Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Chou Atsumi szobálya

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openCsüt. Aug. 01, 2013 10:41 am

Folyamatosan teszem a dolgom, mozog a csípőm és a kezeimet is használom azért, hogy Atsuminak minél jobb legyen, és persze nekem is. 
- Így is lehet mondani, ugye nem zavar? - kérdezem kuncogva és máris jutalmazom fülecskéjét pár, apró harapással
- Ezt nagyon jó hallani - felelem és a lenti kezem is felcsúszik Atsumi melére, szépen, lassan, így már mind a két kezem ott pihen, majd elkezdek gyorsítani csípőm mozgásán, mert érzem, lassan megnt lövök...
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openPént. Aug. 02, 2013 9:44 pm

Nem túl hangosan, de folyamatosan sóhajtozom és közben figyelek arra amit Clay mond.
-Persze, hogy nem zavar. Majd el múlik pár nap múlva.
Éreztem, ahogy keze lassan fel csúszik a mellemre és gyorsabban kezd el mozogni bennem. Férfiassága kissé remegett bennem miközben végig haladt bennem. Én sem voltam messze már és ez újból eszembe juttatta, hogy majd meg kellene valamikor beszélnünk a védekezést. Én jelenleg el kezdtem gyógyszert szedni, de még nem mondtam neki. Nem is igazán tudtam mikor lenne érdemes fel hozni a témát.


A hozzászólást Chou Atsumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 22, 2013 5:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openVas. Aug. 18, 2013 8:58 pm

A pillanat hevében nem tudtam uralkodni magamon és kiszívtam Atsumi nyakát, de szerencsére nem haragudott meg érte és ahogy észrevettem, még élvezte is.
- Ennekörülök..- Mondom és kezeimmel picit szorítok a keblek fogásán, mert ideje belehúznom. Már nem kell sok és megint elélvezek. CSípőm egyre csak gyorsul és erősebben mozog, míg végül el nem élvezek, ezúttal Atsumiba, majd Lihegve a vállára hajtom a fejem, de nem ernyedek el, akkor valószínűleg elesnénk. Őt azonban megtartom, ha úgy hozza szükség. 
- Isteni vagy- lihegem.. 
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openCsüt. Aug. 22, 2013 5:21 pm

Kicsit fel nyögtem ahogy picit jobban meg szorítót. Egyre gyorsabban mozgott bennem és egyre erősebben. Fokozatosan nyögtem és lihegtem ahogy belül ki töltött és mozgott. Aztán Clay belém élvezett és éreztem ahogy a forrósága el lepi a méhemet. Ettől a melegségtől én sem tudtam tovább tartani magam és el élveztem. Lábaim kissé remegtek, de tartottam magam, nehogy elessek. Szerelmem a fejét a vállamra hajtotta egyik kezemmel meg simogattam gyengén az arcát és oldalról meg pusziltam.
-De csak azért, mert velem vagy.
Ha engedte meg fordultam és meg csókoltam. Aztán ha elengedtük egymást egy törülközővel el kezdtem meg törölni magam.
-Mit csináljunk most szerelmem?
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openSzomb. Aug. 31, 2013 4:48 pm

Végül elélvezek,  de nem távolodom el Atsumitól, fejem vállára hajtom és csak pihenek. Persze nem nehezkedem rá teljesen és karjaimmal átölelem, nehogy esés legyen belőle. Még egy puszit is kapok, amit természetesen viszonzok azonnal. Majd a lány megfordul és megcsókol. 
- Nincs ötletem, iagzából bármit csinálhatunk, időnk van rá, csak a lényeg, hogy velem légy - mondom mosolyogva és én magam is elkezdek megtörölközni, miután elzárom a csapokat. A törölközés után felöltözöm és várom kedvesem, ha még nem készült volna el. 
- Van ötleted? 
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openVas. Szept. 01, 2013 7:06 pm

Miután meg törülköztem a törülközött magam köré kötöttem. Nem szerettem fel öltözni míg vizes a hajam, mert akkor a ruhám is vizes lett volna. Míg fel nem öltözött még mindig félve tekintettem rá. Úgy éreztem a testi vágyaim és a szívem majd meg örül érte, de a kíváncsiságom is elég nagy volt. Még mindig keveset tudtunk egymásról amit szerettem volna hamarabb pótolni.
-Bár miben benne vagyok, hogy veled lehessek.
Oda mentem hozzá és kissé átöleltem.
-Mert szeretnélek jobban meg ismerni, szeretnék többet tudni rólad. A múltadról a terveidről kedvenc dolgaidról, család alapításról szóval sok dologról.
Nem mertem teljesen még rá kérdezni, hogy zavarja-e, hogy titokban gyógyszert szedek, hogy ne essek teherbe. De azt tudtam, hogy ezt a témát nem halogathatom majd el örökké. Ezért is aakrtam tudni, hogy mik a tervei család alapításról.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openSzomb. Szept. 21, 2013 8:42 pm

A zuhany után úgy döntünk, hogy csináljunk együtt mégvalamit, menjük el valahova kettesben, hogy jobban megismerjük egymást. Nekem nincs túl sok ötletem, hiszen nemrég kerültem csak ide, alig ismerem ezt a helyet, így híján vagyok a lehetőségeknek, nem tudok szinte semmit sem. 
- Nem ismerem annyira még az itteni dolgokat. Van olyan hely, amit érdemes megnézni? Vagy beülni? - kérdezek rá, ő már régebb óta él itt, mint én. 
- Ez kölcsönös - igen én is szeretném még jobbanmegismerni, ami nem jelenthet túl nagy gondot, mert valószínűleg sok időt fogunk együtt tölteni még.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openSzomb. Szept. 21, 2013 9:04 pm

Még mindig a törülközőben voltam ahogy átöleltem és hallgattam a válaszát és a kérdéseit. A család alapításról nem mondott még semmit. Valószínűleg még ő sem tudja el dönteni így úgy határozok egyenlőre inkább gyógyszer szedek míg ő nem hozza fel a dolgot.
-Hát itt van a park, a tó és erdő van temető is bár szerintem az félelmetes lehet. Legalábbis este reggel olyan mint minden temető csendes és kihalt. Van sport pálya és medence a közeli erdőben tó az iskolában pedig könyv tár is van.
Leginkább csak azt tudtam el mondani ami az iskola prospektusában volt le írva. 
-Meg ügye itt a közeli város, de sok helyet még én sem néztem meg. Talán el mehetnénk közösen.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openVas. Szept. 22, 2013 11:54 am

Mivel én teljesen új vagyok itt, megkérem atsumit, hogy döntsön ő, vagy mondjo jó helyeket, ahol eltudjuk tölteni az iidőt, kettesben is akár. 
A felhozatal nem volt rossz, bár a temető az teljesen kizárt volt. Nyugodtnak nyugodt, de nekem túlságosan is az. 
- A város az jó ötlet, úgyis csak átutaztam rajta, szinte semmit nem ismerek ott - mondom mosolyogva, ezzel azt hiszem eldőlt
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openVas. Szept. 22, 2013 12:04 pm

-Rendben, de nm tudom ott hol lehetünk majd kettesben. A városokban több ember van mint egy faluban. A plázában pedig még több, de ott tudunk enni ha meg éhezünk, vagy valamilyen étteremben.
Elengedtem, hogy meg szárítkozzak főleg a hajamat szárítottam meg.
~Ha a városba megyünk fel kell vennem valamilyen felsőt.
-Meg néznéd nekem milyen idő van kint?
Ki választottam pár tiszta ruhát amit majd fel veszek. A fürdő szobába mentem velük, de még nem kezdtem el öltözködni még nem tudtam milyen idő van kint. Ha hűvösebb akkor egy mell tartott is fel kell vennem ha melegebb az idő akkor elég lesz egy blúz is ami nem átlátszó. Igaz ezeket annyira nem szerettem jobb szerettem természetes lenni, de most nem olyan helyre készülünk ahol el néznék fél meztelenségemet. Az pedig, hogy miért a fürdő szobában akarok fel öltözni az pedig számomra még mindig nyilvánvaló volt. Még mindig szégyellős voltam szerelmem előtt ha le vagy fel kell vennem valamit.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openVas. Szept. 22, 2013 1:02 pm

Érdeklődve hallgatom Atsuzmi szavait. engem nem nagyon zavar a sok ember, a míg nem kötözködnek, bár azután sem, mert maximum jól ellátom a bajukat, ha nem értenek az első pár reakciómból. 
- Nekem tetszik a pláza ötlete. Körülnézhetnénk, és vehetnénk egy-két dolgot is, meg minden - valóban sok lehetőség van egy plázában, ha meg megunjuk, vagy mégsemtetszik, akkor egyszerűen lelépünk és kész. 
- Persze- odasétálok az ablakhoz és kiinyitom. Bár nem vagyok benne biztos,hogy engem kellett volna erre megkérnie, aki nem érzi a hideget, mert soha sem fázik. 
- Szerintem egy kicsit hűvös van- mondom neki, majd bemegy a fürdőszobába. Kibírom, hogy ne menjek utána és csak leülök az ágyra... várok
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openVas. Szept. 22, 2013 1:12 pm

-Szóval hűvös van, köszönöm szívem.
Ha már akkor a plázába megyünk valóban jobb rendesen fel öltözni. Melltartót veszem egy rózsaszín blúzt és arra egy vékonyabb kardigánt tervezek. A nadrágot inkább csak még hűvösebb időkben veszem fel így egy szoknyát választok, de inkább feketét és barna harisnyát veszek fel. Most nem vagyok teljesen rózsa szín sőt a blúzt is inkább fehérre cserélem úgy érzem így jobb lesz. Aztán a tükörhöz megyek meg fésülködöm és teljes titokban egy gyógyszert veszek be. Még mindig nem beszéltük meg, de legalább meg kérdeztem csak még választ nem tudott adni. De addig i vigyázok magamra, de lehet, hogy ő lesz számomra az akit hozzám rendeltek az égiek. De azért addig én védekezem amíg nem beszélünk komolyabban a témáról. Ki megyek a fürdőből és kicsit körbe fordulok előtte.
-Így jó leszek szerinted?
Ha igent mond adok neki egy puszit majd fel veszek egy cipőt és ha akarja már mehetünk is.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openVas. Szept. 22, 2013 1:17 pm

Pontosan nem tudom, hogy hűvös van e nagyon, vagy csak kicsit, mert ugye engem ezek a hőmérséklet változások nem nagyon izgatnak és nem is érzem őket. Kivéve a nagy hőséget, amit annyira nem szeretek. Leülök az ágyra és várom, míg Atsumi elkészül, mást úgy sem tehetekk, majd  meg is elenik, már teljesen felöltözve. 
- Jól nézel ki - mondom mosolyogva. Bár viseljen bármit, nekem valószínűleg tetszene, szóval a szavam nem mérvadó ilyen téren. A puszit viszonzom, sőt, csók is lesz belőle, majd mindketten felvesszük a cipőnket. 
- Mehetünk?
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openVas. Szept. 22, 2013 1:25 pm

Mikor meg pusziltam azt viszonozta sőt csókkal forrtunk egybe. Egy kis ideig azt hitem el sem enged vagy ha el enged akkor ismét szeretkezni fogunk. De persze inkább meg kérdezte mehetünk-e.
-Igen mehetünk.
Mondtam é csak egyedül amiatt volt lelki ismeret fordulásom, hogy még nem mondtam el neki, hogy fogamzás gátlót vettem most is be.
-Mivel szeretnél menni? Sétáljunk vagy buszra szálljunk?
Kérdeztem ahogy meg fogtam a kezét.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openVas. Szept. 22, 2013 1:33 pm

A csók jólesett, nagyon is, de sikeresen visszafogom magam, legalábbis egy időre. A válszt is megkaptam a kérdésemre, tehát mehetünk is arra a áros, vagy inkább plázanéző körútra. 
-Hmmm... elég későre jár, így szeirintem menjünk busszal - mondom mosolyogva. Nem akarom, hogy a sok, lerészegedett démon kötözködjön, míg beérünk a városba...az nagyon felidegesítene és elverném őket. 
Megfogtuk egymás kezét és elindultuink.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-openVas. Szept. 22, 2013 1:40 pm

Kéz a kézben elindultam vele a busz meg állóban amit végül választott. Nem sokan néztek meg minket a többi démon közül többnyire csak a lányok néztek utánunk vagy felénk. Engem nem zavart, mert nem ismertem őket és itt volt nekem a fiú akit szeret engem és én is őt. Mikor fel szálltunk a buszra le ültem az egyik két üléses helyre és továbbra is a kezét fogva ki néztem a tájon majd rá.
-Szerencsére hamar ott leszünk és ott nem biztos, hogy sokan beléd kötnének majd.

/Folyt Pláza/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chou Atsumi szobálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 7 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Chou Atsumi szobálya
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Akaki Kaede szobálya
» Chou Atsumi
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Alexander Flash szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: