Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Fumetsu no Kinshi szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openHétf. Jan. 19, 2015 9:54 pm

Fel nevettem ahogy le tepert majd rögtön csókolózni kezdtünk.
-Hát az oni formádat lehet nem bírná ki. De én alig várom, hogy ismét teljesen meg kaphassalak.
Fel húztam a ruhám mikor le húzta a bugyim így meztelenül feküdtem előtte.
-Nem bánom sőt én meg szeretnék valami finomságra rá harapni közben. Amit szerintem te sem bánsz meg.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 6:45 am

Egyértelmű volt hogy Yua kapható a dologra, és kérte a maga jussát belőlem. Messze nem ált szándékomban ellenkezni vele, sőt még tetszet is nekem az ötlete. Hogy nem jutot az eszembe?
-Rendben, de remélem azért nem harapod meg annyira. Még szükségem van rá- Egyeztem bele a tervébe, majd gyorsan nekivetkőztem a dolognak és elhelyezkedtem Yua felett majd ebből a pozitúrából is részletesen végigmértem őt, másik, nekem nagyon tetsző testrés(z)étől kiindulva.
-Innen nézve sem rosszak a kilátások.- Utaltam burkoltan arra hogy mennyire szépnek találom őt még onnan nézve is, de talán kicsit úgy tűnhetett hogy a dícséret inkább a puncijának szólt. Ezután inkáb rátértem a lényegre, és nekiláttam a dolognak. Széthúztam a punciját és neki láttam a nyalogatásnak.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 2:57 pm

-Meg látom mit tehetek az érdekedben.
Mondtam baljós latúan. Aztán ő is le vetkőzve rám feküdt. Ez elég új volt tőle, hiszen most ha rá akart segíteni a dologra akkor csípő mozgással olyan lehet ez a póz mintha egy új lukat talált volna amit ki elégíthet. Nekem pedig tetszett az ötlet így nem is teketóriáztam egyből be kapva a farkát amennyire tudtam szopni kezdtem. Ebben a pózban ugyan nem értem el a végét ezért kellet volna, hogy rá segítsen. Nem tudtam meg ítélni előre, hogy fulladni fogok-e így, de ha oniként tenné ugyan ezt akkor asszem lehet, hogy még érdekesebb lenen a dolog.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 3:21 pm

Mikor végül elhelyezkedtünk, neki is láttunk a dolognak. Amint bekapta a farkamat, én neki is kezdtem a nyalogatásnak. Miután széthúztam, szorgalmasan nekiláttam a dolgomnak, míg ő a magáénak. Ilyet még nem csináltunk, és kicsit nehézkes volt számomra, mivel nem ment az élvezkedés és a munka egyszerre, legalább is úgy és akkor nem. Még sok tapasztalatra volna szükségem ehhez a pózhoz, az számomra hamar világossá vált.
~Finom.~ Jegyeztem meg magamban, mialatt a lassan előszökő nektárját nyalogattam. Yua szinte a függőjévé tett, így bármi furcsa is, rászoktatott arra hogy valamilyen úton-módon, de benne tudhassam magam. Ez így kicsit furcsa, de talán ez volt a kapcsolatunk egyik mozgatója.


A hozzászólást Mordon Ismur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 20, 2015 4:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 3:58 pm

Szerelmem nem kezdet el mozogni ami még nem volt olyan nagy baj. Még szoknom kellett, hiszen így elég új és kényelmetlen volt nekem. Bár szerelmemet meg dicsértem volna ha nem lett volna tele a szám. Nagyon izgató volt ahogy nyalt és mintha jobban meg keményedet volna neki.
-Mozgasd kicsit a csípődet.
Kértem tőle bár lehet, hogy csak ennyit értett belőle: hehebeböle
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 4:16 pm

Nem volt valami akciódús az együttlétünk, viszont az élvezet ezt ellensúlyozta, mivel a farkam ismét hamar megkeményedett, hála Yuának. Valószínűleg nem szorul komolyabb részletezésre hogy a nyelvtechnikája mint mindig, egész jó volt, és ahogy a farkamat körbetáncolta vele, valami eszményi volt.
Hamarosan viszont Yua valamiféle hangot hallatott amiből egy árva kukkot sem értettem, így rászorultam arra hogy egy pillanatra szemközt mondjak neki valamit, így hátrafordultam. Igaz, nem láttam rá egészen, de szem előtt volt.
-Nem értem édes.- Hoppá, na most megcsináltam. Eszméltem fel hirtelen. Köztudott hogy a férfiak nem olyan hajlékonyak mint a gyengébbik nem, ezért amikor hátra fordultam, merő véletlenségből méginkább letoltam a torkán a farkamat.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 4:29 pm

Nem voltam biztos, hogy érti amit mondok és ez be bizonyosodott. Meg fordulva mélyebbre nyomta a farkát. Kicsit meg lepet főleg, hogy ott tartotta. Kicsit jeleztem, hogy emelkedjen fel és mikor ki csúszott a számból nagy levegőt vettem.
-Hehehe ez hehe érdekes volt.
Kicsit ziláltam, de hamar el múlt.
-Folytassuk, de most mozgasd a csípődet mintha a puncimat dugnád. őt akár meg is kefélheted a számat kíváncsi vagyok milyen érzés nekem és neked így.
Teli voltam el határozással és talán neki is tetszik a gondolat, hogy új módon teheti magáévá a számat.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 4:40 pm

Rémültem kaptam ki a szájából a férfiasságomat ami ritkán tévedt olyan mélyre Yua szájában mint akkor, és ilyedt arccal néztem rá, várva hogy szóljon valamit. Mindannyiunk nagy megkönnyebbülésére kutya baja sem volt, igaz ugyan zihált egy kicsit, de legalább nem esett baja.
-Ne haragudj. Nem volt szándékos.- Mentegetőztem a szexuális izgalomtól és a rémülettől kalapáló szívvel.
-Te aztán nem vagy szívbajos, de legyen, egész jól hangzik.- Egyeztem bele a dologba, majd kérésének megfelelően álltam neki nyalás közben megdugni a száját, ami gondolatban bizarrabban hangzott amilyen volt a gyakorlatban.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 4:47 pm

Mikor bele egyezett vissza feküdt én pedig be kaptam a farkát. Mikor mozogni kezdet hamar rá jöttem ,hogy ez majd nem ugyan az csak most fordítva működik. Meg kicsit ijesztő is, mert ha rosszul leszek neki kellene észre vennie. De roszl nem voltam sőt jobban nedvesedtem attól, hogy ő nyalt és az új helyzet. Az jutott eszembe, hogy ezt lekellet volna kamerázni. De majd legközelebb. Kezemet a fenekére téve simogattam a heréit miközben szoptam a farkát és végig nyaltam.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 4:55 pm

Az új helyzettel egyértelműen új élvezetek is jöttek. Ahogy a farkam a szájában járt egyszerre volt olyan mintha egy szopás és egy punci egyszerre, aki valami eszméletlen volt. Csak dicsérni tudnám Yua kreativitását, és azt hogy effélét ki képes találni. Lassan rákényszerülök arra hogy én is előrukkoljak valami hasonló meglepetéssel számára.
Az hogy számomra növekedett az élvezet azáltal hogy elkezdett a heréimmel játszani, megkövetelte azt hogy én is újítsak valamit ha nem akarok csak úgy nélküle elmenni. Kíváncsiságból kicsit én is változtattam a dolgon, és rácuppantam a csiklójára, amit szívni és harapdálgatni kezdtem, miközben az egyik kezemmel ujjazni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 5:07 pm

Folyamatosan szoptam szerelmemet és eszembe jutott, hogy ha az apja tudott a plázáról akkor lehet erről is tudni fog. Bár itt csak kettesben voltunk, bár nem lepődnék meg ha ránk nyitna. Hiszen nem sok időt voltunk nála ami nem volt túl bizalom gerjesztő. De ezzel nem tudtam sokat törődni mert az én szerelmem rá cuppant a csiklómra és úgy meg szívta és harapdálta, hogy fel nyögtem az élvezettől. Mindig is imádtam ha vadul a pasim és ez jól esett. Szerettem ha keményebben bánnak velem néha és tőle ez most nagyon jól esett. Ujjazásától is dobálni kezdtem magam ahogy közeledett az orgazmus közben folyamatosan szoptam a farkát és morzsolgattam a heréit.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 5:18 pm

Kölcsönkenyér visszajár, tartja a közmondás. Ez nálam azt takarta hogy Yua drágám elkezdte morzsolgatni a heréimet, ami ebben a felajzott állapotban csak még inkább érezhető volt.
Yua élvezettől való ficánkolása azt jelentette, hogy kellemes meglepetést okozott számára a változtatás amit nemrég eszközöltem, viszont a kisördög nem bírt bennem nyugodni, ezért tövig betoltam az ujjaimat neki. Ha már ennyire élvezte a dolgot, akkor ezt is élvezni fogja.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 5:26 pm

Jobban fel nyögtem ahogy az ujjával tövig belém hatolt. Cserébe pedig kicsit meg simogattam feneke hátulját. Nem leptem meg új be hatolással, bár olvastam, hogy némelyik férfi különös izgalomba jön ettől és még jobban el élvez mint korábban. Ami pedig még jobban izgalomba hozott az az, hogy ezt majd akkor is meg tehetjük amikor ő éppen oniként van jelen csak esetleg nem fekszik rajtam hanem állva fejjel lefelé tart engem. Hiszen el bírna, de jobban bele gondolva az nem ugyan az. Az más volt ez sokkal jobb volt hiszen mozoghatott bőven. Én pedig szophattam úgy a farkát ahogy éppen fel le jön.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 5:36 pm

Hamarosan engem is átjárt az a bizonyos érzés ami azt jelzi hogy hamarosan elsülök, pedig még szivesen csináltam volna tovább. Próbálkoztam ugyan visszafogni magam, de nem ment úgy ahogy akartam. Rövid ideig ugyan folytathattam még a szája dugását, de végül eljött aminek jönnie kellett. Az élvezet kapujában még letoltam a szájába a farkam, és belelőttem amit lehetett. A mostani kivételes adag volt, mivel két adagban távozott. A nagyobbikat mélyen a szájában, a kisebbiket a farkam kihúzása közben lőttem bele. Az biztos volt hogy ha ez mind egyszerre jött volna ki, talán ki is durrantam volna.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 5:44 pm

Kicsit hirtelen ért amikor a számba élvezet és kicsit nehezebb is volt nyelni. Főleg mivel kétszer is sikerült neki elélveznie. De ahogy neki a torkomat sikerült össze mocskolnia addig az én orgazmusom is gejzírként tőrt ki. Ezzel lehet kicsit eláztatom őt és talán az ágyat is, de erről is csak ő tehet. Már a vizsgálat után úgy be indított, hogy ha nem szól rám én meg mászom mint egy hegyet. Most viszont csak meg vártam míg le szál rólam utána pedig mélyen vettem a levegőt.
-Ebből hehe legközelebb hehe videót hehe kell hehe csinálni..
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 5:58 pm

Elégedett mosollyal néztem rá, miközben az arcomról takarítottam a nektárját. Eddig még ilyen nem történt vele, szóval kicsit új volt az élmény, inkább csak meglepett ahogy kitört, így kicsit az arcomra is jutott belőle, de ennek ellenére szorgalmasan kezdtem el takarítani a nyomait az arcomról a nyomokat. Viszont akármennyire is erőlködtem volna nem úszhattuk meg volna anélkül hogy nyomot hagyjunk az ágyneműn.
-Igazad van. Akkor majd megismételjük a kamera előtt is.- Feleltem, de már a folytatáson járt az agyam, miközben felkeltem.
-Feküdj az oldaladra légyszíves.- Kértem tőle, és amint kényelmesen elhelyezkedett, én térdelve odakúsztam hozzá, majd a felemeltem a lábát terpeszállásba, és a farkammal elkezdtem a punciját simogatni, amíg meg nem keményedtem annyira, hogy betegyem neki.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 6:04 pm

Kicsit lihegtem, de mikor a szerelmem az arcát takarítgatta fel ültem és nyelvemmel kicsit le nyalogattam róla.
-A tieddel keverve az enyém is finom.
Mosolyogtam aztán eleget téve kérésének oldalra feküdtem. Aztán megint új dolog jött tőle. Az egyik lábamat fel emelve simogatott meg a farkával.
-Aha szóval ezért mentél el leckét vettél valami csajtól mi. De most az egyszer nem bánom, mert tudod mit akarsz és nem én vagyok a tanárod.
Fel nyögtem amikor belém hatolt.
-Úgy hiszem lehet nem állunk meg egy babánál.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 6:17 pm

-Igazad van. Végigdugtam nyolc lányt.- Mentem bele a kis játékába, elvégre nem vaskalaposkodhattam vele. Igaz, a mondottaknak semmi igazságalapja nem volt, de szerintem ezt mindketten tudtok, hiszen hűséges típus vagyok, nem kezdek más nővel. Miután betoltam a farkamat, nem bírtam a számmal, és folytattam a fecsegést.
-Biztos nem tudod, de, a csajok vagy hat gyereket várnak fejenként, és te vagy a kilencedik, de tőled vagy kétszer ennyit várok, mert te jössz be a leginkább.- Mondtam kicsit túlzó számokat használva előtte, ami ugyan a legtöbb fajnál nem normális, de az oniknál teljesen természetes ha jók a gének.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openKedd Jan. 20, 2015 6:25 pm

-Heh szóval nyolc csaj volt. Lemerem fogadni mind bánya rám volt azért jöttél vissza hozzám. 
Még nem mozgott így csak hallgattam azt amit viccesnek szánt. Kicsit el is nevettem magam.
-Nem tudnál el tartani 108 gyereket ha egy miatt is aggódsz.
Nincs bajom a hazugságával, jól esik, hogy szeretne végül ok gyereket. Talán ki i bírnék egy pár szülést, de nem biztos, hogy ha évenként teherbe esnék az jót tenne nekem. 
-Szerintem elég lesz neked két három totyogós is aztán majd meg látjuk.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openSzer. Jan. 21, 2015 6:15 am

-Nem mondanám. Egész szép idomaik vannak. -Folyt tovább a valóság megcsúfolása, míg nem végül csak elértem a kívánt eredményt és lég kemény nem lettem a folytatáshoz, hogy betegyem neki a farkam és elkezdjek dolgozni benne.
-Igazad van, nem várhatok el nálad egy szülésnél háromnál többet. Azért jó ha tudod hogy így is szeretlek.- A három gyerekes felvetés jelenleg teljesen elfogadható volt számomra. Annyi csöppséggel boldogan ellennék és talán Yuát sem viselné meg annyira annyi gyerkőc kihordása, persze emberi mértékben, ami valószínüleg a legésszerűbb lenne a mi esetünkben. Bár valószínű hogy lesokkolná ha elmondanám hogy mekkorák az onik „almai”.
Az már meg sem lepett hogy megint szex közben beszéljük meg a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openSzer. Jan. 21, 2015 8:42 pm

-Az enyémnél nem lehetett jobb nekik.
Fel nyögtem amikor be hatolt és mozogni kezdet.
-Persze, hogy tudom és nincs ellenemre ha később több gyereket szeretnél.
Kicsit el mosolyodtam hiszen úgy néz ki szerelmem már meg barátkozott a gondolattal, hogy babánk lesz. Sőt már nem aggódót azért, hogy meg enné. Inkább többre vágyott. Persze a pillanat, hogy ilyesmiről beszélünk nem volt meg szokott másoknál, de mi ilyen pár voltunk.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openCsüt. Jan. 22, 2015 6:26 am

-Mondjuk hogy megközelítette.- Alkudoztam tovább, de már kicsit fárasztott ez a kis játék, főleg hogy jobb jobb dolgom is van.
Az, hogy Yua egész természetesnek vette hogy talán hármasikrekünk lehet, kiváltott belőlem egy kis meglepettséget, hiszen nem mindenki reagál olyan pozitívan arra, hogy kapásból egynél több gyerkőc jöhet számításba, de hát ő már csak ilyen.
-Nem akarom elsietni. A végén még a kapcsolatunk rovására menne a munka a gyerekek nevelése igényel.- Válaszoltam, majd elkezdtem a nyakát csókolgatni.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openCsüt. Jan. 22, 2015 7:59 pm

-Uhu értem, rendben. De csak jo az enyém mint az övék.
Sóhajtoztam mozgásától.
-Majd oda figyelünk rá. Rendben?
Mikor el kezdte a nyakamat csókolgatni oda fordítottam a fejem és ha kicsit közelebb hajolt meg csókoltam.
-De ez a munka úgy is csak szórakozás. Legalábbis részben.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openCsüt. Jan. 22, 2015 8:11 pm

-Igen, de nem csinálhatjuk örökké édesem.- Válaszolom keserédes szájízzel, hiszen akármennyire is imádom őt, és szeretem vele csinálni, akkor sem lehet mindig ebből megélni, hiszen a gyerekek láthatják a kárát.
-Azért veled dugni sokkal jobb.- Kicsit vallomásos módon, de tudtára adtam, hiszen ez tény, kár is tagadni. Finom, meleg, ismerős kis virágocska, amibe a méhecske boldogan belerepül hogy beporozza azt és kicsit elejtőzzön benne.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-openCsüt. Jan. 22, 2015 8:33 pm

-Hát igen pedig nem lenne rossz. De szerintem nem csak azért szeretsz mert meg kaphattál.
Megint meg csókoltam.
-Nekem i sokkal jobb veled dugni vagy kefélni mint mással. Alig várom, hogy még többször és még több helyen meg tegyük. Talán még a barátaid előtt is meg tehetnénk.
Kuncogtam kicsit.
-Mindig a tied leszek amikor csak akarod és talán néha be hozunk még valakit harmadiknak, hogy ne legyen unalmas.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Fumetsu no Kinshi szobája
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Fumetsu no Kinshi
» Fumetsu no Kinshi
» Mia szobája
» Kluzgor szobája
» Angela szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: