Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Clayton szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 9:37 pm

Atsumi bevallása szerint "finom" voltam így megnyugodtam kissé.. eközben újraélesztette a férfiasságomat, majd felhúztam magamhoz és csók közben belé hatoltam.. egészen tövig..
- Nagyon mélyre?? Nem szereted ennyire mélyen??- érdeklődtem, mert azt szeretném, hogy neki is jó legyen.. így akármit mond kicsit kijjebb húzom a farkamat.. majd lassan elkezdek mozogni.. és a nyakát csókolgatom ismét..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 9:51 pm

-Igen nagyon mélyen vagy.
*Sóhajtottam a kérdésére.
-De de szeretem csak hirtelen ért, hogy máris ilyen mélyen be toltad.
*Folyamatosan sóhajtózi és nyögni kezdtem ahogy mozogni kezdet és csókolgatta a nyakam. Lábaimmal lassan átöleltem a derekát és kezeimmel a fejét és hátát simogattam.
-Ez nagyon jó Clay-kun. Nagyon jó érzés ahogy a férfiasságod a puncimban mozog.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 10:30 pm

Atsumi meglepődött, hogy kezdésnek máris tövig felnyomtam neki a farkam.. ezért kicsit vissza vettem a lendületből.. nem hajt a tatár.. LAssan mozogni kezdtem benne, miközben nyakát kényeztettem apró csókokkal. Lábai átölelnek a derekamnál, nehogy szabadulni próbáljak, de eszem ágában sincs.. Nyakáról kicsit lejjebb csúszok és rácuppanok egyik mellbimbójára és erősebben szívni kezdem.. egyik kezemmel kecses és hosszú combját simogatom míg másikkal gyengéden maszírogatom szabad keblét.
- Nagyon jó benned lenni Atsumi..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 8:21 am

-Nem nem kell kijjebb húznod nagyon jó érzés, hogy ennyire bennem vagy.
Sóhajtottam ahogy mozgott bennem. Mikor lejjebb ment kicsit, hogy a mellbimbómat kényeztesse még mindig a fejét simogattam és az erősebb szívásoktól fel nyögtem. A másik kezemmel most nem értem el a hátát csak a karját és a kezét. Kezemet az övére tettem majd ha kicsit később engedte akkor meg fogtam.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 12:31 pm

Elkezdtem lassan mozogni Atsumiban.. de vigyáztam, hogy ne toljam fel neki tövig a farkam, ha ennyire kellemetlen neki. Elkezdtem csókolgatni és újra megcéloztam az egyik mellbimbóját és erősen szívogattam.
- Rendben.. akkor nem teszem..- - és a továbbbi löketeknél már tövig nyomtam fel neki a szerszámomat, majd cicit váltottam, hogy a másik se maradjon ki a kényeztetésből. P a fejemet simogatta, és a kezemet amit össze is kulcsoltunk...
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 2:10 pm

Hangosan fel nyögtem ahogy ismét tövig belém tolta a férfiasságát.
-Nagyon jó érzés ahogy ki töltesz Clay.
Kezünket össze kulcsoltuk és a fejét simogatva sóhajtoztam.
~Innen nézve oylan aranyosnak tűnik.
Fejét kicsit jobban magamhoz szorítottam és amennyire tudtam én is mozogtam.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 3:05 pm

- Örülök, hogy élvezed.. pont ez a célom.. és persze neme sem utolsó érzés..- feleltem két mellbimbó nyalintás között.. Már teljes hosszúságával jár ki-be a farkam Atsumi puncijába, miközben melleit kényeztetem.. egyik kezünket összekulcsoltuk és a fejemet is simogatta. Mikor fejemet magához szorította kicsit felbátorodtam és nem csak nyalogatni, szívogatni kezdtem a mellbimbóit..kicsit meg is harapdáltam.. persze csak finoman.. Nem fájdalmat akartam neki okozni.. hanem élvezetet.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 6:39 pm

Már nagyon nedves lehettem, mert akadály nélkül mozgott bennem a férfissága. Egyik kezünket össze kulcsoltuk miközben ő hol nyalogatta mellbimbóimat hol szopogatta. Aztán az egyiket meg is harapdálta, de nem fájdalmasan inkább érzékien csinálta ami nekem jól esett. Folyamatosan nyögtem és sóhajtoztam.
-Ez egyre jobb és jobb érzem ahogy milyen meleg a férfiasságod bennem.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 6:53 pm

Már javában benne voltunk a menetben.. Én nagyon élveztem.. és a hangok alapján Atsumi is.. ez van.. ilyen jó ha megfelelő az előjáték.. bár az is lehet, hogy itt is az a bizonyos szerelem lehet a ludas.. nemtudom. Mellbimbóit megharapdáltam egy kicsit, majd hallgattam a lány szavait és elkuncogtam magam..
- örülök, hogy megszólítottalak ma.. nagyon örülök.. - bizony így van.. ha akkor nem szólítom meg.. lehet, hogy sose jöttünk volna össze.. Ezek után hosszasan megcsókoltam.. kicsit gyorsítottam a mozgásomon.. kezét pedig nem engedtem el.


A hozzászólást Clayton Williams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 28, 2012 7:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 7:01 pm

-Én is nagyon boldog vagyok.
Vallottam be és mikor meg csókolt forrón viszonoztam azt. Csók közben sem engedtük el egymás kezét és éreztem ahogy egyre jobban gyorsít.
~Ahh ez annyira jó úgy érzem meg fogok örülni.
-Ez nagyon jó Clay nagyon nagyon jó. Azt hiszel el fogok élvezni a fér..a fér.. a farkadtól el fogok élvezni a farkadtól.
Nyögtem hangosan miközben éreztem, hogy remegek.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 7:53 pm

- Isteni vagy...- suttogtam a csók előtt, majd jött a hosszó és forró smaci. továbbra is szorítottuk egymás kezét.. nem akartuk elengedni a másikat.. pedig egyikünk se lépne le ezek után.
- Tarts..ki.. mindjárt.. én is... élvezzünk együtt..- feleltem és kicsit intenzívebben mozogtam.. Atsumi nyakát vettem ezúttal is célba és nem csak csókolgattam, de ki is szívtam.. egy kis folt nem árt.. Majd egy teljes tárat Atsumi puncijába eresztettem mikor már nem bírtam tovább.. .. elengedtem magam és lányra nehezedtem.. lihegtem egy kicsit az utóbbi gyors tempótól.
- Szeretlek Atsumi.. - néztem végül a szemeibe.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 8:09 pm

Nem válaszoltam csak bólintottam. Még nem akartam teherbe esni, de azt sem akartam, hogy ki vegye. Ezért el döntöttem, hogy majd veszek be esemény utáni tablettát. El kezdte a nyakamat csókolni majd ki szívta. Hamarosan belém élvezett és nekem is sikerült addig a pillanatig vissza tartanom aztán én is el élveztem. Elengedtem a lábaimmal, de a karjaimmal átöleltem.
-Én is szeretlek Clay.
Hosszan meg csókoltam majd pihengetve néztem őt.
-Nagyon szeretlek.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 9:37 pm

Atsumi közeledett előbb a csúcs felé.. de sikeresen behoztam és együtt élveztünk el.. Beleélveztem a puncijába, de nem csinált ügyet belőle.. csak smároltunk.. jó hosszan.. A csók után átfordultam vele finoman, hogy én legyek alul és ő pihizzen rajtam.. elvégre ő a kisebb súlyú... Karjaimba zártam.. nem engedtem el egy percre sem.. Farkam még mindig benne volt a lányban.. nem csúszott ki még.. Adok egy puszit a szájara, amjd megszólalok..
- Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagyszerű vagy az ágyban
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 10:16 pm

Clay nem kezdet el magyarázkodni én pedig szándékosan nem csináltam ügyet abból, hogy belém élvezett. Már a barátnőjének számítottam és nem gondolkoztunk előre a védekezésről így nem volt jogom a szemére vetni. Inkább csak csókolóztam vele miközben átfordultunk. Karjaiba zárt és még mindig éreztem, hogy férfiassága bennem van. Kaptam egy puszit és egy dicséretet amitől el vörösödtem.
-Köszönöm te is nagyon jó voltál.
Finoman meg csókoltam majd kicsit pihentem a mellkasán. Pár perc múlva kissé fel emelgetem, de nem szálltam le róla csak fel ültem inkább. Éreztem őt még magamban és úgy éreztem nem voltam teljesen igazságos vele. Eddig ő mozgott bennem én alig csináltam valamit.
-Van kedved esetleg kicsit még folytatni? Mert én szívesen így maradnék még.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openPént. Dec. 28, 2012 11:22 pm

Nem foglalkoztunk azzal a ténnyel, hogy beleélveztem Atsumiba.. csak egymással voltunk elfoglalva és élvezettel smároltunk. Átfordultam vele, hogy én legyek alul és tudjon pihenni a mellkasomon.
- Akkor ezt megbeszéltük.. mind a ketten fantasztikusak vagyunk az ágyban..- viccelődtem, majd pihentünk.. A lány a mellkasomon én pedig ugye alatta és karjaimba zártam.. Aztán felült.. jöhet is a következő menet.
- Nahát.. ismét megleptél.. benne vagyok..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Dec. 29, 2012 7:01 am

Kicsit el mosolyodtam azon, hogy meg leptem megint.
-Csak aztán nehogy valami perverz lánynak néz.
Előre hajólva meg csókoltam majd vissza ülve kicsit mozogni kezdtem. Persze nem nagyon és nem gyorsan csupán annyira, hogy bennem maradjon és, hogy fel izgatva érezzem, hogy bennem keményedik meg. Ha ez sikerül akkor lassan kicsit gyorsabban csinálom és a kezeimet a csípője teszem.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Dec. 29, 2012 9:27 am

- A perverzségeb nincs semmi rossz.... de te még távol állsz ettől a megnevezéstől- viccelődtem megint és kaptam egy újabb csókot.. lényegtelen mennyit kapok..egyszerűen nem tudok betelni vele. Azután felegyenesedett és elkezdett mozogni. Farkam lassan kezdett keményedni a mozgás hatására, de elég lett volna csak a látvány is, ahogy Atsumi éppen a farkamun ül.... már azzal felizgat.
- Gyönyörű vagy Atsumi....- két kezemmel végigsimítottam testét a mellitől egészen a fenekéig.. egy párszor, majd megállapodtam kicsit a melleinél, hogy újra kezemben érezhessem őket.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Dec. 29, 2012 10:46 am

Reméltem nem csak a mozgástól hanem attól is izgalomba jön, hogy rám néz.
-Köszönöm.
Fogadtam a bókot és ismét előre hajólva meg csókoltam. Utána vissza ültem, de kezeimmel a mellkasát simogattam. Utána ismét el helyezkedtem ő pedig engem simított végig. Lassan kezdtem gyorsítani ahogy éreztem, hogy egyre keményebb. Persze ügyeltem arra, hogy az egész bennem legyen, mert úgy véltem neki azt tetszik a legjobban. Mikor már teljesen kemény volt és gyorsabban mozoghattam egyik kezemmel megint össze kulcsoltam az övével.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Dec. 29, 2012 12:44 pm

Mókomat csókkal jutalmazta... már csak ezért is megérí bókolgatni.. de ezen indk nélkül is megtenném. Mellkasom simogatta pici és puha kezeivel, míg én bájait kényeztettem.. közben persze mozgott és hamar 100 %-os lett a férfiasságom.. ha nem több.. majd kicasttanok az energiától.. Ez mind Atsumi hatása.. egyik kezünket összekulcsoltuk és gyorsított egy kicsit a tempón... remek érzés benne lenni.
- Remélem sokáig velem maradz.. mondjuk örökre??- kérdeztem kuncogva..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Dec. 29, 2012 6:55 pm

Folyamatosan mozogtam rajta és ahogy a kezünk össze volt kulcsolva annál jobbat most nem kívánhattam volna. Elsőnek gondoltam rá bólintok, de a kérdés miatt el vörösödtem. Meg álltam, hogy végig gondoljam a dolgot.
~Most ezt lány kérésnek kell vennem? Ha igen szeretne vajon családot? Nem kellene várnunk még egy kicsit? de mi lesz ha meg bántom? Vajon meg ért-e majd vagy el dob? Szakítana velem ha be vallom, hogy még nem állok készen?
Kicsit el szégyelltem magam.
-Jó lenne Clay veled maradni örökre. De talán még korai lenne meg kérned erre nem gondolod? Már mint tudod értékelem, hogy ily módon szeretnéd meg kérni a kezem. De még igazából keveset tudunk egymásról. Még nem mutattalak be a szüleimnek és még nem tudom, hogy szeretnél-e valaha családot. Ha lehet elsőnek szeretnék a barátnőd lenni és talán kicsit később vissza térni a kérdésre. Remélem meg érted, hogy szeretnélek kicsit jobban meg ismerni.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Dec. 29, 2012 8:29 pm

Elkezdődött a második kör.. természetesen más felállásban.. ami kicsit furcsa, hoigy Atsumi ötlete volt. De ez lényegtelen.. nagyon élveztem, hogy rajtam lovagol.. Nagyot nevettem amikor kicsit félre értelmezte a mondandómat..
- Félreértettél Atsumi.. persze.. jó lenne, ha egyszer összeházasodnánk.. de jelenleg csak arra gondoltam, hogy jó lenne veled örökre együtt lenni.. nem kértem meg a kezed.. persze remélem egyszer majd megtehetem..- feleltem mosolyogva..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Dec. 29, 2012 9:42 pm

-Hát valamikor órára is kell mennünk. De azt hiszem már értelek. Ez esetben örülnék én is ha együtt maradnánk. Természetesen egyszer ha még együtt leszünk amiben én nagyon bízok akkor örömmel válók majd barátnőből menny asszonnyá.
Néztem rá majd le hajolva meg csókoltam.
-Gyere ülj fel velem és ölelj át.
Kértem és ha fel ült velem és átölelt és is meg tettem közben el kezdtem ismét mozogni rajta.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Dec. 29, 2012 10:28 pm

Hamar tisztáztam a félreértést és minden bizonnyal ezután mind a ketten megkönnyebbültünk.. a házasság még nagyon is korai lett volna.
- Egyetértek..- válaszoltam a kérdésre és kaptam egy újabb finom kis csókot..
- Ahogy kívánod.. Atsumi..- feleltem és felültem majd át is karoltam.. hosszan csókoltam miközben újra elkezdtett mozofni.. élvezetes póz volt számomra és szerintem neki is bejött.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Dec. 29, 2012 10:39 pm

Szerettem ha a barátom átölelt ennél jobb és alkalmasabb módban talán nem is lehet kifejezni a szerettet. Persze a csók is számított, de az ölelés ezer szót jelentett számomra. Csók után a füle mellett sóhajtoztam majd gondoltam meg harapdálom gyengéden a fül cimpáját. Hátha tetszik neki aztán még ott volt az is, hogy miközben mozogtam rajta bár mikor a melleimre hajthatta a fejét.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Dec. 29, 2012 11:20 pm

Gyorsan megvitattuk a házasodási témát, majd a barátnők kérésére felültem és átöleltök egymás.. így folytatva tovább az aktust..
- Te kis vadmacska..- feleltem kuncogva amikor harapdálni kezdte egyik fülcimpán.. cserébe én rámarkoltam a fenekére és segítettem amozgásban.. közben ismét a nyakát kényeztettem apró csókokkal... éreztem hogy mellei az én mellkasomhoz préselődnek.. nagyon jó érzés volt aahigy mozgott..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Clayton szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Clayton szobája
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Clayton Williams
» Clayton Williams
» Mia szobája
» Angela szobája
» Dracon szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: