Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Alexander Flash szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openPént. Május 06, 2011 1:53 pm

Yua előttem haladt én pedig mentem utána. Ahogy előttem lépcsőzött, néha fenekére tévedt tekintetem. Nem akartam nagyon bámulni, mert az bunkóság, de a lány túl csinos volt ahhoz, hogy ne tévedjen rá a tekintetem.
- Azt hiszem ez jó is lesz.
Léptem be az egyik üres szobába, ahol jelenleg nem sok minden volt... csak arra várt, hogy feltöltsem a cuccaimmal.
- Légy üdvözölve. Te vagy az első vendégem.
Fordultam Yua felé nevetve, miután ő is belépett az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openPént. Május 06, 2011 1:58 pm

Be mentünk a ki választott szobába ahol gyorsan körbe is néztem.
~Talán nekem is ilyen szobát kellet volna választanom.
-Akkor valamivel meg kell ünnepelni ha már vendéget fogadsz így elsőre.
Engedtem meg felé egy kedves mosolyt majd oda léptem az ablakhoz és ki néztem egy pillanatra majd meg fordultam.
-Van ötleted mivel ünnepled meg?
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openPént. Május 06, 2011 2:20 pm

- Igen, tényleg meg kellene.
Vakartam meg a tarkómat kicsit,amíg Yua az ablakhoz lépdelt és kinézett rajta, majd mikor felém fordult és megkérdezte mivel akarom megünnepelni. Mivel én nem igazán ettem és ittam semmit véren kívül, nem tudtam volna mit adni neki, hacsak nem ő is vámpír, amit nem tudtam, meg lehet e kérdezni, egy valami mást találtam ki, mint mondjuk egy pezsgőzés.
- Az első vendégem különleges ajándékot kap... egy masszázst. Már persze, ha szeretnéd Smile
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openPént. Május 06, 2011 2:25 pm

Kicsit el gondolkodtam a masszázson.
~Az igazgató az előbb masszírozott meg. De ha nemet mondok lehet, hogy nem tudunk jobbat kitalálni és akkor nem tudjuk jobban meg ismerni egymást. Pedig nem lenne rossz ha lenen végre egy fiú barátom ha már se szeretőm, se szerelmem nincs.
-Rendben egy masszás jól fog tenni.
Le ültem az ágyra és háttal fordultam neki.
-Kezd heted Alex.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openPént. Május 06, 2011 2:31 pm

Egy kis gondolkodás után, Yua végül bele ment a masszázsba, aminek örültem. Miután leült az ágyamra, hátat fordított nekem és szólt, hogy kezdhetem.
- Rendben van... de nem lenne gond, ha a ruhád pántjait lehúznánk a válladról? Úgy könnyebb lenne.
Ha letolta ruhája felső részét, akkor finoman masszírozni kezdtem, először a nyakát, majd lassan a vállait is. Ha megkért, hogy kicsit erősebben csináljam, az sem volt gond.
Ha nem tolta le, ruháját, úgy is elkezdtem masszírozni ugyan így, csak néha a ruha ártogatott.
- Így jó lesz?
Kérdeztem rá, majd eszembe jutott valami.
- Egyébként... el lehet árulnunk egymásnak, hogy mik is vagyunk igazából?
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openPént. Május 06, 2011 2:37 pm

Kicsit kacérnak tartottam a gondolatot, hogy még alig találkoztunk már is a ruhámat akarná le vettetni.
-Hát ami a pántokról van szó addig rendben.
Kicsit lejjebb toltam a ruhám pátjait a karomra, hogy valami fogja is a ruhát.
-Hát igazából tilos el mondani mik is vagyunk. De van akiről hamar kiderül, van aki még is elárulja.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openPént. Május 06, 2011 2:42 pm

- Értem. És szerinted én mi vagyok? Razz
Kérdeztem rá nevetve.
- Lefekszel az ágyra, hogy a hátadat is kezelésbe vegyem?
Ha lefeküdt, akkor fülé térdeltem és lassan végig masszíroztam a hátát egészen a csípőjéig, majd vissza, de ha nemet mondott, akkor csak úgy folytattam a masszázst.
- Egyébként, te honnan jöttél?
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openPént. Május 06, 2011 2:45 pm

-Nem tudom talán vér farkas.
Le feküdtem az ágyra, de nem húztam lejjebb vagy följebb a ruhámat és nem is engedtem.
-Én Ausztráliából jöttem ide még tavaly. Na és te honnan jöttél?
Kérdeztem míg ő masszírozott.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openPént. Május 06, 2011 2:49 pm

- Én vérfarkas?
Nevettem el magam.
- Hát... nem egészen. Segítek... tudok repülni. Smile
Ahogy tovább masszíroztam, közben válaszolt, honnan jött, mire egy pillanatra abba hagytam a masszázst.
- Komolyan? Én is onnan jöttem. Surprised
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openPént. Május 06, 2011 2:56 pm

Nem örültem, hogy kezdi a támpontokat adni.
-Vagy fed fel magad vagy ne mond el, semmi kedvem tippelgetni. Meg aztán ha olyan démon vagy aminek nem akarnálak el képzelni akkor még nem tudom mit csinálok veled.
~Vashnál jártam furán szerelmes lettem egy vámpírba. Végül itt hagyott pedig már kezdtünk jól kijönni.
-Igazán? Akkor gondolom az a bulizós fiú vagy aki mindig fel szedi a csajokat.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 11:59 am

Bele gondoltam abba, amit mondott és ha nem igazán szereti a vámpírokat, akkor talán nem lenne túl jó dolog elmondani neki.
- Nem mondanám... Vagyis addig igaz, hogy szeretek bulizni, de nem vagyok az a nagy csajozós. Valahogy a hosszabb kapcsolatok jobban bejönnek, mint az ilyen egy éjszakások... ^^"
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 12:03 pm

-Értem. Hát ezzen néha én is így vagyok, bár volt amikor csak néha egy éjszakás dologban is benne voltam, de abból nincs sok.
Feleltem közben vártam, hogy folytatja-e a masszírozást.
-Kér hetek valamit inni?
Kérdeztem közben a fejem alá tettem a párnát, hogy kényelmesebb legyen.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 12:06 pm

- Persze, mindjárt megnézem, mi van.
Indultam meg ezzel a hűtő felé és reméltem, hogy van valami kólám vagy ilyesmi is, mert általában csak vérrel van tele a hűtőm. A vendégek miatt tartok más is, de ha elfogy, akkor nem tudok mit adni. Szerencsére még találtam mást is véren kívül, de ha vámpír, akkor úgyis megérzi a vér szagát és azt kérne..
- Van itt kóla, víz és sör. Melyiket kéred? Smile
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 12:13 pm

Oda ment a hűtőhöz és ki nyitotta az ajtót. Bár messze voltam éreztem egy kis hűvöset meg némi vér szagot.
~Valahogy éreztem, hogy ez lesz. Megint egy vámpírt fogok vajon meg kedvelni? Mondjuk Vash után nem csoda ha megint vámpírba esnék bele. Csak nem biztos, hogy ő is olyan meg értő mint Vash.
-Colát kérnék ha nem gond.
Fel ültem és vissza vettettem a ruhám pántjait a vállaimra.
-Nos Alex van egy olyan sejtésem, hogy vámpír vagy.
Türelmesen rá néztem.
-Nos igazam van sem?
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 12:19 pm

Mivel Yua kólát kért, kivettem a hűtőből, majd becsuktam az ajtaját. Mire vissza értem az ágyhoz, Yua felült és vissza húzta ruhája pántjait. A kérdésére egy pillanatig ledöbbentem, de mikor újra kérdezett, válaszoltam.
- Hmm... igen. Kristály vámpír vagyok Smile
Mondtam mosolyogva, majd átnyújtottam neki a kólát.
- És én megtudhatom, hogy te mi vagy, vagy inkább megtartod?
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 12:21 pm

Kérdőn néztem rá.
-Kristály vámpír? Az meg mi?
Ki bontottam a colát és inni kezdtem belőle.
-Hát el mondhatom, de szeretném előtte tudni, hogy mit szeretnél tőlem. Tudod úgy értem, hogy mivel észrevettem, hogy nézel. Így úgy érzem jogosan akarom tudni, hogy barátnak akarsz vagy valami komolyabbnak.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 12:26 pm

- Hát... lényegében olyanok vagyunk, mint a sima vámpírok... kivéve, hogy nekünk nem árt a víz és képesek vagyunk uralni egy elemet... általában a személyiségünk is az elemünktől függ.
Mondtam el röviden, miközben ivott a kólájából, de a következő kérdésén elgondolkodtam egy kicsit.
- Nos... mivel nagyon tetszel, szeretnék veled valami komolyabbat, de ha neked úgy jobb, előbb lehetünk barátok, hogy jobban megismerj...
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 12:31 pm

-Értem.
~Tehát akkor a gyengéik is ugyan azok lehetnek ha olyanok mint a vámpírok.
Meg ittam a colát és rá néztem.
-Na és milyen komoly kapcsolatra gondoltál? Szeretőnek vagy annak, hogy a barátnőd legyek? Persze mielőtt válaszolnál tudnod kell, hogy dámpír vagyok.
Feleltem neki, persze ha komolyabb kapcsolatot akarunk akkor úgy i meg ismerjük egymást idő közben, de most ki derül, hogy miként gondol a fajtám iránt.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 12:41 pm

megkérdezte, hogy milyen komoly kapcsolatra gondoltam, de mielőtt még válaszoltam volna, közölte, hogy ő egy Dámpír. A szüleim anno meséltek róluk, hogy egy ember és egy vámpír szerelméből jönnek létre, meg hogy általában nem szeretik őket a vámpírok, de nem tudtam soha, hogy miért és ez most sem volt számomra akadály.
- Nem zavar, hogy mi vagy, már ha téged sem, hogy én mi. ^^" Egyébként inkább barátnőre gondoltam, mint szeretőre, de ha nem szereted az ilyen kötöttségeket, nekem mindegy.
Folytattam, mert már találkoztam olyannal, aki azért nem akart komolyabb kapcsolatot, mert nem szerette a kötöttségeket.
Egyébként egy kérdésem lenne... te szereted a vért? csak, hogy tudjam, hogy viselkedjek a közeledben.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 12:46 pm

Ősszintének tűnt és Vash után meg tanultam, hogy talán adhatok egy esélyt a fiúnak.
-Nos rendben akkor leszek a barátnőd ha komolyan gondolod. De szeretnék előre szólni, hogy bisexulásis vagyok így ne csodálkoz ha esetleg egy lánnyal kapsz időnként rajta.
Mondtam neki tisztázás képen és ha engedte meg fogtam a kezét.
-Nem igazán, sőt ha vért látok elájulok tőle. De amíg nem látom semmi bajom vele.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 12:50 pm

- Rendben van... de arra megkérhetlek, hogy fiúkkal ne igazán csalj meg? ^^"
Tettem fel a kérdést. Mivel biszex volt, nem zavart, ha néha lányokkal is játszik, de ha a barátnőm, nem szeretném, hogy rajtam kívül más fiúkkal is legyen. Megfogtam a kezét, majd meghalhattam, amit a vérről mondott.
- Értem... akkor vigyázni fogok, hogy véletlenül se kerülj vér közelébe Smile
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 12:55 pm

-Persze, de hogy ellen súlyozzam a dolgot. Meg kérlek csak akkor feküdj le lányokkal ha azok éppen velem vannak és ők is bisexek. Van lezbikus barátnőm ő nem örülne neked.
Közel hajoltam hozzá és meg pusziltam miután mondta, hogy meg véd a vértől.
-Köszönöm.
Elengedtem a kezét és fel álltam.
-Na és hogy kezdjük ezt a kapcsolatot van ötleted?
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 1:03 pm

- Rendben van, benne vagyok.
Egyeztem bele az ajánlatába. Miután mondtam, hogy megvédem a vértől, nyomott egy puszit az arcomra, aztán elengedte a kezemet és felállt. Én is felálltam és állát gyengéden megfogva magam felé fordítottam és hosszan megcsókoltam. Puha, finom ajkai leírhatatlanul jó érzést nyújtottak, mikor az én ajkaim hozzájuk értek.
- Szerintem ez nem rossz egy kezdésnek. Smile
Mosolyogtam rá a csók után.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 1:10 pm

Felállt és oda jött hozzám. Az államat meg fogva ajkát az enyémre téve csókolt meg. Gyengéden csókoltam vissza közben kissé meg öleltem.
-Szerintem is jó kezdés volt.
Mosolyogtam rá kedvesen majd hátra léptem és be csuktam kulcsra az ajtót.
-Remélem a folytatás is jó lesz.
Oda mentem hozzá és finoman hátra toltam az ágyig ahol hagyat eset én pedig pedig lassan rá másztam. Egy kacér mosollyal a szemébe néztem majd meg csókoltam csak most egy kicsit vadabb és tűzesebb csókot mutattam neki.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-openSzomb. Május 07, 2011 1:20 pm

A csók után azt mondta, neki is tetszett a kezdés, aztán hátrált pár lépést és bekulcsolta az ajtót. Lassan oda sétált hozzám és hátratolt az ágyig, amire hanyat esve kifeküdtem, ő pedig egy huncut mosollyal az arcán rám mászott és vadul megcsókolt. Hevesen vissza csókoltam, közben végig simítottam kezemet a combján, fel a fenekéig és vissza, majd agy gyors mozdulattal átfordítottam, hogy ő legyen alul.
- Remélem nem gond, ha az első játékban én diktálom a szabályokat.
Kacsintottam rá és elkezdtem nyakát csókolgatni, mialatt egyik kezemmel ruháján keresztül egyik mellét kezdtem masszírozni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alexander Flash szobálya  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash szobálya    Alexander Flash szobálya  Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Alexander Flash szobálya
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Chou Atsumi szobálya
» Alexander Flash
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Akaki Kaede szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: