Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hana Ikumi szobája

Go down 
+7
Hana Yuki
Miura Mari
Hana Mitsuki
Mitsui Yua
Alexander Flash
Egami Daisuke
Ikumi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openCsüt. Feb. 23, 2012 5:13 pm

Az újabb csók közben, finoman Ikumi combját kezdtem simogatni, lassan, egyre följebb haladva rajta, míg másik kezemmel, így ruhán keresztül kezdtem mellét masszírozni.
- De ha nem akarod, csak szólj nyugodtan és leállok.
Mondtam, majd apró csókokkal nyakát kezdtem bombázni, közben néha fülcimpáját nyaldostam és harapdáltam.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openCsüt. Feb. 23, 2012 6:33 pm

*Lassan simogatni kezdet ügyelve arra,hogy senki ne lásson minket. Bár nagyon sötét volt a filmtől azért egy mást láthattuk. Nagyon izgatott voltam emiatt hamar be nedvesedtem és csókjaitól hamar fel izgultam.
-Csak meg ne lássanak minket. Nem szeretném ha ki zavarnának minket.
*Remegtem az izgalomtól, de lassan a farkát kezdtem simogatni nadrágján keresztül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openCsüt. Feb. 23, 2012 7:28 pm

- Ne izgulj, nem fognak észrevenni.
Nyugtattam kicsit, ahogy lassan pináját kezdtem simogatni, a már most nedves bugyiján keresztül. Talán a kis izgalomtól, hogy most rajtakaphatnak minket, még jobban be van indulva? Mondjuk engem is ösztönzött picit, hogy rajtakaphatnak minket. Na szóval, amíg forró punciját, továbbra is bugyiján át simogattam, addig másik kezemmel benyúltam ruhája alá, hogy követlenül érhessek melleihez és kezdhessek játszani velük, amíg élveztem, ahogy farkamat simogatja.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openPént. Feb. 24, 2012 8:06 am

*Míg ő simogatott én halkan sóhajtoztam. Ahogy én is ő is hamar fel izgult így ki bontottam ruhámat és hagytam, hogy melleim szabadok legyenek. Fejét magamhoz húztam, hogy meg szívogathassa és csókolhassa melleimet. Közben észre vettem, hogy valamivel előttünk egy másik pár egy más ölében fel le mozog. Úgy éreztem el jött az idő, hogy tegyek valamit. Le húztam William cipzárját és elég térdelve elő vettem már meg keményedet farkát és gyorsan szopni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openPént. Feb. 24, 2012 10:55 am

Ahogy kibontotta felsőjét és oda húzta fejemet, azonnal számba vettem egyik mellé és nyaldosni, szopogatni kezdtem, amíg hirtelen abba nem kellett hagynom. Kicsit meglepett, hogy Ikumi gyorsan lehúzva cipzárom elém térdelt és gyorsan szopni kezdett, viszont nagyon élveztem.
- Nagyon ügyes vagy.
Mondtam halkan, közben kezemet fejére téve kezdtem finoman simogatni, amíg élveztem, amit csinál.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openPént. Feb. 24, 2012 5:59 pm

*Mivel a film el nyomta a zajokat nem értettem mit mond Wili. De keze simogatásából sejtettem mire gondolhat. folytattam is amit el kezdtem és ha akarta hagytam, hogy ismét magáévá tegye a számat. De utána már minden képen az ölébe ültem és félre húzott bugyival hagytam, hogy belém csússzon a farka. Halk sóhajokkal a füle mellet mozogtam és bár nem mondtam kedvem lett volna haza menni és otthon folytatni. De persze az is eszembe jutott, hogy otthon lehet nem lenne ennyire izgalmas.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openPént. Feb. 24, 2012 9:44 pm

Most kivételesen valahogy nem vágytam rá, hogy ismét szájba rakjam Ikumit, alig vártam, hogy ölembe ülve, ismét mélyen belé hatoljak és az enyém legyen.
- Szeretlek Ikumi.
Sóhajtottam halkan, majd hosszan megcsókolva kezdtem kezeimmel melleit kényeztetni, míg ő csípőjét lassan mozgatva lovagolta meg farkamat, ami iszonyatosan jó érzés volt.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 8:37 am

*Nem kezdet durvulni inkább meg várta, hogy az ölébe üljek. Erektől duzzadó kemény farka könnyen csusszant be a nedves puncim leg végébe.
-Én is szeretlek William és soha nem foglak el hagyni soha, de soha.
*Lassan mozogni kezdtem rajta közben forrón csókolóztunk. Majd kissé fel tűrtem pólóját és finoman végig pusziltam mellkasát. De ezt nem sokáig bírtam, túl izgatott voltam és túlzottan fel izgulva voltam ahhoz, hogy orgazmusomat el nyomjam ami hirtelen kitörve rajtam végig remegtette testemet.
-Ez volt eddig a legjobb és legfurcsább orgazmusom.
*Sóhajtottam a fülébe, majd bele nyalva finoman hozzá simulva tovább mozogtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 10:43 am

Egyre jobban élveztem a dolgot, mikor Ikumi hirtelen megállt, majd egész testében megremegve járta át az orgazmus. Megvártam, míg teljesen kiélvezi a dolgot, s közben éreztem, hogy pinájából is több nedv áztatja farkamat, amitől én is majdnem elmentem, de még sikerült tartanom magam. Végül fülemet nyaldosva, finoma tovább mozgott farkamon, közben, amint lehetett én hosszan megcsókoltam, míg kezeimmel formás kis melleit kezdtem izgatni.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 3:33 pm

*Hosszan csókolózni kezdtünk majd a melleimet kezdte kényeztetni. Finoman mozogtam rajta majd kicsit meg álltam.
-Így szeretnéd folytatni vagy inkább másik pózt vegyünk fel?
*Kérdeztem halkan, de közben éreztem, hogy szárnyaival gyengéden átölelt.
-Olyan kellemes a szárnyaid ölelésében lenni. Egyszer fel repülhetnénk és az égben is ölelkezhetnénk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 4:13 pm

Szárnyaim akaratom ellenére bújtak elő, s takartak be minket... nem lett volna szerencsés, ha bárki észre veszi, de ez most valahogy nem érdekelt.
- Nekem tökéletes, de ha máshogy szeretnéd, szólj nyugodtan.
Válaszoltam, ahogy tovább csókolgattam, ahol értem. Közben kezeimet lassan fenekére csúsztatva segítettem a mozgásba, hogy ne csak ő dolgozzon és egyik ujjamat fenekébe is becsúsztattam, hogy azt ujjazva, talán még nagyobb örömet szerezzek Ikuminak.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 4:25 pm

*Éreztem, hogy fenekemet ujjazza így támadt is egy ötletem.
-Hát ha már ujjazol ott hátul akkor meg fordulok és folytathatnád hátulról. de azért óvatosan a filmnek hamarosan vége és az utolsó percekben még könnyen észre vehetnek minket.
*Ki szálltam belőle és meg fordulva előre hajoltam és közben láttam, hogy akik itt vannak a filmen azok mind szerelmeskednek csak más pózokban. Azt sem fúrcsáltam, hogy volt fiú illetve lány pár is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 4:29 pm

Ahogy előre hajolt, lassan betoltam farkamat fenekébe, majd hátulról átölelve, melleivel kezdtem játszani és kicsit felegyenesítve őt, halkan suttogtam fülébe.
- Tetszik amit látsz? Szeretnél becsatlakozni valahová?
Kérdeztem, mert már volt, hogy megemlítette, hogy kipróbálná úgy, hogy többen vagyunk, és itt volt elég sok vállalkozó szellemű páros
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 4:33 pm

*Fenekembe hatolt amitől fel sóhajtottam. Halkan sóhajtottam melleim kényeztetésétől.
-Igen tetszik. De nem most csak veled akarok lenni.
*Ismét remegni kezdtem az izgalomtól és meg fogva William kezét jobba magamra húztam.
-Folytasd még angyalom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 4:38 pm

Kicsit gyorsítottam a tempón, mikor jobban magára húzott és kérte, hogy folytassam. Már nem kellett sok, hogy én is elélvezzek, így tövig belé nyomva farkam mozgattam benne, míg végül tele nem élveztem szerelmem fenekét. Még mindig hátulról átölelve masszíroztam egyik mellét, míg másik kezemmel finoman hajába tépve, felém fordítottam arcát és hosszan megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 4:48 pm

*Hamarosan belém élvezett aminek egy része folt a lábamon. Fel jaj dúltam amikor a hajamba tépet és meg csókolt. nem tudtam visszonózni a csókot, de aztán még is sikerült. Mikor elengedett meg fordultam és lábaimmal átöleltem és magamhoz zártam.
-Még van egy kis időnk egy gyors szerelmeskedésre. De a hajam azért ne tépjed, mert azt nem szeretem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 4:53 pm

- Értettem boszikám.
Mondtam, ahogy megcsókoltam, s ahogy a csókért hozzá hajoltam, azzal a lendülettel toltam belé farkamat is. A moziban, mivel mindenki épp más szórakozást választott a film helyett, halk nyögések hallatszottak szinte folyamatosan.
- Talán kicsit te is eleresztheted a hangod. Imádom, mikor a fülem mellett nyögsz és sóhajtozol.
Jegyeztem meg, mert valóban így volt. Mikor Ikumi ezt csinálta, minden egyes nyögésénél úgy éreztem, menten elélvezek.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 5:08 pm

*Kérésére a füléhez hajoltam és kissé hangosabban sóhajtozni kezdtem.
-Csak kérned kell és azt teszem amit szeretnél.
*Egyre jobban sóhajtoztam és nyögtem. Majd le ültem a fotelba és magamra húztam Wlliamet. Derekát lábaimmal öleltem átt és egyre jobban sóhajtoztam.
-Mind járt el élvezek angyalkám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 5:13 pm

Ahogy magára húzott, ebben a pózban kicsit jobban tudtam mozogni. Farkammal nagy tempóban kezdtem benne mozogni, úgy, hogy tövig belé toltam, majd szinte teljesen kihúztam belőle és vissza. Nyögései egyre jobban beindítottak és mikor mondta, hogy nemsoká újból elélvez, keményebben kezdtem dugni nedves kis pináját, ami talán élvezetesebbé tette neki az orgazmus pillanatát. Miután éreztem, hogy elélvezett, még egy kicsit mozogtam benne, ugyan olyan keményen, majd kihúzva farkam, forró puncijából, szájához illesztettem. Ismét magáévá akartam tenni finom kis ajkait is.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 5:24 pm

*Egyre erősebben mozgott bennem és végül nem bírtam el élveztem. Ő még mozgott bennem amitől tovább sóhajtoztam majd ki vetet a farkát belőlem. Én fel ültem és már a számhoz is tette. először le nyalogattam róla saját ízemet majd szopni kezdtem őt. Mikor meg fogta a fejem sejtettem mi fog történni, de nem bántam. Kezdtem meg szokni a dolgot és a film is a végéhez közeledett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 5:32 pm

Nem tudom biztosan, Ikumi is élvezte e ezt, vagy csak eltűrte a kedvemért, de egyszerűen nem bírtam megálljt parancsolni magamnak. Miután egy ideig szopta farkamat, megragadtam a fejét, hogy ne nagyon mozgassa, majd finomabban, mint máskor, de elkezdtem szájba baszni őt.
- Szopj amíg el nem élvezek...
Kértem meg egy idő után, mikor már éreztem, hogy nem kell sok az újabb orgazmushoz és valóban, alig pár percet kellett csak dolgoznia raktam és ismét szájába élveztem, vagy ha kivette szájából farkam és kezével verte ki, akkor arcára és melleire mentem el.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 5:39 pm

*Mint már máskor ismét szájba dugott és el kellet ismernem nem volt rossz dolog. Mindig a számba élvezett és csak nagy ritkán vette ki hogy rám élvezzen amit szintén soha nem bántam. Mikor le nyeltem minden cseppet le tisztogattam majd el kezdtem fel öltözni ahogy mindenki más is.
-Menjünk haza és megint azt tehetsz velem amit szeretnél ha meg ígéred, hogy nagyon fogom élvezni.
*Nyakát átkarolva a szemébe néztem.
-Ezt a hármas dolgot mikor szeretnéd meg csinálni? Van talán egy barátod akivel ezt így meg lehet valósítani?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 5:46 pm

Miután letisztította farkamat, felöltöztünk és ajánlatára elmosolyodtam.
- Ennyire szeretnéd, hogy ketten dolgozzanak rajtad boszikám?
Kérdeztem, majd kicsit elgondolkodtam.
- Igazából, arra gondoltam, hogy... én is szeretném még egyszer mással is, talán Yua-val. És ha jól tudom, neki most van egy pasija és összehozhatnánk egy négyest ha neked így jó.
Mondtam el végül mire gondoltam és kíváncsian vártam reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 5:55 pm

-Csak ki próbálnám.
*Feleltem el vörösödve.
-Valahogy sejtettem, hogy Yuaval szeretnél lenni. Nem tudom miért néha úgy érzem eltudna rabolni tőlem. De nem szeretném, hogy ezt az utolsó dolgot ne tegyük meg mielőtt össze házasodunk. De ígérd meg, hogy utána nem mész dobsz és térsz Yuahoz. Nem tudnám meg bocsátani mivel nagyon szeretlek. Bár lehet, hogy végül meg bocsátanék, de egyedül érezném magam nagyon.
*Egy könny csepp szaladt végig az arcomon.
-Nem tudom mennyire látszik, de mint meg teszek érted és nem csak azért teszem, hogy csak neked okozza örömet. Bár ebben van igazság, de egyre jobban élvezem amit teszel velem és minden egyes alkalomnál látom a fonalat ami össze köt minket. Nem hiszem, hogy el tudnám viselni azt, hogy el veszítelek. Főleg, hogy már láttam amint egy család leszünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-openSzomb. Feb. 25, 2012 6:03 pm

Ujjammal finoman letöröltem a könnycseppet arcáról, majd fioman magamhoz ölelve vártam, míg végigmondja amit szeretne, s csak utána szólaltam meg.
- Ne félj, nem foglak elhagyni. Tudom, hogy mindent megteszel értem és igazából néha rosszul is érem magam, mert úgy érzem, kicsit kihasználom ezt. Ha bármit szeretnél, csak szólj és megteszem neked.
Még mindig a mozi egyik eldugottam sarkában álltunk, így nem volt valószínű, hogy bárki megláthatott minket, ezért úgy döntöttem, most én bizonyítok neki. Elengedve őt, lassan letérdeltem el, majd szoknyája alá bebújva, kezeimmel formás lábait kezdtem simogatni. Jeleztem, hogy álljon kicsit terpeszbe, maj ahogy ezt megtette, bugyiján keresztül nyalni kezdtem pináját, míg két kezemmel fenekét markolásztam és simogattam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hana Ikumi szobája - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 18 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hana Ikumi szobája
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi naplója
» Hana Miu
» Hana Miu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: