Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hana Ikumi naplója

Go down 
SzerzőÜzenet
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi naplója Empty
TémanyitásTárgy: Hana Ikumi naplója   Hana Ikumi naplója Folder-openSzomb. Ápr. 09, 2011 1:08 pm

Szia Hana Ikumi vagyok és most el mesélem, hogy 1 év alatt mennyi mindent történt velem. Persze rövid leszek, hogy ne zavarjalak össze minden félével Smile.
Már az első boszi óra után tudtam, hogy sose leszek képes mindig a legjobban teljesíteni az órákon, de mindig igyekezni fogok. Ez így is történt mindig mindent bele adtam az órák alatt. Órák után is gyakran tanultam meg persze az első és legfontosabb szerelmemmel randizgattam. Őt William Angel néven ismerheted meg az iskolában. Randi mellet sokszor szerelmeskedtünk titokban az iskolában vagy mikor ki szöktünk a suliból akkor a közeli városban. De mivel mindig nyitott kapcsolatban voltunk ritkán mással voltunk együtt. Én persze inkább a barátnőimmel, de néha voltam egy-két fiúval is. William meg gondolom lányokkal, legalább is remélem fiúkkal nem volt Very Happy.
Persze csak akkor tudtunk együtt lenni mikor nem volt óra és nem volt sok a házi feladat. Sajnos voltak szigorú tanáraink akik közül páran szerettek sok házit adni. De szerencsére mindig sikerült időt szakítanom a tanulásra és a házikra meg Williamre. Hamar el is telt az év és William el hívót hozzájuk, hogy töltsük együtt a nyár egyik felét náluk. Ezt a meghívást örömmel el fogadtam és így meg ismerhettem a családját. Szülei hamar el fogadtak és gyorsan meg szeretve szinte család tagként bántak velem. Ennek örömére én is el hívtam Williamet hozzánk egy kis időre. Sajnos azért egy kis időre, mert William valami meg lepetésre készült, de nem árulta el, hogy mi az. De ezzel nem is volt baj, mert előtte meg ismerhette az én családomat. Az én szüleim is el fogadták Williamet bár ő először kissé meg lepődött a családi házat el lepő állatok seregétől és a boszorkány kellékek tömegétől. Legalábbis anyukám kis laborjától biztosan meg rémült egy kicsit, de a konyhától már nem mivel én főztem neki miden nap Smile. Miután nálunk is el töltöttük azt a kis időt Williem el hívott egy tengert partra ahol remekül éreztük magunkat. Egyik este amikor el vitt táncolni egy csillagos ég alatt tartott bálra meg kérte a kezem. Meg lepetésemben a nyakába ugrottam és igent mondva még boldogabb voltam mint még előtte sohasem. Ezt hallva a szüleim nagyon boldogak voltak és onnantól még időt töltöttem még a szerelmemmel. Szinte csodálattal néztem a gyűrűmet minden egyes pillanatban. Kép róla: http://3.bp.blogspot.com/_7B9-1qWxI0k/TLw_9bXWQcI/AAAAAAAAAUM/jLUotfiTs1I/s1600/jegygy%C5%B1r%C5%B1.jpg (eljegyzés a naplóban) De sajnos a nyár el telt és Williammel meg beszéltük, hogy miután be fejeztük az iskolád össze házasodunk. De azt is ki kötöttük egymásnak, hogy csak a suli végéig lehetünk alkalmanként mással is, hogy ki éljük a szabadságunkat, de az iskola után és az esküvőt követve össze költözünk és családot alapítunk Smile. Itt a vége fuss el véle Smile.
Vissza az elejére Go down
 
Hana Ikumi naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shina naplója
» Azazel naplója
» Mitsui Yua naplója
» Fubuki naplója
» Mika naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Napló-
Ugrás: