Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hana Ikumi szobája

Go down 
+7
Hana Yuki
Miura Mari
Hana Mitsuki
Mitsui Yua
Alexander Flash
Egami Daisuke
Ikumi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openHétf. Nov. 10, 2014 5:47 pm

Kicsit körbe nézve láthattam, hogy hol vagyunk és a tükörben láttam, hogy nagyon morcos Mitsuki.
-Sajnálom, de most nem tudok nagyon mozogni a segítségedre van szükségem nyáú.
Kicsit nézve a tükörképét láttam, hogy kicsit ő is meg sérült.
-Sajnálom, hogy meg sérültél Mitsuki gazdi. Nem kellet volna rád erőszakolnom magam. Csak azt hittem örülsz ha esetleg szeretnék megint aludni veled is úgy mint rég. Talán ha nem erőszakoskodóm nem bosszantalak fel és nem bántod szegény Weaslyt. Ha tudtam volna, hogy ez lesz akkor meg akadályozhattam volna Ikumi düh kitörését. De sajnos csak egy butácska cica vagyok nyáú.
Meg próbáltam lábra állni, de még nem ment ezért vissza feküdtem.
-Tudod mikor először érkeztél meg a suliba nagyon boldog volt, hogy láthatott téged. Nagyon hiányoztál neki. A múltkori puszit is amit adott a szobában szeretettből adta neked. Nekem is hiányoztatok mind a ketten nyáú. Csak egy kis időt szerettem volna megint lenni veletek, hogy láthassam milyen szép felnőt lányok letettek.
Vissza az elejére Go down
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openHétf. Nov. 10, 2014 6:29 pm

- Fhú, nem volt valami jó ötlet nekemesni, amikor még azt se vágtam, miről volt szó! - fonta össze karijait, nem volt jó amikor meg kellett magyarázni valamit - A "nyan, Miu vagyok" egy kicsit túl gyors módszer, hogy valaki elhiggye elsőre.
A vagdosást befejezve megállapította, hogy majd teljesen le kell vágnia, de az nem volt olyasmi amit a hajnövesztője ne tudott volna megoldani. A ruhája helyrehozása már más dolog volt, mindig is jobban értett a dolgok "szétbarmolásához" a kijavításuk helyett, de megoldja.
- Ó én akkor a szobában csak ökörködtem, a siscon nem az én műfajom, lefogadom még Weasley is megmaradna a fajtalankodás lehetséges ötleteinél, amiért viszont már jöttem neki néhány cipőssel, egy tizedét most megkapta. Ikumit meg haggyuk, ezért még számolunk...
Vissza az elejére Go down
Hana Yuki
Diák
Hana Yuki


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2014. Aug. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openHétf. Nov. 10, 2014 7:17 pm


- Nos - fújtam ki magam, miközben leültem egy székbe. Tulajdonképpen hogyan is mondhattam volna el ezt az egész dolgot? Vagy inkább, érdekelt annyira, hogy megpróbáljak finomkodni? Ikumi magának okozta a bajt, ideje volt, hogy szembesüljön is vele.
- Mitsuki kiugrott egy ablakon, miután villámokat dobáltál rá. Majdnem engem is megsütöttél. Miu szívta el az energiáid, majd utánuk ugrott. Csodálatos előadás volt.
Nem rejtettem, vagy inkább nem tudtam elrejteni rosszallásom az egész ügy miatt. Ha Ikumi nem erősködik indákkal, az egész meg sem történt volna. De hát az én üresfejű nővérem már csak ilyen volt.
- Ó igen, bűbájt küldtem rád, nehogy megsüsd Mitsukit - egészítettem ki egy groteszk mosollyal az egészet, mikor megemlítette a fájdalmát. Hát, legalább úgy tűnik, tényleg volt hatása a varázslatomnak. - Weaslyt itt hagytam a szobában, mostanra valószínűleg a bugyijaid között úszkál. Viszont, hogy a bölcs baglyunk hova tűnt? Rejtély.
- Biztosan jól vannak, ezt érzem - váltottam enyhébb hangnemre. - Viszont ha éhen halnál, azt nem viselném jól. Egyél nővérkém, sok energiát kell pótolnod.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openHétf. Nov. 10, 2014 7:41 pm

-Vil.. villámokat?
*Néztem rá és hallgattam az előadást.
-Ne.. Megint meg történt? Ügye nem esett senkinek sem baja? 
*Lassan sírva fakadtam.
-Nem nem bírom ezt a sok gyűlöletet a világban. Miért bántsák az emberek egymást, minket és az állatokat? Miért kell így élnünk? Miért nem lehet szerettet és béke? 
*Hangosan bömbölni kezdtem amitől kicsit meg remegett az üveg ablak.
-Miért van ennyi mágiám hanem élhetek boldogan vele miért? Annyi sok jó dolgot tudnék csinálni, de ha valami rossz dolog történik nem tudok semmit csinálni egyszerűen mintha átvennék tőlem az irányítást.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openHétf. Nov. 10, 2014 7:52 pm

-Bocsánat nyáú, de meg akartalak lepni. Sajnálom, hogy így történt, de azért neked sem kellet volna miattam meg rúgni őt.
Most nem tudtam rá nézni kevés erőm volt a testem úgy kötötte le a mágikus energiát, hogy közben az enyém is el fogyott. A hasam hangosan korogni kezdet emiatt majd szinte azonnal meg halottam a gazdám hangját.
-Iku sír nagyon egyedül van és magán kívül oda kell mennem.
Meg próbáltam ismét fel állni, de össze estem és egy kicsit még össze is zsugorodtam.
~Ajaj remélem nem változom teljesen kis cicává. Évekbe telik mire ismét fel növők.
-Őőő azt hiszem a matek nem az erőssége ha számolni akarsz vele. Valamint nem hiszem, hogy valóban össze akaszkodnál vele. Igaz, hogy most az ereje le csökkent, de ha fel mérges lesz nem tudok segíteni. 
Hirtelen neszembe jutott valami.
-Ó jaj...ha nem szólunk anyu gazdinak, hogy már miden rendben ide jön és akkor ő lesz mérges ha meg tudja mi történt. Egyszer láttam már mérgesen nagyon ijesztő volt. Ikumi egy bomba, de anyu gazdi rosszabb. Kérlek rejts el előle nem akarok ma szeme elé kerülni. Félek, hogy meg büntet, mert nem tudtam időben segíteni.
Vissza az elejére Go down
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openHétf. Nov. 10, 2014 8:12 pm

- Ácsi, ácsi, ácsi! - emelte kezeit tiltakozón fel, Miu nyavajgásban végetérő hosszú monológja végén - Először is: nem én kezdtem, másodszor: nem én folytattam és harmadszor... hát harmadszor fogalmam sincs mi volt, de nem viszem el senki helyett se a balhét! Szóval felviszlek, leraklak, és tűnök a saját dolgomra, Ikumit meg majd élesztgessétek csak helyettem is, remélem fől majd a saját levében eleget egy szép napon. Anyunak meg majd szóljanak ők, ha én szólok, még rám fogja az egészet, de nem... ezúttal nem vállalom és nem is segítek benne, jó elégtétel első lépésben...
Igazított valamit haján, majd hasánál fogva felemelte miut, hogy felvigye az emeletre. Úgy vélte elég lesz lketenni majd az ajtó elé, aztán legfeljebb bekopogni.
Vissza az elejére Go down
Hana Yuki
Diák
Hana Yuki


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2014. Aug. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Nov. 11, 2014 7:30 pm


Ikumi úgy tűnik még felelősséget sem volt képes érezni azért, amit elkövetett, ehelyett megtett mindent, hogy magát a szegény áldozat szerepében tüntesse fel, aki a körülmények és valami misztikus erő miatt jutott csak ide. Hibás volt az emberektől kezdve mindenki, csak Ikumi nem. Ó nem, ő soha nem lenne hibás semmiért. Összekulcsolt kézzel ültem a helyemen és a szemem sarkából figyeltem a lassan már bömböléssé fajuló sirámot. Velem aztán nem fog célt érni ezekkel az ócska trükkökkel, bármennyire is igyekszik, hogy rosszul érezzem magam.
- Kezdhetnéd azzal, hogy nem használod nyakra-főre felelőtlenül a mágiát - mondtam fölényesen, hiszen egyértelműen én voltam magasabb erkölcsi pozícióban, majd egyenesen felé fordítottam az arcom. - Ha tanulnál egy kis minimális önkontrollt, akkor ilyen bizonyosan meg sem eshetne.
Most biztosan arra várt, hogy a vállára borulok, és együtt sírjuk ki magunkat, micsoda áldozat is szegény! Amikor az egész azért van, mert képtelen a legkisebb önuralmat gyakorolni magán.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Nov. 11, 2014 7:40 pm

-Nem szoktam felelőtlenül használni szíp. Anyu már rég meg tanította, hogy a mágia nem játék. Én pedig rég meg tanultam ezért i vagyok mindig nagyon óvatos. Minden varázslatomból ki veszek egy keveset, hogy ne okozzon kárt. Nagyon vigyázok mindig szip. Én tanutam önkontrollt, de félek mi lesz ha elégetnek amiért segíteni akartam? Nem félek semmitől csak ettől. Meg attól, hogy Miu meg sérül és sosem lehet velem.
*Kissé támolyogva fel álltam é elindultam az ajtó felé.
-Meg kell keresnem vigyáznom kell rá.
*Mikor ki nyitottam az ajtót meg pillantottam Mitsukit Miuval szinte rögtön a nyakába vetettem magam és hangosan sírtam.
-Sajnálom sajnálom Mitsuki nem akartalak bántani kérlek bocsáss meg.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Nov. 11, 2014 8:13 pm

-Nem mondtam, hogy te kezdted az én hibám volt elismerem.
Feleltem a ki rohanására.
-Majd akkor szólók én és lesz ami lesz.
Döntöttem el majd ahogy fel vett és lassan elindultunk oktalanul is dorombolni kezdtem.
~Azért tud kedve is lenni. De nagyon meg változott. Már nem szeret úgy mint rég. 
Mikor oda értünk az ajtóhoz az ki nyílt és Ikumi egyből átölelte Mitsukit.
-Nyáú össze nyomtok. Nyugodj le Ikumi nem történt semmi baj.
-Igen Ikumi nyugodj meg.
Szólalt meg egy hang és mikor fel néztem egy fehéren varázs gömb repkedett felettünk amiből az anyukájuk beszélt.
-Érzékeltem, hogy megint ki keltél magadból. Ráadásul a húgodra támadtál ez nem szép dolog. Látszik, hogy a nehéz természetemet örökölted. De ez mindegyikőtökre igaz, csak mindenki mást örökölt. Viszont az ilyesmi azt hiszem el kerülhetetlen néha. Mitsuki ne haragudj a nővéredre tudod, hogy milyen a természete. Te se bőgj már Ikumi nem vagy már kis gyerek. Yuki te pedig gyere elő hadd lássalak téged is. 
Figyeltem ahogy a gömb kicsit ide oda lebeg majd anyu gazdi ismét meg szólalt.
-Most már elég nagy lányok vagytok és lassan ki repültök a saját seprűtökön. Mind ötöknek vannak hibái és erősségei, de testvérek vagytok és emiatt nem árt ha vigyáztok egymásra és ha nem is vagytok nagyon jóban egymással azért törődjetek  a máikkal is. Viszont örülök jó látni így titeket és örülök, hogy meg kaptátok az ajándékokat. De próbáljatok meg kicsit jobban kijönni a másikkal. Hamarosan le teszitek a boszi vizsgát és külön utakon kezdtek el járni. Viszont akkor is egy család lesztek függetlenül attól, hogy boszorkányok vagytok vagy sem. Te pedig Miu nem tudom mit csináltál magaddal, de nem kéne mindenbe bele enned tudod ezt jól. 
-Igen tudom nyáú és bocsánat.
A gömb közelebb jött majd mindenkit jól meg nézet majd egy egy nagy meg könnyebbült sóhajt lehetett hallani.
-Úgy látom egészségesek vagytok. Örül a szívem, hogy láthattalak titeket és el várom, hogy az ünnepekkor haza gyertek. Most viszont mennem kell, mert fel ébredt az öcsétek és meg kell etettem. De mielőtt el feledem Yuki apukád bízik abban, hogy jó jegyekkel tudsz majd egyetemre járni. Szóval mindent bele lányok puszi, vigyázzatok magatokra és jó étvágyat.
Ahogy el tűnt a kép a gömb vissza lebegett a szobába ahonnan jött.
Vissza az elejére Go down
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Nov. 11, 2014 8:37 pm

Nem sikerült elég gyorsan elvinnie Miut Ikumi szobájához, neki pont hogy akkor kellett kijönnie és lássanak csodát, nyomban zsebkendőnek nézte a ruháját... mi tagadás, lassan úgy nézett már ki. Az elkövetkező néhány pillanatban azon tűnődött savanyú arckifejezéssel, hogyan szedje le magáról, finoman vagy kevésbé finoman. Mert az biztos, hogy ehhez nem volt kedve, s ha nem jelenik meg a lebegő gömb Anyuval a közepén, már el is jutott volna odáig. Bambán nézett rá, a szokásos megrovásos dícsérgetés melynek tanulsága az volt, hogy szeresse mindenki egymást úgy ahogy ezelőtt is... mikor fog lemászni végre a falvédőről?
- Mássz le rólam! - szedte le magáról nővérét, mikor Anya végre eltűnt - Ahogy mondta, jó étvágyat, de nélkülem! Nekem elegem van, nem bocsánatot kérni jöttem vagy bocsánatkéréseket hallgatni, hanem Miut hoztam vissza. És mivel megvagyok ezzel, van jobb dolgom is mint veletek lógni, de ne aggódj legszívesebben felrúgnálak és rendbehoznám az arcod is ha már ott vagyok. Na ciao, húztam!
Ezzel megfordult és kissé elégedetlenül elindult a lépcsőforduló felé, mára minél meszebb innen.
Vissza az elejére Go down
Hana Yuki
Diák
Hana Yuki


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2014. Aug. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Nov. 11, 2014 8:52 pm

Ikumit egy pillanatig sem érdekelte amit mondtam, ehelyett a saját igazát ismételgette tovább. Persze-persze, te mindig nagyon óvatos és elővigyázatos vagyok nővérkém. Talán az éppen aktuális lepedőpajtások beveszik ezt a maszlagot.
- Megnyugodhatsz, nem fognak elégetni - mondtam neki. Egyszer valami hülye filmet láthatott, azóta ez volt a rögeszméje. Amennyiben nem fekete Afrikában akart élni a jövőben, kicsi volt az esélye, hogy megégetnék.
- Ó igen, szerepben kell maradni - mondtam inkább csak magamnak, amikor megindult, hogy megkeresse elveszett testvérünket. Annyira törődő nővérke ő, mint amennyire Mitsuki a szerető hugica mintaképe. Valami furcsa véletlen miatt ő éppen ekkor érkezett meg, Ikumi pedig hozzálátott, hogy neki is elsírja a bánatát. Rossz helyen kopogtat, ha tőle vár együttérzést, gondoltam magamban. Aztán hirtelen lebegő varázsgömb jelent meg, ami anya hangján beszélt, és éreztem, bajban vagyunk. Anya többek között engem is szólított, én pedig azonnal felálltam, és odamentem a többiekhez, és szinte vigyázzba vágtam magam. Az egész jobban sikerült, mint elsőre gondoltam, anya nem megszidott minket, csupán emlékeztetett arra, össze kell tartanunk. Ezzel a kettővel? Örülhetek, ha nem ölnek meg egy napon. Mégis úgy éreztem, hogy szeretem őket, minden hiányosságuk ellenére. A rövidke idillt Mitsuki zavarta meg, aki mintegy bizonyítva az igazam, elég csúnyán utasította vissza Ikumit, és elindult, hogy végleg elhagyja az épületet. Keresztbe font karral pillantottam után, némileg rosszallóan. Ha anya azt szeretné, hogy jól kijöjjünk... és mégis, még több időt tölteni velük?

Hana Ikumi szobája - Page 31 Yuki_www.kepfeltoltes.hu_

- Hogy állandóan nekem kell az áldozatokat hozni a családban - sóhajtottam fel, varázspálcám még egyszer kezembe varázsolva, és egy bűbáj átkot indítva útjára húgocskám felé. Miután a varázslat célt ért, mosolyt erőltettem az arcomra. - Hugicám, a torta még érintetlen. Gyere, élvezzük az együtt töltött időt!
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Nov. 11, 2014 9:21 pm

*Teljesen meg lepődtem amikor anyu hangját halottam. Fel néztem a gömbre és szegyélően néztem rá.
-Bocsánat anya.  
*Meg töröltem a szemeimet és le másztam Mitsuiról ahogy ő akarta. Átvettem Miut, de csak azért is adtam neki egy puszit.
-Köszönöm.
*Szomorkásan mosolyodtam rá. Még ha utált is biztosan szerettt valamennyire, mert Miut nem hozta volna csak vissza úgy. De most azért utált akár hogy vesszük pedig szerettem őt. Még meg i csókoltam egyszer már a szobában, de most már nem is tudom miért.  De Yukinak igaza volt én voltam a hibás ezért is hagytam el menni Mitukit.
-Hagyjad Yuki ha nem akar velünk enni nem erőltethetjük.
*Néztem rá mikor rá varázsolt. 
-Nem szabad vissza élnünk a mágiával még magunk közt sem.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Nov. 11, 2014 9:28 pm

Nem történt meg a nagy békülés hiába volt Mitsuki aranyos lány, de most már csak egy rideg lány lett.
-Azért én köszönöm, hogy el hoztál bár mennyire i eleged van. 
Most, hogy ismét Ikuval lehettem kicsit jobban éreztem magam.
~Mától nem dorombolok neki és nem megyek hozzá simogatásért. Már talán senkit sem szeret talán kivéve csak saját magát.
-Menjünk enni gazdi nyáú.
Vissza az elejére Go down
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Nov. 11, 2014 9:51 pm

Ő, mit is akart éppen csinálni?
- Á! - csapta össze tenyerét, s megpördült - Aki utolsónak ér az nem kap egy szeletet sem!
Azzal rohant is vissza a szobába, egy pillanat múlva pedig olyan csend lett kinta folyosón, mintha éjszaka lett volna. Csak Yatagarasu rázta a fejét az egyik ablakpárkányon, s végül Yukira villantotta szemeit.
- Eddig azt hittem, hogy két ostoba lány van a trióban, de most már látom hogy három. - mondta recsegő hangján - Le sem tagadhatnátok, hogy egy fáról potyogtatok le, csak büszkék ne legyetek rá! Amint rendbe akartok hozni valamit, ráerőltettek valamit arra, akinek éppen nem tetszik és nem hogy véget vetnétek a bajnak, későbbre teszitek és jól aláfűtötök még. Szeretitek az állandó hülyéskedését? Ő szereti, ha átveritek? És te Ikumi-san, szereted azt ha tör és zúz? Yuki-san, szeretsz egyáltalán bármit, amit ők gondolnak? Hm, ez talán túlzás, de a kör bezárul, s a kör végtelen... hogy tudnátok megtörni? A macska és a menyét sokkal különbbek nálatok, előbbi nem tudatosan hozza némelyikőtökre a frászt alkalomadtán, utóbbi meg legalább őszinte. Anyátok szerintem csak azért nem törli fel veletek mindig a padlót igazán, mert attól aligha változna a véleményetek egymásról.
Vissza az elejére Go down
Hana Yuki
Diák
Hana Yuki


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2014. Aug. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Nov. 11, 2014 10:09 pm

Ikumi furcsa módon akarta hagyni elmenni Mitsukit, valószínűleg azért, mert nem osztozott világfájdalmában vagy tűztől való beteges félelmében. Már ezért megérte visszahoznom húgomat, aki vidáman rohant be a szobába, hogy nekiüljön a tortának.
- Ez nem visszaélés, csak egy kis csíny - néztem Ikumira, és mosolyom helyét valamiféle gonoszabb arckifejezés vette át. - Korántsem annyira ízetlen, mint az övéi.
Kissé talán elégtételt éreztem? Jól esett kibabrálnom vele és Ikumival is? Hogy végre én voltam nyeregben, és nem üresfejű nővérem? Talán ez volt a helyzet. Persze mindezt a nagyobb jó, a család érdekében tettem, nyugtattam meg magam sietve, és a maró kétséget leszámítva ezzel el is lett volna intézve, ha Yatagarasu nem lép közbe. Mindig is nagyon sokat adtam a véleményére, mint józan hangra, de most csalódottnak tűnt, hogy ilyen eszközökhöz nyúltam. Vajon tényleg rosszat tettem és csak tovább rontottam a helyzeten? Tényleg kudarcot vallanék, ha Ikumi helyett én lennék a legidősebb szerepében? Egy pillanat alatt éreztem úgy, mintha porszemmé zsugorodnék, és nem tudtam, mit is kéne gondolnom vagy mondanom. Ha Ikumitól elvártam, hogy felelősséget vállaljon a döntéseiért, nekem is ezt kéne tennem? A fejemben számtalan gondolat kavargott, és nem tudtam, egyelőre mit kéne mondanom.
- Gyertek, a torta már vár - menekültem el jobb híján a probléma elől. Vajon tényleg ennyire szörnyű lennék? Egy beképzelt, önelégült lány zsarnoki hajlamokkal?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openSzer. Nov. 12, 2014 2:18 pm

*Én mielőtt a tortából ennék gyorsan neki estem a hűtő tartalmának és enni kezdtem. Természetesen Miunak is szedtem mindenből szép nagy adagokat. Kis lakomámat Yotagarasu szakította félbe.
-Tudod Yugarasu nem mindig értem amit mondasz, de én úgy szeretlek ahogy vagy. Viszont nem szoktam hülyéskedni tudom, hogy buta vagyok és nem szeretem amikor tőrnek zúznak körülöttem. De én nem szoktam be csapni senkit ősszinté szoktam lenni és nem akarom átverni a húgomat. Én olyannak szeretem őt amilyen ha ő nem szeret hát el fogadom mást nem tehetek. Ha pedig büntetést kapok anyutól akkor azt el fogom fogadni. Más részről ügye te is eszel velünk?
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openSzer. Nov. 12, 2014 2:25 pm

Most, hogy végre ehettünk az első pár faalt után jobban lettem é lábra tudtam állni. Utána én is faltam az ételekből ahogy tudtam és mellé ok vizet ittam. Füleimmel hallgattam Yagarusut, de én nem szóltam már bele. Az, hogy Yuki itt tartotta Mitsugit csak az bizonyítja, hogy ismét baj lesz előbb utóbb.
-Nyáú és Weasly hol van? Ő nélküle sem lenne jó el kezdeni enni a tortát.
Vissza az elejére Go down
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openSzer. Nov. 12, 2014 8:04 pm

- Kétszínű vagy- mondta féllválról Ikuminak - ha nem is igazén szándékosan, de mégis, tudomásod van róla és sosem hagysz hátra biztosítékot arra az esetre, ha megint elveszítenéd a fejed. Elismerem, azért mégis jobb mint a törpe fortyogó lány, akivel néhányszor már kikezdtél, ő inkább magában próbálja tartani, közben magának árt és mint mondtam, fortyog... aztán egy nap talán nagyobbat "robban", mint amekkorákat te szoktál, ki tudja?
Egy pillanat szünetet tartott, Mitsuki felé pillantva, aki a szoba legnagyobb késének keresésére indult éppen.
- Más részről, nem vagyok édesszájű, de éhes sem. Engem is elbűvölni pedig hasztalan próbálkozás lenne, mielőtt még kimerítenétek magatokat nekem újabb és újabb kísérleteitek közepette.
Vissza az elejére Go down
Hana Yuki
Diák
Hana Yuki


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2014. Aug. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openSzer. Nov. 12, 2014 8:39 pm

Ikumi ellenkezése nem sok ideig tartott, ő a fajfenntartáson kívül ugyanis az elsődleges létfunkciói kielégítését is igencsak fontosnak tartotta. Bárki is rajzolta a Maslow-piramist, az én nővéremmel bizonyosan nem számolt. Mitsuki azonban végre rendes húgként viselkedett, és sietve kutatott fel egy kést, hogy mihamarabb együtt ehessen az egész család. Talán még meg is tudnám szokni, ha mindig ilyen engedelmes lenne, gondoltam magamban, miközben helyet foglaltam. Yatagarasu is most jobbnak látta, ha nem zargat tovább, amit egyfajta büntetésként éltem meg: ha már az állatok legokosabbika sem foglalkozik velem, akkor talán tényleg eltoltam valamit? De a kést vidáman kereső Mitsuki zaja feledtette ezt velem.
- Tényleg, hol van a menyétkém? - pillantottam én is körbe, mivel szokatlan volt, ha Weasly ennyi ideig nem akart a társaság középpontja lenni vagy valami perverz dolgot csinálni. Azt, hogy most is éppen utóbbit csinálja, inkább kizártam a lehetőségek közül, már csak azért is, hogy ne zavarjam a köznyugalmat.
- Iddvatyok - hallatszott Weasly kicsit kótyagos hangja, miközben előmászott az egyik szekrényből. - Daláltam egy kizs algoholt és... mekmeóztam, hihi. Ikumi gizsasszony bugyijait viszond nem találdam
Remek, perverz helyett már egy részeg és perverz menyétről volt szó. Már ha ez nem valamelyik legújabb tréfája volt a hihetetlenül sziporkázó mókamesternek, gondoltam lemondóan.
- Akkor nincs akadálya, hogy együnk - mosolyodtam el. - Hugicám, megtaláltad már azt a kést?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openSzer. Nov. 12, 2014 8:49 pm

-Hogy érted, hogy két színű vagyok? Tudtommal három színt hordok a feketét a fehéret és a pirosat. Az persze igaz, hogy a bugyit nem látni, de akkor is fehér. 
*Mondtam neki két falat között.
-Ki az a törpe fortyogó lány?
*Néztem megint rá.
-Légyszíves tisztábban beszélj nem igazán értelek. Ha tanítani szeretnél valami akkor úgy mond, hogy meg értsem.
*A konyha felé néztem.
-A kés a üstök alatti harmadik fiókban van a második zseb dimenzió tízen hetes kvadránsában. 
*Jegyeztem meg majd Yukira néztem.
-Biztos így szeretnéd Yuki? Nem lenen jobb ha inkább önszántából maradna? Tudod én is örülök ha velük van, de nem fog örülni ennek ha rá jó és jogosa lesz dühös. Én jobban szerettem volna ha önként maradna és meg bocsát még ha nehéz is.
*Rá néztem Weaslyre majd ki fújtam egy kis levegőt.
-A bugyit meg tarthatod ha tetszik, de alkoholt nálam sosem találhatsz.Nem vagyok hozzá szokva egy pohár is sok nekem.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openSzer. Nov. 12, 2014 9:00 pm

Még én sem értettem Yagarasut pedig nagyon oda figyeltem.
-Kedves barátom Ikumi gazdi csak akkor tudta meg mi történik vele ha dühös lesz miután el magyarázták neki. Azóta sokat gyakorolt, hogy kevesebb legyen a kár. Én i sokat gyakoroltam, hogy meg állítsam. De hidd ha eleresztenénk lehet kő kövön nem maradna. Abba pedig végkép nem merek bele gondolni mi lesz ha mind hármójuknak el szabadul az erejük.
Fel ugrottam mellé és cica szemeimmel rá néztem.
-Szerinted ha úgy adódna, hogy közte vagy a világ közt kéne választanod te tudnál úgy választani, hogy meg tedd azt amit tulajdonképpen nem akarsz.
Kicsit el mosolyodtam a gazdi magyarázatán.
-Csak nyűj be a süvegbe és kotorász ott lesz az :3.
Vissza az elejére Go down
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openSzer. Nov. 12, 2014 9:25 pm

- Nem!- jött a válasz Yuki kérdésére, s tovább keresett.

- Nem tudom, semmi közöm nem volt és nincs is hozzá- igazított tollain Yatagarasu - sok mindent láttam már ebben az iskolában, de ha érdekeltek volna, közelebb mentem volna alaposabban megnézni és hallgatózni is. Nem az én hibám, hogy mindenki észrevehetően afférkodik errefelé: bármerre is repül valaki, mindenhol talál valamit.
A beszélgetés fonalába most Miu kapcsolódott be, de láthatóan nem sikerült megakasztania a folyamatot, az könnyedén talált választ.
- Köztünk az az egyik legnagyobb külömbség, hogy nálad nem ugyanaz az akarok és a kell jelentése. Ebben a világban csak annyi dolgom van, amennyiért itt vagyok, ezt pedig az határozza meg, hogy ki és miért hívott ide. Mivel nem a 'világ' miatt vagyok itt, nem is választanám azt, avagy nem szabódnék, mert nincs miért.
Vissza az elejére Go down
Hana Yuki
Diák
Hana Yuki


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2014. Aug. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Dec. 23, 2014 9:09 pm

Kezdett kis felfordulás támadni, de ez már szokásos volt a Hana család összejövetelei során. Ráadásul ez most legalább valamiféle rendezett káosz volt, nem az a spontán folyam, amelynek bonyolításába Ikumi és Mitsuki olyan nagy kedvvel vetették bele mindig magukat.
- Akkor keress tovább hugicám! - szóltam vissza mímelt vidámsággal, majd visszafordultam Ikumi felé, aki ismét kísérletet tett rá, hogy ugráltasson. Annyira megszokta már, hogy ő a főnök a családban, hogy biztosan nagyon zavarta a helyzet.
- Nézd nővérkém, én legalább nem akarom megsütni egy villámmal a családi béke és szeretet jegyében - jelentettem ki, egy cseppet sem ügyelve rá, hogy emészthetőbbek legyenek a szavaim. Igazam volt, és ennyi pont elég volt rá, hogy ne finomkodjak.
- Nemzép dolok így peszélni Igumi kisasszonnyal, Yukki - kódorgott a lábamhoz Weasly, akire dühösen pillantottam le.
- Mit tudsz te a szép dolgokról? Állandóan csak a nőket hajkurászod! - jelentettem ki önérzetesen, Weasly pedig átkullogott Ikumi lába mellé, hozzádörgölőzve. Nem lesz ennek jó vége, gondolta magában, ezek ketten ellenem szövetkeznek!
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Dec. 23, 2014 9:16 pm

-Jól van na, de akkor most ne legyen rám mérges. Vagyis nem csak én rám lesz mérges ááá mindegy mérges lesz így is úgy is. Különben sem szándékosan tettem.
*Mondtam, de inkább csak magamnak mint neki. Amikor dühös vagyok meg feledkezem mindenről és a túl áradó mágiával teszek eleget akaratomnak ezt ár tudtam jól. Titokban kezelésekre jártam amiről még testvéreim sem tudtak.
-De ha már ünnepelünk akkor áttöltőzöm.
*El mormoltam egy igét és a boszi ruhám helyet már a kedvenc ünnepi rucim volt rajtam.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-openKedd Dec. 23, 2014 9:42 pm

Hosszan néztem Yagarasut és próbáltam meg érteni azt amit mondott. Sosem voltam buta cica, de az ő nyelvén én nem értettem.
-Tudod egyáltalán nem értelek. Talán te magad sem érted azt amit mondasz. Talán túl komoly vagy és kicsit lazítanod kellene. De talán lehet neked van igazad, bár mi is legyen az amit éppen mondasz. Én minden esetre tudom hol a helyem.
Néztem az én gazdámra aki ekkor éppen ruha varázzsal ruhát váltott. Oda ugrottam hozzá és dorombolva az ölébe feküdtem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hana Ikumi szobája - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 31 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hana Ikumi szobája
Vissza az elejére 
31 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi naplója
» Hana Miu
» Hana Miu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: