Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Lunacicus szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openCsüt. Nov. 17, 2016 8:59 pm

Lunacicus szobálya Nagyvarad-szallas-arany_janos_kollegium-4
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openCsüt. Május 04, 2017 10:32 am

Rendben Smile
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openCsüt. Május 04, 2017 12:24 pm

Hamar megbocsáltok Miunak, miután megölel, bocsánatot kér, s puszit is kapok tőle. Míg cicusom szárítkozik és öltözik, én leengedem a labdát, s a kosárba teszem. Miután végzünk, az egyik kezemben a kosárt tartom, míg a másikat, Miu drágám fogja, s indulunk a kollégiumba. Kérdésén, nem kell sokat agyalnom.
- Elöbb jöhet a fürdés, utánna pedig a pihenés. A pihenés után, pedig készülünk szépen a randinkra. - Mondom, ha már így rá kérdezett arra, hogy mit is csinálunk a szobámban.
- Lenne kedved, a kollégiumig repülni egyet? Utazhatsz a hátamon, perszem macska alakodban. - Ajánlom fel Miunak a dolgot, majd várom, hogy mit felel rá.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openVas. Május 07, 2017 2:44 pm

Kézen fogva megyünk Lunával és ő válaszol a kérdéseimre.
-Randi? Nem úgy volt, hogy ma nincs kedved el menni? Persze részemről mehetünk valami kellemes kis helyre. Szívesen töltöm veled a napot.
Kérdésére meg ráztam a fejem.
-Nem köszönöm. Séta közben több időt tölthetek veled mint repülve.
Adók neki egy puszit.
-Tudod kicsit fura, hogy alig, hogy ember lettem egy lánnyal kezdek el járni. Persze nem panaszképpen mondom, csak furcsa. Azt hittem mindig egy kandúrral fogok majd párt alkotni.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openVas. Május 07, 2017 8:59 pm

Kézen fogva megyünk az úton, vissza a kollégiumba, közben beszélgetünk. Fel hozom a randinkat, mire Miu kérdez.
- Eredetileg, diszkoba akartunk menni, csak aztán közben meggondoltam magam, s valami nyugisabb helyet beszéltünk meg, mondjuk egy parkba. - Mondom drága Miumnak, majd a kérdésemre, megkapom a választ.
- Van benne valami, rendben akkor sétálunk. - Mondom, majd kapok tőle egy puszit, közli velem, hogy fura neki, hogy fiú helyet lánnyal jár. Megtudom, hogy Miu egy fiú cicával képzelte el a dolgot.
- Idővel vagy megszokod, vagy jön valaki és őt választod.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openSzer. Május 10, 2017 1:52 pm

-Ja igen. Már ki ment a fejemből. meg mintha szóba jött volna egy teázás is.
Szembe fordultam vele, mikor azt mondta mást választok helyette.
-Azt már nem. A kettőnk kapcsolatát nem teszem tönkre csak így. Ha majd úgy érzed nem szeretsz akkor szólsz és vissza megyek a gazdimhoz. Biztosan lesz új párom majd. Addig együtt maradunk.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openSzer. Május 10, 2017 8:15 pm

Kicsit fel világositom a cicusomat azzal kapcsolatban, hogy eredetileg mi is volt a tervünk randi képpen, és hogy aztán én meg gondoltam magam, és valami csendesebb helyen gondolkodtunk. Miu drágám, kicsit szét szórt és erről megfeledkezett.
- Megesik az ilyesmi, még a leg jobbakkal is. - Mondom, majd egy olyan mondat hagya el az ajkam, amit már megint nem gondoltam végig.
- Ezt megint nem gondoltam végig, bocsi cicám. - Kérek tőle bocsánatot, közben pedig át ölelem, és hagamhoz húzom őt, és a homlokára egy csókot nyomok.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openPént. Május 12, 2017 5:31 pm

-Semmi baj.
Könnyen meg bocsátok Lunának. Igaz, hogy nem rég óta vagyunk egy pár, de kezdtem sejteni, hogy mi lesz kettőnk köz a fürdőben. Bár igazából még én sem tudom milyen lesz a kapcsolatunk.
-Na és drága Lunám milyen kapcsolatban leszünk? Nyíltban, hogy más lányokkal is lehess, vagy semmi meg csalás és csakis egymással leszünk.
Én ismertem Iku szerelmeskedési szokását, így már tudtam, hogy nem igazán jó mindig mással lenni.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openSzomb. Május 13, 2017 10:30 am

Konnyen meg bocsalt nekem Miu, mert meggondolatlanul szoltam. Mikozben megyunk, Miu egy kerdest tesz fel nekem. Kerdese varatlanul er engem, s a szemoldokom fel szalad, de azert el gondolkodom a kerdesen.
- Legyen nyilt, hogy ha esetleg talalkozol valamivel, és szeretnel vele le fekudni akkor meg tehezsd. De csak annyit szeretnek kerni, hogy ha fiuval akarod csinalni azt Iku szobajaban. - Kerem Miut.
- Lannyal pedig, csinalhatod az én szobamban. - Folytatom, Kozben egy elagazashoz erunk, s fel nezek a tablara, s a kijarat fele indulunk.
- Vagy a te elkepzelesed mas? - Kerdem Miut, hogy halljam az o elkepzeleset az uggyel kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openVas. Május 14, 2017 6:41 pm

Kicsit meg lep Luna a ki jelentésével. Reméltem, hogy inkább velem akarna lenni, de talán neki még szüksége van egy kis szabadságra, hogy ki tombolja magát.
-Rendben ha ezt szeretnéd. Ám én azt szeretném ha te lennél a fiúm. Persze lehet ki próbálom majd fiúkat, de téged szeretlek most. Minden meg csalás után össze szeretnék bújni veled. Néha szeretnék veled lenni majd akkor is amikor éppen lánnyal vagy. A fiúkkal is vonatkozik ez. Hogy lád hajlandó vagyok a többesre, ha te is ott vagy.
Finoman átölelem és meg csókolom.
-Ha ki tomboltuk magunkat és csak engem szeretsz házasodjunk össze. Ikuminak jó kis varázs igéi vannak. Akár gyerekeink is lehetnek.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openVas. Május 14, 2017 9:17 pm

Miu bele megy a nyilt kapcsolatba, de azt szeretne, hogy utana vele is legyek, és az edes harmast is ki probalna, ha én is ott vagyok. Mondata utan, finoman at olel, és megcsokol. Utana ismet mond valamit.
- Rendben, legyen eskuvo. Igen, Iku nekem is mondott valamit, ezzel kapcsolatban. -  Mondom neki, majd vissza csokolom, s bele is adok mindent, hogy szenvedelyes legyek. Nem tagadom, de tetszik nekem Miu otlete a hazassagrol.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openCsüt. Május 18, 2017 3:39 pm

-Rendben akkor ezt meg beszéltük.
Jegyeztem meg aztán össze forrtunk egy szenvedélyes csókban.
-Persze azért nem kell kapkodnunk. Még sok időnek kell el telnie és még lehet, hogy meg gondoljuk magunkat.
Ikumi esetéből tanulva akit el jegyeztek majd magára hagytak meg tanultam, hogy soha semmi sem biztos. Az új kapcsolatai sem igazán hozták el neki a boldogságot. Szerencsére egyszer sem depizet miatta. De azért fájt neki ez látszott rajta. Ahogy az is, hogy akár engem is el veszíthet. Ám én akkor is közel leszek hozzá, ha Lunával családot alapítunk.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openCsüt. Május 18, 2017 4:12 pm

Mikozben ugy mond hazafele tartunk, Miu val megbeszeljuk, hogy esetleg lesz eskuvo, és maga Miu mondja azt is, hogy nem kell el kapkodni a dolgokat.
- Akkor a lany keres még varhat, addig mig el nem hagyuk a sulit. Majd el mehetnenk a csaladomhoz, hogy bemutassalak nekik. - Merul fel bennem az otlet, hisz ha minden jol megy, hazasok leszunk, ha nem jon kozbe semmi. Kozben eszre sem vesszuk, de mar lakott teruleten vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openHétf. Május 22, 2017 7:57 am

-Igen várhat még.
Egyeztem bele aztán tovább mentünk Lunával. Hamarosan lakot területre értünk.
-Eszünk egy fagyit?
Kérdeztem és ha igent mond akkor én epreset kérek. Egy gombóc nekem most elég. Ha pedig Luna meg kérdezi, hogy nem-e kérek még akkor csak rá mosolygok és meg mondom, hogy kettőt már kaptam ma. Ezzel utalva az ő mellecskéire. Aztán ahogy tovább megyünk remélem hamarosan már a szobájában leszünk.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openHétf. Május 22, 2017 3:57 pm

Az, hogy a lany keres még varhat magara, azzal Miu is egyet ert, majd mikor lakott teruleten vagyunk mar mind a kettonk nek ugyan az jut az eszebe, hogy fagyizhatnank, de Miu az aki ki is mondta.
- Na hat, én is pont erre gondoltam, hogy fagyizhatnank egyet. Tolcseres, vagy kelyhes, egy gomboc, vagy tobb? - Kerdem Miut, majd a valaszat varom, de azert mas is eszembe jut.
- Egyszer, szivesen bemutatnallak a csaladomnak. Lenne kedved megismerni oket? - Kerdem megint, Kozben egy fagyizo hoz erunk, és ott megallunk.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openSzer. Május 24, 2017 5:00 am

-Tölcséreset kérek.
Feleltem és miután meg kapuk a fagyinkat tovább mentünk. Legalábbis egy közeli padig ahol le ültem, hogy ott egyem meg a fagyit. Luna kérdése nem váratlan.
-Persze egy két múlva el mehetünk, hogy be mutass. Addig jobban meg ismerjük egy mást és utána én is be mutatlak Iku családjának, mert végül is ők az én családom.
Mikor beszéltem hozzá végig rá néztem és mikor láttam, hogy a fagyijából egy kicsi a melleire csöppent oda hajoltam és le nyalogattam. Fagyi után tudom, hogy most majd sietni akar haza, hogy megint kettesben legyünk.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openSzer. Május 24, 2017 10:55 am

Mind a kettőnkben fel merül, hogy fagyizhatnánk, de csak Miu az aki ezt ki is mondja. Azt ugyan meg kérdezem tőle, hogy mibe is kéri a fagyit. Bemegyünk a fagyizóba, és veszünk két tölcséres egy gombócos fagyit, én csokisat kérek, Miu pedig epreset, majd a fagyival együt távozunk, természetesen miután fizettem, de nem jutunk tovább, egy padnál, ahova le is ülünk, hogy el fogyasszuk a fagyinkat, s közben fel merül a család látogatásának az ötlete, amibe Miu bele is megy, s ő pedig Iku családját szeretné bemutatni, hisz az ő családja is.
- Rendben, akkor Péntekre goglalok két helyet, a Londoni járatra, és Vasárnap pedig jövünk vissza. - Mondom, majd csak egy hideg dolgot érzek a mellemen, majd azt látom, hogy Miu hozzám hajol, és lenyalja rólam, amitől totálisan beindulok.
- Akkor kérek én is az epresedből édes. - Mondom, s oda hajolva bele nyalok Miuéba, ha csak nem húzza el tőlem a fagyiját.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openSzomb. Május 27, 2017 4:48 pm

Kicsit meg lepődöm.
-Repülővel megyünk? Miért nem hoppanálás csinálunk?
Aztán eszembe jut, hogy ő olyat nem tud.
-Jaj bocsánat el felejtettem nem boszorkány vagy. Sebaj majd repülünk akkor.
jegyeztem meg aztán mikor láttam, hogy a melleihez cseppent egy kis fagyi le nyaltam róla. Ő is kért az enyémből, de el húztam és cserébe egy puszit adtam neki. Aztán oda nyújtottam a fagyit, hogy kóstoljon belőle. Ekkor eszembe jut egy ki csintalanság. Gyorsan körbe nézek majd a ruhámat kissé le húzva egyik mellemet bele nyomom kissé a fagyimba.
-Én is koszos vagyok. Le tisztítasz?
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openHétf. Május 29, 2017 6:30 pm

- Ha gondolod, nem rendelek jegyeket, hanem megkérjük Ikut, hogy hoppanáljon minket oda, és legfejebb vissza felé jövünk repülővel. - Hozom fel az ötletett, ha már cicusom úgy szeretne menni, megaztán nekem mindegy, hogy hogyan megyünk oda, és vissza. A mellemet le fagyizom, cicusom nagy örömére, és le is nyalja, majd én is akarnék nyalni az övéből, de el húzza a kis rosszaság, és puszit kapok tőle, majd bele nyalhatok a fagyijába, amit megis teszek, majd olyat tesz amit nem néztem volna ki belőle, körbe néz, majd előveszi az egyik mellét, és a fagyijába nyomja. Mondatára, huncut mosolyal nézek cicusomra.
- Oh, te kis rosszaság, rendben le tisztitalak. - Mondom egy kélyes mosoly kiséretében, majd én magam is megismétlem a körbe nézést, majd lassan érzékien kezdem nyalogatni róla az epres fagyit.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openKedd Május 30, 2017 1:17 pm

-Nem nem jó. Iku nem tudja elintézni. Varázs erőt kel la testedbe, hogy hoppanálhas. Neked pedig nincs varázs erőd. Minden képen repülnünk kell. Vagy repülővel vagy általad.
Magyarázom meg neki közben le csöppent némi fagyi a mellére. le is nyaltam róla, majd kért ő is a fagyimból. Ám én egy puszit adtam neki majd megengedtem neki, hogy meg kóstolja a fagyimat. Aztán körbe néztem és le fagyiztam a mellem szándékosan és fel ajánlottam neki ő pedig neki állt le nyalogatni. Érzékien fel nyögtem és vigyáztam nehogy a fagyimról a fejére cseppenjen. Mikor végzett le néztem rá.
-Nem csak ott tudom össze koszolni magam:3.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openKedd Május 30, 2017 2:22 pm

Ötlet ként hozom fel, hogy Kérjük Iku segítségét a hoppanáláshoz, de Miu lebeszél róla mert nekem nincs varázs erőm, s ez anélkül nem fog menni.
- Rendben, akkor marad a gép, mert Anglia se a közelben van. - Mondom, s akkor le foglalom majd a jegyeket, ha lesz időm rá. Miután le tisztitottuk egymást, Miu le néz rám, én pedig vissza fel őrá, majd közli velem, hogy nem csak ott tudja magát össze koszolni. Bár jól hangzik amit Miu mond, és igaz erre kélyesen rá mosolygok, de ezek szerint nekem kell lennem a józan észnek lennem, ha már Miu nem az.
- Jól hangzik, de nem most és nem itt, majd a szobámban ott koszolod magad össze, ahol csak akarod, én pedig le tisztitalak. Egyébként van fagyi a koliban is a mélyhütőben, epres csokis. Azzal majd be piszkíthatod magad, ha még megvan. - Mondom Miunak, bár nem szívesen töltöm be az ünnep rontó szerepét, de kénytelen vagyok ezt megtenni.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openCsüt. Jún. 01, 2017 6:45 pm

Luna inkább repülővel menne, mert nincs a közelben Anglia. Végül is igaza van és Ikut meg kérve seprűn sem lenne gyorsabb. Kényelemről már nem is beszélve.
-Rendben marad a repülő.
Egyeztem bele aztán hagytam, hogy Luna le nyalogassa rólam a fagyit. Miután meg tette el tettem a ellem a helyére. Főleg, hogy itt és most nem lenen alkalmas Lunámnak egy kis kalandozás. Inkább a szobában tenné meg ami nem hangzik rosszul.
-Rendben ,de a szobádban már nem kérek fagyit. Max talán tejszín habot, de az sem fontos.
Adok neki egy puszit, majd a füléhez hajolok.
-Nekem te is elég vagy. Alig várom, hogy kettesben legyünk és kényelmesen átölelgethessük egy mást.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openPént. Jún. 02, 2017 2:54 pm

Cicusommal meg beszéltük, hogy repülővel megyünk, mert nekem ahoz túl messze van, hogy oda repüljünk a szárnyaimmal. Majd le tiszítottuk egymás mellét, amit ki akaratlanul, ki akarva kent össze, majd cicusom meg jegyezte, hogy ő még másholis össze tudja magát piszkitani, hogy aztán le tisztítsam, mit én inkább a szobámban akarnék, hogy meg tegyen, de ő ott már nem akar úgy a kedvemre tenni. Majd kapok egy puszit tőle, és a fülemhez hajol, s bele búg valamit, amitől egészen fel vilanyoz engem a kis édes.
- Nem bíztos, hogy ki bírom a szobámig, amilyyen édes vagy. De igyekszem valahogy tűrtöztetni magam. - Mondom neki, majd egy puszi helyett egy csókot kap tőlem, valaamint gyengéden magamhoz is ölelem, s az sem érdekel, ha egy óvódás lesz ennek a szemtanuja.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openVas. Jún. 04, 2017 6:27 am

Kissé el mosolyodom Luna ki jelentésén.
-Hát én fel ajánlottam, de vissza utasítottál, így most már ki kell bírnod.
Jegyeztem csókolózni kezdünk és át is ölel. A csók után a fagyimhoz hajolok és tovább nyalogatom.
-Jobb ha igyekszel, mert elolvad és jobban össze piszkoljuk így magunkat.
Jegyeztem meg, hátha a fagyi le hűt mind kettőnket egy kicsit anélkül, hogy valahol el bújva össze bújjunk. Ki kell bírnunk a szobáig nincs mese.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-openVas. Jún. 04, 2017 9:41 am

Kozlom cicusommal, hogy nem biztos, hogy kibirom a szobam ig, mire cicusom kozli velem, hogy o aztan fel ajanlotta, de én vissza utasitottam, s most mar akkor birjam ki a szobamig. A csokunkat kovetoen, cicusom a fagyira hozza fel a figyelmemet.
- Rendben, de utana akkor haza repulunk, mert gyalog aztan messze van a koli. - Mondom neki, majd folytatom a fagyim nyalogatasat. Mondjuk tenyleg messze van, igy ajanlatos repulni, mert aztan lehet a varosban még a vegen egy sikatorba csalom, s ott teszem megint magameva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lunacicus szobálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Lunacicus szobálya
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Christia szobálya
» Alexander Flash szobálya
» Akaki Kaede szobálya
» Chou Atsumi szobálya
» Suzme szobálya (ketten még beférnek)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: