Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Társalgó

Go down 
+18
Erika Bayerlein
Egami Daisuke
Aisha
Ikumi
Natria Hamachi
Narazaki Ryuko
Clayton Williams
Chou Atsumi
Moriya Sayoko
Elfie McSnow
Fujiko Mika
Akaki Kaede
Mordon Ismur
Alexander Flash
Mitsui Yua
Kluzgor
Curara Fubuki
Aono Tsukune
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openSzomb. Jún. 21, 2014 9:16 pm

Ahogy az első zavart pillanat elszállt, leeresztette kezeit és enyhe fejdöntéssel meredt rá egyre szűkülő pupillákkal. Ugyan mi lehetett az a furcsa kifejezés, ami a lány arcán motoszkált, vagy... csak ő látta volna rosszul?
- Minden jó... - savanyodott el kicsit a képe a kellemetlen emléktől, miközben kihúzta éppen magát, ezért inkább gyorsan visszalopta arcára a mosolyt - Sempainak hála, már minden a legnagyobb rendben van! De mi történt, aggodalmasnak tűnik, talán nincsen valami baj?
Aggodalmas? Ennél mondhatott volna valami értelmesebb megállapítást is, de nem tehetett róla, meg nem tudta volna mondani, miért tűnt egy kissé fanyarnak a Sempai pillantása az imént. Ő pedig nem hagyhatta a bajt, ez volt a legkevesebb viszonzás, s amíg tovább fűzte a dolgot, halogathatta egyébként is zavaros gondolatait későbbre, miközben még beszélgethetett is vele ráadásul.
- Tudja, ha bármi problémája van énrám számíthat! - szorította ökölbe kezeit harciasan, tekintete viszont még azért nem rendelkezett a legjobb nyomatékosító erővel - Csak elmondja és én segítek!
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openSzomb. Jún. 21, 2014 9:47 pm

Mivel ismerősei bementek a városba, Shina egyedül maradt a suliban. A legtöbb közelben lévő diák kint volt az épületen kívül. Jó idő volt, így érthető is, hogy nem akartak a falakon belül lenni. Shina is készült később kimenni, talán úszik majd egyet. De előbb körbe járja az iskolát, hátha talál valami társasági elfoglaltságot. A termek ilyenkor üresek, így csak a közösségi helyiségek nyerőek valamennyire. Az étkezőben páran lézengtek, de senki olyan, akivel most szívesen beszélgetne. Végül a társalgó felé vette az irányt. Itt is voltak páran, de nem igazán ismerte őket. Mondhatni új arcok voltak a számára. Persze, ahogy belépett, páran tetszésüket fejezték ki némi füttyel. Egy succubust az ilyesmi persze inkább örömmel tölt el, mintsem bosszankodjon miatta. Csak egy kedves mosollyal válaszolt a kedveskedőknek.
~Sehol senki ismerős. Azt hiszem várok kicsit, hátha visszaér valaki a városból.
Leült végül egy kanapéra. Ezzel megadva az esélyt, hogy valaki melléülhessen, ha nagyon akar. Elővette a telefonját és belemerült kicsit a nyomkodásába.
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openSzomb. Jún. 21, 2014 11:28 pm

Mivel igen savanyú arckifejezés költözött a lány arcára, ahogy rákérdezett a hogylétére, Erika kénytelen volt elgondolkodni azon, talán nem kérdezett-e valami rosszat, amivel megbánthatta a másikat. Szerencsére Moriko mindjárt mosolyogni is kezdett, így ezt a rejtélyt végül nem neki kellett megoldania. Azonban ezután rá hárult a feladat, hogy valahogy elmondja a lánynak, mi is volt az előbbi jelenet.
- Tudod Moriko-chan, két napja nem tudok túljutni ezen a pályán. Az az IS-2-es olyan jól be van ásva! - panaszkodott picit. - Most sikerült kilőnöm, de alig jutottam tovább, nem figyeltem és... Persze nem a te hibád! - rázta most meg ő a kezét maga előtt, hogy jelezze, nem tartja őt felelősnek a dologban. A lány felajánlotta a segítségét is, amit illett megköszönni. Miközben beszélt, felpillantott, és észrevette a kanapén ülő lányt, és főleg bizonyos részeit, amitől még a lélegzete is elállt.
- Ez ha-hatalmas - mondta elkerekedett szemekkel, mielőtt észrevette volna magát. Kínos felnevetett, miközben sietve elkapta a tekintetét. - Hatalmas, hogy számíthatok rád, Moriko-chan! Hehehehe... Együtt biztosan megnyerjük ezt a pályát!
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 6:16 am

Lassan kezdtem unatkozni így gondoltam magára hagyom az itt lévőket é körbe nézek máshol. Ekkor be jött egy új lány, pontosabban olyan akit szintén nem ismertem. Nagyon csinos volt és az aurája valahogy olyan fényes rózsa színes volt, hogy kicsit meg kellet dörzsölnöm a szemem. Ilyen aurát nem láttam még, de egy kicsit még is ismerős volt. Valahogy egy pillanatra azt hittem, hogy egy társ nőmet látom, de valahogy még is más volt. Valahogy az illata is egy virághoz hasonlított, de kicsit émilyitően hatot rám. Gyorsan le ráztam magam az enyhe kábultságot és közelebb mentem hozzá.
~Furcsa az aurája mintha egy kicsit vonzana mint egy méhet a virág illat. Talán egy másik tündér lenne? Vagy egy mégis ismeretlen alfalunki lány lenne.
Hosszan néztem a lányt végül nem tudtam mikén, de úgy éreztem jobb ha egyenesen rá kérdezek.
-Bocsánat, de véletlenül nem vagy tündér vagy esetleg nem vagy rokonságban a pillangókkal?
Kicsit kérdőn néztem a lányra és úgy vettem észre, mint ha az előbbi aura gyengült volna egy pillanatra.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 7:15 am

Leengedte kezeit és talán túlságosan figyelmesen is hallgatta, de hát mit tehetett, bajban az a legjobb ha kerülgeti valaki a forró kását és elmondja, mi a probléma. Belegondolva, ő valószínűleg megtartotta volna magának, hogy ne legyen a másik terhére. Meglengette magát ültében, vagyis jobbra-balra himbálózott picit, de gyorsan abbahagyta és inkább Erikara koncentrált, most tényleg közelről meg tudta nézegetni, egy alkalom amit nem akart kihagyni.
Igazán pihentető látványt nyújtott, a már említett illatszerei egészen érdekes keveréket alkottak, hát még minden más egyéb! Okos barna szemei voltak, meg-megcsillantak játékkal kapcsolatos megjegyzései nyomán, s biztosan akkor is amikor hasonló dolgokon csavargatta gondolatait. Szerette azt hinni, hogy az ő gondolatától is így csillogjanak-villogjanak azok a szemek! Aztán a bőre is ott volt, megint csak különleges-féle, szerette volna megtudni, vajon tényleg olyan selymes lehetett, mint amilyennek szemlélőhelyétől látszott. Akárcsak karcsú és ugyanakkor erős vonalai, egyszer szívesen végigsimította volna őket, itt-ott megpihenve egy kis időre, hogy ne csak lássa. Végül ott volt a haja is, mintha valami kis plüssállatka ült volna a kobakján, ha beletúrt volna biztos elvesztek volna benne szerény méretű kezei, rövidre vágott, de hajtömeg, egyszerűen...
- Hatalmas! - ismételte Erikat, s már eszébe is facsarodott, hogy biztosan másra gondolt, mert hogy kimondta, az biztos volt.
- Ehe... ehe ehehe he... - kacagott vele együtt halkan, zavarában megint takargatva pirult arcát - Az aha... jó ötlet, Sempai, he he...! Nekem is van ilyenem!
Volt is, a négy fal közti élet szerves része volt valamiféle játékkonzol, a számítógépet meg nem mindig szerette használni, így maradt egy kicsit régicske PSP alternativaként, bár abban nem volt biztos, hogy ugyanaz a harckocsizós játék neki is megvolt, inkább valami régebbi. De azt már becsatlakoztatta a PC-hez és kicsit alakítgatott a dolgon, más úgy hívta volna programozás, de ő próba-szerencse tapasztalás alapon csinálgatott ilyesmit, ha matematikailag kellett volna a programnyelvet leírnia, fogalma sem lett volna, hogy miről van szó. De általában inkább rajzolt, látszólag vonalas kriksz-krakszokat, ám azok a lapok füzetkéiben más képeket is bújtattak, például aprólékosan tónusozott Rikakat, mert hát az ő vonalait minden másnál könnyebben jegyezte meg, pedig alig ismerte. S ezért is akarta minél jobban megismerni, az idő pedig adott volt.
- E-ez a bizonyos játék ugyan nincs meg nekem... - motyogta zavartan - De mondtam van hasonló... néhány, majd... megmutathatom...
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 7:41 am

Mivel Moriko szerencsére nem volt az a túl gyorsan beszélős fajta, így magának sem kellett erőlködnie, hogy túlságosan odafigyeljen. Egy-egy beszédesebb ember hihetetlenül képes volt lefárasztani, bár el kellett ismernie, ha megszokta, volt valami szórakoztató abban, hogy sosem volt csend az ilyenek körül. Ahogy ott ült, szeme ismét az előbbi helyre tévedt, és akaratlanul is megtapintotta magát mellkasmagasságban oldalánál. És még ezt szégyelltem, gondolta magában kissé kínosan, miközben enyhén elpirult, ahogy minden légzésnél megmozdultak.
- Renault UE! - jutott el a típusmegállapításig magabiztosan (kép), ám látva, hogy egy újabb lány érkezett mellé, sietve tért vissza a saját dolgára visszapillantva Morikora. - Mármint ebben a játékban már francia tankok is vannak! - próbálta magát sietve kivágni a helyzetből, amibe újfent jutott saját hülyesége miatt került.
- Érdemes kipróbálnod majd. Ha gondolod, szívesen kölcsönadom neked - bólogatott saját felvetésén, mintha ezt így jóvá is hagyhatná. - Meg aztán együtt is játszhatunk. Szeretek másokkal együtt játszani... nem mintha sok mindenkivel alkalmam lett volna eddig - szontyolodott el kicsit.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 5:05 pm

A telefon kellően lefoglalta, hogy észre se vegye igazán, ami körülötte zajlik. Épp egy ismerősével csevegett a neten keresztül. Amikor oda állt hozzá egy másik lány és feltett egy érdekes kérdést. Lefordította a telefont és felnézett a lányra, majd elmosolyodott.
-Hát, volt már, aki annak nevezett. De csalódást kell okozzak. Még csak távoli rokonságban sem állok a tündérekkel. Bár szárnya az én fajtámnak is van.
Közben rezeg a telefonja, válaszolt az ismerőse. De nem akar udvariatlan lenni, hogy azzal foglalkozik, mikor hozzá beszélnek.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 5:15 pm

-Oh értem. Akkor kérlek bocssás meg amiért meg zavartalak. Csupán azt hittem az aurád miatt, hogy valamilyen rokonsági viszonyban lehetünk.
Illedelemesen meg hajoltam bocsánatom jeléül majd el fordulva elindultam a ki járat felé.
~Ezek szerint meg csalt a szemem vagy némely aura túlzottan is hasonlít a másikra.
Kicsit el kalandozott a gondolatom aminek következménye ként neki mentem egy fiúnak. Bocsánatot kértem majd meg igazítottam a félre csúszott hajam ami a mellemet takarta.
~Talán a szabad levegőn ki nyújtóztathatnám a szárnyaimat.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 5:24 pm

- Én szívesen játszok veled! - ajánlkozott már-már reflexszerűen - Kipróbálom majd, aztán pedig biztos menni fog hamar, nem szokott gondot okozni... ez... egy szimulátor-féle, ugye...?
Igyekezett eddig is odafigyelni arra, amit mondott, de be kellett vallania hogy a technikai tudásán volt még némi csiszolgatnivaló... bár ha Erikanak ment, akkor nem lehetett annyira bonyolult, ha mégis, majd töri magát kicsit, mert érdekes kell hogy legyen, ha már őt foglalkoztatta. És jelenleg inkább a lányon csüngött tekintete - gondolataival egyetemben - ezért hát egyébként sem figyelt túlságosan más dolgokra, egyelőre. Ha viszont tudnak majd együtt játszani és beszélgetni, akkor talán sikerül jobban megismerkednie vele és esetleg megtudhatja, hogy vajon ő mit gondol majd róla, esetleg mit érez majd iránta. Talán tényleg beszélnie kellett volna az érzéseiről mihamarabb? De hát még bizonyos sem volt egészen velük kapcsolatban, pedig... azért nem véletlenül akarta újra és újra lerajzolni furcsa helyzetekben...
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 5:46 pm

Moriko felajánlása jól esett neki, mivel régebben tényleg alig páran akartak együtt játszani egy olyan "furcsa" lánnyal, mint ő. Bár kissé furcsának érezte, hogy Moriko olyan sokat és hosszan bámulta, végül is annak tudta be, hogy valójában ez természetes, ha valaki mással együtt beszélget. Sokat kell még ilyen téren tanulnom, mondta magának, és remélte Moriko ebben a segítségére lehet valahogy. Örömmel teli mosolyt villantott rá mielőtt válaszolt.
- Ó, das ist toll! - örült a lány felajánlásának németül. Időnként hajlamos volt japán helyett németül felelni, még ha az adott illető nem is beszélte ezt a nyelvet, amit csakis saját szórakozottságának tudhatott be. - Gyere, menjünk! - ugrott fel élettel telien, és határozott léptekkel elindult előre. Minden nem videojátékokkal töltött pillanat elpazarolt idő, gondolta, ám nem figyelt a lába elé, és a szőnyeg egy gyűrődését sem vette észre. Csak az tűnt fel neki, hogy az egyik lába alól kifut a stabil talaj, ő pedig közeledni lát egy karfát, amivel a találkozás korántsem lett volna kellemes. Sietve lökött magán egyet a levegőben, miközben súlyát úgy helyezte át, hogy kissé arrébb érjen földet. Mivel minden lelassult a tudatában, szinte másodpercekig érezte, hogy zuhan, miközben alig pár pillanat volt az egész. Hátával ért földet, ő pedig valamiféle jóval puhábbat érzett, mint a karfa, ami kipárnázása ellenére sem lett volna ilyen kellemes élmény. Ahogy felpillantott, két domború dolgot vett észre a feje felett, és pár pislogásba beletelt, hogy rájöjjön, pontosan mi is lehet ez.
- Gott im Himmel! - kiáltott fel, és próbált sietve felülni de az eredménye az lett, hogy az arca hozzányomódott az egyik mellhez, ő pedig vöröslő arccal hanyatlott vissza. - Bo-bocsánat! Nem szándékos... én nem akartam!
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 6:02 pm

Először csak pislogott, egy mukkot sem értett a lány válaszából, s nyomatékos értetlenséggel nézett utána, mikor az invitálva őt elindult valamerre. Ez most igen volt, vagy nem? Vagy micsoda egyáltalán? Nem tudta megmondani, mindössze elindult, de az sem tarthatott sokáig, ugyanis Erika kis híján orra esett, s mire Moriko észbe kaphatott volna, már mozdult valamerre másfele, a padlón landolva végül egy feltűnő lány alatt. És még csak vége sem volt, ugyanis mikor pattant már hogy felsegítse őt, az felült és a lány... dekoltázsa között találta magát. Megtorpant és elkerekedő szemekkel bámulta mindaddig, míg vissza nem hullott árulkodó vörös pírral az arcán, amit Moriko feltámadó féltékenysége azonnal kiszúrt.
De csak bámult, egyedül karjai mozdultak meg és ahogy teste reszketni kezdett, mellkasára vándoroltak, máris azony nyafogva magában, hogy vajon miért nem ő volt ott és mi lett volna, ha neki nagyobb...? Teljesen leblokkolt, nem tudta eldönteni, hogy fájdalmában felsikoltson vagy elöntse a féltékeny pulykaméreg.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 6:12 pm

-Ugyan, nem kell ilyen hevesen bocsánatot kérned. Nem történt semmi baj. Nem is zavartál.-felelte kedvesen.
A lány végül ott hagyta őt, bizonyára eléggé zavarban volt a tévedése miatt, pedig egyáltalán nem volt igazán oka rá. Visszatért a netes ismerőshöz, miközben nem messze tőle két lány játszott valami videójátékkal. Legalábbis amikor néha lopva odapillantott a kiabálásra, akkor ez jött le neki. Épp megint egy választ írt a telefonon, amikor lépteket hallott, bár nem törődött velük. Azonban azt nem tudta nem észre venni, hogy valaki ő rajta landolt. Bár bizonyára kellemesebb, mint lefejelni a karfát. Amikor a lány rájött, hogy mi is van a feje felett, idegesen próbált felkelni, amitől végül csak még viccesebb lett a helyzet. Bár Shinát kicsit sem zavarta. Nem voltak itt sokan. A többség nem is figyelt.
-Hehe. Semmi gond, már megszoktam.-mondta nevetve.
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 6:24 pm

Erika mind kínosabbnak érezte a kialakult helyzetet, amiből perpillanat nem igen látta a kiutat, a szabadulás útját ugyanis két hatalmas erődítmény állta el. Ami még rosszabb, a lány egyszerűen csak nevetett rajta, ahogy pedig oldalra pillantott, Morikot is láthatóan sokkolta a helyzet, amibe Erika saját nemtörődömsége miatt jutott. Gondolkozz Erika, gondolkozz, noszogatta magát, miközben már fülig vörös volt az arca. Keresd a Schwerpunktot! Végül úgy döntött, oldalsó irányban távozik, így oldalra gördült, majd úgy állt fel, megkapaszkodva... valami puha és könnyen fogható dologban. Megint elszúrtam, ébredt rá, ha lehet még kínosabban, és úgy kapta el a kezét, mintha tűzbe nyúlt volna.
- Bocsánat - hajolt meg mélyen a lány felé bocsánatkérően. - Senpai, valahogy jóvátehetem? E...Erika Bayerlein, szolgálatára!
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 6:29 pm

A fiú akinek neki mentem kicsit meg bámult ugyan, de nem csinált mást. Aztán valami el vetet a figyelmét én i oda néztem akkor pillantottam meg, hogy az előbbi lánynak az ölében egy másik fiatalabb lány van.
~Jé csak most vettem észre, hogy ezek a diákok sokkal fiatalabbak. Nem is tudtam, hogy ilyen fiatalokat is fogad az iskola. Az ilyen fiatalok mindig meg színesítik az életet.
Kicsit el mosolyodtam ahogy néztem őket és hirtelen honvágyam is lett. Otthon is történtek néha furcsa dolgok a fiataloknak hála, de mindig olyan jó volt a hangulat.
Vissza az elejére Go down
Shiraga Moriko
Diák
Shiraga Moriko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Mar. 24.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 6:56 pm

Teljesen magatehetetlen volt, egyre izgatottabb lett a két tűz között, az események pedig kérlelhetetlenül gördültek tovább a maguk, cseppet sem hétköznapi módján, s ki más, mint az ő kárára. Ilyen helyzetben először találta magát életében, fantáziájának tárgya egy másik lányt fogdosott ott, ahol ért, ő pedig tisztes távolságból csak végignézni tudta az egészet, ennek pedig semennyire sem tudott örülni. A végén már a kezei is látványosan remegtek, a fogai pedig egyenesen vacogtak, s mielőtt magához térhetett volna, már egy vörös köd leple ereszkedett szemei elé, eldöntve a benne küzdő két erő elsö mérkőzésének eredményét. Jobb keze ökölbe feszült, bal kezével pedig megragadott egy poharat a mellette levő asztalról, s üres tekintettel elhajította, maga sem tudván melyiküket vegye célba.
- B-baka... - mormolta alig hallhatóan.
Aztán egy újabb tárgy került kezébe, s még mindig a semmibe meredve azt is feléjük dobta, aztán egy harmadikat és egy negyediket, meg még egy ötödiket is. Mire elfogytak, pislantott, s nyomban rájött hol volt és mit csinált. Még soha nem volt dühös, szégyenében pedig egész arcát elöntötte a vér, s miután erre is rájött, megragadta fejét és rémült léptekkel indult feléjük, csak hogy egy BAKA! kiáltással nekirugaszkodva erővel áttörjön, félrelökve őket két irányba, s kirohanjon a folyosóra, egyenesen a legközelebbi lányvécébe, s annak is a leghátsó kabinjába, hogy magára zárhassa és hangtalanul bámulva a kagylót belepotyogtassa könnyeit. Az imént bolondot csinált magából... csúnyát mondott... és az egészet Erika előtt csinálta, most már végképp nem lévén fogalma, hogy kire haragudjon
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 7:32 pm

Szóval megpróbált végül felkelni róla, de addig ügyetlenkedett, míg rámarkolt Shina egyik mellére. Amit megint csak mosollyal fogadott. Kissé rámenős, de azért szórakoztatót.
-Látom, szereted a puha dolgokat.-mondta kuncogva.
Aztán váratlanul egy pohár suhant el előtte. A másik lány dobta, akivel a fogdosós az előbb játszott. Szerencse, hogy észrevette, mert talán a többi repülő tárgy egyike célba talált volna, ha nem figyel. Végül aztán elrohan a lány és kettejüket szétválasztja közben.
~Hm, csak nem féltékeny valaki?-gondolta magában.
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 7:51 pm

Az események olyan hirtelenséggel szabadultak el, hogy Erika alig bírta tartani a lépést velük, és úgy tűnt végül kicsúszik az irányítás a kezéből. Előbb a nagymellű lány nevette ki, pajzán megjegyzéseket téve preferenciáira, amitől ha lehet, még kínosabban érezte magát. Izgatottan magyarázkodni kezdett, de mint mindig, most is sokkal rosszabb helyzetbe hozta magát általa.
- Én igen... vagyis nem! Épp a kemény dolgokat szeretem... mármint - vörös arccal kapta el a tekintetét a lányról, mivel rájött mennyire félreérthető dolgot mondott. Pedig ő csak a kemény, fiús dolgokra célzott, mint a videojátékok, gépek vagy katonai dolgok, és tessék... A következő pillanatban egy pohár zúgott el a feje mellett, amit szorosan követett egy tányér, majd egy villa - hé, ez veszélyes! - és végül egy zongora - hát ezt meg honnan a fenéből szedte elő? -... jó-jó, egy váza volt csak! Ahogy látta ezeket Moriko dobálta rá, aki közben valami furcsa állapotba került és számára érthetetlen szót ismételgetett. Mikor elfogytak az asztalról az eldobálható dolgok, a lány hirtelen nekirugaszkodott, és egy hirtelen "baka" felkiáltással szétlökte őket, majd nekiindult a folyosónak. Erika kétségbeesetten pillantott utána, majd vissza a másik lányra. Egyszerre nem lehetek még én se két helyen, esett kétségbe, hiszen a senpait még nem engesztelte ki, Morikót pedig mindenképp fel kellett vidítania... végre valaki játszott volna vele!
- S-senpai! - hajolt meg jó mélyen, két tenyerét kérlelőn összerakva arca előtt. - Segíts ki kérlek! Ígérem mindent megcsinálok, legyen bármilyen megalázó vagy fárasztó is!
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 7:59 pm

A mosolyomat pár repülő tárgy hervasztotta le. Főleg az amelyik a falról le pattanva pont az én arcomat találta el.
-Aucs.
Rá néztem a tárgyra egy mű anyag pohár volt be repedve. Kicsit a lány után néztem mikor el rohant.
-Ó ezek a mai fiatalok.
Elindultam utána és a mosdóba be érve meg halottam a zokogást.
-Szia én Chou Atsumi vagyok. Bár nem tudom mi történt úgy igazán, de ha szeretnéd meg hallgatlak háta tudok segíteni.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openHétf. Jún. 23, 2014 4:21 pm

Akárhogy próbálta szegény lány, nem tudta igazán kivágni magát. Ráadásul a másik nagyon a szívére vette a dolgot. Kis dobálózás után el is szaladt. Mire az ügyetlenkedő leányzó a segítségét kérte.
-Ó, olyan elvetemültnek nézek ki, aki mindenféle piszkos dolgot kérne egy kis segítségért cserébe?-kérdezte mosolyogva.
Az előbbi tündérlány követte a dobálozó lánykát. Talán vigaszt próbál neki nyújtani. Kedves tőle.
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openHétf. Jún. 23, 2014 5:39 pm

Erika rögtön elszégyellte magát, amiért olyasmire gondolt, hogy a másik lány bármiféle megalázó feladatot kérne a segítségéért, de nem igazán tudta, hogyan máshogy fordulhatott volna hozzá, hogy ne tűnjön önzőnek a kérése.
- Persze, dehogy senpai! - mondta sietve, de ezúttal ügyelni akart rá, ne csináljon még nagyobb hülyét magából. Kis szünetet tartott, hogy összeszedje magát valamennyire, aztán előállt a kérésével. - Nem tudom Moriko-chan miért haragudott meg. Ügyetlen vagyok néha, de ez nem ok rá, ugye? Segítsen senpai, nem akarom, hogy dühös legyen rám! - kérlelte, egyszer-kétszer meg is hajolva a nagyobb hatás kedvéért.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openHétf. Jún. 23, 2014 6:58 pm

Shina még mindig szórakoztatónak találta a lány zavartságát. Látott ő már ilyen jelenetet éppen eleget. A másik lány bizony féltékeny. Ez persze nem szokatlan az ő közelében.
-Akkor jó.
Győzködte őt egy darabig, pedig nem volt szükséges. Már eldöntötte, hogy kisegíti a lányt.
-Hát persze. Rosszul esne, ha miattam romolna meg a barátságotok.
~Vagy egyebetek.
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openHétf. Jún. 23, 2014 7:14 pm

Kissé összerezzent, mielőtt a lány válaszolt, de szerencsére felesleges volt az idegesség, ugyanis beleegyezését adta, hogy kisegíti. Remek terv, Erika, veregette meg a saját vállát, ahogy picit megnyugodni látszott. Két madarat egy kővel, ilyet is csak Rommel-sama tudna keresztülvinni.
- Köszönöm, senpai! - hálálkodott némileg felvidult arccal. - Izé, senpai, megkérdezhetem a neved? - kérdezte végül kicsit szégyellősen, mivel nem akarta, hogy megint félreértse valaki a szándékát. - És szóval... hogyan kezdjünk neki a dolognak? Szerinted mivel tudnám kiengesztelni Moriko-chant?
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openHétf. Jún. 23, 2014 8:02 pm

Megnyugodni látszik a lány. Így nem kell attól tartson, hogy ő is elrohan. Na jó, akkor ideje rendbe rakni, amit az imént elrontott.
-Daibu Sekushina. De elég lesz a Shina is. A senpai sem igazán fontos.
A kérdésen elgondolkodott, hogy mi is legyen. Igazából nem sok ötlete volt így hirtelen.
-Nos, nem is tudom. Neked mi a benyomásod ő róla? Nehéz eset? Kedveled őt?
Próbálta kipuhatolni, hogy vajon kölcsönös-e a vonzalom. Mert a másik lány féltékenysége arra engedte következtetni, hogy erősen vonzódik Erikához.
Vissza az elejére Go down
Erika Bayerlein

Erika Bayerlein


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2014. Jun. 21.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openKedd Jún. 24, 2014 3:05 pm

Szóval Shina, nyugtázta magában a nevet Erika. A kérdés viszont meglepte, hiszen nem igazán gondolkozott még el a dolgon. Két ujjával gondolkodón közrefogta arcát, és rá kellett jönnie maga sem tudja, mit gondoljon a lányról. Igazából a véletlennek köszönhetően ismerte meg, kicsit talán túl szégyellős volt, meg voltak furcsa pillanatai is, de hát azok éppen saját magának is... Összességében véve viszont egy szerethető lánynak tűnt, aki úgy tűnt nem leli örömét abban, ha másokon gúnyolódhat.
- Szimpatikus Moriko-chan - mondta végül rövid gondolkodás után. - Igazából nem annyira ismerem, pár napja találkoztunk, mikor egy démon rángatta a WC-ben, én pedig segítettem rajta. Azóta a sarkamban lohol, de ez... egyáltalán nem zavar - mondta válaszként, bár kicsit mintha szégyellős lett volna Shina előtt. Enyhén elpirult, mielőtt befejezte volna. - Sz-szerintem aranyos lány, és tetszik a ragaszkodása.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-openSzer. Jún. 25, 2014 7:49 pm

Muszáj volt kicsit kipuhatolni a dolgokat. Nehogy még jobban megkavarja a dolgokat, mint ahogy már amúgy is állnak.
-Értem. Akkor nem csoda, hogy így reagált a dologra. Sajnálom. Túljátszottam. Akkor gyerünk, beszélek vele.
A legjobb, ha kibékíti a két lányt. Még akkor is, ha utána ő lesz a közutálat tárgya. Bár talán annyira nem fajulnak el a dolgok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
10 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: