Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Chou Atsumi szobálya

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openSzer. Márc. 28, 2012 2:15 pm

-Jó rendben.
Hamar be fejeztem a mosogatást és mikor meg fordultam meg lepődve néztem, hogy Ryuko éppen női munkát végez.
-Asszony a sakémat.
Kuncogtam kézzel el takart szájal.
-Viccet félre téve ölőz fel és indulhatunk.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openCsüt. Márc. 29, 2012 5:18 pm

Miközben én sepertem, Atsumi már végzett a mosogatással és viccelődni kezdett rajtam.
- Na majd adok én neked! - kiáltottam és elkapva elkezdtem csikizni.
A seprű nagy csattanással eldőlt. Addig csikizem, amíg azt nem kéri, hagyjam abba. Utána megkérdem tőle:
- Indulhatunk? A seprés ráér...
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openPént. Márc. 30, 2012 2:11 pm

Nagy síkantással kedtem egyre hangosabban nevetni a csikizéstől.
-Jó bocsánat csak hagyd abba.
Kértem majd a nyakába kapaszkodva egy puszit adtam az arcára.
-Igen indulhatunk.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openSzomb. Márc. 31, 2012 12:26 pm

Kiléptünk Atsumi szobájából és amíg ő bezárta az ajtót, én átfutottam a szobámba a pénztárcámért. Ezután a kollégium előtt találkoztunk újra, megfogtam a kezét és elindultunk a városba. Csodaszépen sütött a nap és olyan meleg volt, hogy elégnek bizonyult a rövidnadrág meg póló.

/// Városözpont -- Sétálóutca ///
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 01, 2012 11:58 am

Míg be zártam az ajtómat ryuko el ment a pénz tárcájá ért. Már nem tartottam számon ezt hányadik randinknak vehetném, de különben sem az számított. A kollégiumtól kéz a kézben mentünk és míg ő rövid nadrágban és pólóban volt én addig rózsa szín blúzban és szoknyában.

/városközpont- sétálóutca/

Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 01, 2012 4:51 pm

Szombat volt, egy iskola nélküli nap, így úgy gondoltuk Atsumival, hogy el kellene menni valahova bulizni. Felvetettem egy ötletet, miszerint menjünk egy Nightclubba és szerencsére szívesen beleegyezett.
Este nyolc óra körül lehetett, amikor megálltam a szobájának ajtajában, a találkozóhelyen és bekopogtam. Farmer volt rajtam, illetve fekete izompóló, ami jól kihangsúlyozta a mellizmaimat, meg egy kis zselé a hajamon.
- Szia, Atsu! - köszönök Atsuminak, amint kinyitotta az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 01, 2012 5:00 pm

Ryuko el hívott egy buliba és pedig örömmel egyeztem bele. A szokásos ruhám volt rajtam. Rózsaszín ruháimban nyitottam neki ajtót.
-Szia Ryuko mehetünk ha szeretnéd.
Be csuktam az ajtót és meg fogtam a kezét.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 07, 2012 11:09 am

Szinte futva jöttünk vissza a koleszba. Már mindketten nagyon vártuk, hogy átessünk kapcsolatunk első szeretkezésén. Bár nem Atsumi volt első partnerem, mégis ideges voltam. A szívem hevesen vert és kicsit remegtem. Több kérdés is felmerült bennem: milyen lehet Atsumi meztelen valója? Passzolni fogunk-e egymáshoz az ágyban? Satöbbi...
Miközben levettem a pulcsimat és az ágy melletti fotelra dobtam, próbáltam nyugtatni magamat, hisz' tudtam, hogy nagyon jó lesz, ha mindent jól csinálok és nem kapkodok.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 07, 2012 4:27 pm

Én úgy éreztem mind ketten idegesek vagyunk és ezért kissé kapkodónak tűntek az események. A szobámba is szinte futva érkeztünk ahol Ruko le dobta a pulóverét. Gyorsan el fordultam kissé el vörösödve.
~Most miért fordulok el? Hiszen láttam már ruha nélkül. Igaz akkor nem az első alkalmunk miatt.
-Nem kellene előbb le tisztálkodnunk?
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 07, 2012 5:30 pm

Miután ledobtam a pulcsimat a fotelra, Atsumi megkérdezte, hogy nem kellene-e még együttlét előtt tisztálkodnunk.
- De igen. - válaszoltam, mivel egy közös zuhanyzást megfelelő kezdeményezésnek gondoltam és persze a higiénia sem utolsó szempont.
~ Feltéve, ha Atsu velem akar zuhanyozni, ugyebár... áh, mekkora ökörségeket beszélek! Hogyne akarna, hiszen mindjárt szexelni fogunk!
Levetettem a pólómat és a nadrágomat is, amiket a pulóver mellé dobtam. Amikor ő is végzett, együtt elindultunk a fürdőszobába.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 07, 2012 5:44 pm

Ryuko is jó ötletnek találta a letisztálkodást. De ettől függetlenül le vetet ruháit majd rám várt. El vörösödve néztem rá.
-A..azt hiszem félre értettél.
Kicsit próbáltam takarni a szemem elől látottakat.
~Bár mivel egy pár vagyunk talán nem baj, ha együtt fürdünk le.
El fordulva kezdtem le venni a ruháimat lassan a blúzzal kezdve. Majd miután már nem volt rajtam semmi a melleimet a hajam takarta míg egyik kezemmel takartam a virágomat.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 07, 2012 5:52 pm

~ Nagyon zavarban van. - állapítottam meg Atsumiról, amikor láttam, hogy elfordulva vetkőzik le egészen meztelenre, majd eltakarja a nemesebb részeit. ~ Lehet, hogy tényleg korai? Majd meglátjuk...
Levetettem végül az alsó nadrágomat is, így már teljesen meztelen voltam. Én is eléggé zavarban voltam, de nem annyira, mint Atsu.
Beléptünk a zuhanyzó fülkébe és elhúztam a zuhanyfüggönyt. Nem mintha attól kellett volna tartanom, hogy valaki meglát minket, de ez fokozta az érzést, hogy most már tényleg kettesben vagyunk és átadhatjuk magunkat egymásnak.
Megfogtam Atsumi kezét.
- Nyugodj meg... ne takard el magad. - mondtam halkan, hogy lenyugtassam és egy csókot adtam az ajkára.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 07, 2012 6:02 pm

Mikor Ryuko a nadrágját is le vette teljesen szótlanná váltam. Ismét teljesen meztelenül láthattam őt amitől annyira le bénultam, hogy kezemet simán el vehette ha akarta. De ha nem is akarta csók közben lassan átöleltem így érezhettem ahogy a bőre az enyémhez simul és teste meleget áraszt magából. Hosszan élveztem ez ta pillanatot majd lassan el váltam tőle, hogy ő is meg tudjon nézni engem mint ahogy én őt.
-Sajnálom Ryu ha netán kicsit más kép képzeltél el.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 07, 2012 6:46 pm

Atsumi végül felfedte teljes meztelen valóját egy hosszabb ölelést követően. Leírhatatlanul szép volt a látvány. A farkam egy pillanat alatt kőkeménnyé merevedett.
- Mit beszélsz? Gyönyörű vagy.
Tényleg gyönyörű volt. Formás keblek és remek test, a csinos arcáról nem is beszélve, ami most még szebb volt. A szemei pedig... ragyogtak, mint a csillagok.
Átöleltem és forrón csókolózni kezdtünk, miközben a jobb kezemmel megnyitottam a vizet és alig fél perc alatt csuromvizesek lettünk.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 08, 2012 8:34 am

Szavai öszinténnek tűntek ami nekem jól esett. Bár kicsit le döbbentem mikor Ryuko férfiassága igen csak meg nőt a láttamra. Csók közben össze ölelkeztünk és így tovább élvezhettem teste melegét. A víz amit ki nyitott hosszú cseppekben kúszott végig rajtunk. Eközben telt az idő ahogy csókolózva ölelkeztünk. Lassan kezdtem el hátát és vállait simogatni a karjaival míg el nem zárta a vizet és lassan el váltak ajkaink.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 08, 2012 9:55 am

A csókolózás után kezembe vettem az egyik tusfürdőt és egy kis adagot nyomtam az egyik tenyerembe.
- Tisztítsuk meg egymást. - mondtam halkan Atsunak és végigkentem a hasán a tusfürdőt, ami a vizes bőrén egy szempillantás alatt habos folyadékká alakult. Persze mindezt úgy tettem, hogy közben átöleltem és az egyik kezem dolgozott. Először a hasán kentem végig, aztán elindultam felfelé, míg végül a melleit simítottam végig. Nagyon élveztem, nem csak a tapintást, de a látványt is. A mellei után a hátát simogattam, utána pedig a fenekét.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 08, 2012 12:55 pm

A csók után arra kért, hogy tisztítsuk meg egymást. Hirtelen az jutott eszembe, hogy talán ez az elő játék amiről halottam már. Kezei simításától halkan sóhajtoztam közben a hátán kentem szét először a tusfürdőt. Majd következett a mellkasa amin hosszabb ideig tapintottam kezeimmel. Ezután teljesen el vörösödve kezdtem finoman a férfiasságát is be szappanozni aminek a látványától levegőt alig mertem venni.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 08, 2012 1:12 pm

Atsumi halkan sóhajtozott, miközben végigkentem rajta a tusfürdőt, így tudtam, hogy tetszik neki, amit csinálok. Én magam is felsóhajtottam, amikor éppen a farkamat szappanozta. Kezdtem felizgulni rá.
Nyomtam még egy adag tusfürdőt a kezemre és elkezdtem kenegetni Atsumi combjait.
Mikor már mindketten végeztünk, megnyitottam a zuhanyrózsát és a ránk zúduló víz hamar lemosta a testünket borító tusfürdőt és a habos víz távozott a lefolyón.
~ Ez még nem elég előjátéknak. - gondoltam. ~ Még nem izgultam fel.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 08, 2012 1:24 pm

Mikor a combjaimat kezdte simogatni egy pillanatra jobban fel sóhajtottam.
~Azt hiszem valóban meg fogjuk tenni. De mi van ha véletlenül még szűz vagyok? Egyszerűen nem emlékszem arra az éjszakára az alkoholtól ésnem szeretném össze vérezni az ágyat.
Az ajkamba haraptam közben le mosott minket a víz.
-Ryuko sajnos nem tudom meg mondani, hogy szűz vagyok-e még. Ha ne tán igen akkor örömmel adom neked. De akkor szeretném itt meg tenni, hogy az ágy ne legyen véres utána.
Nehéz szavakkal tudtam csak ki mondani a döntésemet és reméltem, hogy ezzel nem magamnak okozok bajt.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 08, 2012 1:43 pm

Amikor Atsumi combjait simogattam, láttam az arcán, hogy közel áll ahhoz, hogy felizguljon. De amit utána mondott, az nagyon meglepett. Nem is az, amit a szűzességéről mondott, hanem az, ahol szeretné, hogy megtörténjen a dolog és, hogy miért.
- Hát, rendben... ahogy szeretnéd. - mondtam neki, majd átöleltem és csókolózni kezdtünk.
Közben a kezeim lejjebb csusszantak és megmarkoltam a fenekét.
~ Nagyon feszes... tetszik...
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 08, 2012 1:56 pm

Láttam rajta, hogy meg lepődött és talán csalódott is volt hiszen biztosan más kép képzelte.
-Őő tudod mit inkább nem mondtam semmit. Csináljuk úgy ahogy te szeretnéd hiszen még is ez az első alkalmunk.
Mondtam neki majd kezeivel a fenekemre markolt.
-Ó te rossz fiú.
Kicsit meg öleltem és a hátát simogattam.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 08, 2012 3:22 pm

- Semmi baj, itt is csinálhatjuk. Bár az ágyban romantikusabb lenne, de itt legalább emlékezetesebb lesz.
Miután megölelt, pár percen keresztül csókolóztunk, majd az ajkaink elváltak egymástól.
- Készen vagy? - kérdeztem.
Ha készen áll, újra megcsókolom, miközben a kezeimmel simogatni kezdem a kebleit.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 08, 2012 7:10 pm

-Igen igazad van. Menjünk az ágyba ott romantikusabb és az is elég emlékezetesebb lesz szerintem.
Meg csókoltam majd nyúltam a törülköző ért.
-Menjünk akkor az ágyba és majd második alkalommal tehetjük itt is. Már ha addigra nem utálsz meg valamilyen okból.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 09, 2012 8:13 am

Felvettem Atsumit a kezembe és úgy vittem el az ágyig. Lefektettem, majd rádőltem. Az ajkainkat alig pár centi választotta el egymástól.
- Azt szeretném, ha most semmi mással nem törődnénk, csak egymással. Legyen ez az első együttlét örökre emlékezetes. - mondtam Atsuminak, majd megcsókoltam.
Bár az előjáték nem sikerült a legjobban, még semmi sem volt veszve. Arra gondoltam, hogy szabad az egész éjszaka és azzal tölthetem, akit a legjobban szeretek. Ennek a gondolatnak köszönhetően kezdtem lenyugodni és a szívverésem is lassabb lett. Már egyáltalán nem voltam ideges, éreztem, hogy lassan "egybe olvadok" Atsumival.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 09, 2012 10:13 am

Kicsit hirtelen ért, hogy Ryuko fel vett így gyorsan belé kapaszkodtam. Majd el vitt az ágyig ott le tett majd rám dőlt. Kicsit csókolózni kezdtünk. Mikor ajkaink el váltak a szemeibe néztem.
~Nem tudom, hogyan mondjam el neki, de fogalmam sincs most mit csináljak. Az első alkalomra sem emlékszem így nem tudom mit tegyek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chou Atsumi szobálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Chou Atsumi szobálya
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Akaki Kaede szobálya
» Chou Atsumi
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Alexander Flash szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: