Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hana Ikumi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi Empty
TémanyitásTárgy: Hana Ikumi   Hana Ikumi Folder-openPént. Ápr. 08, 2011 10:48 am

Név: Hana Ikumi
Nem: Lány
Kor: 16
Faj: Boszorkány
Jellem: Kissé ügyetlen, de általában kedves és néha bohokás vagy éppen gyerekes,
Szexuális beállítottság: Bi.
Küllem: szemszín lila, hosszú haj színe szőke, 165 cm magas, súlya 56 kg
Viselt tárgyak: A karaktered ruházata egy része s lila ruha piros masnival a nyakánál, Hosszú fel csatolható gumirozott fekete csizma alul piros masnikkal díszítve.
hosszú fekete kesztyű, 1 fekete köpeny ami belül vörös színű, 1 fekete süveg kecske szarval díszítve.
Jegy gyűrű: http://3.bp.blogspot.com/_7B9-1qWxI0k/TLw_9bXWQcI/AAAAAAAAAUM/jLUotfiTs1I/s1600/jegygy%C5%B1r%C5%B1.jpg (eljegyzés a naplóban)
Kisállat: 1 kis macska piros masnival
A cica neve: Miu
Holmik: 1 rövid varázs pálca , 1 hosszabb pálca 1 kis repülő gömbbel az elején (repülésre), 1 válltáska amikben varázs eszközök illetve könyvek férnek el. 1-3 fiola és 1 varázs könyv,
Szülök: Anya: Hana Mio (leánykori neve: Tsuna Mio) Apa: Hana Norito

Sziasztok Hana Ikumi vagyok és 15 évvel ezelőtt születtem Európában. Mint tudjátok csak nők lehetnek boszorkányok így biztosan nem lepődtök meg, hogy nálunk anyukám volt boszorkány.
Apám persze egy átlagos hétköznapi ember aki úgy ismerte meg anyámat, hogy egy nap mikor nagy vihar volt anyukámat be sodorta a szél hozzá az ablakon át. Anyukám akkor kicsit meg sérült így apukám aki először meg ijedt végül segített anyukámnak.
Anyukám és apukám akkor még nagyon fiatalok voltak és bele szerettek egy másba és évek múlva jöttem én Smile. Kis koromban hétköznapi gyerekekkel jártam egy iskolába ahol akkor sok barátom lett. De miután 12 éves lettem lassan elő jött a varázs erő.
Ezért el kellet költöznünk és el kellet búcsúznom a barátaimtól, hogy varázsló iskolába járjak. Sajnos az iskola amibe szüleim be írattak nem olyan volt amilyennek képzeltem. az alapokat nehezen tudtam meg tanulni és a társaim sem fogadtak be.
Ezért sajnos párakat volt, hogy mérgemben békává változtattam ami miatt később ki csaptak. Bár ezt azért is tették mert az egyik ilyen esetnél az igazgató lett az áldozat.
Végül ismét el költöztünk és egy kis keresgélés után eme csodás démon iskolába írattak be. Tudom nem vagyok éppenséggel egy démon de higgyétek el, hogy talán meg fogtok kedvelni.
Kedvenc idő töltésem a repülés és imádom a csillagos égboltot. Szeretek táncolni és a macskámat dögönyözni.


A hozzászólást Ikumi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 09, 2011 2:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aono Tsukune
Admin
Aono Tsukune


Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Mar. 24.
Age : 34

Hana Ikumi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi   Hana Ikumi Folder-openPént. Ápr. 08, 2011 1:37 pm

Üdvözöllek újra közöttünk!

Elfogadva!! Smile
Vissza az elejére Go down
https://yokaitaisen.hungarianforum.net
 
Hana Ikumi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hana Ikumi
» Hana Mitsuki
» Hana Ikumi naplója
» Hana Miu
» Hana Miu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: