Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hana Ikumi szobája

Go down 
+7
Hana Yuki
Miura Mari
Hana Mitsuki
Mitsui Yua
Alexander Flash
Egami Daisuke
Ikumi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
SzerzőÜzenet
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-openPént. Május 21, 2021 4:12 pm

Mindentől függetlenül, azért egyelőre csak hallgatott és elhelyezkedett a többiekkel egyetemben, bár azt először észre sem vette, hogy tudat alatt ugyan de Hana Asszony mellett kötött ki végül. Talán valamiféle egyedi kisugárzása volt, egyfajta biztonságérzet, vagy valami más furcsaság, a lényeg hogy továbbra is őmellette találta magát és nem érezte úgy, hogy ezzel bármiféle probléma lett volna
A maga részéről a levessel kezdte végül, nem volt idegen neki a békacomb és így a békalevesben sem volt semmi kivetnivaló. Persze, amennyiben a választott ennivalók is voltak, természetesen azoknál kötött ki végül, a tengeri húsok egyébként is a kedvencei közé tartóztak, így nem volt nehéz Hana Asszony ízlésébe kapaszkodnia. Ha már pedig a Boszimamáról van szó, ismét megtalálta Tomokot mint beszélgetőpartnert, így kicsit kelletlenül a szófordulataira, de válaszolt végül neki
- É-é-én csak kifestettem őket, d-d-de így kell... - motyogta két falat között - a-az nem vécéülőke, cs-csak egy vízszintesen tükrözött omega írásjel... h-hadijáték figurák, sz-szabályokkal és g-gazdag háttértörténelemmel, ami harmincnyolcezer évvel a jövőben játszódik! A-a-a játékok valóságában minket ki akarnának irtani az emberek, d-de én akkor is szeretem...
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-openPént. Május 21, 2021 9:36 pm

Anyu meg jegyzésén fel nevettem.
-Haha apu új barátnő után nézne ez jó vicc volt. Nincs benne annyi mersz, hogy dobjon téged vagy minket. Csúnyán járna.. Lehet sose állna fel neki..
Kuncogtam, persze sosem bántanám aput. De ha el hagyna minket nagyon csúnyán néznék rá és nem a békaság még fejlettebb szint lenne hozzá. De nem említem, főleg, mert más jutott eszembe.
-Jaj milyen vendéglátó vagyok..
Felálltam és elő vettem pár poharat meg bögrét.
-Mit kértek inni? Van víz, gyümölcs levek, üdítő, tea és persze van egy kis gyenge alkohol is.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-openPént. Május 21, 2021 10:02 pm

Kezdet oldódni a hangulat és a halacskám gyorsan el fogyott. Ikuminak meg eszébe jutott, hogy innivalóval meg sem kínált senkit.
-Én gyümölcs levet kérek.
Felvettem az ember formámat. A régi kék ruhám helyet most csak egy igen lenge fehér nemű és bugyi volt rajtam. Akartam mást fel venni, de még az új ruhám nem érkezett meg. Mivel csak nem rég óta tuok emberré válni nincs sok ruhám. Amikor veszek vagy szerzek egyet akkor le kell küldenem a varázs hivatalba. Ők varázsolják el úgy a ruhám, hogy amikor macskává változom akkor a ruhám ne legyen csak ott a földön. Ember formában sem lehetek meztelen így elő kerül egy ruha rám, ha az el van varázsolva. Sajnos ezt még nem bízhatom Ikura, mert ő még tanuló.
-Finom ez a gyümölcslé és ez a tonhalas szendvics is étvágygerjesztő.,
El vettem egy szendvicset és enni kezdtem belőle.
-Hmm halacska...
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-openSzomb. Jún. 12, 2021 8:11 am

Lisa érdeklődve hallgatta Tomokót a hobbijáról mesélni. Félénk, visszahúzódó lány volt, de ha olyasmi került szóba, ami érdekelte, úgy tűnt, ő is tud beszélni.
- Szóval nem WC ülőke - bólogatott a nő, hogy lássa, figyel. Aztán mikor arról beszélt, hogy az emberek ki akarnák irtani őket, kicsit elkomorodott. A családjukban sok olyan felmenőről tudott, akik annak idején üldöztetésben éltek, olyan korokban, amikor az emberek még nem értették erejük lényegét. A félelem ronda dolgokra vitte őket. De aztán kisimult az arca. Végülis, ez csak egy játék volt. - Mókás dolgokat találsz te meg. Egyszer majd magyarázd el, hogy kell ezt játszani.
Eközben zajlottak a dolgok, és Ikuminak is eszébe jutott, hogy ő a házigazda.
- Egy kis cidered van, drágám? - kérdezte tőle. - Tudod, hogy az a kedvencem.
A lány adott is neki egy kis almabort, ő pedig elégedetten kortyolt bele. Ha a brit dolgokban igazán szeretett valamit, akkor ez az volt. Miközben hátradőlt és élvezte kicsit a társaságot, Miu hirtelen emberi formára váltott, és csak egy lenge fehérnemű takarta idomait. Lisa szája tátva maradt, és miközben a gondtalan cicalányt figyelte, Weis hirtelen megborzolta a szárnyait, ami annyira megijesztette, hogy a pohár tartalma a mellett ülő Tomoko ölében landolt. A nő, ahogy észbe kapott, felpattant, és gyorsan a lányhoz ugrott.
- Jajj, ne, nagyon sajnálom! - szabakozott, és egy szalvétával próbálta felvenni a harcot, hiába. - Ikumi, van olyan ruhád, ami jó lenne szegény Tomokora? Gyorsan le kell cserélnünk a ruháit, mielőtt az alkohol beinná magát közé! Gyere, segíts!
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-openSzomb. Jún. 12, 2021 11:30 am

Nem fonódott túlságosan tovább a beszélgetés, de sosem jelentett ez neki kifejezetten nagy problémát, a hallgatás sokkal jobban ment neki mint a beszélgetés. Egyébként is kezdte kényelmesebben befészkelni magát ülőhelyére, no meg a porciók is lekötötték valamelyest figyelmét
Ugyan nem túlzottan sokáig, lévén Ikumi csakhamar felhozta italokkal kapcsolatos kérdését. Kicsit elbizonytalanodott amikor az alkohol is szóba került, illetve szomszédja konkrétan ebbe az irányba tett lépést. A rossz lopkodási szokásai közé tartozott ez is, egyrészt mert őt a kutya se szolgálta volna ki sehol, másrészt mert hát tényleg képes volt elcsaklizni dolgokat amikor lehetősége volt rá
- É-é-én is olyan gyümölcslevet, mint Miu-san! - kapaszkodott bele ezúttal a macska menüjébe, de olyan gyorsan vágta rá hogy mire feltűnt neki hogy amaz emberi külsőt öltött magára, már meg sem ijedt. Ehelyett szájához kapott és pulykavörösen fordította el tekintetét, mikor rádöbbent hogy túl határozottan bámulta meg a lenge öltözetben villogó... izé... macska... izé... lányizét
- AIEEEEE!!! - sikoltott fel mikor Hana asszony almabora ott landolt az ölébe, de soha jobbkor mert így a figyelem elsősorban a boszimama balesetére terelődött. Igaz, ettől függetlenül meg volt szeppenve, s hosszú pillanatokig meg sem tudott mukkanni, addigra pedig még tiszta ruhát is kértek neki
- É-é-én... á-áh nem történt b-baj... - motyogta, de nem tanúsított ellenállást az átöltözéssel szemben, újfent elvörösödése legalábbis nem felelt meg annak
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-openSzomb. Jún. 12, 2021 2:49 pm

Sorra mindenki meg kapta az italát. Bár anyut alkohollal kiszolgálni, hát mondhatni pont neki kéne tiltania.
-Hát hivatalosan nem lehetne nálam, de boszi vagyok az van nálam ami kell.
Kuncogtam majd öntöttem neki. Tomoko gyümölcs levet kért Weisnek nem tudtam mit adjak így rá hagyom a választást.
-Miú.. Tessék fel öltözni nagyon lenge vagy.
Szóltam rá meg sem lepődve rajta.
~Tudom, hogy csak engem akar fel vidítani, de inkább pasi hiányom van.. Sóhaj....Nem nem és nem.. Nincs magadba zárkózás és további szomorkodás. Lépj túl rajta. Lesz más annyi hal.....???
-Miú a szálkákkal vigyázz..
Szóltam rá, de új bonyodalom kezdődött.
-Jajj..Nézek máris..
Rohantam a szekrényhez.
-Nem kéne meg fürdetni előtte, hogy fel ne fázzon? A bor hideg volt.
Néztem hátra majd vissza szekrénybe..
-Boszi ruha, boszi ruha, boszi ruha, boszi ruha.... Télapó lány ruha hmm szexi.. Boszi ruha.. Ááá itt van valami asszem valamelyik húginak szántam.
Kivettem egy fehér kínai ruhát piros vonal vezetéssel némi virág mintával. A ruhához fehér harisnya és kesztyű is párosult.
-Talán ez jó lesz neki. Ha nem akkor varázslattal hozzá igazítjuk.
Hana Ikumi szobája - Page 34 16515510
-Miú te addig tedd a mosó gépbe a boros ruhát és varázs mosóport adj hozzá az ki fogja hozni a foltokat.


A hozzászólást Ikumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 13, 2021 7:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-openSzomb. Jún. 12, 2021 3:04 pm

-Bocsi gazdi,de a csere emberi ruhám még nem jött meg a varázs hivatalból. Különben sem vagyok lenge. Van bundám.
Bár a bundám nem látszódott emberi testben engem nem zavart, hogy kicsit meg néznek. Legalább Iku is észre vesz egy kicsit. Már kicsit több volt köztünk mint boszorkány és hű kis segédje. Gyümölcs levem és a halas szendvicsem is gyorsan fogyott.
-Ne aggódj. Kétszer ellenőrizted mikor meg csináltad őket én pedig utánad ellenőriztem. Hmmm finom..
Két falat közt Ikumi anyukájának sikerült Tomokora önteni a borát.
-Hopszi az csúnya folt lesz.
Ikumi persze rögtön szervezkedni kezdet.
-Jogos. Oké kérem azt a ruhácskát. Amúgy tök aranyosan állt rajtad. Húú az se rossz darab amit Iku adna ki emeli a nőiességedet.
Amint meg kapom a ruhát viszem a mosógépbe, hogy a varázs mosóporral ki moshassa a kis csodamasina.
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-openVas. Jún. 13, 2021 8:51 pm

- Tényleg nagyon sajnálom - szabadkozott Hana asszonyság, ahogy próbálta a legmakacsabb foltokat eltüntetni a ruháról. Közben szerencsére a lányok is sürögtek-forogtak, hogy valamiféle váltásruhát szerezzenek szegény pórul járt lánynak.
- Buta lány, ha nem mutogatná magát, Lisa úrnő sem járt volna így - morgott félhangosan Weis, aki azonban valószínűleg csak saját zavarát akarta palástolni, hogy ilyen módon láthatta Miut, egy lenge fehérneműben. Lisa ügyet sem vetve semmire, igyekezett Tomokót megszabadítani átázott felsőruházatától, feltéve, hogy a lány nem ellenkezik túl hevesen.
- Nagyon szép ruci, Iku - pillantott oldalra, ahogy előkerült az új ruhadarab. Lisa visszafordult, és újra határozott, de mégsem erőszakos mozdulatokkal látott neki, hogy átöltözésre alkalmas helyzetbe hozza a lányt.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-openHétf. Jún. 14, 2021 5:45 pm

Néhány pillanatig nem különösebben dolgozta fel hogy mibe is ment konkrétan bele, aztán egyszer csak egyetlen szál... vagyis fél pár alsóneműben találta magát. Pislantott, majd villámgyorsan összefonta karjait fedetlen, de ugyanakkor jellegtelen felsőteste előtt. Savanyú képet vágott ahogy Ikumi előhozakodott pótruha elképzelésével, illetve annak esetleges módosítási lehetőségével
- H-hogy akarják r-rám igazítani...??? - motyogta zavartan - E-e-ez inkább h-hármukra lett kitalálva, h-hatalmas d...! ...izékhez...! M-milyen varázslattal lehet... u-ugye nem engem akarnak elvarázsolni...? J-jaj, csak engem ne kérem, é-én ilyennek vagyok jó!
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-openHétf. Jún. 14, 2021 6:19 pm

Most, hogy Tomokon alig volt valami és még takargatta is magát szívesen átöleltem volna.
-Jaj te kis cukor falat. Nyugodj meg mind lányok vagyunk itt. Ügye?
Egy pillanatra Weistre nézek, hogy meg se merjen mukkanni. De aztán Tomoko ismét idegeskedni kezdet.
-Nyugodj meg Tomoko só sincs erről. A ruhát igazítanám a méretedhez. Szóval nyugi nincs baj.
Vállára teszem a kezem és egy gyenge kis észre sem vehető varázst helyezek rá, hogy kicsit meg nyugodjon.
-Nincs semmi baj. Ha nem akarod viselni akkor legyél fehér neműben. Ha nagyon frusztrál a dolog én is levetkőzöm. Sokáig nem kell hordanod a ruhát csak amíg meg szárad a jelenlegi ruhád.
Szemeibe nézek, de nem alkalmazok semmit.
-Na hogy döntesz? Kell a ruha vagy jobb nélküle addig? Tán feszélyez a dolog? Levegyem én is a ruhám? Ne feled bántani nem fogunk és semmi sem fog történni. Csak beszélgetünk és csemegézgetünk.
Ha Tomoko úgy véli, hogy inkább nem vezsi fel a ruhát, de zavarja a testi szabadság magam is le dobom a ruhám és egy fekete és bugyiban leszek szem előtt.
-Hopszi.. Valami le maradt..
Magamra varázsolok egy melltartót, mert én ügye a boszi ruhám alatt nem hordok.
-Anya te csatlakozol a szabad vagyok klubhoz?
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-openHétf. Jún. 14, 2021 6:38 pm

-Te vagy a buta Weist. Különben is ha nem tetszik valami akkor ne bámulj úgy mintha most látnál először nőt. Lemerem fogadni, hogy Vagy olyan bagolyka aki már nem egyszer meg nézte Lisa és Iku gazdit titokban.
Fogom a ruhát és be teszem a mosógépbe és varázs mosóporral hintem be.
-Buta Weist bár mikor meg tudnám kopasztani ha akarnám. Hiszen még is csak macska vagyok. Még hozzá sima macska nem démon macska mint páran. Rá adásul nagy cica vagyok már még is kis cicának lát. Pont mint Iku mielőtt emberré váltam csak házi állat és boszi társ voltam egy szimpla kis testőr és játszó társ. Lunának hála kicsit közelebb kerültünk egy másnak. De akkor egyben el is szakadtunk kissé mikor a barátnője lettem. Kicsit hiányzik. Hmm talán ezért is tetszik, hogy el ismerik az emberi testem. Kevésbé tűnök kis cicának..
Tükörhöz fordulok és jól meg nézem magam.
-Hmm szerintem elég csábítóan festhetek. Bár az emberekhez kevésbé értek. Még is csak cica vagyok.. Hmm lassan kéne egy kis simogatás kezdem hiányolni.
Ki megyek a fürdőből ahol Tomoko is fehér neműben van már.
-Jaj de aranyos vagy Tomoko olyan kis ártatlan vagy. Már látom előre bolondulni fognak érted a fiúk.
Ikuhoz lépve kissé hozzá simulok.
-Prrrr...simit kérek egy kis simit..
Dorombolok míg ő Tomokot győzi meg a ruha vagy annak szabadságának hiányáról.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hana Ikumi szobája - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 34 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hana Ikumi szobája
Vissza az elejére 
34 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
 Similar topics
-
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi naplója
» Hana Miu
» Hana Miu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: