Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Társalgó

Go down 
+18
Erika Bayerlein
Egami Daisuke
Aisha
Ikumi
Natria Hamachi
Narazaki Ryuko
Clayton Williams
Chou Atsumi
Moriya Sayoko
Elfie McSnow
Fujiko Mika
Akaki Kaede
Mordon Ismur
Alexander Flash
Mitsui Yua
Kluzgor
Curara Fubuki
Aono Tsukune
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Curara Fubuki
Diák
Curara Fubuki


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 22, 2011 6:03 pm

Katsuro felült a biliárd asztalra, végül én is csatlakoztam. Először csak mellé ültem, majd az ölébe. A vállára hajtottam a fejem.
-Csak miattad vártam az új tanévet...-mondtam kedvesen.
Gyengéden megsimogattam, majd megpaskoltam kicsit az arcát, aztán adtam rá egy puszit.
-Na és, mit csináljunk most? Te lepakoltad már a cuccod?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 22, 2011 6:18 pm

Mikor mellém ült lassan elkezdtem átkarolni, és miután az ölembe került teljesen át is fontam a karjaimmal. A szavaira elmosolyodtam, és csak még jobban magamhoz húztam.
-Ha te nem lennél valószínűleg én se lennék itt.-Mondtam kedvesen, majd mikor elkezdett játszani az arcommal kicsit kuncogtam is, majd viszonoztam a puszit.
-Szeretlek.-Súgtam a fülébe lágy hangon.
Ezután megkérdezte, hogy mit csináljunk és hogy én már lecuccoltam-e.
-Igen... Én már mindent a helyére tettem.-Mondtam, majd oldalra tekintettem Fubuki táskájára.-Szívesen felviszem neked is.
Vissza az elejére Go down
Curara Fubuki
Diák
Curara Fubuki


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 22, 2011 6:30 pm

Jól esett az sz betűs szót hallani tőle. Egy pár pillanatig csak néztem rá, majd válaszoltam neki.
-Én is szeretlek.
Katsuro felajánlotta, hogy felviszi a cuccomat. Elbírnám én is, de ha segíteni akar, megteheti.
-Jó, legalább hamarabb meglesz a kipakolás.-mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 22, 2011 6:40 pm

Jó volt hallani ezt a szót, hiába tudjuk a tényt az ilyen dolgokat jó érezés többször hallani. Miután megbeszéltük a másikat is, megvártam amíg leszáll, majd gyorsan odamentem a csomagjaihoz, és felemeltem.
-Akkor a szobájába milady?-Kérdeztem kicsit viccelődve.
Vissza az elejére Go down
Curara Fubuki
Diák
Curara Fubuki


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 22, 2011 7:00 pm

Leugrottam Katsuro öléből, aki rögtön oda is ment a holmimhoz és felemelte. Aztán viccelődve megkérdezte, hogy a szobába lesz-e.
-Igen, a szobába kérem.-vettem a lapot mosolyogva.
Elindultam az ajtó felé, majd kinyitottam Katsuronak, hogy könnyebben kimehessen rajta. A szobám az elsőn volt a tavalyi évben és most is így szeretném. Jó nekem az az egy ágyas kis szoba.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Május 06, 2011 1:08 pm

-Rendben Alex engem meg szólítsd csak Yuanak.
Bevezettem Alexet vagy Flash ahogy neki jó a társalgóba. Útközben el mentünk az egyik tanár mellet aki láthatóan nem volt más mint Kluzgor aki szokás szerint semmilyen hangulatban volt.
-Ez lenen a kollégium társalgója. Innen még ellehet menni az előtérre az étkezőbe és a teraszra is. Az emeleten pedig a szobák vannak. Az első emeleten az egy ágyas szobák. A másodikon a három ágyasok és a harmadikon a két ágyasok. Így ha nem osztottak be egy szobába téged akkor nyugodtan választ hatsz egyet.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Május 06, 2011 1:16 pm

Yua bevezetett a társalgóba. Út közben elmentünk egy sötét, elég komor fickó mellett, de nem figyeltem rá különösebben. Mikor beértünk, a lány elmondta gyorsan, hogy mi merre van.
- Asszem, még nem kaptam szobát. Te melyik emeleten vagy?
Kérdeztem meg mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Május 06, 2011 1:24 pm

Kissé meg lepet a kérdés és nem is tudtam, hogy válaszoljak-e rá. Így végül miután gyorsan végig néztem rajta úgy döntöttem, hogy el mondom.
-Én a harmadik emeleten lakóm. Ha gondolod néha meg látogathatsz.
Feleltem némi merészséggel.
-Na és te melyik emeleten szeretnél lakni?
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Május 06, 2011 1:31 pm

Gyorsan végig nézett rajtam a kérdés után, aztán válaszolt a kérdésre.
- Rendben... szavadon foglak. Smile
Mondtam, mikor azt mondta, majd meglátogathatom néha, aztán elgondolkodtam kicsit a kérdésén.
- Hát... mivel te is ott vagy, a harmadik elég vonzónak tűnik... de ha csak nem lehetek a szobatársad, az elsőn választok egy szobát. Very Happy Segítesz?
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Május 06, 2011 1:34 pm

Szavait végig hallgatva kezdtem érteni, hogy igen csak meg tetszettem neki.
-Hát sajnos már van szoba társam, de nem tudom mennyire fogunk jól ki jönni. De amennyiben meg örül a hely talán szólni fogok.
Bólintottam neki válasz képen.
-Persze szívest örömes segítek neked szobát választani.
Vissza az elejére Go down
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Május 06, 2011 1:41 pm

- Rendben... akkor szerintem indulhatunk is. Smile
Indultam meg az ajtó felé, de még mielőtt kiléptem volna rajta, megálltam.
- Csak utánad.
Intettem mutattam az ajtó felé kezeimmel, egyrészt, mert illem, másrészt meg ugye ne nagyon tudtam merre is kéne indulni.

/Alexande Flash szobálya/
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Május 06, 2011 1:46 pm

-Rendben menjünk.
Mondtam mire előre engedett. El is vezettem a lépcsőkig majd ott szépen fel felé. Már csak arra kellet várnom, hogy szobát válasszon magának.
~Hmmm nem egy hasonló helyzetben voltam tavaly Triellel vagy kivel? Azóta sem láttam a srácot biztos el tévedt.

/Alexande Flash szobálya/
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openKedd Aug. 09, 2011 10:40 am

Csendben járkáltam a kollégiumba vagy tízszer be jártam az egésze jobb dolgom nem lévén.
~Valamit kezdeni kéne ma bár semmi égadta dolgom nincs.
Megálltam a társalgóban majd be kapcsoltam a tv-t és nézni kezdtem.
~Nyári műsorok mind ismétlések.
Gondoltam magamban majd irány váltva ki mentem a kollégiumból az erdőbe.

/Erdő/
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openSzer. Okt. 26, 2011 4:06 pm

Hamar vissza értem a kollégiumba. Először a szobámba mentem fel, hogy átöltözzek. Felvettem valami tiszta és száraz ruhát. Ez után ettem pár falatot, majd a társalgóba mentem és leültem az egyik fotelba.
~Na, már csak meg kell várjam.
Kényelmesen elhelyezkedtem és várakoztam. Szerencsére nem volt a helyiségben más, csak egy lány olvasott a társalgó túlfelén.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openCsüt. Okt. 27, 2011 5:04 pm

-Shina! Merre vagy!- néztem körbe a társalgóban. Kicsit ciki hogy itt alig van valaki, és nem találok meg egy lányt. És közben még Alfréd is eltűnt. Ez fenomenális. Sem a madaram incs meg, sem Shina. Már amikor feladtam volna, rátaláltam Shinára, aki egy fotelben foglalt helyet. És Csodálatomra, ott ült a hotel melett Albert, és valamit evett.
-Dejó hogy megvagy Shina. Azt hittem nem jössz.-
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openCsüt. Okt. 27, 2011 6:01 pm

Szerencsére nem kellett sokat várnom, hamar megjött Mordon. Hallottam, ahogy kiáltozik, de észre vett, mielőtt szólhattam volna.
-Miért ne jönnék? Nem szokásom átverni az embereket.-feleltem kedvesen.
Megfogtam a kabátot a fotel karfáján és felé nyújtottam.
-Már nem kell. Elhoztam a sajátomat.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Okt. 28, 2011 4:10 pm

-Bocsánat. Nem is kelett volna erre gondolnom.-
Tényleg eléggé szégyeltem magamat amiatt amit gondoltam.
-Köszi.- mondtam, és odatartottam a Shina melett, a földön ülő Alfrédnak, aki engedelmesen fel is szállt a vállamra.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Okt. 28, 2011 4:28 pm

-Nem történt semmi.
Figyeltem, amint Mordon vállára száll a kis barátja. Ez után én is felálltam a fotelből.
-Akkor? Merre megyünk?-érdeklődtem.
A kabátom még a fotelon volt. Ki tudja, talán nem is kell már.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Okt. 28, 2011 5:02 pm

-A barátaimat kellene megvárni... Kicsit ciki a helyzet. Nemcsak azért, mert eredetileg az ő ötletük volt. Meg tulajdonképp kísérik egymást.- Most aztán végképp eltoltam az egészet. Ha nem lettem volna olyan lüke, talán még tudtam volna mit tenni.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openPént. Okt. 28, 2011 7:57 pm

-Ó, persze. Akkor várjuk meg őket.
Nem zavartattam magam. Úgy tűnik nincs nagy sikere a lányoknál, így még elnézőbb vagyok, mint általában. Nem árthat egy kis önbizalom javítás. Vissza ültem a fötelba és keresztbe tettem a lábaimat.
-Talán az eső is eláll, míg várunk.-mondtam bizakodóan.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openVas. Okt. 30, 2011 2:48 pm

Csak égett a pofámról a bőr ahogy Ayat, és Akirát vártuk. Nem igaz, hogy nem vagyok képes magamtól csajozni.
-Énis remélem eláll.- nyögtem be a választ.
Ha Ayaék nem jönnek, akkor rögtönöznöm kell valamit. Nem akarok égni Shina szeme láttára.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openVas. Okt. 30, 2011 9:01 pm

Kezdtem egy kicsit unatkozni. Türelmes vagyok általában, de nem szeretek tétlenül ücsörögni. Végül felálltam a fotelból és kicsit sétálgattam a társalgóban. Végül a biliárd asztalnál álltam meg. Valakik félbe hagytak egy játszmát. Gondoltam egyet és megfogtam egy dákót, majd elkezdtem sorra legurítani a golyókat. Nem válogattam, mindet belökdöstem.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openHétf. Okt. 31, 2011 5:16 pm

Már tényleg kissé zavart a várakozás. Így odamentem az egyik ablakhoz, és kiengedtem Alfrédot az ablakon. Úgyis visszatalál magától, ha esetleg vissza akarna jönni. Addig is majd Shinával ütöm el az időt. Amikor elindultam Shina után, Talált egy billiárdasztalt, amin elkezdte belökni a golyókat. Gondoltam már énis beszállok, de eléggé lekötött az, hogy Shinát nézzem. És nem lenne szép dolog hogyha nem ismerném el, hogy a feneke is nagyon csinos.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openHétf. Okt. 31, 2011 5:59 pm

Jól elvoltam a biliárddal, csak egy pillanatra tekintettem Mordon felé. Láttam, ahogy kiereszti az ablakon a kis barátját. Ez után ismét a golyókkal foglalkoztam. Szinte éreztem magamon a fiú tekintetét. Mondjuk nem véletlenül hordok miniszoknyát. Mások felháborodnak, ha megbámulják őket. De én nem. Ha nem akarnám megmutatni magam, akkor hosszú nadrágot és pulcsit vennék magamra.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-openHétf. Okt. 31, 2011 6:27 pm

Lassan elindultam szememmel felfelé, és végigcsodáltam minden kis porcikáját. Mondjuk nénol meg-meg álltam tovább csodálkozni a combjainál, a fenekénél, és a melleinél is, és néha vissza is tértem némelyikhez. És akármennyire akartam, nem kezdeményezni semmitsem, akármennyire is akartam volna.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: