Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Chou Atsumi szobálya

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openSzomb. Márc. 17, 2012 6:59 pm

Zuhanyzás után egy pólót és egy boxeralsót vettem fel és úgy mentem Atsumihoz.
- Itt vagyok.
Lehuppantam mellé az ágyra és egy puszit adtam az arcára.
- És most mit szeretnél csinálni? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openSzomb. Márc. 17, 2012 7:36 pm

Zuhany után egy pólóban és egy boxerben jött vissza hozzám.
-Jól nézel ki.
Mosolyogtam rá és le tettem a könyvet.
-Nem igazán tudom. Mit lehet szerinted így csinálni? Én egy köntösben te pedig pólóban és még alig ismerjük egy mást.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openSzomb. Márc. 17, 2012 8:02 pm

- Ez úgy hangzott, mintha felhívás lenne keringőre. - viccelődtem.
Különben sem vettem komolyan, hiszen Atsumiból néztem volna ki a legkevésbé, hogy már az első közös éjszakánkon bepróbálkozzon. Részben emiatt szerettem meg őt. Olyan ártatlannak és félénknek tűnt. De még volt bennem egy kis félelem, egy rossz érzés, hátha mégis csalódok Atsumiban.
- De ha mindenképpen nekem kell választanom... - mondtam és törtem az agyamat, hogy gyorsan kitaláljak valamilyen elfoglaltságot, ami megengedett az első éjszakán. - ...akár meg is nézhetnénk egy filmet.
Sajnos nem jutott eszembe jobb ötlet.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 18, 2012 11:52 am

-Rendben jó ötletnek tartom és majd nem olyan mint egy második randi.
Fel álltam ágyból és vissza mentem a fürdőbe egy rózsa szín háló inggel amiben pár perc múlva vissza tértem. Ezután elő vettem egy kis üdítőt meg chipset és perecet. Ezeket ki készítettem majd advd le játszóhoz léptem.
-Milyen filmet szeretnél meg nézni? Van akció, vígjáték, családi és rajzfilm.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 18, 2012 12:09 pm

Atsuminak is tetszett az ötletem és a fürdőszobába ment, majd pár perc múlva megjelent egy rózsaszín hálóingben. Ezután üdítőt meg rágcsát vett elő és kikészítette, majd ezt követően megkérdezte, milyen filmet szeretnék nézni.
Általában akciófilmeket szoktam nézni, de most se az alkalom, se a hangulatom nem volt hozzá megfelelő.
- Azt nézzük, amit te szeretnél.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 18, 2012 12:17 pm

-Hát jó akkor választok én.
Végig néztem a kinálattot amiből választani tudtam.
~Olyan kellene amit régen láttam és izgalmas.
Végül a Dai Hard a Drágán ad az életed című filmet tettem be. Ezután oda mentem Ryukohoz és mellé ülve fejemet a vállára téve el inditottam a filmet.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 18, 2012 4:04 pm

Atsumi választott filmet és végül a Die Hard-ot rakta be.
~ Egy Bruce Willis film... és én még azt hittem, hogy Atsumi nem szereti az akciófilmeket.
Leült mellém az ágyra és a fejét a vállamra téve elindította a filmet. Én megfogtam a chips-es tálat és az ölembe helyeztem.
- Láttam már ezt a filmet. Szerintem nagyon jó. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 18, 2012 5:50 pm

-Szerintem is az egyik legjobb filmje. A nagy maci amit a film elején mutatnak nagyon tetszik nekem.
Jegyeztem meg és közelebb vettem a sós pereceket és lassan enni kezdtem őket.
-A második rész is nagyon tetszett, de a harmadik már nem.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 18, 2012 7:00 pm

- A harmadik nekem sem tetszett annyira, a negyedik meg főleg nem.
Eszegetni kezdtem a chipset.
- Na de most csendet, nézzük a filmet! - szóltam rá Atsumira félkomolyan és a bal kezemmel alulról benyúltam a hálóinge alá és lassan végigsimítottam felfelé a gerincét.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 18, 2012 7:07 pm

-A negyedik szerintem jó lett, de persze nem olyan jó mint az egy.
Rám szólt így el csöndesedtem és ettem a perecet. Ezután be nyúlt a háló ingem alá és simogatni kezdet.
~Talán ezt még nem szabadna, de nem esik rosszul.
Kicsit vettem a chipsből is és ittam egy kevés üdítőt.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 18, 2012 7:13 pm

Úgy tűnt számomra, hogy nem nyerte el Atsumi tetszését a simogatásom.
~ Talán még túl korai...
Kihúztam a kezem a hálóinge alól és a továbbiakban inkább chipsevésre használtam.
- Ízlések és pofonok. Amúgy Bruce szerintem igen karizmatikus személy.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 18, 2012 7:23 pm

Ryuko ki húzta a kezét é pedig azért meg simogattam a térdét.
~Lehet egy romantikus filmet kellet volna be tennem. Tudom, hogy korai, de szeretem mikor meg ölel és simogat.
Jobban hozzá bújtam és figyeltem szavaira.
-Szerintem is és ezek a filmek jól mennek neki.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openHétf. Márc. 19, 2012 2:22 pm

A következő közel két óra a film nézésével telt és a kikészített rágcsálnivaló fogyasztásával. Miután vége lett, felálltam és azt mondtam Atsuminak:
- Fárasztó volt a mai nap. Szerintem feküdjünk le.
A jobb kezemmel kivettem a tálból az utolsó perecet és megettem.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openKedd Márc. 20, 2012 7:38 am

A film pár óra múlva véget ért és a perec és a chips is el fogyott.
-Őő rendben.
Feleltem, mert biztosra vettem, hogy éppen nem rosszra gondol. gorsanrendet raktam utána meg igazítottam az ágyat végül be bújtam a takaró alá úgy, hogy ő is el férjen. Természetesen ha azt kérte, hogy ő a földön vagy a kanapén szeretne pihenni akkor adtam neki párnát és takarót. De ha mellém feküdt akkor Egy jó éjt puszit adva neki hagytam, hogy kissé átöleljen és úgy aludjunk el.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openKedd Márc. 20, 2012 6:50 pm

Miután vége lett a filmnek és a sós finomságok is elfogytak, segítettem Atsuminak mindent elpakolni, majd amíg ő megigazította az ágyat, én kikapcsoltam a laptomomat. Ezután lefeküdtünk. Ahogy leoltottam a villanyt, a beszűrődő holdfény megvilágította Atsumi arcát. Egyszerűen csodálatos volt, de túl fáradt voltam ahhoz, hogy tovább nézzem.
Adott egy jó éjt-puszit, amit viszonoztam, majd átöleltem és egymás karjaiban aludtunk el.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openSzer. Márc. 21, 2012 8:33 am

Hét órakor ébredtem Ryuko karjaiban. Nem akartam fel ébreszteni ezért óvatosan keltem fel és halkan mentem ki a fürdőbe. A fürdőben kicsit le mosakodtam és ki fésültem a hajam. Majd tiszta rózsa szín szoknyát és blúzt vettem fel. Majd ezután halkan át mentem a kis konyhai részlegbe és miután fel vettem a rózsa szín kötényemet el kezdtem el készíteni a rízset és a halat. Halkan és tudatosan mozogtam miközben a teát is fel raktam a reggeli mellé.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openSzer. Márc. 21, 2012 2:13 pm

Mikor felébredtem, először fogalmam sem volt arról, hogy hol lehetek. Felültem az ágyon és amikor körülnéztem, hirtelen a fejembe kezdtek tódulni az előző nap emlékei.
~ Egek.... mennyi dolog történt velem tegnap! - gondoltam.
Először megismerkedtem egy lánnyal egy nem mindennapi szituációban, majd hipp-hopp össze is jöttünk az első randin. Ezek túl szépek voltak, hogy igazak legyenek.
~ Biztosan csak álmodom.
Felkeltem az ágyról és valami halk zörgést hallottam a konyharészleg felől. Beléptem oda, majd megláttam Atsumit, amint éppen főzőcskézik.
~ De édes... - gondoltam és elmosolyodtam.
Halk léptekkel közelítettem meg hátulról, majd hirtelen átöleltem és egy csókot adtam a nyakára.
- Jó reggelt, drágám!
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openCsüt. Márc. 22, 2012 7:11 am

*Kicsit meg riadtam attól, hogy valaki hirtelen átölelt annyira bele feledkeztem a reggeli készítésébe. Szerencsémre nem dobtam el semmit közben és a csókja hamar meg nyugtatott.
-Jó reggelt Ryuko.
*Kicsit még zavarban voltam, de mikor elengedett meg fordultam és egy puszit adtam az arcára.
-Ülj le kérlek mindjárt szolgálom a reggelit.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openCsüt. Márc. 22, 2012 3:30 pm

Kicsit áthajoltam Atsumi válla felett és láttam, ahogy fő a rizs az egyik fazékban. Közben megkért, hogy üljek le, mert lassan felszolgálja a reggelit.
- Így félmeztelenül reggelizzek? Inkább amíg elkészül, lezuhanyozok. - és elindultam a fürdőszoba felé.
Volt egy olyan érzésem, hogy ez a nap nagyon jó lesz.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openPént. Márc. 23, 2012 7:56 am

Most, hogy eszembe juttatta, hogy fél meztelen eszembe jutott a tegnapi találkozásunk és ettől el vörösödtem.
-Jó rendben a reggeli mindjárt el készül.
Míg ő le zuhanyzott öntöttem teát mind kettőnknek és meg terítettem. A tányérokba szedtem egy adagot, de persze ha kér még akkor tudok még adni, mert mindig többet szoktam készíteni ha nem egyedül vagyok.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 25, 2012 7:46 am

Zuhanyzás közben azon morfondíroztam, vajon milyen lehet Atsumi meztelenül. A gondolatoktól rögtön merevedésem is lett, így igyekeztem másra gondolni, hiszen nem lett volna szerencsés merev pénisszel leülni mellé reggelizni. Ezt követően megtörülköztem, majd bementem a konyhába. Addigra Atsumi már az asztalnál várt a kikészített reggelivel. Rögtön összefutott a nyál a számban, ahogy a gőzölgő ennivalókat néztem.
- Micsoda illatok... - mondtam jókedvű mosollyal és leültem Atsumi mellé az asztalhoz.
Kezembe vettem a tányér mellé készített evőeszközöket, egy puszit adtam Atsumi arcára, majd így szóltam:
- Jó étvágyat! - és nekiláttam a reggelinek.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 25, 2012 9:02 am

Kicsit el vörösödtem a puszitól, de jól eset.
-Jó étvágyat.
Lassan kezdtem enni és illő módon mindenből keveset, hogy Ryuko is meg tudja kóstolni a húst és a savanyúságot. Ha pedig valami el fogyott és kért még akkor a mellettem lévő tálból tudtam még szedni a tányérjába.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 25, 2012 9:36 am

Annyira belemerültem az evésbe, hogy csak akkor jutott eszembe, hogy még mindig félmeztelen vagyok, amikor már majdnem kiürült a tányérom.
~ Sebaj... majd reggeli után felöltözök. - gondoltam.
Megettem a maradék falatokat, majd kényelmesen hátradőltem a székben.
- Ez fantasztikus volt! - dícsértem meg Atsumi főztjét. - De tényleg! Ez majdnem olyan jó, mint ahogy anyu csinálja.
Az evőeszközöket az üres tányérba tettem, majd megvártam, amíg Atsumi is végez.
- Ma sulimentes napunk van. Mit szeretnél csinálni?
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openVas. Márc. 25, 2012 2:37 pm

Őrültem a dicséretnek szívből, majd teljesen el szégyelltem magam.
-Majd legközelebb jobban igyekszem.
Össze raktam az edényeket és az evő eszközöket majd fel állva elindultam el mosogatni.
-Nem tudom. Neked mihez lenne kedved?
Meg engedve a vizet el kezdtem csendesen el mosogatni.
~Csak egy kis gyakorlás még és biztosan tökéletes lesz a főztöm.
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-openSzer. Márc. 28, 2012 1:36 pm

- Nem is tudom... - kezdtem morfondírozni - talán sétálhatnánk egyet a városban...
Kinéztem az ablakon.
- Úgy is hét ágra süt a nap.
Amikor elkezdett mosogatni, fogtam egy seprűt és egy lapátot, hogy ne csak ő dolgozzon, végre vegye valami hasznomat is. Elkezdtem seperni. Meg is lepődtem magamon. Otthon szinte soha sem segítettem a házimunkában.
~ Mit ki nem hoz belőlem ez a lány... - gondoltam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chou Atsumi szobálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Chou Atsumi szobálya
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Akaki Kaede szobálya
» Chou Atsumi
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Alexander Flash szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: