Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Clayton szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 7:33 pm

Néztem mit csinál és lassan sóhajtoztam. Egyik kezemmel lassan simogatni kezdtem a mellem.
~Nem tudom miért, de jól esik ahogy kényeztet.
Kezével a csiklómat vetet kezelésbe.
~Remélem nem okozok csalódást azzal majd neki, hogy nem vagyok szűz. De legalább erre most emlékezni fogok.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 7:37 pm

Atsumi halkan sóhajtozott a kényeztetésem hatására amit jó jelnek vettem.. főleg mután már a saját mellét is elkezdte egyik mellével simogatni. Már nagyon fel lehet izgulva a lányka. egyik ujjammal behatoltam a puncijába és lassan ujjazni kezdtem, de a számmal sem tétlenkedtem. Nyalogatni és szopogatni kezdtem a csiklóját... Már tudtam, hogy nem szűz.. szinte azonnal.. hiszen már volt barátja.. számítottam erre.. nem zavart különösebben..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 7:49 pm

Hamarosan az egyik ujját és betedd te a puncimba. Ettől kissé fel nyögtem majd tovább sóhajtoztam és szabad kezemmel a takaróba markoltam. A szájával is kényeztetni kezdet én pedig hangosabban kezdtem sóhajtozni.
-Ez nagyon finom érzés Clay.
Előre nyúltam és kicsit meg simogattam a fejét.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 7:55 pm

a partnerem, vagyis inkább már a barátnőm nagyon élvezte a nyelvmunkámat, de kicsit feltuningoltam és beszálltam az egyik ujjammal is mire felnyögött.. lassan ujjaztam és közben nyalogattam a csiklóját.. egyre jobban élvezte a dolgot.. még egy kis buksisimit is kaptam tőle.
- Atsumi.. lesz ez még jobb is.. - feleltem kuncogva és rácuppantam a csiklójára és kicsit erősebben szopogatni kezdtem, persze nem durván. és ujjam mozgásán is gyorsítottam. Szabad kezemmel pedig végigsimítottam a testén míg az egyik melléig nem értem és azt vettem vele kezelésbe.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 8:02 pm

Erősebben kezdte szopogatni a csiklómat és gyorsabban ujjazott. Szabad kezével finoman végig simított rajtam a mellemig. Kezemet az övére tettem és le néztem hozzá.
-Én én is szeretnélek majd kicsit kényeztetni.
Sóhajtoztam ahogy kényeztettet.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 8:05 pm

Egy fél pillanatra sem hagytam abba a lány kényeztetését.. Vagy a nyelvemmel, vagy az ujjammal, de mindig kényeztettem valahogy
- Persze Atsumi.. de előbb még élvezd ki a helyzetet..- kuncogtam és emgint ara használtam a nyelvem amire az előbb..
- Nahát.. már nagyon nedves vagy idelent... - valószínűleg megint siekrült zavarba hoznom.. de nem ez volt a cél. Mostmár két ujjal ujjaztam.. eléggé bemelegítettünk már.. , persze a csíklóját se hagyom békén és ingerlem a számmal és nyelvemmel. Fent pedig markolászom a melleit, morzsolgatom a mellbimbóját, de csak finoman.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 8:16 pm

-Ne mondj ilyeneket, nagyon kínos.
Éreztem ahogy már két ujját mozgatja bennem és a szájával is ingerelt. A mellemen is morzsolgatta a bimbómat én pedig kezdtem lassan remegni.
-El fogok élvezni ha így folytatod.
Nyögtem ahogy még mindig a takaróba kapaszkodtam.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 8:19 pm

Ahogy vártam zavarba hoztam szegénykét.. józ is kuncogtam rajta, de nem hagytam abba a munkámat.. csak mikor megszólalt...
- Pont az a célom Astumi..- feleltem mosolyogva és tettema dolgom. Az ujjaim is egyre gyorsabban mozgattam a puncijába és egyre mélyebre is hatoltam velük.. Azt akartam, hogy Atsumi elélvezzen.. utána majd jöhet a többi móka.. de először ezt kellett megtennem.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 8:33 pm

Erősebben markoltam bele a takaróba ahogy az ujjaival gyorsított és mélyebbre hatolt. Egyre jobban remegtem ahogy egyre jobban éleztem, hogy el fogok élvezni.
-El el el fogok...
Sóhajtoztam egyre jobban majd végül el élveztem amitől zihálva lélegeztem.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 8:38 pm

egyre intenzívebben kényeztettem a barátnőmet aminek meg is lett az eredménye. Lassan de biztosan elért a csúcsra, majd csak zihálva pihent.. Eközben és kikapcsoltam az övem és levettem a nadrágom, csak az alsónadrágot hagytam fent, majd végigcsókolva a testét felfelé haladtam és hosszen megcsókoltam..
- Na.. élvezted??- kérdeztem kuncogva, bár a válasz számomra nyílvánvaló volt.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 9:04 pm

Kicsit zihálva pihegettem közben láttam, hogy le húzza a nadrágját. Majd végig csókolta testem végül össze fórtak az ajkaink. Hosszan csókolóztunk majd kicsit a szemébe néztem.
-Igen nagyon jól csináltad.
El kaptam a szája alsó ajkát és azt puszilgattam. Aztán elindultam le felé. Kicsit meg pusziltam a mellkasát majd a hasát és mikor le értem meg simogattam a ki türemkedést az alsó nadrágon.
-Remélem nem vagy türelmetlen típus.
Le húztam az alsó gatyáját majd kezemmel meg simogattam a férfiasságát. Kicsit meg igazítottam a hajamat és közelebb hajoltam a férfiasságához amit kicsit mg szagoltam.
-Neked is jó illatod van.
Kicsit még simogattam aztán egy apró puszit adtam a hegyére. Hogy kicsit izgassam még az oldalait is el kezdtem puszilgatni.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 9:12 pm

ennek örülök..- feleltem a csók után és atsumi már csókolgatot is.. tényleg kényeztetni akar, pedig ezt így elsőre nem vártame l tőle, de nem vagyok semmi jónak az elrontója.. Lassan végighalad a testemen és megsimogatja a merevedő férfiasságomat az alsónadrágon keresztül.
- Nem.. nem vagyok az a tipus..- feleltem mosolyogva, majd előkerült a szerszámom is.. amivel Astumi el is kezdett játszani..
- Köszönöm.. karabn is tartom rendesen- viccelődtem egy kicsit majd élveztem a kényeztetést, bár még csak az elején járunk..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 9:23 pm

Úgy tűnt tetszik neki amit csinálok ezért lassan el kezdtem nyalogatni azt mint egy jégkrémet. Az egyik kezemmel folyamatosan simogattam a férfiasságát akkor is amikor éppen az egyik heréjét szopogattam meg. Majd úgy éreztem el jött a pillanat amikor nincs vissza út. Lassan be vettem a számba és fokozatosan többen a számba engedve szopni kezdtem. Ki pirulva néztem fel rá ahogy fokozatosan csináltam vigyázva nehogy meg harapjam.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 9:30 pm

Atsumi hozzám hasonlóan nem lazsált.. elkezdte nyalogatni a férfiasságomat, mint a fagyit.. még a heréimet is szopogatta..
- Nagyon jól csinálod.. - feleltem, mert tényleg így gondoltam.. A viselkedéséből nem jöttem volna rá, de nagyon ügyesen csinálja. Azután végre bevette a szerszámom a szájába és szopni kezdte.. kcsit bele is remegtem annyira jó volt.. Eddig is biztos voltam benne, de most mégjobban megvagyok győződve arról, hogy ő lesz a barátnőm.. pontosabban már az is.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 26, 2012 9:41 pm

Mikor meg remegett azt hittem el élvez, de nem. Gondoltam akkor ideje bátrabbnak lenni és az egész férfiasságát be kapva lassan végig szoptam. Kis tempót diktáltam, nehogy rossz legyen vagy rá harapjak. Dicsérete jó esett bár nem volt ebben túl sok gyakorlatom örültem, hogy tetszik neki a kényeztetésem. Mikor már kicsit biztosabban mozogtam akkor gyorsítottam és egyik kezemmel a heréit masszíroztam. Másik kezemmel folyamatosan simogattam magam előtt ahogy szoptam a férfiasságát.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 1:27 am

Atsmi nem semmi.. kisit bizonytalanul indult, de rendesen bemelegített és mostmár fenomenális..
- Hihetetlen vagy Atsumi... - jelentettem ki és tovább élvezkedtem.. Remekül csinálta.. jópár lánnyal együtt voltam, de így még nem szopott le senki.. tényleg lehet valami ebben a szerelem dologban... tövig bekapta a szerszámomat pedig nem a kissebbek közé tartozik..
- Uhh.. ez nagyon jó...- lassan de biztosan közeledek a végéhez.. hamarosan egy szép nagyot fogok élvezni hála a szerelmemnek.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 7:20 am

Dicséretétől el vörösödtem, és nagyon örültem, hogy ezt mondja. Nem volt igazán nagy tapasztalatom ilyesmiben. De azért meg néztem hentait az interneten amiknek a nagy részén folyton csodálkoztam. Sőt eleinte undorodtam míg végül izgalomba jöttem én sem jötte rá, hogy amit tesznek az bár nekem még furcsa volt még is jó dolog. De Tapasztalat híján csak olyat tudtam csinálni amit már láttam. Persze volt még egy dolog amit ki próbálhattam volna, de arra még nem készültem fel. Így tovább folytattam a férfiassága kényeztetését. Egyik kezemmel folyamatosan simogattam a másikkal a heréit masszíroztam, miközben a számmal folyamatosan szoptam és a nyelvemmel dörzsöltem kissé a bőrét.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 10:16 am

Ma reggel még csak magányosan üldögéltem a társalgóban és könyvet olvasgattam, néha elnyaltam egy epres fagyit... De most.. együtt vagyok a szerelmemmel... szinte érthetetlen számomra ez az érzelem, de nagyon kellemes.. Hát még az amit Atsumi csinál a farkammal. A szája mellett használta mind a két kezét is.. masszírozta a golyóimat míg a másik keze egy másodpercre sem állt meg.. egyszerűen... alig bírok betelni ezzel a kelemes érzéssel.. Atsumi érti a dolgát az biztos. Nem szóltam.. csak élvezkedtem és neki amúgy is foglalt most a szája.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 4:30 pm

Néha fel tekintettem rá miközben szoptam a férfiasságát, hogy lássam mennyire tetszik neki a kényeztetésem. Arca elárulta, hogy nagyon tetszik neki és szinte biztos voltam abban, hogy úgy szeretne el élvezni, hogy éppen kényeztettem. Csak még azt nem tudtam ő hová szeretne majd. Minden fiú más volt ezt már rég tudtam mindegyikük mást szeret. Némelyik testre némelyik arcra némelyik szájba és van aki azt is szereti ha a párja le nyelje. De az utolsónak még meg volt az a hátránya, hogy talán rossz íze lesz. De viszonozni akartam a kedvességét amit neked okozott így bármire is kér úgy éreztem meg fogom tudni tenni.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 6:11 pm

Tovább élvezkedtem.. hanyattfekve... nem semmi ez a lány az biztos. ilyen szinten művelni a kényeztetésemet.. Ami igazán meglepett, hogy tövig bevette a farkamat a szájába, meg a kis extrák, hogy a golyóimmal is foglalkozott rendesen. Az általam kiadott hangokból leszűrhette, hogy nagyon jól érzem magam a munkájától. Már majdnem elélveztem... próbáltam visszatartani ameddig csak tudtam..
- Atsumi.. minjárt....- szóltam neki is, hogy tudja.. mert nem biztos, hogy szeretné, hogy a szájába élvezzek.. ezt azonban rábízom. Ő dolgozott meg érte...
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 7:55 pm

Mikor halottam, hogy szólt gyorsan el gondolkoztam.
~Most mi legyen? Mit csináljak? Ha magamra engedem én fogok ragadni? de mivel valószínűleg meg fog ma még ölelni ő is eléggé ragadna utána és nem biztos, hogy tetszene neki. Vagy ha ágyra csöpög akkor lehet az sem lenne jó. Bár ki lehetne mosni, de nem tudom, hogy a takaró anyagába nem ivódna be. Inkább le nyelem, lehet, hogy az tetszene neki.
Folytattam tovább a szopását és a simogatását.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 8:01 pm

Atsumit eddig is szerettem, de a szájmunkája után már egyenesen ragaszkodom hozzá... Nem csak beszélgetni, sétálni'játszani' jó vele.. hanem még a az intim dolgok is.. na és nem utolsó sorban gyönyörű alakja van és szép arca.. mázlista vagyok.. Egyre csak közelítettem a vége felé.. már szóltam neki, hogy hamarosan lövök.. ő azonban tovább folytatta így pár perc múlva egy szép nagy adagot engedtem a szájába.. Megdolgozott érte.. már csak remélni tudom, hogy nem tartja az ondómat nagyon rossznak.. mondjuk eddig még nem volt panasz..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 8:21 pm

Nem sokáig kellet folytatnom és éreztem, hogy a férfiassága meg tölti a számat a meleg folyadékával. Bár inkább ragacsosnak hívnám és igazából rosz íze sem volt, de olyan sok jött, hogy apránként mertem csak le nyelni és féltem, hogy a ragadóssága miatt esetleg nehezebben tudom csak le nyelni. Mikor minden cseppet le nyelet meg tisztogattam a férfiasságát majd pedig simogattam, hogy kicsit fel izgassam. Nem voltam benne biztos, hogy folytatni szeretné vagy pihenni szeretne-e.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 8:45 pm

Atsumi megkapta a jutalmát amiért olyan keményen megdolgozott. meglepődtem, hogy a szájába engedhettem, azon meg főleg, hogy le is nyelte az utolsó cseppig, majd a farkamat is letisztította..
- Ez nagyon jó volt...- dicsértem meg újfent miközben újra azon volt, hogy felállítsa a szerszámomat.. Nem is tartott neki sokáig.. hamar újra kőkemény lett a cerka.. Ekkor finoman felhúztam magamhoz a lányt és ráfeküdtem.. Finoman megcsókoltam, majd a szemébe néztem..
- Szeretlek..- feleltem és lassan elkezdtem betteni a farkam a puncijába.. egészen tövig.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 8:55 pm

-Örülök, hogy tetszett. Egész őszintén mondva finom voltál.
Hamar meg keményedet a férfiassága és fel húzott magához. Rám feküdve meg csókolt. Meg is lepődtem, mert nem gondoltam volna, hogy meg csókol miután bele élvezett a számba.
-Én is szeretlek.
Néztem a szemébe és kissé meg öletem miután a puncimba hatolt és lassan tövig belém tolta a férfiasságát.
-Ööm Clay-kun nagyon mélyre toltad.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Clayton szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clayton szobája   Clayton szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Clayton szobája
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Clayton Williams
» Clayton Williams
» Mia szobája
» Angela szobája
» Dracon szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: