Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hana Ikumi szobája

Go down 
+7
Hana Yuki
Miura Mari
Hana Mitsuki
Mitsui Yua
Alexander Flash
Egami Daisuke
Ikumi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openKedd Május 04, 2021 7:12 pm

Ismét hátrahúzódott, egyáltalán nem bánta hogy nem kapott választ, sőt az irányába csökkent figyelmet inkább jótékonyként élte meg. Körbe-körbenézett, ahogy a családtagok és állatok üdvözölték egymást, ki-ki a maga módján. Semmi kifogása nem volt a jelenlegi helyzete ellen, kicsit még a haját is megigazgatta váratlan gondolata hatására, miszerint vajon jól nézett-e éppen ki...
Aztán a Sensei megszólította, ő pedig felkapta a fejét és amikor tekintetük találkozott éppen, gyorsan elkapta és félrepillantott. De válaszolni rögtön válaszolt
- Őt nem ismerem - mondta tisztán, de el is bizonytalanodott aztán - n-nem tudom kicsoda lehet...
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openKedd Május 04, 2021 7:56 pm

-Te is hiányoztál nekem anya..
Meg simogatom Weis fejecskéjét picit.
-Szia Weis! Te is hiányoztál. Örülök, hogy anyu még nem főzött meg. Nem mintha lenne hozzá szíve.
Kluzgor tanár úr meg jegyzése kissé kizökkentett.
-Szoba kell? Anya itt fogsz dolgozni?
Kicsit arrébb mentem az ajtóból.
-Tessék sensei nyugodtan le teheti ahová gondolja.
Aztán Tomokot is észre vettem, oda mentem hozzá és meg fogtam a két kezét.
-Szia Tomoko! Hogy vagy kis lány? Még mindig nem akarsz velem randizni? Olyan kis édes vagy..
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openKedd Május 04, 2021 8:03 pm

-Legalább tiszta lettél.
Kuncogtam Weis megjegyzésén.
-miért olyan nagy meglepetés, hogy itt vagyok? Ikumi a választottam már mióta. Hűséges kis cica vagyok pont ahogy lennem kell. Testőrként is megállom a helyem szerintem.
Felugrom Lisa vállára pont úgy mint egy pokemon a tvből.
-Pasiját ne emlegesd mert végig bőgi az egész hetet.
Súgom neki amikor Ikumi Tomokoval kezd foglalkozni.
-Nem szeretek vizes lenni.
A bőröndre nézve kissé számolgatok.
-Ez kevés lenne az évre. Vagyis vagy nem sokáig tervezel maradni vagy szokás szerint varázslattal lesz megoldva az ami még kelhet. Szóval mi a terv gazdi?
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openSzomb. Május 08, 2021 4:36 pm


- Másik Hana lány? - kapta fel a fejét Kluzgor sensei kérdésére. - De hát hárman vannak. Yuki és Mitsuki a drága Ikumimon kívül.
Talán csak figyelmetlenség volt ez az egész, vagy valami más állhatott a háttérben? Nagyon remélte, hogy a lányok nem vesztek össze bármiféle butaságon.
- Nem az a meglepetés, hogy látlak, Miu - mosolygott a cicára Lisa. - Hanem ahogy látlak. Megváltoztál.
- Már miért főzné meg a világ legjobb könyvtárossegédjét? - kérdezte némi sértett büszkeséggel a hangjában Weis Ikumi kommentárjára.
- Nem kicsim, nem dolgozni jöttem, csak meglátogatni - simogatta meg lánya fejét mosolyogva Lisa, majd Miura pillantott, aki ugyanezt kérdezte tőle. - Csak egy hónapra tervezek maradni. Aztán meglátjuk.
Eközben Ikumi odalépett Tomokohoz és randira hívta. Lisa mosolyogva figyelte a dolgot. - Ara-ara, szóval Tomoko a neved és ilyen közel állsz a lányomhoz? Nem csoda, hogy olyan zavart voltál.
Lépett oda Tomokohoz, és az egyik kezét az ő, a másikat a másik lány vállára tette.
- Ne aggódjatok, én bárkit elfogadok, akit Ikumi szíve választ. Legyen akár férfi, akár nő, akár démon, akár ember - mondta bátorítóan.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openSzomb. Május 08, 2021 4:58 pm

-Hárman?
Nézet Kluzgor előre majd elgondolkodott.
~Hmmm... Régen néztem már meg a név listát. Mondjuk nem emlékezhetek minden szerencsétlenségre aki az iskolában van. Bár négy boszorkány családi hatalma már már egészen ígéretes fogásnak hatna az erőm növelésére. Na nem mintha nagyon szükségem lenen rá, csak egy apró csepp a tengerben. Mégis ez a nő azért számottevően jobb mint amiket itt látni. Tapasztaltsága miatt többet ér és számot tevő célponttá is teheti.
Kluzgor elégedetten el mosolyodik.
-Nos ha már ön úgyis itt van. Talán segíthetne a lányainak a fejlődésben. Biztosan több tudással rendelkezik. A hármas kötelék pedig egy igazán jó fogás, bár a négyzet alappillérei se rosszak, ha ön is be számoljuk. Igazán nagy erőket tudnának meg mozgatni.
Jegyzi meg majd be megy Ikumi szobájába és le teszi Lisa táskáját a falhoz.
Mikor kijön és hallja, hogy a nő le fogadja Tomokot ha Ikumival kezdene randizgatni. Egy pillanatra rosszallóan néz.
~Előbb az a szárnyas tökfilkó most meg egy csőd tömeg. Szép össze állítás. Ha kicsit össze kapná meg tudhatná mire is képes valójában. Mondjuk ez mind kettőjükre igaz.
-Ha javasolhatom inkább a tanulásra koncentráljanak. Mindkét lányra rá férne. Tudom, hogy meg kell élni a fiatal kort, de.... mondjuk semmi közöm hozzá. Mindenki a maga kárán tanul.
Elindul a folyosó felé majd meg fordul.
-Emennyiben meg bocsátanak. Én most távozom is. Örülök a találkozásnak kedves hölgyem és remélem lesz még alkalmam élvezni a társaságát. Hölgyeim...
Egy intéssel el köszönve Kluzgor elballag majd egy sötét portálon áthaladva eltűnik..
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openSzomb. Május 08, 2021 5:34 pm

Már kezdte megszokni helyét a 'hátsó sorban', amikor az általános figyelem végül mégiscsak az utat őhozzá. Még Ikumi verbális csínyje úgy-ahogy még nem verte nála ki a biztosítékot, mikor az édesanyja és még a tanár úr is csatlakoztak hozzá, először sem köpni, sem nyelni nem tudott. A zavar, az értetlenség és a terror egyszerre ülhettek ki ábrázatára, Hana Asszony kézrátétele alatt meg-megremegett. Végül elkapta a hirtelen pulykaméreg és ökölbe szorítva kezeit, bal lábával odadobbantott néhányat a padlónak
- Mi-mi-miről beszél mindenki?! Tiltakozom! Nem mondtam én semmi, hanem ő! - bal mutatóujját Ikumira szegezte - Egy egész szkenárió felépítése egyetlen kijelentésből bizonyíték nélkül csak alaptalan feltételezés!
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openSzomb. Május 08, 2021 7:59 pm

-Oohh akkor ha szeretnéd az én szobámban el alhatsz majd. Egy kis varázslattal simán ki nagyítható a szoba és plusz ágyat is el tudunk intézni. Bár az a egy hónap nem sok idő, de biztosan jól fogod érezni magad.
Tomoko ki rohanása kissé meg lepet.
-Te meg miről beszélsz? Nem jelentettem ki semmit. Egy kérdést tettem fel neked. Egy kérdést.. Tudod mi volt az? Azt kérdeztem nem-e szeretnél-e velem randizni? Nem jelentettem ki semmit. Csak meg kérdeztelek..
Fáradtan fel sóhajtottam.
-Ha egy egyszerű kérdésre így ki rohansz. Mi lesz akkor amikor már valóban lesz köztünk valami? Bár gondolom igazából esélyt sem akarsz nekem adni.
Kicsit el szomorít a dolog, de nem lep meg. Tomoko korábban is magának való volt. Nekem hiába jön be az aranyossága, ha ő elutasít. Aztán végül még Kluzgor tanár úr is le lép aminek azért már örülök.
-Viszlát tanár úr és köszönjük..
Miután el megy anyura nézek.
-Anya miért van egy olyan érzésem, hogy a tanár úr rád mozdult? Még rá nézni is dermesztő és valamiért van egy fajta boszorkányfétise is szerintem. Nem sokat tudok róla, de veszélyes. Igaz Weis? Te is érezted, hogy a tanár úr veszélyes egy alak.
Meg simogattam a bagolyka fejét.
-Ám mint vendég látó meg kell kérdeznem ki éhes? Van minden szép és finom falatom a szobámban. Te is jöhetsz Tomoko van emberi étkem is nem csak boszorkány főzeteim.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openSzomb. Május 08, 2021 8:09 pm

-???? Nem az a meglepetés, hogy látsz, hanem, az, hogy látsz??
Néztem a gazdira. Nem voltam egy buta cica, de most jól össze zavart.
-Ez most valami kirakós vagy mi? Egy boszi bölcsesség? Weis gazdi miről beszél?
Néztem a család baglyára.
-Nem igazán változtam. Kicsit meg nőttem. Meg bele ittam egy varázs főzetbe így emberi alakot is fel tudok már venni. Így még barátnőm is lett. Bár nem tartott sokáig a kapcsolat. De még sem szomorkodom. Hiszen itt van Ikumi és most ti is.
Hozzá simulok Lisa gazdám arcához majd átugrom Ikumi szabad vállára és ő hozzá is oda simulok.
-Weist el repülsz ismét vagy hozzád is oda dörgölődzhetek?
Kérdeztem közben a tanár be vitte Lisa gazdi csomagját a szobánkban aztán Tomoko ki borult.
-Meg erősítem csak egy kérdés hangzott el. Elég lett volna egy nem is nem kell mindjárt felháborodni. Szeretnéd, hogy meg nyugtassalak?
Kérdeztem a lánytól, aztán szerintem direkt le lépet a tanár, hogy ne neki kelljen Tomokot le csillapítania.
-Ikuminak igaza van a tanár úr veszélyes fickó. Furcsa erőkkel rendelkezik.
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openVas. Május 09, 2021 7:31 am

- Nem akarlak zavarni, drágám - intette le Ikumi javaslatát Lisa. - Keresek magamnak valahol egy szobát, ne aggódj miattam.
Közben Miu is ott mászkált a boszi körül, és most meglepettnek tűnt. Nagy meglepettségében el is árulta, honnan az a furcsa energia, amit belőle érzett.
- Szóval ittál Ikumi varázsfőzetéből - kuncogott Lisa. - Hát akkor ezért éreztem furcsa energiát belőled. A fiúk-lányok miatt meg ne aggódj, egy ilyen szép és okos cicus biztos könnyen talál magának valakit.
- Érzem, hogy meg fogom bánni, de gyere ide - adta meg magát Weis.
- Szóval alighogy megtudod, hogy Miu csinos emberré tud változni és máris ilyen engedékeny leszel? - kuncogott újfent Lisa, mire Weis sértetten fordította el 180 fokban a fejét. Úgy, hogy közben a teste meg sem mozdult. A baglyok félelmetes dolgokra képesek, ismerte el magában Lisa. Már régóta volt társa Weis, de erre újra és újra rácsodálkozott. Közben elbúcsúzott Kluzgor sensei is, és ment a dolgára.
- Szerintem félreismeritek - jegyezte meg Lisa a lánya és Miu megjegyzéseire. - Végig nagyon kedves és előzékeny volt. És nagyon humoros, még ha kicsit fura is.
Valójában inkább amolyan magának való fickó lehetett, semmint az a véresszájú zsarnok vagy perverz, aminek a lányok láttatták. Persze körüllengte egy sötét aura, ezt aligha téveszthette el, de nem tűnt olyannak, aki komolyan is gondolná mások bántását. De ott volt még Tomoko ügye is, aki most nagyon felkapta a vizet, így Lisa nem merenghetett sokáig a sensei viselt dolgain.
- Ara-ara, csak nem szégyenlős vagy? - kérdezte Lisa, apró fricskaként a kirohanására válaszul. - Olyankor szoktak ilyen hevesen reagálni. Ne vesszetek össze miattam.
- Leszbik - jegyezte meg mély, némileg elítélő hangon Weis.
- Ez nem volt szép, még tőled se - pillantott hátra a bagolyra, mire ő kissé összébb húzta magát. Tudta, hogy nem jó ötlet felbőszíteni Lisát, mert ha egyszer a cukormáz leolvad róla...
- Ne vegyétek magatokra - fordult vissza hozzájuk szélesen mosolyogva. - És ne is törődjetek velem. Miattam igazán kár összevesznetek, olyan szép pár lehetnétek!
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openVas. Május 09, 2021 8:00 am

- Áááááá! - elfordult és toporzékolt még néhányat a lány és macskája kézmosós kibúvójára - Grrr persze, mindenkinek igaza van csak nekem nem!
Aztán a haját ráncigálva fújtatott Hana Asszony békéltető szándékú megjegyzésére, de szerencsére addigra már nagyjából kifogyott Tomokobol az elem. De azért a bagoly megjegyzésére felé fordította fejét és arcába lógó hajfürtjei árnyékából rásandított
- T-t-tudákos jégcsibe... - motyogta neki bosszúsan
A beinvitálásra csak a kezeit dörzsölte, úgy érezte hogy a világ körülötte megint csak egy zavaros massza volt
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openVas. Május 09, 2021 8:15 am

Tomoko kezdte a haját ráncigálni ezért oda mentem hozzá ás átöleltem akár engedte akár nem.
-Nyugodj meg szépen Tomoko. Nincs semmi baj, nem bánt senki. Ha nem akarsz velem randizni azzal sincs semmi baj. Nem erőszak a disznótor.
Elkezdtem simogatni a haját.
-Én tényleg nem erről tettem rád magam. Semmi baj semmi baj.
Várok egy kicsit hátha meg nyugszik csak akkor engedem el.
-Na kérsz valamit? Enni vagy inni? Ne félj nem varázsollak el és szerelmi bájitalt sem kapsz. Ki kötve sem leszel ha ettől félnél. Ha pedig el szeretnél menni csak mond ki bátran.
Tudtam jól hiába szeretném közelebb kerülni hozzá még ha csak barátilag is, ha ő nem akar a barátom lenni nem erősködhetek.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openVas. Május 09, 2021 9:24 am

-Hát igen kíváncsi cica vagyok és szomjas voltam.
Weis végre meg engedte, hogy hozzá dörgölőddzek így meg tettem aztán kicsit meg nyalogattam a tollainak egy részét.
-Nem is tudod, hogy hiányoztál..
Már kis cica ként is szerettem hozzá bújni főleg, mert a meleg tollai olyan puhák voltak. Egy ideig néha több volt csupán szimpla rajongásnál. De nem voltam szerelmes belé. Inkább olyan volt nekem mint egy nagybáty akit sosem ismertem.
Közben Ikumi meg el kezdte meg nyugtatni Tomokot.
-Velem sem barátkoznál? Pedig úgy emlékszem aranyos kis cica vagyok és sosem bántottalak..
Kicsit kordult a hasam.
-Én ennék már egy kis halat. Vagy csír....nem inkább halat..
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openHétf. Május 10, 2021 4:22 pm

Tomoko dühösen toporzékolni kezdett, de mire Lisához ért volna, kifogyott belőle a szusz. A boszorkány a szája elé tette a kezét, hogy elrejtse a mosolyát. Elképesztő aranyos volt a lány, amikor feldühítették. Ikuminak csakugyan jó ízlése van, gondolta magában. Persze aztán végül Weis is megkapta a magáét a beszólásáért tőle. Rájárt a rúd most a hóbaglyára. Ikumi közben szó szerint a kezébe vette a helyzet kezelését és jó szorosan átölelte Tomokot. Lisa szerint ez egy kicsit túl tolakodó volt, de ez a lány élete, neki kell megoldania a konfliktusait, ő aztán nem fog beleszólni, hacsak nem kérik ki a tanácsát és véleményét. Aztán azzal viccelődött, hogy nem lesz se megbűvölve, se kiközötve a lány. Úgy tűnik Kluzgor-sensei akasztófahumora másokra is átragadt az iskolában. Eközben Weis és Miu is élvezték az újratalálkozást. A zsémbes bagoly ugyan sokszor szóvá tette - kivétel nélkül mindig utólag - hogy Miu túl sokat foglalkozik a tollaival, most halk búgással, szótlanul tűrte azt, hogy a cicus hozzádörgölőzzön és aztán megnyalogassa. Lisa mosolyogva figyelte a jelenetet. Tudta, hogy miképp ő a lányokra, Weis az ő familiárisaikra amolyan szülői ösztönnel tekintett.
- Hmpf - mondta halkan a hóbagoly, de egyébként egy szót sem szólt Miu megjegyzésére.
- Éhes vagy? - kérdezte Lisa, ahogy Miu felvetette a dolgot, és már elő is kapta a pálcáját, de aztán megállt, és a pálca szertefoszlott a kezei közül. Most ő volt a vendég, nem otthon voltak. Ikumi majd intézi a dolgokat. - Drágám, ha befejeztétek a szerelmi évődést Tomokoval, üljünk le enni valamit. Aztán előkerítjük a húgaid.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openHétf. Május 10, 2021 7:02 pm

- Vá-á-hááá! - reszketett mikor Ikumi hátulról elkapta és nem engedte - E-e-e-engedjen, m-m-m-már megint mondogatja!
Tovább próbálkozott, nyöszörgött és mocorgott, de a másik nem volt hajlandó elengedni. Bosszús volt, de az előbbi után túl fáradt ahhoz, hogy nagyobb fizikai vagy mentális ellenállásra legyen képes a rángatózásnál. Végül már szipogni kezdett, csak a szabadulásra tudott gondolni, még a macska hozzá intézett szavaira se reagált
- S-s-se-segítség... - motyogta
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openKedd Május 11, 2021 4:26 am

Tomoko nem akart meg nyugodni. Sőt még jobban rá kezdet mint egy hisztis kis gyerek.
~Kezdem átérezni Kluzgor tanár úr érzéseit. Néhányan nem valók ide.
Be készítve egy varázslatot elengedem a lányt. De ha elesne a varázslatom aktiválódik és puha párnák kapják el.
-Tudod mit Tomoko ha befejezted a hisztidet amit már unok akkor egyszer talán el magyarázhatnád mi bajod van velem? Sosem bántottalak tudtommal. Egy randira hívtalak csak el, elég lett volna elutasítanod. Ha barátom sem akarsz lenni akkor ne legyél az nekem nem számít lesz más a barátom. De a hisztidből nem kérek. Mert ha felbosszantasz vagy villámokkal csapkodlak meg vagy béka leszel és én szeretem a béka húsit.
hagyok neki pár pillanatnyi szünetet majd lépek egyet felé.
-Tudod mit ha már úgy sem vagy semmilyen fajta barátom. Köszönöm, hogy ide kisérted anyukámat és ennyi. Nem kell be fáradnod a szobámban se, hogy ehess valamit. Semmit sem kell tenned csupán el menned amíg meg teheted.
Kicsit kihozott a sodromból már aminek nem örültem. Sokat gyakoroltam, hogy ne zökkenjek ki a béke tűrésemből, de már halottam a szobám ablaka felől az égdörgését. Tudtam, hogy ez megint nekem köszönhető. Dühömben az ég be borul és viharossá válik.
-Én már nem is vagyok éhes... Bár talán egy tányér citrom levest talán el fogyasztok.
~Még az is édesebb mint Tomoko... Komolyan nem értem mi baja van velem. Csupán barátkozni próbálok vele, de missz hiszti bercinek semmi se jó..
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openKedd Május 11, 2021 5:30 am

Weis jól érezte magát és én is halkan doromboltam. Jó volt ennyi idő után ismét vele lenni. Végre valahára készülhettünk neni amikor Tokomo és Ikumi kissé össze rúgta a port.
~Én sem tudom mi baja lehet. De szerintem jobban teszem ha ki maradok a kis vitából.
-Juj akkor ma egész nap be leszel savanyodva..
Kuncogtam és elindultam a tálkám felé.
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openCsüt. Május 13, 2021 3:59 pm

Lisa nem különösebben foglalkozott a két fiatal szerelmi évődésével, egészen addig, amíg Ikumi sértődötten hozzá nem vágta Tomoko fejéhez, hogy el fogja varázsolni vagy villámokkal szórja meg. Lisa összefonta a kezeit maga előtt. A lány aztán durván ki is akarta tessékelni a vendéget, és ez már sok volt neki.
- Hana Ikumi kisasszony! - szólt rá erélyesen, de nem durván a lányára. - Erre tanítottalak? Így illik fogadni egy vendéget? Még viccből vagy dühből se mondj olyanokat, hogy bántanád! Kérj szépen bocsánatot Tomokotól, és kínáld meg valamivel!
Kicsit kihozta a béketűréséből a lánya viselkedése. Tényleg ilyennek nevelte volna őket? Persze sokkal szabadabb gyerekkoruk volt, mint neki, és ezt egy pillanatig se bánta, de remélte, azért ez csak botlás a lányánál, még ha korábban is voltak a hirtelen haragjával gondok. De így megfenyegetni valakit? Egyáltalán nem az ő családjukra vallott. Megrázta a fejét. Biztosan csak rémeket lát. Ikumi sosem lenne képes szándékos gonoszságra. De azt máris látta, hogy jó, hogy itt van.
- Most csitulj Miu, nem akarod, hogy ilyen állapotában rád figyeljen Her Majesty - súgta oda a mellette csücsülő cicának Weis.
- Tomoko, te pedig csitulj kicsit - fordult most az alacsonyabb démonhoz Lisa, sokkal engedékenyebb hangon, de azért még mindig szigorúan. - A hiszti nem old meg semmit!
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openPént. Május 14, 2021 7:49 am

Nyomban elhátrált néhány lépésre, mikor végre elengedték és nyugtatva magát próbálta összerakni az előző egy-két perc eseményeinek kirakósát. De nem jutott sokáig, mert Ikumi vette verbális ostrom alá, mely egyre csak hevesebb lett. Meg sem tudott mukkanni, pupillái hosszú, vízszintes vonalakká szűkültek és feszülten meredt rá a minden pillanattal feldúltabbá váló lányra. Nem esett jól neki a kiosztás, de olyasmi dolog is volt ez amihez valamennyire már hozzá volt szokva
Amikor viszont Ikumi lépett egyet felé ő felocsúdott és néhány apró centit a levegőbe szökkenve a legközelebbi elegendően nagy objektum, a lány édesanyja háta mögé röppent. Földet ért, s meghúzódva fedezékében ott is maradt miközben Ikumi kitiltotta szobájából, majd pedig Hana asszony vette át a szót. Kényelmetlenül ácsorgott miközben anya a lányával beszélt, nem nagyon tudta mit kellett volna csinálnia. Így hát megint csak akkor zökkent ki befordulásából, mikor ezúttal Hana asszonnyal és megdorgálásával találta magát szembe. Maga elé bámulva turkált oldaltáskájában, már nem volt semmi különös a szemeivel sem, csak ábrázata volt megszeppent még

Hana Ikumi szobája - Page 33 MF6yZ

- B-b-bocsánatot kérek! - bökte ki magából, most sem nézve fel - S-sosem tudok viselkedni, p-pedig próbálok
Odalépett hozzá, de nem azért hogy a karjaiba préselje magát mint aki ki akarja sírni magát, hanem mindössze csak hogy Hana asszony takarásából egy taiyakit nyújtson Ikumi felé
- R-rosszul viselkedtem, n-n-nagyon sajnálom... - tartotta ki továbbra is a hal formájú csemegét - gy-gy-gyíkhúspürés...
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openPént. Május 14, 2021 4:24 pm

Kicsit össze rezzentem anyu szidásától. Ő nem tudta, de régóta fenyegetek néha másokat a béka változtatással. Azért is teszem, mert tudom, hogy régen már meg tettem és akkor nem szóltam soha előre. Most időben akartam, hogy az illető tudja.
-Miért kínálgassak meg olyat aki még vendégként sem tud viselkedni? Bántottam őt? Nem.. Mégis én vagyok le szidva..
Végül Tomoko is le lett szidva aki anyukám mögött kereset menedéket. Még valami csemegét nyújtott felém bocsánata jeléül.
-Nincs semmi baj. Én is bocsánatot kérek. Nem akartam mást, csak randira hívni. Nincs azzal baj, hogy nem akarsz el jönni velem. Semmi baj.
Kicsit meg simogatom a fejét ha hagyja.
-Ne viccel anyu Miu az akit soha nem bántanék. Na akkor ki jön be és eszik végre valamit?
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openPént. Május 14, 2021 4:57 pm

Lisa gazdi le szidta Ikumit meg végül Tomokot is.
-Óóó engem sosem bánt Iku. Én a famulusa vagyok és nem közönséges cica.
Végül a lányok bocsánatot kértek egymástól így talán végre szent lesz a béke.
-Szerintem aranyos kis lány Tomoko, de én sem értem mi volt ez az előbb. De örülök, ha egy kicsit ki fognak jönni egymással.
Végül be mentem a szobába.
-Én halat kérek.
Ettem volna csirkét is, de Weisnek kellemetlen lenne ha madár társát enném.
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openVas. Május 16, 2021 7:11 pm

Tomoko úgy tűnt hallgat a dorgálásra, és még ha kissé furán viselkedve is, de békejobbot, abban pedig békegyíkhúsos sütit nyújtott. Lisa ezt elégedett bólintással figyelte. Ikumi még hisztizett egy kicsit, de Lisa sejtette, hogy a lány csak kéreti magát egy kicsit. Mindig büszke volt, és nehezen viselte, ha nincs igaza valamiben. De azért szerencsére nem kellett újra szólnia, és Tomoko kedves gesztusára válaszul ő is bocsánatot kért. Lisa arcára újra visszatért a mosoly a jelenet láttán.
- Nem Ikumitól kell félned, hanem Lisa úrnőtől - intette le Weis a szárnyaival Miut. Talán ennyi idő után elfelejtette, hogy bizony nagy energiák lapultak benne, és nem volt bölcs előhívni ezeket. Szerencsére ezúttal nem tört ki a vihar, hanem elült.
- Akkor együnk - csapta össze a kezeit Lisa. - Tomoko, te mit kérsz? Én csak valami könnyűt, mondjuk egy kis salátát vagy sushit.
- Nyúlhús van? - kapta fel a fejét Weis az étel szóra. - Ha az nincs, egér is megteszi.
- Nahát, az ínyenc a családban - kuncogott Lisa, majd Tomoko felé fordult. - Ne haragudj Ikumira. Kicsit néha hajlamos túl asszertív lenni, de igazából nem akarna bántani. Legyetek jóban, rendben?
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openVas. Május 16, 2021 7:56 pm

Félre pillantott és a falra bámulva lenyelte, hogy a lány és macskája csak azért is megint felhozták a dolgot, mintha csak a Drakula halott és élvezi menne a televízióban. Inkább csak bólintott, talán végre túl voltak az egész helyzeten, s követte is közelről újdonsült alkalmi búvóhelyét a szobába, ki aztán meg is kérdezte tőle, hogy mit kér
- M-mindegy... - válaszolta neki, de gyorsan meggondolta magát és inkább verbálisan belekapaszkodott Hana asszonyba - v-vagyis az nekem is jó az a-amit maga is kért. H-ha nincs, a-akkor valami mást...
Körbenézett, hogy konkrétan mit is találhatott ott, biztosabb megoldás volt mint kérdezgetnie. Ám alig kezdte felfedezni a dolgokat, Ikumi édesanyja megint megszólította
- Igenis H-Hana-sama! - vágta rá némi ijedtséggel
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openHétf. Május 17, 2021 4:20 am

Most, hogy mindenki be fáradt a szobámba láthatták, hogy tellis teli van boszis dolgokkal. Amerre néznek boszorkányos könyvek, poszterek, gyertyák, penta grammák, wodos cuccok stb stb.
-Üljetek csak le és ne nyúljatok olyasmihez ami nem ártalmatlannak látszik és vonza a tekintetteket. Van pár mágikus ereklyém ami átkozott vagy más baja van.
Az asztalhoz lépve el pakolom a házimat. El teszem az üveggömböt meg egy nyakláncot is el teszek amit egy osztály társam hozott nem rég. Szegény jól sejtette nagyija kedvenc kis csecsebecséje egy mára el gyengült átkot hordozót aminek az eltávolítása még két napot igénybe vett.
-Mi saláta? Megint fogyózol? Még meg hízni sem tudsz, egy deka fölösleg nincs rajtad. Max a smink.
Jegyzem meg a hűtőhöz lépve majd ki veszem a salátát. Béka levest, mert az a kedvencem. Aztán Weisnek nyúl húst veszek ki, Miunak halat és egy nagy tálca szendvicset is ki veszek és szépen mindent az asztalra teszek.
-Tessék vegyetek és egyetek.. Ja hoppá tányér is kell..
Ki teszek még tányérokat és evő eszközöket. Bár kis kedvenceinknek aligha fog kelleni evő eszköz.
-Jó étvágyat...
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openHétf. Május 17, 2021 7:07 am

Végre béka volt aminek örültem. Nem szeretem amikor családon belül megy a vita. Főleg, hogy nem szívesen veszekszem vagy harcolok a családtagokkal. Weis-el sem szívesen harcolnék. Repülésben övé az előny, de macska ként a földön főleg bestia módban szerintem nálam az előny. Most a nagy békülést evéssel ünnepeljük aminek örültem. Egy ideje már éhes voltam és a tálkám meg üres volt. Most végre meg kaptam a hall adagomat amit szinte faltam. Kissé hideg volt a halam ezért egy kis mágia felhasználásával amit Ikumi bocsát ki azzal hip hop felmelegítem a halat.
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-openCsüt. Május 20, 2021 6:18 am

Tomoko egyetérteni látszott Lisával, ami elégedettséggel töltötte el a nőt. Iku igazán kezelhette volna kicsit érettebben is a helyzetet, de a lényeg az volt, hogy a kedélyek most alábbhagytak. Mindenki megkapta azt az ételt, amit kért, és elhelyezkedett az asztalnál, kivéve persze a familiárisok, akik kissé odébb láttak hozzá az ételnek.
- Átkozott tárgyak, milyen izgi - jegyezte meg mosolyogva Lisa. Utazó boszorkányként ő is keresett pénzt hasonló trükkökkel, hogy a további költségeket előteremtse.
- Kedves vagy, Iku, de vigyáznom kell az alakomra - jegyezte meg a nő mosolyogva a lánya kommentárjára, majd kissé humorosan hozzátette. - Apukád nehogy új barátnő után nézzen még a végén.
Egy kis kuncogással jelezte, hogy ezt nem gondolta komolyan. A férjével még mindig szerették egymást, még ha nem is olyan hevesen, mint régen. Ez a veszély aligha fenyegetett tehát.
- Szóval Tomoko, mi volt ez a sok játékkatona nálad? - kérdezte a lánytól, aki egészen eddig az ő árnyékában bujkált. - Te csináltad őket? Nagyon murisak voltak azzal a WC ülőkés felfestéssel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hana Ikumi szobája - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 33 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hana Ikumi szobája
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi naplója
» Hana Miu
» Hana Miu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: