Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Fumetsu no Kinshi szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Jan. 22, 2015 8:47 pm

A megjegyzése, miszerint még a barátaim előtt is szívesen csinálná, és hogy másokat is bevonna, még mindig zavart. Nem tudtam hogy én, aki még talán Yuát sem képes teljes mértékben kielégíteni, mit kezdenék még egy lánnyal. Nem azt mondanám hogy nem volt fogalmam arról hogy állnák neki, minden srác ábrándozik hasonlóról, akár csak én, de őszintén szólva nem is tudtam hogy álljak hozzá és ez kicsit zavart, ami a tempómon is érezhető volt.
-Ahogy akarod édesem. Olyanom még nem volt.- Válaszolom, de hamar észreveszem hogy elméláztam, hamar visszaállok az eredeti tempómra, majd elkezdek a melleivel játszani.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Jan. 22, 2015 8:58 pm

-Látom zavar az ötlet.
Jegyeztem meg az arca láttán és, hogy csökkent a tempó.
-Tudod jól, hogy csak te számítasz más már nem. Még apádra sem cserélnélek le. Csak te veled találhatsz ágyban meg esetleg a babával amikor még kicsi, de nem úgy. Szóval nem kell félned te az én onim vagy én meg a te jövőbeli dámpírod.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Jan. 22, 2015 9:12 pm

-Dehogy zavar, csak tudod, most még te is elég vagy nekem. Hamarabb kifáradnék mint általában, azzal meg nem mennénk sokra.- Adom tudtára félelmemet, amit talán megért, talán nem, de legalább most már tudja mi miatt félek én annyira. Mármint nem félelem ez, csak aggodalom.
-Elvégre nem azért kezdenénk el, hogy már az elején kidőljek.Arra kicsit rá kéne gyúrnom öv alatt.- Kezdem el lassan terelni a témát, hogy megszabaduljak a téma terhétöl, közben pedig próbálom bentebb tolni a farkam.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openCsüt. Jan. 22, 2015 9:41 pm

-Pedig sokáig bírod. Hidd el Egy normális csajnak ennyi már rég sok lenne és akkor még csak pár óráról beszéltünk nem pedig szinte az egész napról. Rövid időn belül ki fáradna é hiába elégülne ki neked ő nem lenne elég. Nem úgy mint nekem.
-Jaj ugyan átváltozol nekik onivá és készen lesznek az első tíz perctől. Bele való csődör vagy drágám hiszen nem sok pasi teszi magáévá a  nőjét a pláza kellős közepén. Ez a csődör meg az enyém szóval nyugodj meg.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openPént. Jan. 23, 2015 7:35 am

Van abban igazság amit Yua mond. Sokaknak becsületére válna hogy így és annyit csinálnának mint mi. Igaz, van mit levezetni Yua mellet, akivel összehangolva gerjedünk egymásra, de akkor is fennál a lehetőség, hogy kicsit összezavarodom, de akkor sem kéne kimaradni ilyenből. Valamikor ki kell próbálni.
-Ebből a szögből azért kicsit másabb. Talán mégis lehet rá esély hogy kipróbáljuk.- Feleltem kicsit zavarodottan, mialatt kicsit már feszített a kilőni készülő anyag.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openPént. Jan. 23, 2015 9:05 pm

Nem szólt semmit pár percig biztosan gondolkodott, de közben nem állt meg. Minden mozzanatától hangos csattogás volt ahogy mozgott.  A testem lassan meg remegett az izgalomtól mire el mondta, hogy talán lát rá esélyt, hogy ki próbálja.
-Rendben majd szólsz ha úgy akarod és kerítünk valakit.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openPént. Jan. 23, 2015 9:42 pm

~Esedékes volt már megemberelnem magam, és egyrészt épp ezért hogy Yuának is, és nekem is jobb legyen. Nem lehetek önző. Ki jár neki egy kis lazítás, akárcsak nekem. Úgy is szó volt róla már a legelején is hogy ez bőven belefér.~ Magyaráztam magamnak, miközben tovább szorgoskodtam, egészen addig, míg azon kaptam magam hogy elmentem.
-Kicsit elméláztam, bocsánat.-
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Jan. 24, 2015 6:49 pm

Hangosan nyögve élveztem szerelmem mozgását és hamarosan elért az orgazmus. Nem sokára ő is belém élvezett majd közölte, hogy el mélázott.
-Semmi baj drágám.
Meg lökve hagyat fektettem majd bele ülve rá ültem végül rá feküdve meg csókoltam. 
-Gondolom sok ennyi gond így hirtelen neked. De nem kell kapkodnunk  most már mindig együtt leszünk.
Nem rohantam sehová hiszen biztosan el fáradt a sok idegességtől és stressztől amit az el múlt percekben kapott.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Jan. 24, 2015 8:06 pm

-Na aggódj, csak egy kicsit elgondolkodtattál.- Kedves tőle hogy ennyire félt és érdekli mit gondolok, de ha ez nem így lenne össze sem jöttünk volna.
-Nem szabad hogy unatkozni hagyjalak. Hogy lehetnék a férjed ha ilyeneken fennakadnék? Ha meg mindig amiatt sírok hogy mit kéne és mit nem kéne csinálni, akkor még itt hagynál.- Miután magamhoz öleltem, folytattam.
-Mondjuk úgy hogy kicsit sokan rágódom a dolgokon, rendben?-
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openSzomb. Jan. 24, 2015 10:16 pm

-Ugyan így sem unatkozok melletted. Azt pedig észre vettem már, hogy sokat aggódsz. De soha nem cserélnélek le senkire.
Finoman meg érintettem az arcát.
-Legalább jól átgondolod a lehetőségeket. Szóval ne aggódj. 
Adtam neki egy lágy puszit az arcára.
-Különben is most ünneplünk ne feled. Szóval ne nyomaszd magad.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openHétf. Jan. 26, 2015 10:55 am

Most is igaza volt. Mást meg alig lenne értelmes dolog állítanom. Mégis hova tehettem a jobbik eszemet amikor kételkedni kezdtem.
A puszi amit kaptam, azonnal Yuára irányította figyelmemet.
-Igazad van. Na hol is tartottunk?- Kérdeztem pajkosan, majd átkaroltam a derekát, és azt fürkésztem a szemeiben mire is vágyhat.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openHétf. Jan. 26, 2015 3:26 pm

-Hát még több örömet akartál okozni nekem. De ha pihenni szeretnél nincs ellenemre.
Mondtam neki, de azért lágyan körözni kezdtem rajta a csípőmmel, hogy kicsit meg keményítsem magamban.
-Vagy átváltozni szeretnél, hogy még jobban érezhesd magad?
Finoman meg csókoltam és csak lassan mozogtam, mert most egy kis romantikusabb pillanatot akartam neki nyújtani.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openHétf. Jan. 26, 2015 6:58 pm

-Akkor folytassuk.- Jegyeztem meg egy határozott mosollyal, majd a nyakamba véve a combjait, a hasára fektettem őt, majd lefogtam a kezeit és nekiláttam a mozgásnak. Ha már azt mondja hogy szereti a kemény játékot, akkor nem veszem el az örömét.
Már csak azért sem változtam át, mert az kiszámítható lett volna, na meg a gyerek sem biztos örülne annak ha hirtelen kevesebb helye lenne miattam.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openKedd Jan. 27, 2015 3:17 pm

Kicsit hirtelen ért, hogy le szedve magáról a nyakába vette a combjaimat aztán hasra fordított. Egy pillanat sem kellett és ismét belém hatolt.  Kezeimet le fogva határozottan mozgott míg én kéjesen nyögdécseltem.
~Hmm ez finom.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openHétf. Feb. 09, 2015 7:26 pm

Azt hiszem ezzel a menettel mára kicsit abbahagyom majd, de a vége még messze van. Ezt még megcsinálom, aztán kifújom magam és mentálisan felkészülök a következő szintre.
-Tudod, egész aranyos kis hangod van miközben szex közben beszélsz. Nekem legalábbis tetszik.- Jegyzem meg, habár gőzöm sincs honnan jött ez a furcsa bók, hiszen szex közben nem ezt figyeli az ember, de nekem mégis eszembe jut ilyen idétlen dolog.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openHétf. Feb. 09, 2015 7:55 pm

Tovább nyögtem és sóhajtoztam alatta és örültem, hogy közben továbbra is elakar csábítani.
-Örülök, hogy tetszik. Mert nekem nagyon tetszik, ha határozott vagy.
Amennyire tudtam mozogtam alatta bár így közte és az ágy között nem volt könnyű.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openHétf. Feb. 09, 2015 8:31 pm

-Ne erőlködj. Az én dolgom a mozgás, te maximum csak azt játszhatod hogy menekülni akarsz az erőszakolótól.- Mondom Miközben próbál alattam helyezkedni, de a ficánkolása miatt elvesztem az ütemet, amit éppen sikerült felvennem, ezért a fenekére csapok.
-Ejnye! Ne ficánkolj!- Szólok rá játékosan, majd folytatom a dolgomat mintha mi sem történt volna, ezalatt pedig a számba veszem az egyik mellbimbóját és szívni kezdem, már csak úgy, szórakozásból, néha pedig ráharaptam.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-openHétf. Feb. 23, 2015 8:17 am

-Miért akarnék menekülni amikor éppen arra vágyom, hogy jól meg erőszakolj.
Feleltem két nyögés közt vidáman amikor is a fenekemre csapót.
-Igen ohh büntess meg, hiszen olyan rossz kis lány vagyok.
Aztán miközben folytatja a mozgást oldalra fordulunk é kicsit át hajolva a melleimet veszi célba. Ami így igen fura, bár ha úgy vesszük, hogy alatta voltam hason fekve csak akkor érte volna el őket ha át fordulunk vagy át megy rajtam mint egy szellem. De ő nem volt szellem é gondolom nem akarta abba hagyni a mozgást sem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu no Kinshi szobája   Fumetsu no Kinshi szobája - Page 5 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Fumetsu no Kinshi szobája
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Fumetsu no Kinshi
» Fumetsu no Kinshi
» Mia szobája
» Kluzgor szobája
» Angela szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: