Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Clayton szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openVas. Dec. 30, 2012 7:27 am

Ahogy mozogtam rajta egészen kellemes volt. Így átölelkezve sokkal forróbbnak és érzékinek éreztem a pillanatot. Most nem is akartam gyorsítani a lassabb mozgástól sokkal jobb volt így. Keze érintése a fenekemet és ahogy forrón csókolta a nyakam sokkal jobban fokozta az érzelmeink kimutatását amit testünk melege mutatott jobban ki ahogy egymáshoz értünk. Az ó forró mellkasa ért az enyémhez amely számára biztosan meleg volt. Forró ajkai érintésétől halk sóhajok hagyták el a szám ahogy fejét simogattam ösztönözve, hogy folytassa.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openVas. Dec. 30, 2012 3:29 pm

Ahogy egyre jobban belemerültünk az élvezetekbe.. folyamatosan gondolkoztatott valami.. ez nem olyan mint a többi... a többi csak sima szex volt, de ez.. jóval több... sokkal élvezetesebb és nem csak az érdekel, hogy nekem jó legyen.. inkább az,hogy Atsuminak legyen az. azt hiszem ezt nevezik szeretkezésnek.. igen.. ez lehet az...formás fenekét markolgattam a kezeimmel közben egymáshoz simult forró testünk. Nyakát nyelvemmel kényeztettem és csókokkal halmoztam el. A tempó nem változott.. lassan mozgott Atsumi az ölemben.. de ez nem is baj.. tartson minél tovább ez a pillanat.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openVas. Dec. 30, 2012 3:39 pm

Folyamatosan sóhajtoztam ahogy lassan fel le mozogtam és csókolgatott engem. Kezeimmel a hátát simogattam majd mikor be fejezte a nyakam csókolgatását heves csók csatát kezdeményeztem. Folyamatosan csókolgattam az ajkait és a nyelvemmel. Ahogy csókolgattam finoman meg remegtem és úgy élveztem el, hogy a csók közben bele sóhajtottam a szájába, de nem hagytam abba a csókot hanem folytattam tovább.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openVas. Dec. 30, 2012 5:33 pm

Egy fél pillanatra sem akartam elengedni az újdonsült barátnőmet.. főleg nem ilyen pillanatban. Lassan mozgotr mégis élveztem.. és a halk sohajaiból és nyögéseiből megítélhettem ő is. Pár percre abbahagytam a kényeztetését és megcsókolt.. jó hosszan, majd közben sikerült is elélveznie.. De a samci nem ált meg.. ment tovább.. és még én sem élveztem el.. tovább meredezik kőkemény férfiasságom benne.. Astumiban.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openVas. Dec. 30, 2012 10:10 pm

Miután el élveztem még mindig csókolgattam Clayt. Ő még nem élvezett el én pedig most csak erre vágytam. Utána még nem tudtam mi fog történni valószínűleg le pihenünk. A védekezést majd biztosan később beszéljük meg mielőtt folytatnánk a gyakoribb szerelmeskedést. Tovább csókolgattam és simogatatm a hátát és a vállait miközben még mindig mozogtam rajta.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openVas. Dec. 30, 2012 10:46 pm

Hosszan smároltunk amikor Atsumi elment.. de nekem sajnos, most nem sikerült elmennem vele, de a mozgás továbbra sem állt meg.. és az ölelkezés.. simogatás sem. Fenekéről felcsúsztak a kezeim.. lassan végigsimítottam a hátá.. majd a vállait, míg elértem a mellekig..A csókot egyikünk sem akarta abbahagyni.. nagyon élveztük.. Mikor éreztem, hogy lassan megint elélvezek Átkaroltam a derekánál és szorosan magamhoz öleltem a pillanat hevében.. ismét belé eresztettem egy szép nagy adagot..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openHétf. Dec. 31, 2012 7:36 am

Folytattuk a csókot és egy más simogatását míg nem szorosabban magához ölelt és belém élvezett. Mélyen fel sóhajtottam ahogy a el áraztot a meleg spermája. Ismét meg csókoltam majd a füléhez hajoltam.
-Szeretlek Clay.
Tovább ölelkeztünk, de nem tudtam, hogy most hogyan is engedhetnénk el egymást.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 01, 2013 6:56 am

Végül én is elértem a csúcsra.. immáron harmadszor és ezt Atsuminak köszönhetem.. bizony neki. Még mindig ölelkeztünk és csókolóztunk.. egyszerűen nem tudtunk betelni a másik közelségével... legalábbis én nem az övével.
- Én is szeretlek. - suttogtam a fülébe.. Még mindig az ülemben ült... nem is volt ez baj.. Nem akartam elereszteni.. élvezni szerettem volna még ezt egy kicsit.. olyan jó érzés
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 01, 2013 7:09 am

Nem engedtük el egymást aztán kopogásra lettem figyelmes és üvöltözésre.
-Buli van egy közeli birtokon aki akar jöjjön el!
Be csúsztattak egy borítékot az ajtó alatt, gondoltam a személyes meg hívó.
-Clay téged érdekel esetleg ez a buli?
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 01, 2013 7:15 am

Továbbra is ölelkeztünk.. nem akartuk elengedni egymást.. míg nem ezt a meghitt pillanatot egy kopogás zavarta meg... már azon voltam, hogy kimegyek és kinyírom az illetőt, de Atsumi közelsége lenyugtatott engem valahogy. Egy bulit hírdettek... pont ilyenkor..
- Ha téged érdekel.. akkor szívesen elmegyek veled Atsumi..- feleltem és hosszasan megcsókoltam.. nagyon hosszan.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 01, 2013 7:20 am

-Örülnék neki ha el mennénk.
Mondtam, mert örültem volna ha több közös emlékünk lenne. Ha pedig ő ezt el fogadta akkor talán még ha nehézkesen is elengedtük egy mást. Amennyire tudtam gyorsan rendbe szedtem magam és fel öltöztem, majd meg fogtam Clay kezét, hogy elindulhassunk.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 01, 2013 10:50 pm

Egy bulimeghívás kicsit megzavarta meghitt pillanatunkat.. de ez van.. ezt kell szeretni. Atsumi szeretett volna elmenni, így nem mondhattam rá nemet.
- Rendben.. akkor menjünk..- feleltem majd nehezen, de elváltunk egymástól és mind a ketten készülődni kezdtünk... én kicsit lassabb voltam mint a barátnőm, de annyi baj legyen.
- Akkor hova is kell mennünk??- néztem meg a meghívót, majd kézenfogva elindultunk arra a bizonyos helyre.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-openSzer. Jan. 02, 2013 7:07 am

-Ha jól emlékszem valamilyen Csák birtok van benne.
Feleltem bár ő is el olvasta. Az első emeleten egy pillanatra meg álltam.
-Várj kérlek itt egy percet.
Be mentem a szobámba és be vettem egy esemény utáni gyógyszert. Szerencsére anyu be tette nekem nehogy el felejtsem és szerinte úgy is szükségesé válhat. Most örültem is, hogy volt így a bulihoz is magammal párta csak a biztonság kedvéért.
-Mehetünk.
Ismét meg fogtam a kezét és elindultunk.

/Külváros-Csák Birtok/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Clayton szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Clayton szobája
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Clayton Williams
» Clayton Williams
» Mia szobája
» Angela szobája
» Dracon szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: