Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Társalgó

Go down 
+18
Erika Bayerlein
Egami Daisuke
Aisha
Ikumi
Natria Hamachi
Narazaki Ryuko
Clayton Williams
Chou Atsumi
Moriya Sayoko
Elfie McSnow
Fujiko Mika
Akaki Kaede
Mordon Ismur
Alexander Flash
Mitsui Yua
Kluzgor
Curara Fubuki
Aono Tsukune
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzomb. Jún. 28, 2014 10:19 am

Egy perc nyugta sem maradhatott szűkös menedékén, az ajtó kinyílt és szólongatni kezdte, őt, mert hogy a célzása egyértelműen az iménti incidensre utalt. Fogalma sem volt ki volt és hogy találta meg, de az szerfelett zavarni kezdte hogy vajon hányan bámulhatták végig kirohanását és bélyegzik meg miatta, mikor egyáltalán nem szokott úgy viselkedni. Megfordult és az ülúkáre ült, s összébb húzta magát remélve, hogy az a valaki talán megunja a kérdezősködést és elmegy. Egyáltalán nem akarta megbeszélni a dolgot, főleg nem valami rejtélyes valakivel...

/Elnézést a késésért!/
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzomb. Jún. 28, 2014 11:43 am

A hátamat a fülke melletti falnak vetettem és hallgattam a lány zokogását. Úgy tűnt nem akar válaszolni. Én pedig nem tudtam mi történt nem igazán figyeltem. Már mint az láttam, hogy a lány barátnője egy másik lány ölébe esik és fogdossa, de ez nem lehetett ok egy ilyen viselkedésre? Vagy még is? Kezdtem kicsit el mélyülni a gondolataimban és bár butaságnak tűnt még is úgy éreztem talán rá jöttem a meg oldásra.
-Mond csak, te ügye szereted azt a lányt?
Próbáltam finoman fogalmazni, hiszen nem tudtam miként kezeljek ilyen helyzetet.
-Ha igen akkor meg értem a viselkedésed okát. Bár szerintem ezzel zavarba hoztad magad. Ha szeretnéd, hogy figyeljen rád kérd meg, hogy ilyet ne csináljon többet. Nem azt kérem, hogy tárd ki a szíved ha félsz a vissza utasítástól. De finoman és aprókat lépve biztosan el tudod nyerni ha látja, hogy törődsz vele.
Próbáltam úgy beszélni, mintha nem is ő hozzá szólnék így talán nem zavarom és mivel úgy sem lát így nem olyan mintha társalognánk. Nyugodt szívvel és egy kis szét hintett virág porral próbáltam nyugodt légkört teremteni. Próbáltam jó tanácsokkal el látni amikkel talán fel tudom vidítani kicsit. 
-Legalábbis szerintem meg próbálhatnád. Tudom nehéz lesz, de egy próbát meg ér hidd el nekem. Lehet a boldogság várna rád és még ha az út néha nehézzé is válik a célt mindig tartsd magad előtt és meg látod sikerülni fog.
Kicsit el csendesedtem hátha azt hiszi ki mentem közben azon gondolkodtam. Én mennyire lehettem zavarban a múltbéli eseményeimben.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzomb. Jún. 28, 2014 9:31 pm

Abban reménykedett, hogy egy kis idő után tényleg magára hagyják a vécében kucorogni, de ez hamar összeomlott, mikor az idegen lány folytatta. Bár ne folytatta volna, az egész teljesen olyan volt, mintha az agyában turkált volna és mindent kiszedegetett volna, amihez csak kedve tartotta. Nem tehetett mást, mint hogy a fogait csikorgatta és úgy remegett mint egy tál gyümölcskocsonya, miután kiborították a formából. Honnan tudta? Kukkolta ezidáig? Tényleg a gondolataiban olvasott? Vagy... képzelődött volna...? Elhúzta az ajtó reteszét, de mikor kipillantva meglátott odakint valakit, gyorsan visszazárkózott és a fejét fogta. Ezúttal azonban nem bírta sokáig a feszültséget, az ajtó kicsapódott és haját cibálva rárivallt, füleiből, orrlyukaiból és szájából füstöt eregetve irányíthatatlanul.
- KIAFEJEMBŐL! BAKA BAKA BAKA BAKA! - kiabálta, arca csupa vörös volt.
És már rohant is el mellette a kijárat felé, ész nélkül ki a folyosóra ahol azt várta, hogy talán sikerülhet leráznia. Szavait pedig csak őrjöngve ismételgette.
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzomb. Jún. 28, 2014 9:44 pm

Erika kissé értetlenül pislogott Shinára, amikor közölte vele, hogy sajnálja a dolgot. Persze nem akartatta firtatni, hogy pontosan mit is sajnál, de valahogy egyáltalán nem állt össze neki a teljes kép. Viszont mikor közölte, hogy beszél vele, az arca láthatóan felvidult. Elég tapasztalt és talpraesett senpainak tűnt, biztos kitalál valamit, hogy rendezze a dolgokat, közben meg hátha elfelejti az egész kellemetlen incidenst.
- Köszönöm, senp... Shina! - javított sietve, hiszen a lány azt mondta nincs szükség a formalitásokra. A német kultúrában nem számított tiszteletlenségnek másokat a keresztnevén szólítani, de itt csak kifejezett engedély után volt szabad, mint azt nagyon hamar megtanulta. - Szerintem a szobájába ment, keressük meg ott - javasolta, és meg is indult előre. Nem mintha tudta volna, hol is lakik pontosan Moriko. Elégedetten bólogatott azon végső soron micsoda remek tervet is eszelt ki az egész megoldására. Végre valaki játszana velem! A kedvenc tankos játékaimmal ráadásul! Nem hagyhatta annyiban ezt az egészet. Elgondolkozva csak túl későn figyelt fel a zajongásra a folyosón, és mire a hang irányába fordult, már egy ellenállhatatlan erő - Gravitáció-kun segítségével - ismételten ledöntötte a lábáról. Sok lesz ez egy napra, gondolta magában, ahogy teste elterült a folyosó padlóján.
- Verdammte Schweinhunde - préselte ki magából utolsó levegőjével a káromkodást, miközben az esés és egy rajta megálló test teljesen kipréselte belőle a levegőt. Ahogy lassan tisztulni kezdett a tudata, és vele együtt a látása, előbb egy emberi testet fedezett csak fel, majd csakhamar megtalálta a hozzá tartozó arcot is, amely szinte csak centiméterekre volt tőle.
- Tudod ez fáj, Moriko-chan - mondta nehezen, miközben erőtlenül mosolyodott. - Más módja is van, hogy üdvözölj.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openVas. Jún. 29, 2014 9:43 am

Egy pillanatra azt hittem a lány kijön és talán meg beszéljük, hogy mi lelte szegényt. De inkább gyorsan vissza zárkózott aztán ismét ki jött, de már őrjöngve.
-De én csak én csak...
Vörösödve el szégyelltem magam miközben ő ki rohant.
~Csak segíteni akartam, de úgy látszik el rontottam megint mindent.
Lekuporodtam a földre és bánatosan össze húztam magam.
~Kár volt bele szólnom hiszen úgy sem vagyok jó semmire. Kár volt el jönnöm ebbe az iskolába. Otthon legalább a növényekre vigyázhattam volna továbbra is. Bár akkor nem találkoztam volna soha Clay-el.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openVas. Jún. 29, 2014 4:03 pm

A lány hevesen hálálkodott, pedig annyi oka nem is volt rá. Csak azt akarja helyrehozni, amit elrontott.
-Én csináltam ezt a zűrt. A legkevesebb, hogy helyre hozom.
Alig indultak el a lány szobája felé, amiről azt se tudták, melyik, amikor előkerült a másik lány és ledöntötte a lábáról Erikát.
-Nahát, milyen aranyosak vagytok így együtt. Azt hiszem, akkor én már nem is kellek...Ó, igaz is. Tartozom egy bocsánatkéréssel. Semmi szándékom nem volt azzal, amit tettem, csak szórakoztam Erika ügyetlenkedésén. Szóval, ha utálni akarsz valakit, az én legyek, ne ő. Ő kedvel téged.-mondta és várta a reakciót.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openVas. Jún. 29, 2014 6:38 pm

Egy kicsit elvesztette a fonalat az események közepette, fogalma sem volt mi történik, egyszer csak elterült és egy ágyon találta magát. Vagyis csak azt hitte, mert hangokat hallott, ismerőseket és amikor kinyitotta szemét ereiben mehűlt a hidegvér. Aztán mikor észbe kapott, feje váltott paradicsomszínre, s ültébe hátrálva megint füst kezdett szivárogni füléből és orrából, lévén száját két kézzel fogta be. Mit csinálhatott? Eszénél volt ugyan megint, de ott volt alatta Erika, akit jó hangulatban hirtelen felindulásból már biztos összeölelgetett volna egy ugyanilyen helyzetben, csak most valahogy inkább feszült volt és csak... füstölgött.
- Watashi wa baka desu... - temette kezébe arcát teljesen, s elfelejtett felkelni, vagy legalább lemászni "áldozatáról"
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openVas. Jún. 29, 2014 7:07 pm

Előbb Shina, aztán Moriko reakciója után Erika egyre jobban kezdte úgy érezni, kicsúszik az irányítás a kezéből. Az idősebb lány valamiféle utálatról beszélt, meg, hogy aranyosak együtt, és hogy... kedveli Morikót. Arca lassacskán egyre jobban elvörösödött, ahogy tudatosult benne az, amit a lány mondott, és mivel a tekintetét nem tudta levenni a füstölgő Morikóról, fejét oldalra fordítva próbálta meg a falat bámulni. Kedvelem... hiába próbálta megtisztítani a gondolatait, egyszerűen minden értelemben elfogyott a lába alól a talaj. Hiába próbált is volna bármit mondani, a beszéd is cserbenhagyta ezúttal, igaz sosem volt komolyabb erőssége. Rommel-sama, hol rontottam el? - tette fel magában a kérdést, miközben gondolatait továbbra sem tudta sehogy sem rendezni. Csendben feküdtek tehát továbbra is a földön, miközben Erika légzése egyre jobban felgyorsult.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openKedd Júl. 01, 2014 4:00 pm

Mivel a másik két leányzó most épp a földön feküdt, nemigen tudott mit tenni. Elmehetett volna, de szerette volna látni, hogy minden rendbe jött-e. Nem szeretne félmunkát végezni.
-A világért sem szeretnék beleszólni a dolgotokba. De mi volna, ha visszamennénk a társalgóba? Így elég érdekes képet festünk.
Valójában nem különösebben érdekli, hogy azok ketten ott fekszenek. Ha élvezik, hát tegyék csak. De valamit muszáj volt hozzászólnia a jelenethez.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzer. Júl. 02, 2014 6:16 pm

/Én jövök?/

Nem olyan sokáig ücsörgött egyébként Erika hasán, hisz kis idő után rájött arra, amire már előbb kellett volna, azazhogy őneki egészen biztos nem volt ínyére ez a helyzet. Ijedten próbálta összeszedni magát, mely úgy végződött hogy vagy tíz másodpercig össze-vissza mocorgott rajta, s hiába volt könnyű lány, azért nem eshetett jól egy pocinak. Végül sikerült lementenie magát Erikáról, s még mindig ontva légutaiból a füstöt, a falhoz hátrállt és összefont karokkal megpróbált lehiggadni, de csak bámult maga elé majdhogynem üveges szemekkel, vacogva, pedig nem is fázott. Hogy lehetett ennyire ügyefogyott? Ez biztosan fájhatott neki!
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzer. Júl. 02, 2014 6:42 pm

Erika lassacskán összeszedte magát, és éppen jelezni akarta Morikónak, hogy így kényelmetlen, amikor a lány megérezve a szándékát tett róla, hogy ne csak ennyire legyen kellemetlen. Halkan felszisszent, ahogy idegesen ide-oda mozgott a hasán. Közben Shina is megszólta őket, ami korántsem tette sokkal élvezhetőbbé a szituációt, de legalább semmit sem segített rajta. Az őt ugrálóvárnak néző lány aztán végre lepattant róla, és továbbra is füstölögve - mármint szó szerint füstölögve! - egészen a falig hátrált, ahol aztán úgy kezdett vacogni, mint egy kilőtt U-boat túlélője az Északi tengeren. Erika lassan feltápászkodott, majd összeszedve magát a lányhoz lépett.
- Bocsáss meg Moriko, már megint nem figyeltem - mondta neki, kicsit idegesen vakargatva a tarkója tövét. - Az én hibám az egész, és remélem jól vagy! Ugye jól vagy? - hajolt óvatosan közelebb hozzá, hogy megnézze a tűzokádás okát.
- Ha ezután utálni fogsz, én azt is megértem - mondta neki bocsánatkérően, készen arra, hogy a lány megint mindenféle bakának lehordja.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openPént. Júl. 04, 2014 6:35 pm

Végül csak ráeszmélt a két lány, hogy nem a földön kellene turbékolni és mindketten felkeltek onnan. Shina nem akart ennél jobban belefolyni. Ő elmondta, amit mondania kellett.Remélhetőleg nem lesz több balhé a jelenlévők között.
-Nos akkor...szent a béke köztetek? Ha már nem kellek, akkor hagylak titeket csevegni.
Azzal végül el is indult vissza a társalgóban korábban elfoglalt helyére. Persze csak akkor, ha nem állítja meg senki.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openPént. Júl. 04, 2014 7:04 pm

Kis idő elteltével felnézett, s fülei is úgy döntöttek hogy inkább hallanak, mintsem hogy eljáttszák, hogy megsüketült. Eléggé helytelennek érezte, hogy Erika bocsánatkérésbe fogott, holott Moriko leginkább magát tartotta felelősnek saját kirohanásáért, s nem pedig a lányt. Egyébként is, hogy lett volna képes őrá fogni, amikor maga se tudta miért őt szidta az imént, meg hogy egyáltalán miért? Hátra is hőkölt, mikor Erika odahajolt, s összeszedve magát megpróbálta megfordítani a helyzetet.
- N-nem utálok senkit, én vagyok a baka...! - dörzsölte össze kezeit idegesen, most már csak füleiből eregetvén füstöt - Én voltam tiszteletlen, é-én lármáztam, nekem kell bocsánatot kérni!
Kérlelőn pislogott körbe, hátha volt valamiféle segítsége, de csak a másik lány hátát pillantotta meg, ahogy az távolodott a helyiség egy másik része felé.
- Én nem akartam otromba lenni...
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openPént. Júl. 04, 2014 9:02 pm

Mivel Moriko füstölgése alább hagyott, Erika reménykedni kezdett benne, hogy a lány lassan megnyugszik. Kissé furcsán viselkedett viszont, hiszen rögtön önmagát kezdte vádolni, holott egyértelmű volt, hogy saját butasága és kétbalkezessége okozta az egészet. Volt még hova fejlődnie ha igazi katonává akart válni, gondolta kicsit letörten. De aztán kihúzta magát, és ismét pozitív gondolatokkal töltötte meg elméjét. Jobbá, erősebbé és ügyesebbé fog válni, hogy többet ilyen ne fordulhasson elő senkivel, akit kedvel! Megpróbált az önostorozás folytatása helyett egy jó adag vidámságot árasztani magából.
- Semmi gond, Moriko-chan! - jelentette ki határozott vidámsággal. - Borítsunk fátylat az egészre, és felejtsük el a kellemetlenségeket! Hogy ha az unokáink megkérdezik, elmondhassuk, hogy igen, ott voltunk! - ez utóbbi Patton tábornoktól kölcsönözte, de mindig is igencsak inspirálónak találta. - Viszont sok kellemetlenséget okoztunk Shina-senpainak. Valamikor mindenképp ki kell engesztelnünk! - jelentette ki, majd várta a reakciókat.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openPént. Júl. 04, 2014 10:23 pm

Bent a mosdóban egyedül lehettem é így már értettem miért ide rohant a lány. Ugyan nem volt a legtisztább és illatos hely, de kicsit egyedül lehettem. De legalább sikerült el döntenem, hogy csakis Clay miatt maradok még a suliban. Ha ő el megy vagy szakít velem én is biztosan itt hagyom az iskolát és vissza megyek a fajtársaimhoz. Ott legalább számítok és soha nem vagyok magányos.  Fel álltam és meg mostam az arcom. Ki lépve a mosdóból láttam, hogy a két lány beszélget. 
~Ezek szerint ki békülnek.
Nem akartam őket meg zavarni ezért amennyire csak tudtam észre vétlenül el haladtam mellettük. Mikor a kijáratoz értem észre vettem egy virágot egy cserépben amely már nagyon rossz színben volt. Kicsit meg öntöztem majd adtam neki egy különleges port és mikor ismét éledezni kezdet el hagytam a társalgót és elindultam a szobám felé.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openVas. Júl. 06, 2014 5:55 pm

Shina végül a társalgó közepén állt meg, mivel utolérte egy telefonhívás az egyik barátnőjétől. Telefonálás közben szeretett kicsit sétálgatni, még a szobájában is. Végül is csak valami kajás kérdést kellett nagyon sürgősen megvitatni. A hívás után mosolyogva megcsóválta a fejét, hogy egyesek mi minden miatt nem képesek telefont ragadni. Aztán egyszer csak megpillantotta azt a lányt, aki nem olyan rég szólította meg.
-Nocsak, veled meg mi lett? Nagyon letörtnek tűnsz.-érdeklődött kedvesen.
Ha ma már úgyis lelkeket foltozgat, belefér még egy. Ha hagyja.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openVas. Júl. 06, 2014 6:47 pm

Egyre feszültebben bámult rá, mert ő igazán úgy érezte, hogy megérdemelte volna a megfelelő büntetést, de Erika már azelőtt sem tűnt hajlandónak erre, mielőtt megszólalt. Néhány pillanatig csak figyelt és persze hallgatott ökölbe szorított kezekkel, aztán a lány megnyomott benne valami képzeletbeli kapcsológombot, s feje oldalra billent és aztán a semmibe meredt megint. Még egy pillanat, majd hirtelen előrelébett, s említett ökleit válla magasságába emelte. Ezt tudta micsoda, valamit ő is tudott!
- S-sempai... ez... - mormolta, és már el is fogta a lelkesedés - ez annyira Dikushī volt! Mert Dikushī Rikugun Taishō-sama mondta, ahogy azt is hogy a háborúban nem az a cél hogy meghalj a hazádért, hanem elérni hogy az a másik szerencsétlen fattyú haljon meg a sajátjáért! A nagy Dikushī Rikugun Taishō-sama, tudta hogy benne volt Kijibato Harī-sama könyveiben is? Akaraom mondani muszáj bocsánatot kérni, most! De... hova tűnt...?
Körbenézett, már teljesen kiment a fejéből hogy merre látta elmenni, pedig azt tudta hogy egy perce sem lehetett...
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzer. Júl. 09, 2014 7:51 pm

Moriko ismét elcsendesült, és Erika már aggódni kezdett, hogy megint valami hülyeséget mondott, és már szólásra nyitotta a száját, amikor a lány felemelte ökleit és láthatóan felvidultan és nagy lelkesedéssel magyarázni kezdett. Dikushi? Pár pillanatba beletelt, mire rájött, hogy Patton déli származására céloz. Ebben persze az idézet is nagy segítségére volt. Erika rögtön megörült ezen: nemcsak játszani lett volna vele hajlandó a lány, de még közös témájuk is akadt nagy hirtelen. Kezeivel megragadta Morikóért és összeszorítva őket, csillogó szemmel nézett rá.
- Patton-sama a legnagyobb amerikai tábornok volt! Az ardenneki csata legnagyobb győztese, aki azt mondta az ellentámadás előtt: Brad, ezúttal a Kraut feje beszorult a húsdarálóba és az én kezemben van a fogantyú! - miközben beszélt, szinte mintha egy másik világban járt volna. - Hat hadosztályával elszakadt a harctól, és felmentette az ostromlott Bastogne-t, miután kitisztult az ég. Wunderbar lehetett!
Felsóhajtott, miközben elképzelte lelki szemei előtt ezt a csodálatosan kivitelezett hadműveletet. A lány szavai zökkentették csak ki ebből az állapotból.
- Ó, Shina-senpai? - kérdezte. - Visszament a társalgóba. Kövessük?
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzer. Júl. 09, 2014 8:37 pm

Majd nem bele ütköztem a lányba akit egyszer már meg szólítottam. Nem tudom miként került elém és mikor, de ott termet. Nem akartam a szemébe nézni és el mondani mi nyomja a szívem, de egyszerűen kijött belőlem.
-Bo bo bocsánat. Nincs semmi bajom, csupán nem érzem magam ide valónak és hiányzik a saját fajtám társasága és az otthonom.
Tessék ki mondtam és kicsit szégyelltem is magam.
-Bocsánat, de sosem voltam a társaság központja és soha nem tudok segíteni senkit csak rontani tudom a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openPént. Júl. 11, 2014 5:49 pm

Nem kell sokat győzködni a tündérlányt, hogy elmondja, mi nyomja a lelkét. Tehát magányos volna? Nem szokatlan.
-Ugyan, még az orkok is ide valóak. Meg vannak még rosszabb alakok. Akkor már inkább választanám a te társaságod. Ha annyira hiányzik a néped, hát látogasd őket gyakrabban, ha már ide jársz. Vagy tartsd velük a kapcsolatot napi szinten.
Nem akarta kioktatni, de egy kis kedvesség csodákra képes időnként.
-Az se mindig jó, ha te vagy a társaság központjában. Nagyon fárasztó tud lenni. Néha már azt kívánom, bár néha elfelejtenének egy kis időre.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzomb. Dec. 06, 2014 5:07 pm

Bólogatásba kezdett, hagyva magát visszarántani a másik témára, s újból megfeledkezni arról, hogy mit is akart éppen csinálni a társalgóban. De nem tehetett róla, a Senpai túl okos volt és egész biztos olyan sok mindenről tudhatott még, hogy ő legfeljebb csak eltörpülhetett mellette, ami viszont egyáltalán nem volt ellenére egyébként sem. Vajon miért nem volt már bálvány az iskolában? Benne túl sok minden volt meg hozzá: volt menő frizurája, harcos temperamentuma, jó alakja, kawaii akcentusa és ez még csak a jéghegy csúcsa volt! Lehetett volna fanklubja is akkor már, ő pedig lehetett volna az alapítója és elnöke, vagy valami jobb név, mondjuk a Fanklub Shōgunja, aki fan-szamurájok és ashigaruk tízezreit vezetné, hogy leverje a...? De akkor...
- ...a-akkor... mit is kellene most csinálnom? - motyogta, ahogy a való világban találta magát, a folyosón ácsorogva és zavartan a Senpaira bámulva - Én... elfelejtettem
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzomb. Dec. 06, 2014 6:48 pm

Én magam is annyira belemerültem a magam mondandójába, hogy meglepetésként ért Moriko kérdése: igen, végtére is mit kenne most tennünk? A senpai láthatóan elég elfoglalt volt, kár lett volna most azzal zavarni, hogy bocsánatot kérjünk. Egyébként is igencsak megértő volt eddig velem, biztosan nem haragszik meg még jobban ha egy pár nappal később állok oda hajlongani elé. Sőt, addigra talán sikerül kiötlenem milyen módon engesztelje kim Sekushina-senpait a fáradozásaiért.
- Egyetlen haditerv sem éli túl az ellenséggel történő találkozást - bólogattam hevesen hangosan gondolkozva tovább. - Moriko-chan, a legjobb az lenne, ha most taktikai visszavonulást hajtanánk végre! Meg kell még találnunk a Schwerpunktot mielőtt áttöréssel próbálkozunk. Ideális hely lenne erre a szobám, ahol kipróbálhatnánk pár játékot. Persze nem ígérhetek semmi biztosat, csak vért, verítéket és könnyeket!
Vidáman magyaráztam, mintha csak egy beszédet intéztem volna egy összegyűlt tömeghez. Mikor végeztem, megragadtam Moriko-chan kezét.
- Dann gehen wir, Kamerad? - kérdeztem vidáman, észre sem véve, hogy ismét németre váltotta figyelmetlenségből. De annyira lázba jöttem most az új gondolattól, ezen nem lehetett segíteni!
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzomb. Dec. 06, 2014 8:05 pm

-Én én nem tehetem. Azért jöttem, hogy meg próbáljak be illeszkedni. Az emberek közt sem túl könnyű, de ott még el tudok lenni sok lánnyal össze tudok barátkozni. A fiúk persze próbálnak néha fel szedni, de hát nos őő érted.
Próbáltam mondani neki.
-Én már mint engem mindig el felejtenek. Gyakran vagyok egyedül. Sokszor észre sem vesznek pedig próbálkozom. Ez pedig nagyon rossz dolog hidd el.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openSzomb. Dec. 06, 2014 9:23 pm

Kérdőn nézett rá, mégis a csak félig érthető szónoklat a lelkes Senpaitól békés, pihentető látvány volt. Pedig nem olyasmiről beszélt, ami tényleg békés dolog lett volna, de olyan hadvezéres volt és biztonságos, hogy nehéz lett volna nem egyetérteni vele. Valamilyen válaszon törte a fejét, mellyel kicsit megközelíthette volna Senpai zsenialitását, de nem nagy bánatára az kézen fogta és ezúttal valami teljesen érthetetlent magyarázva elindult vele valamerre, a szobája felé. Ő csak összekapta lábait és tartotta a lépést, ujjait összekulcsolta és maga elé mosolygott.
- Igen Senpai! Nincs lehetetlen, tüzérségi támogatás mellett előre! ...? - próbálkozott végül meg valami lelkesítőleges csatakiáltással, bár a sikerben kételkedett.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-openHétf. Feb. 23, 2015 8:11 am

Miután Hirot és a barátnőjét vagy testvérét vagy nem is tudom kiétől el búcsúztam pihentem pár napot. Kellet egy kis pihenő, hogy teljesen meg gyógyuljon Hiro harapásának által keletkezett seb. Még így is fájt kicsit a vállam és nem sok kedvem volt idegenekkel társalogni, de nem ülhettem örökké a szobámban és muszáj volt, előbb utóbb barátokat is szerezni. Legalább egy értelmes lányt akivel időnként több is lehetne mint barátság. Ezért le mentem a társalgóba ahol azért volt egy kis élet. Két lány akik elég fiatalok voltak el mentek. Egy másik páros ahol az egyik lánynak nem sok minden fedte a melleit. Igen csak érdekes volt.
~Ő aztán nem jön zavarba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: