amit tett.
-Nem...és az sem...-feleltem kedvesen.
Még nem volt magánál, kellett neki egy kis idő, míg teljesen kitisztul a feje. Megfogta a kezem, mire én kicsit erősebben szorítottam az övét, hogy érezze nincs egyedül.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openPént. Aug. 17, 2012 8:56 am

Ismét lehunyta szemeit és percekig alig mozdult, mindössze a kezet szorongatta. Egyik sem... tényleg, inkább olyan volt mintha ágyon feküdt volna, pontosabban a matracágyon a szobájában. De akkor vagy valami nagyon félresikerült megint, vagy csak álmodott... mi van ha mindent álmodott, akkor Flandre is itt lehet most éppen? Megint felnyitotta szemeit és most összeálltak a homályos formák, viszont nem Flandre volt ott hanem valaki más akit elég régóta nem látott: Mika
- M... mi... Mika-sensei - mondta ki a nevet, szokása szerint nem megfelelő honorifikummal, de szerinte a barátoktól csak tanulhatott és ez nála valahogy így működött - m... mit csinálsz itt?
Az biztos hogy amikor még ősszel Mikaval találkozott, nem volt ennyire dadogós
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openPént. Aug. 17, 2012 9:23 am

Elég sokáig tartott, mire Kaede felismert, de végül csak kimondta a nevemet. Bár sensei éppen nem vagyok, de legalább arra rájött magától, ki is vagyok.
-Én vagyok...-mondtam kedvesen.
Nem volt abban az állapotban, hogy kiabáljak vele, bár nem is terveztem. De szerettem volna tudni, hogy miért akart végezni magával.
-Jöttem, hogy meglátogassalak, erre mi vár? Hát nem épp a legszebb látvány. Mi történt, hogy ezt akartad tenni?
A hangom kedves volt, nem dühös, vagy leszidó.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openPént. Aug. 17, 2012 2:50 pm

- S... s... semmi nem t-történt... - hunyta le a szemét csalódottan amiért még élt - a-azat s... semmi történt... n-nem t... nem tudtam... k-kibírni...
Elhallgatott és azon tűnődött hogy mit mondjon neki, de aztán arra jutott hogy Mika az Mika volt, megígérte hogy megvédi és noha őt sem látta hónapok óta, a barátja volt megígérte. Nem lehetett olyan mint Flandre, de Kaede örült hogy legalább egy barátja volt még
- Fu-furandōru-sensei... é-és m-meleg van...
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openPént. Aug. 17, 2012 5:48 pm

Kaede nem igazán akarta az orromra kötni, miért történt mindez. Pedig biztosan nyomós oka volt rá.
-Jól van, ha nem akarod elmondani, nem kell. Csak arra kérlek, hogy ilyen butaságot ne csinálj többé. Rendben?
Gyengéden megöleltem a lányt, hogy jobban érezze magát egy kicsit.
-Milyen sensei?
Amikor azt mondta, hogy meleg van, az egyik kezemmel az ablak felé nyúltam. Épp elértem. Kinyitottam, hogy jöjjön be egy kis levegő.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openPént. Aug. 17, 2012 7:10 pm

- Furandōru-sensei - ismételte el Mikanak, de nehezen tudta hogy magyarázza el óvatos megfogalmazással - ő o-olyan k... k... közeli legjobb b-barát... f-féle...
Miközben az idősebb lány az ablakhoz sétált és kinyitotta, Kaede a nyakát masszírozva felült és dülöngélve a fürdőszobába totyogott, a Flandre-babát keresgélve. Persze most hogy így megmozdult a világ is kicsit kivehetetlenné vált megint
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openSzomb. Aug. 18, 2012 6:36 pm

-Nem rémlik, hogy kiröl beszélsz. De ne is erőltesd. Most pihenj, míg visszanyered az erődet.
Az ablakhoz mentem, hogy kinyissam és meg is volt. Ekkor láttam, hogy Kaede felkelt és a fürdőszoba felé indult. Utána eredtem és elkaptam, mielőtt elesik.
-Nem kellene így megerőltetned magad. Kell valami onnan? Idehozom neked szívesen.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openSzomb. Aug. 18, 2012 6:53 pm

Mielőtt eleshetett volna vagy esetleg nekimehetett valaminak, érezte hogy valaki elkapja és Mika hangját hallotta. Szégyellte magát a dolog miatt, de képtelen lett volna tovább menni és inkább válaszolt
- A-a-a b-baba... - motyogta - a Fu-furandōru-sensei babám... é-én csináltam r... róla...
Azzal hagyta magát visszatenni az ágyra és mély lélegzetvételekkel a plafont bámulta
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openVas. Aug. 19, 2012 6:49 pm

Elkaptam, mielőtt elesett volna. Ez után válaszolt a kérdésemre, majd vissza fektettem az ágyra. Elmentem a fürdőszobába, majd oda vittem neki.
-Tessék. Bármire van szükséged, csak szólj. Itt maradok veled, amíg csak akarod.
Leültem az ágy szélére és megsimogattam a fejét. Reméltem, hogy később nyugodtan egyedül hagyhatom. Úgy tűnik szüksége lenne pár barátra.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openVas. Aug. 19, 2012 9:31 pm

Gyengéden elvette a visszahozott játékot és védőn magához ölelte, igaz hogy csak egy általa összeeszkábált baba volt de hihetetlen szentimentális értéke volt a szemében. Meg is nyugodott lassan, no persze Mika fejsimogatása is sokat segített ebben, mert legalább nem érezte magát teljesen egyedül
- B-bocsánat k-köszönöm szépen hogy... v... v... visszahoztad - köszönte meg kicsit késve a szívességet
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-openKedd Aug. 21, 2012 6:23 pm

Kaede elvette a babát és magához ölelte. Sosem nevettem ki senkit, mert ilyesmit tett. Van, akinek nem jut igazi barát. Inkább sajnálom a magányos embereket.
-Ugyan. Semmiség. Csak ígérd meg, hogy nem csinálsz ilyet többet.-mondtam kedvesen.
Leültem mellé és gyengéden magamhoz öleltem.
-Miért nem szóltál, hogy baj van? Megígértem, hogy megvédelek. Miért nem szóltál?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Akaki Kaede szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akaki Kaede szobálya   Akaki Kaede szobálya Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Akaki Kaede szobálya
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Chou Atsumi szobálya
» Akaki Kaede
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Alexander Flash szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: