Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Társalgó

Go down 
+18
Erika Bayerlein
Egami Daisuke
Aisha
Ikumi
Natria Hamachi
Narazaki Ryuko
Clayton Williams
Chou Atsumi
Moriya Sayoko
Elfie McSnow
Fujiko Mika
Akaki Kaede
Mordon Ismur
Alexander Flash
Mitsui Yua
Kluzgor
Curara Fubuki
Aono Tsukune
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openHétf. Okt. 31, 2011 7:07 pm

Éreztem, amint végigpásztáz a tekintetével. Már-már természetfeletti képességnek nevezhető, ahogy ezt megérzem magamon. Nem igazán tudnám megmagyarázni. Talán ösztönös, talán egy succubus képesség.
-Tetszik, amit látsz?-kérdeztem kedves hangon.
Még mindig háttal voltam neki, nem zavartattam magam.
-Ne félj, nem zavar. Hozzá vagyok szokva...Sőt, mondhatni jól esik egy kis figyelem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openHétf. Okt. 31, 2011 7:35 pm

-Igen. Nagyon is.- mondtam. Kár is tagadni. Tetszet amit láttam.
És vártam mit fog erre mondani. Azthiszem nekem annyi. Kicsit, mit kicsit, nagyon bolond gondolat volt ezt mondanom. De eléggé meglepett amit mondott. Nem zavarta az hogy néztem. Mit néztem. Bámultam.
[color=yellow]-Jólesik? Ez meglep. Igaz, ilyen bomba alakkal biztos nem csodálkozol azon hogy megbámulnak.-és odahajoltam a füléhez, és odasúgtam hogy -Mostmár biztosra tudom hogy te succubus vagy. De tőlem senkisem tudja meg, ezt megigérhetem.-
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openHétf. Okt. 31, 2011 8:01 pm

A válaszát hallva elmosolyodtam. A legtöbb fiú letagadta volna, de ő nem tette.
-Sejtettem.-feleltem kedves hanggal.
Megint csak elmosolyodtam, amikor a fülembe súgta, hogy rájött mi vagyok.
-Szóval rájöttél a kis titkomra...Bár igaz, nem nagyon vigyáztam rá.-feleltem kuncogva.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openHétf. Okt. 31, 2011 8:27 pm

-Mindenki szekrényében ott lapul pár poros csontváz. Az enyémben is. De a tieid jobban érdekelnek.-feleltem. Bár nemtudom miért mondtam ilyet, de úgy gondoltam, imponáló lehet.
-És ezt a kis titkot már a szertárban töltött percek óta tudom.- mondtam amikor elindultam egy dákóért.

/a csontvázas dolog féltet titkokra utal/
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openHétf. Okt. 31, 2011 8:45 pm

-Ó, az én szekrényem tele van mindenféle...Öhm...Mindenfélével.
Persze azt talán nem kéne részleteznem, mi mindent rejt a szekrényem. Még rosszat gondolna rólam.
-Akkor tényleg nem nagyon titkoltam.-feleltem nevetve, amikor közölte, hogy már a szertárban rájött, mi vagyok.

/Tudom. Smile /
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openKedd Nov. 01, 2011 12:05 am

*Nos lássuk hogy is állunk. Amíg Mordon az új barátjaval ismerkedett, addig Akira szemrevételezte az épp rajta lévő ruhát, majd megállapította, hogy megfelelő bulizni. Így aztán nem volt más hátra*
- Menjünk... Kész vagy?
* Vándorolt a szeme Ayaméra, aki egész csinos ruhába bújt. Lévén hogy úgy látta, hogy készenállnak, Akira kilépett az ajtón majd lecaplatott a lépcsőn és magabiztos léptekkel leérve a Társalgóba sietett. Majd Ayaméról megbizonyosodva, hogy mögötte van belépett az ajtón. Ami egyből a szemébe ötlött, az egy elragadó teremtés volt Ismu mellett.*
- Hello. Soroyashi Akira vagyok.
* Bólintott felé, majd az ablakhoz lépett és az esőt vette szemügyre.*
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openSzer. Nov. 02, 2011 12:51 pm

-Mindenfélével? Na ez érdekes.- jegyeztem meg amikor célba vettem egy golyót. Igaz, azért hallatszott hogy majdnem kimondott valamit, amit titkol. Már arra is gondoltam, hogy amolyan fekete özvegy lehet, aki miután jól szórakozott, kinyír, és beteszi a fejeket a szekrénybe trófeának. De addig nincs semmi baj amíg Nem akar csak úgy lesmárolni. Addig legalább elleszek vele.- Egyre inkább kezdesz érdekes lenni számomra. Mit titkolhatsz ennyire.- tettem fel a kérdést.
És miközben próbáltam célbaveni a kiszemelt golyót, Akira is betoppant. De miközben Akirára figyeltem, a golyó, amit ki akartam lükni, kirepült az asztalról, ki az ablakon, és egyenesen Az egyik szemközti fán ülő, és nassoló Alfrédot találta el, akit a golyó lendülete kihozta az egyensúlyából, és lelükte a fáról, amit Alfréd őrületes rikácsolással jelzett.
-Szia Akira.-köszöntem neki lepetten, miközben kinéztem az ablakon, amin a golyó kirepült.-Bocsi Alfréd!-kértem bocsánatot a felfelé szálló madaramtól, aki szerintem kisebb bosszútszomjat táplálhatott irántam. Minden esetre becsuktam az ablakot.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openSzer. Nov. 02, 2011 7:29 pm

-Ne gondolj túl rossz dolgokra...Nincsenek túl durva dolgok...meg tetemek sem...-mondtam viccelődve, amikor láttam, hogy kicsit érdekesen reagált.
Jót mosolyogtam az egészen. Ha ismerné a titkomat, vajon mit tenne? Kihasználná? Vagy eltávolodna? Nem tudhatom előre.
-Örülök, hogy nem untatlak.-feleltem kedvesen.
Elnevettem magam, amikor a golyó kirepült az ablakon,megzavarva szegény madarat.
-Daibu Sekushina.-viszonoztam a bemutatkozást egy kedves mosollyal az arcomon.
Ez után folytattam a golyó lökdösést.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 03, 2011 9:42 am

-Megkönnyebbültem.- de eléggé elgondolkodtatott, a "...Nincsenek túl durva dolgok..." rész. Nem nézek ki semmi furcsát Shinából. Rendes lány, aki csak elüti az időt. Ennek ellenére valamiért kicsit gyanús volt amit mondott. És szerintem ugyanígy érzett irántam.
-Engem sosem lehet untatni. Valahogy mindig is szomjaztam a tudást, és ezt a kíváncsiságom is segítette. Mivel ha valaki három évet tölt hegyek között, az hamar ráfanalodik arra hogy valami hasznossal töltse az időt.- És kinéztem az ablakon, amit Alfréd bőszen kopogtatott, és kaparászott, hogy kiélje bosszúját. Viszont rájuttem hogy én jövök a billárdban, és most én lökök. Most aonban megpróbálok odafigyelni, mert nem akarok kinyírni senkitsem egy félrelőtt golyóval.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openPént. Nov. 04, 2011 4:55 pm

-Akkor jó. Reméltem, hogy nem rémítelek halálra idő előtt...-folytattam a viccelődést.
Ő következett, így türelmesen vártam, hogy gurítson, ha már beszállt.
-Hát, elég unalmas egy idő után, ha nincs társasága az embernek...vagy démonnak. Nekem mindig volt, ha akartam. Megvannak hozzá az adottságaim...és nem feltétlenül a külsőségekre gondolok.-mondtam kuncogva.
Végre az asztalhoz lépett és lökni készült, csendben figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openPént. Nov. 04, 2011 7:00 pm

-Ismerem ezt a fajtád adottságait. A családom valamiért bővelkedik a fajokban. De sosem múlt el úgy családi összejövetel, hogy ne folyt volna vér. Egyszer már volt olyan is, hogy a családban egy sucubbus és egy emberlány összeveszett egy külsős srácon. Kitépték egymás haját. A srác végigment mindkettőn és otthagyta őket, ők meg kétségbeesésükben összejöttek. És mit ad az ég? Én vagyok az egyetlen aki tud az ő kis kalandjaikról. Mindketten nekem önmtik ki a lelküket a másik háta mögött. Innen tudok pár dolgot a sucubbusokról.- Mosolyogtam a dolgon, és közben az egyik golyót belüktem a sarokba.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openPént. Nov. 04, 2011 7:27 pm

Elég durva az a kis sztori, amit Mordon elmesél az emberlányról és a succubusról. Azért én olyan messzire nem mennék el, az biztos. Van épp elég más módszer is.
-Hát...előfordul. De nyílván a succubusok sem mind egyformák.-mondom normális hangon, mintha csak úgy kitárgyalnánk a témát. Hátha valaki fülel.
Belöki az egyik golyót a sarokba, így megint ő jön.
-Jól játszol.-jegyzem meg.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openSzomb. Nov. 05, 2011 6:14 pm

-De ez még pite. Olyan is volt hogy a vérszerinti apám, összeveszett egy főnixxel anyai ágról. De amik lezajlottak néha, azok elmennének népmeséknek is emberi mesekönyvekbe. Hogyne. mindenki más, és más, mind szellemileg, mind testileg. Ez a normális.- mondtam már-még kuncogva a régi eseten apámmal, ami mindig is megnevetetett. De megint én jöttem, de a golyót amit belüktem, nem talált a lyukba.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openSzomb. Nov. 05, 2011 8:08 pm

Érdeklődve hallgattam az újabb sztorit, ami megint nem volt mindennapi. Talán szerencsésnek mondhatom magam a szüleim miatt . Ők sosem balhéztak, jól el voltak együtt. Annyira, hogy rám alig figyeltek, így kellően sok szabadságom volt.
-Nem semmi.-mondtam mosolyogva.
A következő gurítása nem sikerült, így én következtem. Célba vettem egy golyót és beküldtem az egyik lyukba. Ez után löktem a következőt, nem jött össze, de nem sok volt a híja.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openVas. Nov. 06, 2011 2:22 pm

-Ez van ha valakinek a családja több eltérő démonból áll fel. De addig azért nem mentünk el hogy kiírtsunk más rokoni ágakat a családban. Az már tényleg komoly lenne.- feleltem miközben az egyik golyót vetem célba. -De ha elő is fordulna, akkorsem lenne akkora a baj. Engem nem érintene a kitagadottságom miatt.-
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openVas. Nov. 06, 2011 4:25 pm

-Értem. Hát érdekes egy családod lehet, nem mondom.-mondtam mosolyogva.
A dákóra támaszkodtam és figyeltem a következő lökését.
-Szóval kitagadtak? Na és miért?
~Érdekes a srác, meg kell hagyni. Eddig jól kijövünk.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openHétf. Nov. 07, 2011 3:57 pm

-Hosszú mese. Apám még elnézte hogy nem ettem gyerekeket. Azt mondta, "jólvan,minden gyerek válogatós". De végképp az tett be neki, hogy tizenkét évesen majdnem kinyírtam amikor előjött a fémek irányítására való képességem. akkor kötött a talpam alá utilaput, és azóta nem láttam. Akkor eléggé dühös voltam rá. De ez van, ha egy oninak fiú gyermeke van. Egy aktívnak mondható képességünk van, az is a fémek irányítása.- mondtam el a kis történetemet.
-De a legrosszabb az egészben, hogy a komolyabb mágikus erők csak idősebb korban jönnek elő, de némelyiket csak engedéllyel lehet csak szabadon használni a férfi oniknak.-
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openHétf. Nov. 07, 2011 8:36 pm

-Annyira nem is hosszú. Talán, ha részletesebben elmondanád. De nem akarok a múltadban vájkálni, nyílván van kellemesebb beszédtémád is.-mondtam neki együttérzően.
Még mindig vártam, hogy ő gurítson. Ebben a játékban nem szokás kapkodni, így türelmesen várom, mit tesz.
-Mi sem vagyunk egyformák, ahogy az emberek sem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 10, 2011 2:33 pm

-Ez még csak az eleje az egésznek. Igazság szerint az elején még volt benem egy kis bosszúvágy apám iránt, mert helyettem egy lányt várt, akit oda igért volna valami nemesi ágú oninak, aki rendesen pengetett volna érte. ez is benne volt abban hogy végképp hátat forítsak az egész oni életszemléletnek, mert nállunk valami beteg ork hagyomány miatt a gyerekek egy része áruként van kezelve. De amióta a másodfater megtanított erre-arra, azóta nem érzek iránta haragot, csak szánalmat. A fiatalság egyre erősebb erősebb lesz mindig az elődeinél, és ez mindig így marad.- magyaráztam a gondolataimat, amikor kapcsolok hogy én jövök. Ezután célbaveszek egy golyót, de a lükésem sikertelen.
-Pontosan. Csak jó lenne ezen az egész világon változtatni. Az azért mégsem járja hogy egy démon nem mehet úgy a szabadba, hogy ne jönne egy démonvadász ,aki ki akarja nyírni.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 10, 2011 4:05 pm

Együttérzően nézek a fiúra és bólintok párszor, miközben azt meséli, miféle dolgok mennek náluk. Hát én sem örülnék, ha ilyen családból származnék. Az ember a családját sajnos nem válogathatja. Végül a fiú gurít, de sikertelenül, így én jövök.
-Engem még sosem akart megölni démonvadász...Más féle támadás már volt, de az nem akkora gond, mert könnyű hárítani. Ha meg olyan, aki szimpi, talán még engedek is.-mondtam nevetve, hogy kicsit oldjam a hangulatot.
Gurítottam és bent is volt a golyó. Löktem még egyet, az is összejött. A következő már sajnos nem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 10, 2011 4:34 pm

-Szimpi támadás? Ilyet megfogalmazást még nem halottam. Igazság szerint ki nem szereti azt a fajta támadást. Mondjuk nállatok biztos nagyon is élvezetes lehet, elvégre succubusok a csábítás mesterei, és biztos élvezitek is amit csináltok.- mosolyogtam, mert tudtam mit takar a kijelentés. És miután ismét sorra kerültem a gurítással, sikerült belüknöm egy golyót a sarokba, amit viszont egy kisebb kudarc követett.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 10, 2011 4:56 pm

-Ez így igaz. De én szívesen élek a hagyományos módszerekkel is. Ritkán használom a képességeimet.
Egy siker és egy kudarc Mordontól és megint én következtem. Elég csunyán elvétettem, a fehér golyó akadálytalanul gurult be az egyik lyukba.
-Hát...ez ritka béna lökés volt.-mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 10, 2011 5:12 pm

-Egyszer megnézném hogy csinálod az elcsábitást. Biztos jól csinálod.- mondtam miközben kivettem a golyót a lyukból.
-De ne gondolj rosszra. Nem arra célzom. Csak kíváncsi vagyok.- mentegetőztem, mivel eléggé úgy éreztem, mintha maga a hangsúly lett volna rossz, amivel mondtam a szöveget.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 10, 2011 5:34 pm

-Miért? Ahogy elnézlek, nagyon nem kellene erőlködnöm nálad.-mondtam kuncogva.
Kivette a lyukból a golyót, miközben próbálta menteni a helyzetet, ami ettől csak még viccesebb lett.
-Nem gondolok én semmi rosszra.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 10, 2011 10:00 pm

-Nem tagadom, hagynám magam. Főleg neked. Okos vagy, és szexi is, ami ritka párosítás.-
Kicsit úgy éreztem, a beszélgetés eléggé érdekes irányt vett, de nem bántam. Nem érdekelt hogy mi sül ki belőle a végén. De mivel úgy emlékszem én jövök, ezért, leraktam a fehér golyót a helyére, de megint elrontottam a lökést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: