Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Társalgó

Go down 
+18
Erika Bayerlein
Egami Daisuke
Aisha
Ikumi
Natria Hamachi
Narazaki Ryuko
Clayton Williams
Chou Atsumi
Moriya Sayoko
Elfie McSnow
Fujiko Mika
Akaki Kaede
Mordon Ismur
Alexander Flash
Mitsui Yua
Kluzgor
Curara Fubuki
Aono Tsukune
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openHétf. Feb. 23, 2015 12:42 pm

Nem tudta hova tenni a lányt. Bár nyilván nagyon magányos lehet, ha ennyire rosszul esik neki a dolog.
-Ó, hogyne tudnám. A fiúk olyanok. Ne add könnyen magad, mert a legtöbb csak 'azt' akarja. Ha megkapta, akkor meg otthagy.
Bár tény, ő is megteszi ezt nem ritkán. Vannak, akik egy kalandnál nem is érnek többet.
-Ne is akard, hogy mindenki észrevegyen. Sokkal kínosabb, mint hinnéd. Nem csinálhatsz semmit. Elég egy botlás és mindenki rajtad nevet. Látod, azért van előnye is, ha nem sokan vesznek észre. Az a kevés, meg aki majd észre vesz, jó barát lehet.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openHétf. Feb. 23, 2015 8:06 pm

Sekushinát hallgatva tudtam, hogy igaza van. Sőt úgy éreztem vele meg is esett már, hogy otthagyták.
-Azt hiszem igazad van. Talán ezért is olyan nehéz meg bízni bennük. Főleg ha egyszer már meg történt.
Kissé el szomorodtam az emléktől az első fiúm kapcsán aztán észre vettem, hogy egy kalapos lány kicsit meg néz magának. Talán egy kicsit hasonlított Ikumira, de nem ő volt az. Kicsit el pirultam a nézésétől, nem tudtam mi lehet rajtam érdekes.
-Őőő én úgy érzem mindig csak el botlok amikor próbálok valami jót tenni. Talán ezért is kerülnek, mert nem illek annyira a világba. De abban igazad van, hogy néha jobb ha nem sokan vesznek észre. Így a népem is sokkal boldogabb mintha mindenki tudna róluk.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openKedd Feb. 24, 2015 12:10 pm

A lányka úgy tűnt, hogy érti, amit mond neki. Persze ez mindig így van. Az ember a saját szerelmi dolgaiban csapnivaló, de tanácsot azt tud osztogatni. Ő mondjuk rutinos. De ezzel nem tudja meggyőzni őt.
-Nem is kell mindben megbízni. Ha megvan az, aki megfelelőnek tűnik, apránként ismerd ki. Mutassa ki a foga fehérjét. Meg fogod találni, aki megérdemel téged. Nem a külső teszi az embert, akarom mondani a démont. Attól még, hogy valaki szép kívülről, belül lehet egy undok alak.
Észrevette, hogy a lány elpirul. Odapillantva a megfelelő irányba látta, ki miatt.
-Na látod, nem is vagy olyan átlátszó, mint hiszed. A jó tettekkel meg csak bátran, valakinek imponálni fog. Ha ügyetlen vagy, az sem baj. Van akinek az is tetszik.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openKedd Feb. 24, 2015 6:53 pm

Úgy tűnt a fél meztelen lány el pirult miután észre vette, hogy meg néztem. Barátnője is meg fordult egy pillanatra. Egészen helyes kis arca volt az a tipikus kis könyvtárba járós lánykának tűnt. Persze tévedhettem első rá nézésre mivel egyik lányt sem ismerem, de ezen könnyen tudtam korrigálni. Csak pár lépés kellet, hogy oda menjek hozzájuk és miért ne. Végül is a meg ismerkedésből baj még nem lehet.
-Sziasztok lányok a nevem Uhono Asako és még új vagyok a suliban. Nem tudjátok meg mondani mivel lehetne kellemesen el tölteni erre felé a szabad időt?
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openKedd Feb. 24, 2015 7:53 pm

-Én nem..nem bízok meg mindenkiben. Csupán...nem is tudom. Mindig olyan egyedül érzem magam. Néha úgy érzem a fajtámból is ki néznek.
Észre vettem, hogy az előbbi lány felénk közelit ezért jobban el pirultam.
-Talán kicsit jobban is ügyelten vagyok az ilyesmikben.
Mondtam neki, de közben oda ért hozzánk a másik lány is. Félve pillantottam az idegen lányra amikor be mutatkozott.
-Én én..őőő..Chou Atsumi vagyok nagyon örvendek.
Kicsit el szégyelltem magam amiért egy pillanatra a saját nevem sem tudtam el mondani.
-Hát nem is tudom itt van a biliárd asztal és a dártsz. Vagy lehet a parkban sétálni és táncolni. De igazából nem is tudom. Mindenki más képen szereti el tölteni az idejét.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openCsüt. Feb. 26, 2015 6:46 pm

-Butaság. Biztos van, aki kedvel. Ha még nem találtad meg, majd meg fogod.
Érezte, hogy közelít valaki, valószínűleg a korábban megnézett lány. De ezúttal nem fordult oda, majd ha megszólítja őket. Az is lehet, hogy csak elmegy mellettük.
-Majd belejössz.
Végül a másik lány megszólította őket és bemutatkozott, így viszonozta az udvariasságát.
-Daibu Sekushina. Örvendek a találkozásnak.
Atsumi válaszolt is a kérdésre a legjobb tudása szerint, de Shina is hozzátett.
-Azon kívül rengeteg sportolási lehetőség. Különböző szakkörök és még sok más.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openCsüt. Feb. 26, 2015 8:07 pm

Nem igazán volt maga biztos a fél meztelen lány aki Atsumiként mutatkozott be. Ellenben Sekushina elég maga biztosnak tűnt.
-Köszönöm a szakkörök közül már választottam párat ami érdekel. A sportokban nem vagyok valami jó, sem ezekben a fiús játékokban. A táncról már nem is beszéljünk ha szabad kérnem. Nem vagyok túl kecses mozgású hozzá, de azt azért meg nézném miként szoktál táncolni Atsumi. Én valami olyasmire gondoltam amivel el tölthetem a szabad időmet kicsit mozgalmasabban. Sajnos nem igazán ismerem még az itteni lehetőségeket, de ha lehet nem ülnék mindig egy gép mögött. Könnyen el ülöm a hátsó felem.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openPént. Feb. 27, 2015 6:55 am

-Igen van, most éppen járunk is. Ő..ő..ő. egy olyan rossz fiú..Legalábbis annak mondják.
Kicsit el pirultam a ki jelentéstől.
-Igyekezni fogok.
Bólintottam határozottan rá, mert én szerettem volna is elérni, hogy ne nézzenek ki a többiek.
-Vannak szakkörök az iskolában?
Teljesen el csodálkoztam az új információtól.
-Nem is tudtam, hogy vannak. Pedig biztosan ok olyat találnék ahol jól érezhetem magam én is. Majd én is szeretném őket meg nézni.
Megint el pirultam ezúttal Asako szavai miatt.
-Ne..nem.. nem sokan láttam még táncolni nagyon..nagyon lámpa lázas vagyok közönség előtt.  De talán meg mutathatom ha ragaszkodsz hozzá. Segíteni viszont tudok gyógyfüvekkel, ha elülted magad. Sok természetes gyógymód elkészítésében jártas vagyok.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openPént. Feb. 27, 2015 6:55 pm

A lány mondta, hogy már választott szakköröket, de viszont tánc és sport az nem megy. Hát, ő tudja. Shina nem beszél rá senkit semmire.
-Persze, hogy vannak. Elég sokféle szakkör és klub van.-felelte Atsuminak.
Utána arról beszélt, hogy jártas a természetes gyógymódok alkalmazásában.
-Az hasznos. Levehetnél nem kevés terhet az iskolaorvos válláról. Arról nem is beszélve, hogy sokan nem kedvelik a gyógyszeres kezelést. Látod, csak lesz hova elhelyezkedj.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openPént. Feb. 27, 2015 7:12 pm

Kicsit meg lepet, hogy Atsumi nem tud a szakkörökről. Persze lehet, hogy ő is új tanuló, de ha még így is lenne akkor viszont nem nagyon járt utána. 
-Kedves Atsumi az iskola brossárujában is le volt írva, hogy vannak szak körök. El hiszem, hogy unalmas egy kézi könyv, de direkt az ujjaknak adják ezeket.
Aztán el csodálkoztam, hogy ő lámpa lázas.
-Ne is haragudj, de nem tűnsz olyannak akit zavar, hogy meg néznek. Hiszen felül lényegében meztelen vagy. Na ne mintha zavarna, hiszen tetszik amit látok. Végül is a lányokat jobban szeret....
Hoppá kotyogtam majd nem el magam,  de lehet, hogy már így is késő volt. Így viszont már minden mindegy volt.
-(sóhaj) igen igen inkább a lányokat szeretem mint a fiúkat...De a témára vissza térve vagyis inkább még se. Vagyis őőő....Mit is akartam mondani?...Nem úgy tűnik mintha nagyon zavarna téged ez a dolog. Ha meg mutatod a táncodat én meg nézem, de erőltetni nem akarom.
-Az iskola orvos meg nyilván ismeri a gyógyfüveket is legalábbis gondolom. Hiszen valaha azokból készültek az első gyógyszerek.
Ezt már inkább Sekuhinának mondtam, de amennyire tudtam mind kettőjükre néztem.
-Még én is ismerek párat végül is boszorkány vagyok ami talán elég nyilvánvaló. De azt hiszem most el tértem a témától.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openPént. Feb. 27, 2015 8:11 pm

-Igen igazad van Asako azt hiszem csak meg feledkeztem róla. De azt hiszem én tavaly jöttem. Vagy előtte már? Nem is tudom gyorsan múlik az idő.
Kicsit el vörösödtem, ahogy Asako meg jegyezte, hogy félmeztelen vagyok.
-Én.. ízé, hogy is mondjam én csak....
Nem tudtam meg magyarázni, hogy nálunk pillangó tündéreknél ez amolyan hagyományos szokás. Eléggé zavarba jöttem tőle, hiszen így még senki sem jegyezte meg a suliból. Kicsit meg is lepődtem, hogy tetszem neki és el mondta, hogy ő a lányokat jobban szereti. Fel is sóhajtott mintha szégyellné magát emiatt. Nem tudom, hogy Sekushinánál ez szégyennek számít-e, ezért úgy gondoltam talán jobb ha támogatom.
-Semmi baj Asako nem kell szégyellned magad emiatt. Én is voltam már lánnyal. A táncomat pedig örömest meg mutatom nektek egy virágosabb környezetben.
Abban viszont igazuk volt mindkettőjüknek, hogy a gyógyfüvekkel segíteni tudtam volna, de ezeket az orvosoknak is ismerniük kellene.
-Igazatok van, majd azért ha tudok segítek ha szükségük lesz rá.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openSzomb. Feb. 28, 2015 9:09 am

Shina összefont karral hallgatja a társalgást. Nocsak, mik derülnek ki, ha kicsit odafigyel az ember. Azaz démon. Valójában neki is feltűnt, hogy a lány félmeztelen. De ő nem teszi szóvá az ilyesmit. Őt sem taszítja a látvány. A gyógyszeres válaszra csak megvonja a vállát mosolyogva. Nem kíván ilyesmiről vitatkozni.
-Én is voltam. Nincs ebben semmi kivetnivaló.-szólt hozzá a témához.
Azért látja, mi folyik itt.Csak úgy forr a levegő kettejük között. Jobb lenne talán magukra hagyni őket, had ismerkedjenek össze kicsit jobban.
-Nos, nekem van egy kis dolgom. Keressetek meg bátran, ha segíthetek valamiben. Sziasztok.-azzal el is indult a dolgára. Ami amúgy nem volt, de ezzel is csak rajtuk segít.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openSzomb. Feb. 28, 2015 6:26 pm

Valahogy nem lepet meg, hogy mind ketten voltak már lánnyal. Már nyitottam is a számat, hogy azt mondjam, hogy én nem úgy voltam lánnyal mint ők, de még nem bízhattam bennük. Rá adásul Sekushina távozni készült.
-Ó de kár, pedig szerettelek volna jobban meg ismerni téged is. Plusz az iskoláról is szeretnék többet tudni. De meg értem ha menned kell. Szia!.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openVas. Márc. 01, 2015 7:33 am

Sekushinának igaza volt nem volt semmi ki venni való abban, hogy a magunk nemével szerelmeskedtünk. Igaz velem csak ritkán esett meg és az sem mostanában volt. Nem is terveztem meg csalni Claytont. Számomra ő volt az igazi, bár mostanában nem nagyon voltunk együtt mivel más dolga volt. Ahogy most Sekushinának is.
-Rendben Szia.
Rá néztem az órára és észre vettem, hogy már igen csak el telt pár óra mióta itt vagyok.
-Jaj már ennyi az idő?! Sajnos mennem kell nekem is. Majd valamikor a közel jövőben meg mutatom a táncomat Asako addig is Szia..
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openVas. Márc. 01, 2015 7:52 pm

Még észbe sem kaptam, de Atsumi i távozni készült. Ezt már nem igen hagyhattam szó nélkül. Mivel tetszett félmeztelensége nekem már elég ok volt ahhoz, hogy akarjam őt legalább egy éjszakára.
-Ó ne már. Biztosan nem tudnál még maradni? Szeretnélek jobban meg ismerni kicsit közelebbről. Nem baj ha a táncodat nem mutatod most meg én csak szeretnélek jobban meg nézni és esetleg kettesben is maradhatnánk ma éjjelre.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openSzomb. Márc. 07, 2015 4:10 pm

Teljesen meg lepődtem Asako szavain. Nem azon, hogy azt szerette volna, hogy maradjak hanem azon, hogy töltsek el vele egy éjszakát.
-Én..én sajnálom, de már van barátom akihez szeretnék hűséges lenni. 
Hadartam zavartan hiszen a ki jelentése váratlan volt és biztosan ki gondolatlan is. Nem igazán tudtam miért kellene nekem ilyen hirtelen egy vadidegennel töltenem vele az éjjelt.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openVas. Márc. 08, 2015 8:11 pm

Sejtetem, hogy foglalt és ez nem tartott is volna vissza, de nagyon makacsnak tűnt. Ekkor arra gondoltam, hogy mát képen közelitek a dologhoz.
-Hát jó, de én csupán csak nem akartam egyedül lenni egy új és ismeretlen környezetben. De meg értelek biztosan mérges lenne a fiúd, ha ma mással töltenéd az estédet.
El fordultam tőle, hogy el menjen ha elakar, de talán visszakozik és akkor tudom, hogy el kaptam.
Vissza az elejére Go down
Tsujimoto Mia

Tsujimoto Mia


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2016. Aug. 11.
Age : 20

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openSzomb. Aug. 20, 2016 5:29 pm

Lázasan bólogatok a lány szavaira, szinte már alig várva, hogy láthassam új otthonom. Persze azért még volt bennem annyira tisztelet, hogy tiszteletben tartsam a személyes privát zónáját, és ne ráncigáljam a célzás értéken kívül. Hamar ki is slissszoltam mögötte az ajtón, majd mikor kijött, becsuktam és bezártam azt, majd megfogtam a kezét és tündéri mosollyal az arcomon megindulok vele. A figyelmeztetésétől szinte hallom, ahogy egy hatalmas kő esik le a szívemről. Örültem ennek a szabálynak, és ez kívülről is jól látható volt, de egy pillanatra el is szomorodok.
- Nem tudtam eddig... anyuék... csak kidobtak ide... nem is nagyon fáradt vele, hogy elmondják milyen suli is ez.. végül is... én csak egy csődtömeg vagyok. - egy szomorkás mosollyal nézek a lányra - De már megszoktam ezt tőlük.
Mondom majd némán haladva folytatom az utat a lány mellett.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-openSzomb. Aug. 20, 2016 6:07 pm

-Ugyan, ne gondold így. Talán csak nem jöttek még rá, hogy mennyire fontosnak is kellene legyél nekik. Nem vagy csődtömeg.
Belépnek a társalgóba, ahol jelenleg senki sincs. Túl szép az idő, hogy idebent gubbasszon valaki. Van itt minden. Biliárdasztal, csocsóasztal. Játék konzol, fotelok, kanapék és még sok más szórakoztató dolog.
-Itt is volnánk. Általában az esti órákban népesebb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 12 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: