Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Chou Atsumi szobálya

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openHétf. Márc. 04, 2013 6:40 pm

A csókunk lassú volt és hosszú. Szinte már mámorítóan boldognak éreztem magam. Azt hittem ez a pillanat örökké tart majd vagy legalábbis pár óráig, de csak pár percig tartott. De még így sem voltam csalódott, mert boldog voltam. a csók után éreztem, hogy lassan el kezdi le venni a felsőmet. Hagytam neki bár kicsit ki vörösödtem. Nem igazán voltam hozzá szokva, hogy egy fiú veszi le a ruhámat.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openSzomb. Márc. 09, 2013 11:59 am

Egy kimondottam hosszú és élvezets csók után úgy gondoltam, hogy ideje tovább lépni és elkezdtem lehámozni Atsumiról a felsőjét.. amit ő meg is engedet.. így mikor megtörtént megint átöleltem és a nyakát kezdtem el finoman csókolgatni a lánynak.
- Atsumi nincs kedved együtt zuhanyozni, vagy fürdeni??- kérdeztem meg miközben tovább kényeztettem a nyakát.. nekem mindegy volt, hogy melyiket választja.. csak vele lehessek..
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openVas. Márc. 10, 2013 8:36 pm

Miután le vetet a felsőmet a nyakamat kezdte el csókolgatni. forró ajkaitól fel sóhajtottam ahogy a bőrömet érik.
-Mind kettő jól hangzik.
Feleltem bár sejtettem, hogy mi fog történni.
-De gondolom inkább zuhanyozni szeretnél.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openHétf. Márc. 18, 2013 12:16 pm

Atsumi engedi, hogy lehámozzam róla a felsőjét, majd pedig elkezdem a nyakát csókolgatni. Az ötletem tetszik is neki... amúgy is ránkfér egy jó alapos kis fürdés.
- Nekem tényleg mindegy, de akkor legyen a zuhany.. - felelem mosolyogva és abbahagyom a nyaka csókolgatását. Bemegyünk a fürdőszobába ahol ismételten megcsókolom, majd már a nadrágja övével kezdek babrálni, hogy azt is leszedjem róla, mert most csak útban lenne, ahogy az összes többi ruha is.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openKedd Márc. 19, 2013 7:25 am

Miután be fejezte a nyakam csókolgatását be mentünk a fürdő szobába. Vörös arca néztem le, ahogy ő a nadrágból és a többi ruhámból is lassan meg foszt. Ki bátorságot sikerült össze szednem, hogy én is le segítsem a felsőjét. Mikor rám nézet csak még jobban el pirultam és ölelkezve meg csókoltam. Kis ideig meg csókoltam és úgy éreztem nekem is kellene egy kis boldogságot nyújtanom neki. lassan le térdeltem elé é le segítettem nadrágját. Kicsit meg lepődtem, hogy közelről nézve milyen nagy férfiassággal rendelkezik. Egyik kezemmel lassan meg simogattam aztán egy kis bátorságot gyűjtve lassan nyalogatni kezdtem. Kicsit furcsa íze volt előre, de utána már csak azt éreztem, hogy mennyire izgulok ettől és ezért lassan be kapva a férfiasságát szopni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openHétf. Márc. 25, 2013 7:33 pm

Bementünk végre a fürdőszobába ahol smárolás közben már a nadrágjával és az övével is foglalkoztam és le is szedtem róla. Nagy meglepetésemre ő is önállósította magát. Letérdelt elém, lehúzta a nadrágomat, az alsómat és elkezdte finoman kényeztetni a farkam. Nem előszr csinálja már ezt nekem, mégis sokkal ügyesebbnek tűnik.
- Negyon jó érzés Atsumi- dícsérem meg a lányt és élvezkedek. A farkam hamar meg is keményedett a finom érintéseknek hála. egyenlőre hagyom, had tegye a zt amit szeretne, mondjuk nekem is jó érzés, főleg nekem.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openSzomb. Márc. 30, 2013 5:43 pm

Örültem is és el is vörösödtem a dicséretétől. Reméltem is, hogy valóban jó neki, mert eddig kevés örömet tudtam neki szerezni. Én pedig már sokat kaptam tőle hiszen velem volt és ez sokat számított. A buliba is csak miattam jött el, pedig lehet volt vagy lett volna jött ötlete. De én meg csak magamra gondoltam így gondoltam talán ezzel i ki engesztelhetem. Ezért próbáltam a lehetőleg a legfinomabban csinálni, hogy ő minél jobban tudja élvezni.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openCsüt. Ápr. 11, 2013 6:53 pm

Atsumi sokkal ügyesebb mint volt, vagy mint arra emlékeztem. Már pedig józan voltam az biztos, ezért csakis az előbbi lehet. Hagyom had végezze a dolgát én pedig élveszkedek. Mennyei érzés, tuti lesz mit törlesztenem, de nem bánom. Nem szorul tanácsra, na jó azért lehetne még ezt fokozni, de azzal ráérünk még, majdha sokkal jobban összeszokunk, az pedig rajta múlik, nem rajtam.
- Hmm,... mindjárt....- jelzem neki, hogy hamarosan lövök, csak, hogy ne érje ez meglepetésként, látom, hogy ez még mindig nagyon új neki.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openPént. Ápr. 12, 2013 4:19 pm

Lassan szoptam a férfiasságát é meg nyugtatott, hogy Clayton valóban élvezi. Ezért kicsit sikerült gyorsítanom majd ki vettem a számból és kicsit meg simogattam a kezeimmel.
~Kicsit furcsa volt az elején, de gazából nem i olyan rossz mint amilyennek ki néz.
Gondoltam magamban aztán kicsit meg nyalogattam és vissza vettem a számba. Kicsit megint gyorsítottam majd hamarosan figyelmezettet, hogy lőni fog. Azt nem mondta hova szeretné ezért inkább úgy döntöttem, hogy ha szeretné engedem a számba. Hát ha ezzel tudok valamit törleszteni a boldogságért amit ő okozott nekem.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openSzer. Május 01, 2013 10:20 pm

Atsumi igen jól csinálja, vagy nagyon gyorsan fejlődik, vagy csak őstehetség, bár ez csak a második alkalom, hogy így kényeztet, de nagyon jól csinálja, nagyion élvezetes számomra. Meg is van az eredménye, ezt közlöm vele is, hogy hamarosan elsülök. Így is lett, pár perc múlva az egészet a szájába lövöm
- Isteni vagy.. -mondom mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openCsüt. Május 02, 2013 7:45 am

Folyamatosan szoptam a férfiasságát amíg végül bele nem élvezett. Kicsit meg lepődtem, mert nagy adagot élvezett amit csak lassan tudtam le nyelni. Az íze kicsit kesernyés volt, de nem volt olyan rossz. Mikor minden cseppet sikerült le nyelnem kicsit le nyalogattam, hogy tiszta legyen. Utána fel álltam és meg fogtam a kezét.
-Akkor most mehetünk fürdeni.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openSzomb. Május 11, 2013 6:38 am

Atsumi kellemes kényeztetésének köszönhetően hamar elélveztem. Mindet a szájába engedtem, nem is gondolkodtam azon, hogy esetleg neki ez nem okés, d eúgy látszik nem zvarja. Lenyeli mindet és letisztogatja a szerszámom is. Azután felkel és megfogja a kezem.
- Okés.. menünk..- felelem és várom, hogy melyiket választja. A zuhanyzót, vagy a kádat. Nekem mindegyik megfelel, ezért rábízom a döntést.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openSzomb. Május 11, 2013 2:45 pm

Már korábban eldöntöttem, hogy zuhanyt választom, de kissé el bizonytalanodtam.
~Vajon nem lenen jobb fürdeni még is?
Gyorsan rá néztem a kádra és a zuhanyzóra.
~Most inkább zuhanyozzunk majd holnap fürdünk.
Mivel Clayton már le vetet a ruháimat be nyúltam a zuhanyzóba é meg engedtem a vizet. Meg vártam míg kellemes hőmérsékletű lesz utána pedig be léptem. De itt ismét el kellet gondolkodnom.
~Lehet még is fürdeni kellene inkább, azt sem tudom, hogy a párok miként zuhanyoznak.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openVas. Május 19, 2013 3:04 pm

Atsumira bíztam a döntést, hogy zuhanyozzunk, vagy fürödjünk. Nekem teljesen mindegy, mert itt vagyunk mind a ketten. Látom, hogy ő azért elgondokozik rajta. Nem szóltam bel, had gondolkodjon csak, majd úgy veszem észre, hogy a zuhanyzó fele lép, megnyitja a csapokat és beállítja a víz hőmérsékletét a neki emgfelelőre. Hát belépek én is utána és meg is csókolom, majd elkezdem simogatni a hátát.
- Azt hiszem segíthetünk egymásnak..- mondom kuncogva.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openVas. Május 19, 2013 10:02 pm

Miután a víz alá léptem Clay jött utánam és szembe fordítva magával meg csókolt. Vissza csókoltam és átöleltem. Nm tudtam miért, de jól esett, hogy velem volt. Úgy éreztem ő az aki hozzám illik és akihez ragaszkodni fogok. Bár igaz már most nagyon ragaszkodtam hozzá és nem is akartam elengedni. Pedig alig ismertem azt sem tudtam, hány lánnyal lehetett már előttem. Még is örömmel rá bíztam volna magam, mert úgy éreztem nem fog csak úgy itt hagyni egyedül. Éreztem ahogy test hőmérsékletünk lassan emelkedni kezd ezért lassan el szakadtam a csókjától.
-Tudod én még nagyon tapasztalatlan vagyok így ha nem baj rád bízom magam.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openHétf. Május 20, 2013 12:11 am

Követem Atsumit a zuhanyzóba, majd meg is csókolom. Nem ellenkezik, nem si vártam tőle mást, hiszen nem akarom bántani és nem is tudnám megtenni. Hosszúra nyúlik a csók, közben csiklandozza a hátam a legördülő vízcseppek sokasága, kellemes érzés. Hamarosan abbamarad a csók és elmosolyodom a lány szavain.
- Ahogy szeretnéd-- mondom mosolyogva és elkezdem a nyakát csókolgatni finoman. Közben kezemmel végigsimítom egyik válát, lecsúszok puha kebléig, majd onnan le, egészen a lába közé, hogy ott is gyengéden megérinthessem.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openHétf. Május 20, 2013 2:20 pm

Halkan fel sóhajtottam ahogy a nyakamat kezdte el csókolgatni. Éreztem ahogy elönt a forróság ami egyre melegebb lett ahogy egyre lejjebb ment. Mikor lent meg érintett nagyon nagy forróságot éreztem. Talán csak az izgalomtól vagy a forróságtól, de azt hiszem el i élveztem ahogy hozzám ért. Kicsit el szégyelltem magam majd egyszerűen nem bírtam vissza fogni magam.
-S..sajnálom Clay-kun, de már ne bírom.. szeretlek és kívánlak téged.
Könnyes szemekkel rá néztem.
-A tied akarok lenni. Kérlek tégy a magadévá.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openHétf. Május 20, 2013 6:21 pm

Atsumi érezhetően élvezi az érintésem, a nyaka csókolgatását, meg mindent. Főleg azt, amikor lent kezdem el simogatni.. szinte azonnal elélvez. Pislogok párat, ez nekem új, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó vagyok. Szavainmégjobban meglepődök, de persze nincs ebben semmi rossz.. kedvemre való.
- Rendben..- mondom mosoyogva és megint megcsókolom és izgatom kicsit a lába között, majd megfordítom és hátulról teszem be neki a farkam.. lassan, miközben kebleit maszírozgatom.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openHétf. Május 20, 2013 7:44 pm

Claeyn látszott, hogy megleptem. Talán el is ítélt engem magában. De nem mondta ki csak azt, hogy meg teszi amire kértem. Meg csókolt én pedig vissza csókoltam. Utána pedig meg fordított, ezt nem igazán értettem miért csinálta. De aztán meg éreztem a farkát ahogy hátulról lassan belém jön. Hangosan fel nyögtem és kissé széjjelebb nyitottam a lábaimat.
-Aha aha ez tejesen váratlanul ért. Nem is tudtam, hogy így is lehet.
Sóhajtottam majd mikor a kezeit a melleimre tette é masszírozni kezdte őket tovább sóhajtoztam.
-Még annyi mindent kell tanulnom, hogy tökéletes barátnőd lehessek.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openVas. Május 26, 2013 12:39 pm

Beismerem, egy kicsit meglepett Atsumi kijelentése, mégis elmosolyodtam. Megcsókoltam és megfordítottam, hogy hátulról hatoltam belé. Szavaiból kiveszem, hogy neki ez az első "ilyen" alkalom, hogy ilyen pózban csinálja... örülök neki, hogy én csinálhatom így vele először.
- Ugyan.. rengeteg időnk van és tanulni sosem késő - mondom miközben kebleit maszíroztagom és lassan elkezdek benne mozogni.
- Nekem már így is tökéletes vagy- felelem kedvesem és a nyakát is elkezdem kényeztetni a nyelvemmel.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openVas. Május 26, 2013 4:16 pm

Halkan sóhajtoztam é egyik kezemmel meg fogtam a zuhanyzó egyik kapaszkodóját.
-Köszönöm Clay-kun igazán aranyos vagy.
Kezemmel lassan simogatni kezdtem a karját , közben a nyakammal kissé oldalra nyújtózkodtam, hogy nyelvével jobban és hosszabban tudjon a nyakamon kényeztetni.
-Te is tökélete vagy a számomra. De azért majd szeretnélek kicsit jobban meg ismerni. Biztosan neked is sok kérdésed van rólam.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openVas. Jún. 09, 2013 8:10 pm

Már Atsumiban vagyok, de nem sietem el a dolgokat, szépen lassan mozgok és a kebelit is kezelésbe veszem, bár egyenlőre azokat is csak finoman maszírozgatom.
- Ez rólad is elmondható - mondom kedvesem és folytatom a nyak csókolgatást, amihez már jobban hozzáférek hála a lánynak. Mikörzben lassan mozgok, egyik kezem a kebléről lecsúszik a lába közé, lassan, végig simítva testént, hogy elérjen a csíklójához és azt is simogathasa egy kicsit.
- Igen, így vagyok vele én is, és szeretném a szabadidőmet veled tölteni, az összeset, persze ha nem bánod - én nem bánnám, sőt, több szabadidőt szereznék miatta, mint nekem járna.... az biztos.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openVas. Jún. 09, 2013 9:13 pm

Folytatta a nyakam csókolgatását és a melleim masszírozását ami nekem jól esett. A lassú mozgáshoz igazítva a légzésemet halkan sóhajtoztam. Majd elindult a keze lassan lefelé a csiklómig. Ez teljesen váratlanul ért hiszem ez is teljesen új volt a számomra. Hangosan fel nyögtem ahogy hozzám ért és simogatni kezdet. Kissé meg remegtem és erősen meg kapaszkodtam, mert féltem, hogy meg csúszom a pillanatnyi ki esésben amit az új érzés okozott nekem. Bár nem láthattam a kedvesemet aki kezeivel é férfiasságával kényeztetett, de nekem azét ha nehezen is vallottam volna be kezdet meg tetszeni ez a póz.
-Nem, nem bánom én is nagyon sok időt szeretnék veled lenni. Szeretném ha a legtöbb időnket kettesben ki tölteni.
Vissza az elejére Go down
Clayton Williams
Diák
Clayton Williams


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2012. Oct. 23.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openVas. Júl. 21, 2013 12:48 pm

- Akkor ezt meg is beszéltük- mondom lihegve, majd egy kicsit gyorsítok csípőm mozgásán, hogy haladjunk is egy kicsit. Tovább csókolgatom Atsumi nyakát, sőt, még ki is szívom egy kicsit. Remélem egy kis folttól nem lesz mérges rám na meg amúgy is elmúlik. Kezemmel maradok a mellénél és egyik ujjammal a bimbóját kezdem finoman dörzsölni, míg lent ugyan ezt teszem a csiklójával. 
- Milyen érzés... Atsumi? - kérdezem meg, miközben picikét, finoman megharapdálom a lány fülcimpáját.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-openVas. Júl. 21, 2013 3:39 pm

Erősen kapaszkodtam és tartottam magam miközben kedvesem el kezdett kicsit gyorsitani. Sóhajtozva vettem a levegőt ahogy férfiassága bennem mozgott és kezei a mellet és bimbómat kényeztte.Kissé fel szisszentem ahogy meg szívta a nyakam, de jól eső érzéssel kuncogtam egy kicsit.
-Csak nem meg jelölsz férfi módra?
Lassan remegni kezdtem amit legikább a lábaimban éreztem és nem féltem, hoyg elesnék hiszen erősen kapaszkodtam é tudtam, hogy Clay is itt van és ő nem engedné, hogy el essek.
-Jó érzés. Nagyon jó érzés veled lenni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chou Atsumi szobálya - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chou Atsumi szobálya   Chou Atsumi szobálya - Page 6 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Chou Atsumi szobálya
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Akaki Kaede szobálya
» Chou Atsumi
» Lunacicus szobálya
» Christia szobálya
» Alexander Flash szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: