Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hana Ikumi szobája

Go down 
+7
Hana Yuki
Miura Mari
Hana Mitsuki
Mitsui Yua
Alexander Flash
Egami Daisuke
Ikumi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 6:29 pm

Egy időre Mitsuki mintha eltűnt volna a képből, de most ismét felbukkant egy bozótvágót suhogtatva, de nem tűnt túl elégedettnek, igaz komolynak sem. A varázslatok már csak ilyenek voltak.
- Hááát... a kést nem találtam meg, de ez csak jó lesz?
Yatagarasu kommentár nélkül nézte végig 'mestere' visszatértét és csak úgy fordította vissza fejét a macskára. Néhány pillanatig hallgatott, úgy tűnt hogy azon gondolkodhatott, érdemes e válaszolni Miu szavaira, elég gyakran húzta elő az "inkább erre nem válaszolok" hozzáállását. Ugyan végül megszólalt, de tényleg csak röviden.
- Ha nem érted, feleslegesen próbálom elmagyarázni. De legalább bevallottad, aki bevallja hogy ostoba, az annyira nem is az mint gondolja, talán... azért ne vedd dícséretnek se
Vissza az elejére Go down
Hana Yuki
Diák
Hana Yuki


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2014. Aug. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 9:39 pm

Ikumi ignoráns hozzáállása már-már dühített. Úgy beszélt az egészről, mintha nem is ő, hanem egy teljesen más személy hibája lenne, nemrég pedig még azért sírt, mert hát milyen csúnyán elbántak vele. Egyszerűen képtelen volt bármiféle felelősséget vállalni. És még azt mondják, hogy az első gyerek a legjobb, amit egy család a világnak felkínálhat.
- Ez már legyen az én gondom - jelentettem ki mérgesen, majd faképnél hagytam Ikumit, és elindultam a konyha felé. Mikor megláttam Mitsukit a bozótvágóval a kezében egy pillanatra meghűlt az ereimben a vér és biztos vagyok benne, hogy falfehérré vált az arcom, és egy pillanatig bénán álltam, de nem úgy tűnt, mintha a varázslat megtört volna.
- A-add csak ide, hugicám - mosolyogtam rá erőtlenül. - Majd én felvágom! Mivel te kerested elő, tiéd az első szelet!
Óvatosan közelebb léptem, előre nyújtva egyik kezem, hogy szükség esetén kikapja az eszközt a kezéből. Csak nehogy ő vágjon fel engem, nyeltem egyet. Mitsuki kiismerhetetlen volt és igencsak spontán. Mi van ha ebben a pillanatban ez egy jó ötletnek tűnik?
- Fele olyan gyönyörű ruha, mint kegyed, Ikumi kisasszony, de így is szebb, mint amit valaha láttam - hízelgett eközben Weasly, immáron teljesen józan hangon, és egy pillanat alatt felkapaszkodott a vállára. - Közelebb mehetnénk Yuki kisasszonyhoz?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 9:48 pm

*Yuki el ment mellölem és nem túl jó hangulatban.
~Ügyes vagy Ikumi most már mind két húgod utál.
*Szomorkásan meg simogattam Miut az ölemben miután oda ugrott. Dicséretet meg egyedül Weaslytől kaptam.
-Boci drága, de most ő sem örül nekem. Pedig én mind kettőjüket szeretem és még is csak azt érem el, hogy egyre jobban utálnak. De legalább még együtt vagyunk, de az az érzésem, most utoljára. Jövőre én már nem leszek az iskola diákja és el is költözöm otthonról. Azt hiszem utána soha nem fogom őket látni.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 9:59 pm

Dorombolva hallgattam a gazdimat majd ahogy el szomorodott jobban meg értettem miért akart a többiekkel lenni most karácsonykor. Ez volt az utolsó év, hogy együtt lehettek hiszen Ikunak is saját lábra kellet állnia int boszorkánynak és nyáron be fogja fejezni az iskolát. Még nem tudtam kihez vagy hova költözünk annyi eshetőség volt és még ott voltak a szerelmei is. Választania kell, mert csak egyikükkel lehet.
-Ne aggódj gazdi majd néha haza látogatunk és ha otthon lesznek ők is akkor láthatód őket.
Mondtam neki vigaszként, de úgy sejtettem ez sosem lesz így.
Vissza az elejére Go down
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 10:07 pm

Yatagarasu már nem is volt sehol, egész biztosan örült hogy éppen nem szólt hozzá senki és kihasználhatta az alkalmat, ő már csak ilyen volt. Ami Mitsukit illeti, nem volt éppen magánál így nem is sok dologra tudott gondolni, mint arra a szűk információra amit az elméjébe adagoltak, agymosva pedig nem volt találékony valaki, így alig figyelt arra amit mások mondtak, most úgyis a késsel és Yukival volt elfoglalva.
- Hah, enyém az első? Hé akkor tök mindegy ki vágja fel, nesze!
Azzal a kezébe nyomta, kishíján a sajátját vágva fel, de nem történt végül baleset
Vissza az elejére Go down
Hana Yuki
Diák
Hana Yuki


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2014. Aug. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 10:20 pm

Mitsuki szerencsére még nem tért magához, így eszébe sem juthatott az, hogy engem hasítson ketté, ami mindenképpen jó dolog volt. Miközben a kezembe nyomta a fegyvert, majdnem magát sebesítette meg, de szerencsére ezt sikerült elkerülni. Úgy tűnik ő még kába állapotában is ön- és közveszélyes volt. Miután újra stabilan a kezemben éreztem az irányítást, a tortához siettem, és a kést hozzáillesztve felvágtam az első szeletet, amit akrobatákat megszégyenítő ügyességgel szolgáltam ki az első tányérra, amit Mitsuki elé toltam.
- Tessék hugicám - toltam elé a szeletet fellélegezve, majd kedvesen hátraszóltam. - Nővérkém, tiéd a következő szelet!
Weasly rövid csend után lecsúszott Ikumi mellei közé, és hátsó lábait ott megtámasztva ágaskodott fel, így fejét Ikumi arca elé tudta emelni.
- Ne beszélj butaságokat, Ikumi kisasszony! Yuki mindennél jobban szeret mindkettőtöket, csak... nos, egy kicsit nehezen mutatja ki - jelentette ki szokatlanul komoly hangon, de ez nem tartott túl sokáig. - Valószínűleg ezért nem vallja be azt sem, hogy férfiúi csáberőm teljesen rabul ejtette.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 10:29 pm

-Igen talán.
*Simogattam meg az én pici kis cicámat. A kis mennyét komoly hangjától kicsit el mosolyodtam, de úgy éreztem ez nem egészen igaz. Kis lábai bár a melleimen kapaszkodtam, de én csak azért is meg pusziltam a kis buksiját.
-Akkor ezek szerint nem csábíthatlak el ha már együtt vagyok. Hiszen nem lenen szép ha a hugicám fiúját el venni.
*Yukira néztem aki közben elém hozta a sütit.
-Köszi húgi.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 10:36 pm

Figyeltem Ikut és tudtam megint az érzékeny szomorkás hangulatba került. Ilyenkor meg eset, hogy sokáig sírt, de most erős volt nem hullott könnyeket.
-Én mindig veled leszek nyáú.
Ki másztam az öléből és átváltozva hátulról meg öleltem.
-Örökké veled leszek gazdi. A testvéreid i szeretnek téged csak talán ők is tudják mi lesz majd jövőre és félnek a búcsúzástól.
Elengedve Ikut mellé ültem majd ki vettem a mellei közül Weaslyt.
-Akkor tehát fel bontod a velem kötött el jegyzésedet is amit pár éve kötöttél velem.
Kérdeztem, mert emlékeztem arra a napra maikor még ha tréfából is azt mondta ő lesz az én férjem még akkor is ha ő menyét én meg macska vagyok. Már akkor is butaságnak gondoltam, de most úgy éreztem talán meg nevettethetem Ikut ha vissza vágok.
Vissza az elejére Go down
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 10:45 pm

Ő nem sokáig zavartatta magát, mire mindenkinek jutott a tortából, az ővé már teljesen elfogyott és félüres tekintettel nézett körbe.
- Jaj de sokat beszéltek, inkább zabáljunk! De ha ennyire nem kell én eldarálom a tiéteket is!
Vissza az elejére Go down
Hana Yuki
Diák
Hana Yuki


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2014. Aug. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 10:56 pm

Ikumi elé toltam a szeletet, majd magamnak szedtem, de eddigre már Mitsuki megette az övét, és kért a következőt. Talán valami furcsa hatással volt rá a bűbáj, de sűrű beszélgetést hallott, holott csak Miu és Ikumi szóltak néha egy-egy szót, miközben Weasly némán settenkedett körülöttük. Valamire készülődtek, éreztem, de közben legbelül azt kívántam, ne tegyék tönkre a családi ünneplést. Olyan jó volt végre békésen együtt lenni, állandó viták és egymás marcangolása nélkül. Mosolyogva szeltem újabb szeletet Mitsukinak.
- Aztán nehogy megfeküdje a gyomrod, hugicám! - feddtem meg játékosan. Idilli volt a helyzet, mégis valami hiányzott. Olyan műnek és mesterkéltnek hatott az egész, holott ez lett volna az igazi, az ideális. De vajon hol volt a hiba?
- Nyílt kapcsolatban élünk - biztosította Weasly Ikumit sietve. - Neked egyébként sem tudnék nemet mondani, szépséges Ikumi kisasszony!
Mikor azonban Miu hirtelen kikapta a mellei közül, kapálódzni és tiltakozni kezdett.
- Én nem egy egér vagyok, buta cica! - próbálta elérni, hogy visszakerüljön, de nem járt sikerrel. Azonnal megpróbált azonban alkalmazkodni az új helyzethez. - Természetesen szó sem lehet róla! Igaz nem sejtettem, hogy ilyen gyönyörű leszel ennyi év múlva, de én jegyeztelek el, és nincs az a macskalány, aki kedvéért ezt felbontom!
Mindeközben egyébként szeme sarkából végig Yukit figyelte, akin érződött, hogy a vidám maszk alatt nagyobb kínban van, mint előtte. Ő már csak ilyen volt.
- Mondd csak Miu szerelmem, még mindig annyira szereted a fonálgombolyagokat? - váltott hirtelen témát.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 11:02 pm

*Kicsit el mosolyodtam a ki jelentésen.
-Az jó, de én nem szeretek pasikon osztozkodni. Így Yukit kel választanod.
*El kezdtem enni a sütimet, de egy harapás után meg álltam.
-Psszt Yuki nem felejtettél el valamit?
*Szememmel rá sandítottam Miuékra, hogy nekik i vágjon hiszen a család tagjai voltak ők is.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openCsüt. Dec. 25, 2014 11:08 pm

-Valóban nem vagy az ha az lennél akkor asszem nagyobb bajban lennél.
Szokatlan volt őt tartani és simogatni. A bőröm miatt más képen éreztem őt mint eddig.
-Akkor lehet nekem kellene, mert hát te Yukival leszel én Iku gazdival leszek.
Közben a gazdim is el kezdte enni a sütijét én pedig rá néztem Yukira.
-Mi is kapunk ügye?
Néztem nagy szemekkel rá aztán Weaslyre néztem.
-Igen nagyon szeretem mint mindig.
Vissza az elejére Go down
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openVas. Jan. 04, 2015 6:48 pm

- Hé, basszulkulcs nekem már elfogyott, Menyéték még nem is ettek, hát adjatok már nekünk is, csak mert ti lassuak vagytok az nem jelenti miattatok éhezzen mindenki! Áháháháhá!
Szórakozottan nevetett, a hülyeség nem fájt, hanem röhögtetett, hát nem volt szép az élet? Olyan régen látott tortát és ők még ilyenkor is a szokásos cseverészéssel voltak elfoglalva
- Hé, még! Ez parancs!
Vissza az elejére Go down
Hana Yuki
Diák
Hana Yuki


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2014. Aug. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openHétf. Jan. 05, 2015 5:08 pm


- Ne légy annyira önző, hugi - mondtam neki, de azért elő toltam a szeletet, ha már kiszedtem a tányérjára. Valóban elfelejtkeztem Weaslyékről, de mentségemre legyen mondva, hogy annyira háttérbe húzódtak, hogy teljesen kimentek a fejemből. Ami viszont az én drága menyétkémtől nemhogy szokatlan, de inkább egyenesen gyanús volt. Fürkésző tekintettel néztem, ahogy Miuval incselkedik, miközben együtt játszanak. Mindig is nagyon jó volt abban, hogy fenntartsa a normálisság látszatát, ha valami nagy dobásra készült. Nekik is kiszeltem a maguk szeletjét, majd eléjük toltam. Készen kell állnom, mondtam magamban, különben még csúnya meglepetésben lehet részem.
- Köszönöm, hogy szóltál, nővérkém - mondtam neki, de közben minden erőmet lekötötte az, hogy végiggondoljam, mi is következhet.
- Óh, ez csodás, életem értelme - mondta Weasly Miunak. - Azt nem ígérhetem, hogy mások szoknyája után nem fogok futni, de mindig is a tiéd lesz a kedvencem. Remélem most jóvá tehetem eddigi baklövéseimet.
Azzal egyik lábával Yuki háta mögé mutatott, ahol egy cérna futott végig, eltűnt a háta mögött, majd előkerült a túloldalán, ahol egy gombolyagban futott össze.
- Nem játszunk picit a torta előtt, drágám?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openHétf. Jan. 05, 2015 5:16 pm

*Mitsukinak nagyon ízlet ta torta, mert hamar be falta azt amit Yuki adott neki. Ha egy kicsit többet találkozunk és kicsit kevesebbet utál és meg kér én sokszor készítettem volna neki tortát. De nem csak neki, hanem Yukinak is. Miunak bármikor szívesen készítettem, de jobban örültem ha többen vagyunk együtt.
-Nincs mit.
*Enni kezdtem a sütimből aztán néztem, ahogy esetleg enni vagy játszani kezdenek.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openHétf. Jan. 05, 2015 5:23 pm

-Köszönöm.
Néztem Yukira amikor meg kaptam a torta szeletem és enni is kezdtem belőle.
-Mi másoké után?
Néztem rá szomorúan.
-Akkor nem leszel hűséges hozzám? Akkor inkább sütibe fojtom a bánatom.
Azonnal enni kezdtem a sütiből majd mikor elő került a gombolyag akkor a sütit választottam.
-Én előbb meg eszem és utána játszom. Különben is addig szeretném meg enni amíg  varázslat tart Mitsukin, mert utána megint kezdődik minden elölről és nekem kell az erő hozzá.
Vissza az elejére Go down
Hana Mitsuki
Diák
Hana Mitsuki


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2012. Jul. 30.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openPént. Jan. 16, 2015 12:35 pm

- Milyen varázslat? - dobta le a villát a már megint üres tányérra - Mindjárt elvarázsollak és akkor megnézzük majd ki van elvarázsolva!
Felvihogott és megsuhogtatta pálcáját, de nem csinált semmit, csak eltüntette majd rövid nyújtózkodás után felkelt, s kényelmetlenül hajlongott egy kicsit, mint aki tornázik. Elgondolkodva pillantott körbe, aztán váratlanul homlokon csapta magát és újfent elnevette magát
- Hoppá, rövid az agyam! Holnap dolgozat és még semmit sem tanultam. Egy szó mint száz, lépnem kell aaaajjjjjjh... rongy vagyok mint akit levágtak a második emeletről! Majd holnap, pápá!
Így hadarva ment az ajtóhoz, majd kinyitva azt mint aki gellert kapott, elviharzott

/bocsi a húzásért, köczi a játékot/
Vissza az elejére Go down
Hana Yuki
Diák
Hana Yuki


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2014. Aug. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openPént. Feb. 20, 2015 11:12 pm


- Azt hiszem ezt a varázslatot egy kicsit túl erősre csináltam - konstatáltam félhangosan, miután Mitsuki, ahogy egy rendes lányhoz illik, el is rohant megírni a leckéjét, amint jóllakott. Jobb szerettem volna, ha csak annyira válik jóvá, amennyire egy nyugodt családi tortaevéshez szükséges. Sajnos nem így történt, és most már nem volt mit tennem.
- Hát ha már szóba került a tanulás, nekem is lenne mit csinálom - szabadkoztam. Persze már így is eléggé bemutattam, mennyire jobb vezető lennék, mint Ikumi, nyugtattam magam.
- Majd utánad megyek, most eltöltök egy kis időt... - próbált volna Weasly még enyelegni Miuval, de kikaptam az öléből, majd a hasánál körbefogva, ellentmondást nem tűrően indultam meg az ajtó felé.
- Hiszen neked is ezer meg egy dolgod van, nemde?! - kérdeztem, Weasly pedig csak bólogatott. - Na sziasztok!
Azzal távoztam az ajtón keresztül. Hát a mai napban semmi sem úgy sikerült, ahogy szerettem volna.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openPént. Feb. 20, 2015 11:26 pm

*Úgy tűnt Mitsukira nem hatott a varázs vagy még is, de már bele zavarodtam, hogy csak meg jásza-e vagy hirtelen jött rá. Végül el ment tanulni aztán Yuki is követte házi kedvencével így a maradék tortát Miuval ettem meg.
-Hát ez a családi találkozó nem sikerült jól. Semmi nem úgy sikerült ahogy akartam. A ruhámat sem vették észre. 
*Kicsit szomorkásan vettem vissza a ruhámat sőt egyből bele bújtam a háló ingembe.
-Asszem le pihenek. Gyere te is Miukám akár így, még úgy sem voltál velem ebben a formában.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openHétf. Feb. 23, 2015 8:03 am

El maradt a játék és csak a torát illetve maradékát ehettük meg most, hogy mindenki el ment. Ikumi el volt szomorodva ezért mellé bújtam.
-Semmi baj gazdi nyau..Majd biztosan sikerülni fog legközelebb.
Csendesen figyeltem ahogy pihenni tért és magához hívott. Én is átvettem a ruhámat aztán mellé bújtam. Általában cica formában voltam mellette, de még így is dorombolva feküdtem mellé és átöleltem.
-Ne aggódj gazdi vigyázok rád és mindig veled leszek.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openKedd Május 04, 2021 5:34 pm

//terasz & előtérről//

Csendben baktatott mellettük, nem igazán tudta hova tenni magát és inkább kezében cipelt játékai és könyvei körül jártak gondolatai. Miben változtak a szabályok az előző kiadás óta, miféle új könyvek és figurák várhatóak a jövőben, s az ezekhez hasonlatos dolgok. Persze közben fülei itt-ott elkaptak néhány szót, így volt hogy végül a boszimama egyik megjegyzéséhez ő is hozzászólt
- M-m-már Linderoth igazgató úr alatt is elhagyták a halálbüntetéseket, d-de helyette... - inkább nem mondott többet, elvégre odaértek a kérdéses ajtó elé, s inkább gyorsan arról szólalt meg, nehogy tévedjen - ...á-áh, ez a... vagy volt, a szobája... régebben amikor u-utoljára találkoztam vele
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openKedd Május 04, 2021 5:53 pm

Valamivel a kopogás előtt a szobámban éppen a házi feladatomat csináltam. Még hozzá a kedvenc tan tárgyamból mágiából. Éppen az üveg gömbben néztem a múlt egyes részeit és úgy kerestem ki az adott kérdésekre a válaszokat. Ezzel persze történelem is ragadt rám ami már kevésbé érdekelt, de néha jobb a múltat meg ismerni. A jövőbe be tekinteni sokkal veszélyesebb volt úgy is.
-Hú ez a Napóleon mekkora nő csábász volt. Nem is értem a férfiak amikor hatalom van a kezükben miért lesznek ekkora szoknya vadászok..
(Jött a kopogás)
-Óóó jött valaki.
Az ajtó felé indulva három jelenlétett vettem észre. Mind három ismerős volt ebből egy félelmetes. Egy pedig..
-Anya???
Gyorsan ki nyitottam az ajtót..
-Anya!!!
Nyakába ugorva átöleltem..
-Nézd Miu itt van anyu...
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openKedd Május 04, 2021 6:01 pm

Az ágyon fetrengve néztem ahogy Ikumi a háziját csinálja közben egy gumi egeret lökdöshettem.
-A hatalom teli gondolom a nők szeretik azokat a pasikat akiktől bármit meg kaphatnak. Azok meg szoknyát le lábakat szét a többi már megy is.
Felkaptam a fejem amint meg éreztem egy pár ismerős illatot.
~Csak nem?
Kopogtak Ikumi ajtót nyitott akkor derült ki kik is jöttek.
-Anya gazdi!
Macska formába átváltozva rohantam hozzá és dörgölődtem a lábához. Ez ta formámat ismerte hiszen ha Ikumi nem szólt még neki, hogy m,ár ember nővé tudod változni akkor még csak a macska formámat ismeri.
-Ó Weis te vén bagoly téged is látni. Nincs egy szabad tollad úgy rágnák valamit..
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openKedd Május 04, 2021 6:30 pm

A fiatal lány motyogott valamit a halálbüntetésről, de Lisát túlságosan lefoglalta az izgalom, hogy újra láthatja legidősebb lányát, aki nemsokára ajtót is nyitott neki, és azonnal a nyakába ugrott. Lisa vidáman ölelte szorosan magához a lányt.
- Kicsikém, úgy hiányoztál - mondta neki meghatódottan. - Tudom, hogy csak hónapok, és hogy el kell engedjelek... de hiányoztál. Mindkettőnknek.
Ekkor tűnt fel az ajtóban Miu is, akiből furcsa, sokkal erősebb mágikus energia érződött, mint korábban. Nocsak, talán Ikumi felfedezte a familiárisa egyik titkát? Weis sem csak egy házsártos, zsörtölődő bagoly volt ám, aki szeret naphosszat a könyvtárban szunyókálni, olvasni és leskelődni. Szerencsére az erejét már régóta nem kellett élesben használnia, de utazásai során sok csávából húzta ki az öregfiú.
- Nahát Miu, micsoda meglepetés - engedte el Lisa a lányát, és ereszkedett le kicsit, hogy megsimogassa a cicust.
- Még csak az hiányzik, hogy a közelembe gyere. Összenyalogatsz, mint legutóbb - borzolta fel a tollait Weis, majd Ikumi vállára szállt le. - Maradok az ifjú gazda mellett inkább.
- Ne veszekedjetek - kuncogott Hana, majd hátrapillantott. - Köszönöm, tanár úr, hogy idáig elkísért. Ő pedig itt... hm, nos nem mutatkozott be. De úgy hiszem ismeritek egymást.
Célzott a lányra maga mellett.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-openKedd Május 04, 2021 6:40 pm

-Elég nagy hiba. Ha lenne még halál büntetés. Ez az iskola szinte kihalt volna. Bár lehetséges, hogy az erősek le vadásznák a gyengéket.Nekem elég lenne a maradékkal foglalkozni. Talán többre jutnék velük mit a legtöbb szemét kupaccal.
Miután az ajtó kinyílt és az anya lánya találkozás meg volt Kluzgor még mindig a türelmes oldalát mutatta.
-Igazán nincs mit. Ha adnak egy kis helyet be viszem a csomagját aztán mennék is. Nem mintha nem lennék szívesen a kísérője, de biztosan a lányával szeretne tölteni némi időt. Meg aztán ott a másik lány is akit elő kell kerítenie. Aztán gondolja meg hol szeretne le pihenni. Kereshetünk önnek egy szabad szobát.
Tomokora nézve a szemébe nézet.
-A másik Hana lánynak is ismered a szobáját?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hana Ikumi szobája - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 32 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hana Ikumi szobája
Vissza az elejére 
32 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi naplója
» Hana Miu
» Hana Miu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: